BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 14:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 7 listopada 2016, 23:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Gumiś napisał(a):
No tak, co za różnica czy wydajesz hajs na naprawę swojego auta czy zabiera ci go państwo. "Logika" iście godna wysokiego państwowego urzędnika.


Ale czy Ciebie ktoś zmusza kupić akurat to auto, akurat z tego rocznika, koniecznie spoza PL? Decydująć się na takie auto musisz być gotowy na drogie "suprajsy", czy to w okienku urzędu czy warsztacie.

Mieszkam w okolicy gdzie jest masa komisów (choć do Gniezna jeszcze troche brakuje) i mam ubaw jak widzę klepane w szopach auta na zachodnich blachach, które potem wracają za granicę, by znowu trafić do PL, ważne że od Niemca ;)

Widzę, że niekórzy już wyczuli zarobek w związku z nowa ustawą :rotfl:
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-54 ... yD5KD.html

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 7 listopada 2016, 23:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
Lincoln napisał(a):
Gumiś napisał(a):
No tak, co za różnica czy wydajesz hajs na naprawę swojego auta czy zabiera ci go państwo. "Logika" iście godna wysokiego państwowego urzędnika.


Ale czy Ciebie ktoś zmusza kupić akurat to auto, akurat z tego rocznika, koniecznie spoza PL? Decydująć się na takie auto musisz być gotowy na drogie "suprajsy", czy to w okienku urzędu czy warsztacie.


Ale to jest właśnie ku*ewska różnica, czy płacisz za coś czy ktoś ściąga z Ciebie haracz. A tu mowa o kolejnej absurdalnej podwyżce tego haraczu.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 7 listopada 2016, 23:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 00:14 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 53
Lokalizacja: daleko przed toba
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28
Lincoln widze pierwszy do placenia panstwu za nic. I jeszcze ich bronisz, troche smieszny z tym jestes. Przynajmniej beki dostarczasz ;)

_________________
KK&OJ


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 12:28 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 21
Moje BMW: 328
Kod silnika: 735
Garaż: Cultstyle.pl
Fiko napisał(a):
Lincoln widze pierwszy do placenia panstwu za nic. I jeszcze ich bronisz, troche smieszny z tym jestes. Przynajmniej beki dostarczasz ;)


Raczej nie widać z jego wypowiedzi żeby stał z kapustą w pazurze i płacił, aaaaaa co do wywożenia aut do polski na naprawy to po prostu w DE się nie wyrabiają podstawa to nowy błotnik i jedna warstwa lakieru a pasjonaci nieprzepłacania kupią każde odpicowane dziadostwo ;)

_________________
NIECH JAZDA BĘDZIE Z WAMI !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 13:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Jeśli miałbym jeszcze raz kupować takie auto po prostu kupiłbym z kraju zamiast płacić jakieś zbędne podatki - proste. Różnimy się tym że kupowalem takie auto i nadal jestem w grupie docelowej, bo lubię wozidła z tego okresu i puki nic nie weszło to jestem spokojny, bo sensacją i newsami z gazet nigdy nie żyłem, a beka to jest z takich podniecaczy co marudza i tak nie kupią.
U nas naprawiają bo taki ruch w DE w warsztatach :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 13:49 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 53
Lokalizacja: daleko przed toba
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28
No racja,szczegolnie ze u nas jest taki wybor,ze az ciezko sie na cos zdecydowac :D

_________________
KK&OJ


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 16:02 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 33
Kilka postów wstecz pisałem o tym- zawsze znajdzie się taki który lubi od tyłu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 18:51 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Lincoln napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Żart żart, bo tam wyżej pojawiła się opinia, że kilka tysięcy to nic takiego :-)
Ja wiem, że dla niektórych tak jest, ale po co oddawać kasę państwu które coraz więcej "doi" swoich obywateli na każdym kroku. :-Akcyzy w ogóle nie powinno być, w końcu to UE.


Dla mojej siostry w Corsie to dużo, dla użytkownika tak nietypowego auta to kwota którą powinien mieć w raze awarii silnika lub nawet osprzętu. .


A co ma Corsa do tego?
Ty nie rozumiesz więc nie brnij, trzeba być niespełna rozumu żeby zgadzać na oddanie kilku tysięcy państwu za nic...
Jak już masz za dużo kasy to znajdź biedną rodzinę i jej to daj, a nie zgadzaj się na haracz państwa za nic.

A co do UE to nie wiem czy wiesz, że my wchodząc do UE powinniśmy dostosowywać swoje prawo odnośnie akcyzy do prawa panującego w wspólnocie.
Ale u nas zaczyna brakować kasy w rządzie więc łapią się za co się da.


Lincoln napisał(a):
Jeśli miałbym jeszcze raz kupować takie auto po prostu kupiłbym z kraju zamiast płacić jakieś zbędne podatki - proste. Różnimy się tym że kupowalem takie auto i nadal jestem w grupie docelowej, bo lubię wozidła z tego okresu i puki nic nie weszło to jestem spokojny, bo sensacją i newsami z gazet nigdy nie żyłem, a beka to jest z takich podniecaczy co marudza i tak nie kupią.
U nas naprawiają bo taki ruch w DE w warsztatach :rotfl:


Nie wiem czy wiesz, ale są w kraju handlarze którzy potrafią na zamówienie ściągnąć dobry samochód, samochód też można kupić za granicą samemu.
10000 razy wolę auto z Włoch (mam tam znajomych handlarzy) bez rdzy, niż trupa z naszego kraju, bo u nas znaleźć nie kombinowane auto to CUD. Albo musisz mieć worek kasy, albo fart bo okazji nie ma...
Nie mówię że wszyscy ale wielu Polaków kombinuje jak się da, my mamy do tego "umysłową" smykałkę, a na wsiach co drugi to "mechanik" i zawsze coś sobie samemu zrobi nie koniecznie dobrze...

Więc nie pakuj wszystkich do jednego worka, bo podniesiona akcyza to zbędny dodatkowy haracz...
Ale spokojnie każdy ma prawo do swojego zdania i opinii :-)
Każdy zarabia inaczej ale jest miliard lepszych sposobów na wydanie kilku tysięcy niż daje je za nic państwu...

Teraz jeszcze kupisz dobre auto w kraju... Ale po dłuższym czasie obowiązywania ustawy tych aut będzie coraz mniej, bo wiele z nich to prywatnie ściągnięte z Niemiec lub innych krajów zadbane auta.
Oczywiście mówię tutaj o autach dla przeciętnego Kowalskiego np. do 10 czy 15 tysięcy złotych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 19:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
kryst16, właśnie chodzi o to , że najbardziej w tyłek dostaną pasjonaci starych aut z dużymi silnikami (o ile wejdzie to w takiej formie) a "przeciętny Kowalski" który śmiga sobie beztrosko takim cudem jak np Twoja corsa nawet nie poczuje podniesienia akcyzy. "Zwykły" zjadacz chleba ktory ma w nosie motoryzacje a auto traktuje jak pralke czy lodówkę nie kupuje kilkunastoletniego auta premium z silnikiem 2500ccm + ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 19:33 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
///david napisał(a):
kryst16, właśnie chodzi o to , że najbardziej w tyłek dostaną pasjonaci starych aut z dużymi silnikami (o ile wejdzie to w takiej formie) a "przeciętny Kowalski" który śmiga sobie beztrosko takim cudem jak np Twoja corsa nawet nie poczuje podniesienia akcyzy. "Zwykły" zjadacz chleba ktory ma w nosie motoryzacje a auto traktuje jak pralke czy lodówkę nie kupuje kilkunastoletniego auta premium z silnikiem 2500ccm + ;)


W sumie chyba racja. Ale ja jestem zwykłym zjadaczem chleba z Corsą a kusi mnie za jakiś czas kupić E39 najlepiej z 2.8 pod maską :-) I wtedy pewnie cena trochę zaboli jeśli wejdzie ustawa, wiadomo będę dłużej odkładał, ale to co miałbym dać na akcyzę dałbym na jeszcze lepsze doprowadzenia auta do dobrego stanu lub na jakieś fajne modyfikacje/doposażenie.

Naszym rządzącym niestety ciągle mało.
Zabrano się za ustawę dotyczącą LPG, ceny poszły trochę w górę, nie wpłynięto na OC, ceny poszły mocno w górę, płaci się za często zakorkowane autostrady, a teraz jeszcze bawią się akcyzą bo im mało. :dobani:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 20:18 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
piotr_bzyk napisał(a):
Kilka postów wstecz pisałem o tym- zawsze znajdzie się taki który lubi od tyłu.


Popraw się, to nie temat o Twoich zachciankach łóżkowych..

A więc kolego pierw twierdzisz, że:
kryst16 napisał(a):
10000 razy wolę auto z Włoch (mam tam znajomych handlarzy) bez rdzy, niż trupa z naszego kraju, bo u nas znaleźć nie kombinowane auto to CUD....


Następnie w tym samym poście
kryst16 napisał(a):
Teraz jeszcze kupisz dobre auto w kraju...


I potem jeszcze pakujesz wszystkich do jednego wora (mi to zarzucając), chociaż zamieszczony na pierwszej stronie link wyjaśnia jak będzie wszystko rozliczane i dla Kowalskiego chcacego normalnego auta ta propozycja praktycznie nic nie zmienia, co wyjaśnił ///david
Więc ochłoń trochę, to nie polityka.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 20:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Lincoln napisał(a):

A więc kolego pierw twierdzisz, że:
kryst16 napisał(a):
10000 razy wolę auto z Włoch (mam tam znajomych handlarzy) bez rdzy, niż trupa z naszego kraju, bo u nas znaleźć nie kombinowane auto to CUD....


Następnie w tym samym poście
kryst16 napisał(a):
Teraz jeszcze kupisz dobre auto w kraju...

Można kupić ale to CUD, za granicą jest o wiele łatwiej znaleźć w miarę zadbane auto za 10 tyś złotych niż u nas, u nas często to masakra.
Lincoln napisał(a):
I potem jeszcze pakujesz wszystkich do jednego wora (mi to zarzucając), chociaż zamieszczony na pierwszej stronie link wyjaśnia jak będzie wszystko rozliczane i dla Kowalskiego chcacego normalnego auta ta propozycja praktycznie nic nie zmienia, co wyjaśnił
Więc ochłoń trochę, to nie polityka.


Czytaj proszę całość moich wypowiedzi, a nie łap za słowa ;-)
kryst16 napisał(a):
Nie mówię że wszyscy ale wielu Polaków kombinuje jak się da, my mamy do tego "umysłową" smykałkę, a na wsiach co drugi to "mechanik" i zawsze coś sobie samemu zrobi nie koniecznie dobrze...


kryst16 napisał(a):
Ale ja jestem zwykłym zjadaczem chleba z Corsą a kusi mnie za jakiś czas kupić E39 najlepiej z 2.8 pod maską :-) I wtedy pewnie cena trochę zaboli jeśli wejdzie ustawa, wiadomo będę dłużej odkładał, ale to co miałbym dać na akcyzę dałbym na jeszcze lepsze doprowadzenia auta do dobrego stanu lub na jakieś fajne modyfikacje/doposażenie.

Naszym rządzącym niestety ciągle mało.
Zabrano się za ustawę dotyczącą LPG, ceny poszły trochę w górę, nie wpłynięto na OC, ceny poszły mocno w górę, płaci się za często zakorkowane autostrady, a teraz jeszcze bawią się akcyzą bo im mało. :dobani:


Moim zdaniem podnoszenie akcyzy czy to za auta wielolitrażowe, czy za małolitrażowe to nieporozumienie i zabieranie się do rozwiązania problemu starszych aut od d.... strony.
Ogólnie jeśli ta zmiana ma coś rozwiązać...
W tym kraju wiele idzie w złą stronę, nie jestem za tym żeby był luz i swoboda, ale rządzący wieloma ostatnimi ustawami pokazują że to oni zasługują na 4000+ z tytułu niepełnosprawności umysłowej... :mur:

Spokojnie Lincoln (sory jak pomyliłem kolory) ja mam po prostu całkowicie odmienne zdanie na ten temat niż Ty. Nie jesteśmy na tyle bogatym krajem żeby utrudniać zakup samochodu komukolwiek, znam też ludzi zarabiających 2,5 tysiąca którzy maja auta z dużymi silnikami bo po prostu mało nimi jeżdżą (weekendowe wypady) a to było ich marzenie i kupili, więc dla takich zakup będzie tez trudniejszy po wprowadzeniu nowej ustawy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 21:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Tyle awantury a i tak nie wejdzie a jak wejdzie to jest jeszcze coś takiego jak Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską i jak nasz rządzik będzie szabelką wojował to mu Unia tę szabelkę utnie razem z nadgarstkiem :rotfl: Nie pierwszy raz zresztą :ok: http://curia.europa.eu/juris/document/d ... cid=532847

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 8 listopada 2016, 21:21 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 21
Moje BMW: 328
Kod silnika: 735
Garaż: Cultstyle.pl
AKC-U jest nielegalna ale nikt się nie zgłosi po zwrot AKC-U bo każdy ma trefne papiery a większość sprowadzanych aut jest sprzedawana inblanko na docelowego usera. Czyli kto ma to zgłośić...? To jest cicha umowa - wszystko na legalu - dziki kraj... Jedno jest pewne, będą podwyżki na używki. A jak wprowadzą pomiar w dupsko, okresowo na SKP to połowa igiełek będzie serducho reperować. Będzie fajnie :]

_________________
NIECH JAZDA BĘDZIE Z WAMI !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 9 listopada 2016, 09:38 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
PablitoGTI napisał(a):
AKC-U jest nielegalna ale nikt się nie zgłosi po zwrot AKC-U bo każdy ma trefne papiery a większość sprowadzanych aut jest sprzedawana inblanko na docelowego usera. Czyli kto ma to zgłośić...? To jest cicha umowa - wszystko na legalu - dziki kraj... Jedno jest pewne, będą podwyżki na używki. A jak wprowadzą pomiar w dupsko, okresowo na SKP to połowa igiełek będzie serducho reperować. Będzie fajnie :]


Przeglądów to nigdy nie ukrócą...
Co dadzą jakieś pomiary?
Będą auta podstawiać...
Teraz tak kombinują czasem, że masakra.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 9 listopada 2016, 09:40 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
W sumie to przydałoby się ukrócić diesle bez DPFów z chipami które robią chmurę jak stary autobus...

Ostatnio 20 kilometrów jechałem za takim, śmierdziało, dymiło tak że masakra. Każde przyspieszenie chmura... :D Dowód do zabrania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 9 listopada 2016, 10:33 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 43
Posty: 21
Moje BMW: 328
Kod silnika: 735
Garaż: Cultstyle.pl
kryst16 napisał(a):
Przeglądów to nigdy nie ukrócą...
Co dadzą jakieś pomiary?
Będą auta podstawiać...
Teraz tak kombinują czasem, że masakra.


kryst16 napisał(a):
W sumie to przydałoby się ukrócić diesle bez DPFów z chipami które robią chmurę jak stary autobus...

Ostatnio 20 kilometrów jechałem za takim, śmierdziało, dymiło tak że masakra. Każde przyspieszenie chmura... Dowód do zabrania.


Wycinanie DPF/FAP to jest syf
Dlatego.. Będzie jak w DE, A, CH itd... spaliny spaliny i jeszcze raz spaliny Baaaaa u nas już tak było że stał Milicyjny Poldzian truck z aparaturą, kierowce na bok i sprawdzali spaliny i hałas. Jeśli kierowca dostał mandat i dowód został zatrzymany to mało który Janusz z SKP się podbił... i remontowanko było przynajmniej żeby nie kopcił.

Dlatego teraz tak nie ma bo puki co autobusy PKS MPK MZK etc. nie przeszły by przeglądu. Dlatego wymiana taboru trwa w całej Polsce i skończą się samochodziki z ori lakierem i licznikiem 500+...

S0nda do wydechu i wydruk ze spalin. Okaże się że trzeba kupować auta patrząc na przebieg a nie na lakier czy był malowany, zresztą tak jak powinno być i jest na zachodzie...
Wszędzie na świecie się naprawia auta tylko w PL 500um i 5cm spawu to już brud smród i dziadostwo. W Polsce nadal lepiej lać olej w ori lakierze niż wymienić i pomalować kawałek blachy i mieć prawdziwe 50tkm

Co do AKCU to i tak chodzi żeby kupić nowe auto... Za to klasyki staną się droższe i jeszcze bardziej pożądane bo niedostępne dla mas. Ale jak ktoś ma benzynę we krwi to nawet na rowerze będzie odkręcał na makasa... Pozdro600 niech Jazda będzie z wami !!!

_________________
NIECH JAZDA BĘDZIE Z WAMI !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 9 listopada 2016, 14:33 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Jeśli tak to rozwiążą że będzie dużo patrolów z sondami i pomiary to spoko.
Bo jeśli tylko nakaz dokładniejszych pomiarów na stacjach kontroli to nic to nie da, bo będzie auto wzorcowe które będzie podstawiane niestety.
U nas zmiany w pracy Stacji Kontroli idą baaardzo powoli, właściwie to jest tak jak było, jak ktoś chce to zawsze podbije.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowe zasady naliczania akcyzy
PostNapisane: 9 listopada 2016, 15:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Ktoś już kiedyś turaj pisał , że nawet diesla bez kata i bez dpf da się tak "zaprogramować" ze w trakcie pomiaru na skp będzie spełniał normy ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 77 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL