BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 10:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 27 lipca 2018, 11:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Cześć,

Krótko i na temat. Na początek Sierpnia mam wykupiony bilet z WIZZAIR-a na powrót do Polski, ale musowo musiałem wrócić wczoraj. Nie chciałbym, aby tamten przepadł (tym bardziej, że na tą chwilę kosztuje 135 Funtów), ale wiem, że za zwrot się płaci ok. 300 zł. Troszkę mija się to z celem.

Wiem, że można bilet odsprzedać, i tutaj moje pytania :)

1. Mam możliwość edytowania danych już teraz. Mogę to zrobić teraz (jeśli sprzedałbym bilet) i wysłać dane osobie, która go kupi, a ona sama się odprawi. Czy ja będę musiał ją odprawić i wysłać jej później maila ?? (zgodnie z regulaminem 48h przed wylotem).

2. Wyczytałem, że zmiana danych na bilecie to opłata 200 zł. Ale w innym miejscu ludzię piszą co innego, że właściwe dane można podać przy odprawie, bez wcześniejszej zmiany na stronie w zamówieniu.


Mam nadzieję, że nie zamieszałem za bardzo. Myślę, że osoba, która kojarzy temat, bez problemu mi to wyjaśni ;)

Dzięki :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 27 lipca 2018, 19:30 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
Trzeba placic za zmiane nazwiska .Za darmo jest tylko jak popelniles tzw literowke.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 28 lipca 2018, 07:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
igor781 napisał(a):
Trzeba placic za zmiane nazwiska .Za darmo jest tylko jak popelniles tzw literowke.



Tak, do 3 liter - jedna opcja zmiany. Za zmianę danych trzeba zapłacić 200 zł. , ale chodzi mi o to, czy przy zamówionych 2 biletach, mogę jeden odsprzedać i zmienić dane na osobę, która kupi bilet, a drugi zostawić tak jak jest. Z tego co przeglądałem, chyba nie powinno być problemu. Odprawiam osobę, która dokona zakupu i wysyłam jej maila, a drugi bilet odprawiam i zostawiam.

Zgadza się ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 29 lipca 2018, 20:10 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
binta napisał(a):
igor781 napisał(a):
Trzeba placic za zmiane nazwiska .Za darmo jest tylko jak popelniles tzw literowke.



Tak, do 3 liter - jedna opcja zmiany. Za zmianę danych trzeba zapłacić 200 zł. , ale chodzi mi o to, czy przy zamówionych 2 biletach, mogę jeden odsprzedać i zmienić dane na osobę, która kupi bilet, a drugi zostawić tak jak jest. Z tego co przeglądałem, chyba nie powinno być problemu. Odprawiam osobę, która dokona zakupu i wysyłam jej maila, a drugi bilet odprawiam i zostawiam.

Zgadza się ??


Z tego co patrzylem jest napisane
You will be required to pay a name change fee of ​€​45.00 for each leg of your flight per person per flight.
Mysle ze trzeba bedzie placic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 30 lipca 2018, 07:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Wiem o tym, że płaci się za zmianę danych na bilety. Chodzi mi o to, czy jak mam na jednym zamówieniu, kupione 2 bilety na 2 nazwiska, to czy ten z moim nazwiskiem mogę sprzedać i edytować, a ten drugi zostawić tak jak jest. Z tego co wstępnie patrzyłem, powinna być taka opcja, ale nie mogę znalezc 100% potwierdzenia. Dlatego pytam, może ktoś jest bardziej zorientowany :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odprzedaż biletu lotniczego WIZZAIR - Pomoc :)
PostNapisane: 5 sierpnia 2018, 09:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Do zamknięcia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL