BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 31 maja 2024, 13:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 27 maja 2024, 10:23 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7016
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Hejka

Mam takie pytanko z racji, że wszyscy jesteśmy raczej z daleka i nie tworzymy sobie konkurencji zastanawia mnie co sądzicie o możliwości dodatkowych usług do zwiekszenia domowego budżetu .

Ogólnie prowadzę działalność która jest jakoś tam stabilna od kilkunastu lat ale z racji, że mam pracowników mogę wygospodarować około 15-25 ( zależy od tygodnia ) godzin tygodniowo gdzie zamiast przeglądać shorty na fejsie można by coś robić żeby kiedyś kupić se m5 ;)

i zastanawiam się w necie gówno jest realnych informacji czym się tu zająć w takim wymiarze czasu żeby dawało to jakiś sensowny przychód a nie 5zł/h bo to żal życia

Żeby miało to sens dla mnie musiałbym na tym na początek z 30-50 a docelowo z 100zł/h wyciagać zaletą jest to, że firmę już mam zus i taqk płacę ( haaa tfuuu ) także fakturki na usugi i tak mogę wystawiać bez bólu dupy

ktoś coś mądrego ma na myśli bo ja mam ostatnio 100 pomysłów nam mintę :rotfl:

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 27 maja 2024, 22:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 1614
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 i e34
Kod silnika: M52TUB30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161768
Giełda, akcję, krypto. Tylko tu jest ryzyko, można fajne pomnożyć zainwestowane środki, można też stracić.
Najgorsze, że i tak z zysków musisz oddać 18% jako haracz pod nazwą podatek :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 08:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29778
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 09:36 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2094
Zdzira nieruchomości. Mieszkania, lokale użytkowe, grunty, działki prywatne, pod inwestycje.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7016
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Giełda krypto itp odpada podobnie jak nieruchomości ns to trzeba olbrzymich środków które nie mam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 29 maja 2024, 06:29 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8258
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Na 100% się wszystko da, to tylko kwestia czasu. Druga sprawa to czy jesteś gotowy na poświęcenia? Bo ja Ci zaraz podam świetne przykłady i pewnie lepszych nie znajdziesz tylko czy bedzie Ci się chciało? I druga sprawa to zastanow się czego dokładnie szukasz, bo jak dodatkowej roboty to taką znajdziesz, ale po tytule w wnioskuje , że może chodzi Ci o lepsze życie?

Określ dokładnie czego chcesz bo to od tego się zaczyna. Chcesz więcej kasy? Czy więcej wolnego, czy celem jest m5 czy raczej chodzi o dodatkowe zajęcie, które przy okazji da jakies profity :)

Wiesz dlaczego pytam? Bo najważniejszy w tym wszystkim jest start! Jak zadbasz o pierwsze 20% procesu to pozostałe 80% pojawi się samo ;) wiem to z autopsji bo od 14 grudnia 2014 roku jestem na emeryturze i nie był to przypadek, ale zaplanowany cel osiągnięty po trupach! Nic nie może powstrzymać człowieka, który się uparł i wytrwale dąży do celu. Więc do dzieła! Zastanów się co DOKŁADNIE jest Twoim celem, zapisz to na kartce (koniecznie) I wrzuć tutaj. Z chęcią Ci powiem czy cel jest ok i czy w tak spisanej formie będzie Ci prawidłowo stymulował pracę podświadomości. I nie śmiej się z tego ;) przez 2 tys lat spisanej historii ludzkość szukała tej wiedzy bez wytchnienia, a dziś jest na wyciągnięcie ręki każdego kto ma czas i chęci się w to zagłębić:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 30 maja 2024, 07:05 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8258
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ps
w razie wu masz jeszcze inne sprawdzone wyjście tj: weź jeszcze jeden kredyt, albo dwa i kup m5 teraz. Po czasie zaowocuje to całą stajnią sportowych bryk i setkami tysięcy dochodu na konto każdego miesiąca ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 31 maja 2024, 07:46 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2094
a co będzie jak te M-piątki na które weźmie kredyt,albo dwa, zaczną mu się psuć? wypożyczalnia nie będzie przynosić zysków, i gość zostanie z kredytami i M5 x2 które nie będą nadawać się do niczego bo ich serwis będzie koszmarnie drogi. Nie ma co, przepis na sukces murowany.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 31 maja 2024, 11:11 
Online
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8258
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Miałem na myśli ,ze kupi m5 dla siebie na kredyt. Wysokie raty pod korek zmobilizują go do cięższej pracy przez co zacznie zarabiać więcej. Potem kupuje ferrari powtarzając schemat :)

Dobra bez żartów teraz ;)

Idź na kurs do Waldka. Pomyśl o tym, jesteś w grupie osób uprzywilejowanych bo wiesz ,ze to nie jest wałek. Każdemu polecam w takiej sytuacji. Poza tym załatwiam 50% rabatu na ten kurs , więc bym się nie zastanawiał na Twoim miejscu Zdzira ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 31 maja 2024, 12:26 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 386
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Jaki kurs?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: alduwiel i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL