BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki TV ?
PostNapisane: 11 października 2008, 19:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Może jest na forum ktoś kto działa w branży RTV i mi coś doradzi ? :) Muszę kupic jakiś TV mniej więcej do 3 tyś zł ale nie orientuje się kompletnie czy LCD czy Plazma, jaki model i firma... Z tego co rzuciłem okiem w sklepie to wydaje mi się że Samsungi mają ładny obraz.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2008, 19:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Polecam samsunga.
Ma bardzo ładny obraz, działa bez zarzutu.

Nie polecę konkretnego modelu, bo nie jestem do końca 'na czasie'.
Ja mam model z przed roku, kolega z przed pół roku i oba chodza świetnie.

Wyjścia typu HDMI etc mają w zasadzie wszystkie.
Duźy wpływ na cenę ma to czy jest to pół HD (1366x758) czy full HD (od groma x dużo, nie pamiętam).

Z "prakyki", powiem że do 40" wystarczy pół HD i nie ma co się wczuwać.
46" w pół HD wygląda dobrze, ale w full lepiej.
Oczywiście aby w pełni wykorzystać full hd trzeba mieć filmy full hd (mkv+rapidshare).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jaki TV do 3 tyś ?
PostNapisane: 11 października 2008, 20:03 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Bobby_Valentino napisał(a):
Może jest na forum ktoś kto działa w branży RTV i mi coś doradzi ? :)


klik klik kotku do Dzikusa ;)

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2008, 20:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
Polecam samsunga.
Ma bardzo ładny obraz, działa bez zarzutu.

Nie polecę konkretnego modelu, bo nie jestem do końca 'na czasie'.
Ja mam model z przed roku, kolega z przed pół roku i oba chodza świetnie.

Wyjścia typu HDMI etc mają w zasadzie wszystkie.
Duźy wpływ na cenę ma to czy jest to pół HD (1366x758) czy full HD (od groma x dużo, nie pamiętam).

Z "prakyki", powiem że do 40" wystarczy pół HD i nie ma co się wczuwać.
46" w pół HD wygląda dobrze, ale w full lepiej.
Oczywiście aby w pełni wykorzystać full hd trzeba mieć filmy full hd (mkv+rapidshare).


TV nie będzie duży bo myślałem nad 32" maks 42" - ale nie wiem czy mi taki wejdzie w zabudowę... A co to za różnica właśnie w tych Full HD, HDMi itd ? :niepewny:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2008, 21:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 1903
Lokalizacja: Tuchola
Moje BMW: E30 344i
Kod silnika: m62b44
Garaż: E36 Coupe 325i
E30 Coupe 344i
Bobby_Valentino napisał(a):
A co to za różnica właśnie w tych Full HD


rozdzielczosc wyswietlanego obrazu. Im wieksza, tym wiecej szczegolow widzisz. Full HD to obecnie max, wypada chocby kupic HD Ready przy takiej przekatnej 32-42.

Wejscie HDMI to standard, nawet jest kilka sztuk zazwyczaj o ile sie nie myle


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 18:43 
tylko i wyloacznie full hd juz jest kilka programow w hd discovery canal+ itd poza tym filmy w full hd i granie w full hd,nie zrob bledu i nie kup hd ready tak jak ja,tv nie kupujesz na 1 rok a znajac zycie jak wszystko sie szybko rozwija to za pare lat bedzie polowa kanalow w full hd.

lepiej wez mniejszy ale na 1000% musi byc full hd 1920x1080
nie zrob bledu naprawde szczerze ci radze!

hd ready to nie to samo co full hd to znaczy ze mozna wyswietlic tv full hd na tv hd rady ale nie bedzie ladnie,czyli wszystkie tv lcd teraz sa juz hd ready,musi byc [glow=black]FULL HD[/glow]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 19:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
LeSiO napisał(a):
lepiej wez mniejszy ale na 1000% musi byc full hd 1920x1080
nie zrob bledu naprawde szczerze ci radze!


No własnie na mniejszym te Full HD nic mu nie da. Co z tego że będzie wysoka rozdzielczość jak będzie mały ekran.

Jasne że lepiej full hd, ale do 40" wizualnie nie ma róznicy odczuwalnej.
Jak ma budżet do 3 tyś to lepiej kupić np HD ready 40" niż full hd 27", bo w tym drugim przypadku będzie miał wysokorozdzielczościowy monitor zamiast tv.

Jak do 3 tyś znajdzie się np 40" full hd to brać full hd, w ogóle sie nie ma co zastanawiać.
Ale np jakbym miał wybierać 37 full hd albo 40 hd ready, wybrałbym większy ekran, 40" to mało a 37 to jeszcze mniej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 19:48 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 481
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: E36 318i Touring
Kod silnika: M43
Ja kupowałem ostatnio TV i trochę się dowiedziałem :) A więc na pewno dobrej plazmy w tych pieniądzach nie kupisz więc odoradzam. Co do firm najlepszy podobno jest samsung i ja tez takowego wybrałem... i jestem bardzo zadowolony :hyhy: np. sony bierze matryce od samsunga, a samsung tańszy... Najlepiej szukać z tej najwyższej linii samsunga a co do rozmiaru to nie bierz jak największego bo potem obraz to kaszanka straszna lepiej mniejszy a lepszy :)

_________________
Byłe BMW 316i E36 Sedan
Byłe BMW 523i E39 Sedan


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 20:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 379
Lokalizacja: SZY
Moje BMW: E36 Touring M-Pac
Kod silnika: M52B25
Co do wyboru wielkosci LCD, to duze znaczenie ma odleglosc z jakiej bedziesz ogladal TV mysle ze dla 32" min. to 3,5 metra do 42" mysle ze 5 metrow i bedzie super, czyli jezeli masz 3,5-4 metry to odradzam 42"

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=23460


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 21:21 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 625
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Moje BMW: e90
Kod silnika: M47/T2
po pierwsze z jakiej telewizji korzystasz? kablówka czy jakas platforma cyfrowa? przy zakupie zwracaj na kontrast- jak najwyzszy musi byc, oraz czas odświerzania czy cos takiego. w domu mam samsunga 40" lcd, full hd, z kontrastem 50000:1 i cyfrowy polsat. mimo iż jeszcze nie mam tunera hd powiem ze odbiera bardzo ladnie. kupilismy go w euro agd. jeżeli wybierzesz tą firme polecam zamówienie tego modelu wybranego przez internet z opcją odbioru w sklepie- kolega powiedział że jest znacznie taniej. jeżeli kupujesz na raty pamietaj, że nie musisz brać ubezpieczenia które będą ci próbowali wcisnąć na siłe żebyś dodatkowo płacił. podsumowując przy sumie do 3 tys polecam mniejszy a z lepszymi parametrami. inaczej po prostu bedzie to działać jak nie powiem co. może w salonie na dobrych kablach itp może to jakoś wyglądać. gorzej jak podłączysz w domu. wg warto dołożyć i mieć ok parametry i cieszyć sie widokiem ładnych kilka lat niż za jakiś czas zmieniać. pozdrawiam

_________________
Obrazek
e36 325i sedan m pakiet str 3 viewtopic.php?t=32577


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Dzikus polecił mi ten model http://www.euro.com.pl/telewizory-lcd-i ... x20e.bhtml muszę go tylko jakoś przetestowac jutro w Euro. Odległośc w jakiej będzie stał to jakieś 3 metry więc sądze że 37' wystarczy. Korzystam z kablówki UPC :) Prawde mówiąc to mi osobiście jakoś nie podoba się obraz na LCD`kach i uważam że stare kineskopowe mają lepszy obraz :niepewny: Oczywiście jeżeli chodzi o odbiór TV bo filmy z DVD to inna bajka.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 października 2008, 22:11 przez MAJSU, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:09 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Mam w odległości 2.5m i 40" nie wystarcza, troche mało, brakuje paru cali.
W kwestii cali i TV to 'lepiej jak jest więcej', poważnie, jak masz te 3m to celuj w absolutne minium 40" a najlepiej 46"-50". Czy 46 i 50 są w granicy 3tyś to nie wiem, raczej wątpie, ale 40-42" napewno są.
TV kupujesz 'na lata' jak pisali koledzy, więc celuj w największy jaki dasz radę wnieść do domu ;)

http://www.allegro.pl/item453417537_lcd ... od_ss.html
Kolega ma taki - świetny telewizor.

http://www.allegro.pl/item451871913_sam ... ullhd.html 40" FULL HD, też dobra opcja.
http://www.allegro.pl/item448742077_sam ... redyt.html ten ma lepszy kontrast.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 października 2008, 22:19 przez Kyokushin, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
Mam w odległości 2.5m i 40" nie wystarcza, troche mało, brakuje paru cali.
W kwestii cali i TV to 'lepiej jak jest więcej', poważnie, jak masz te 3m to celuj w absolutne minium 40" a najlepiej 46"-50". Czy 46 i 50 są w granicy 3tyś to nie wiem, raczej wątpie, ale 40-42" napewno są.


50" raczej nie da rady bo poprostu nie wejdzie w zabudowę :zalamany: Poza tym to nie TV dla mnie tylko na prezent. Do oglądania "Miasta Kobiet", "Klanu" tudzież "Tańca z Gwiazdami" to chyba 37" da rade :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:18 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
ja mam aktaulnie 40" i 36", wczesniej mialem 42". 42" i 40" ogladane z odleglosci ok. 4 m i w moim przekonaniu 42 i 40 jest za duze.poprostu zle mi sie oglada.37 bylo by idealne. drugie 36" ogladane z odleglosci 3m tez jest ciut duze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:42 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 625
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Moje BMW: e90
Kod silnika: M47/T2
http://www.allegro.pl/ite...656_kredyt.html w domu mam taki. przez 3 miesiace potanial o polowe. ale w takich rzeczach to normalka. polecam go bardzo. naprawde fajny daje obraz. i cena teraz jest super.

_________________
Obrazek
e36 325i sedan m pakiet str 3 viewtopic.php?t=32577


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 października 2008, 22:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 625
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Moje BMW: e90
Kod silnika: M47/T2
aha dodam jescze ze im wiekszy ekran tym wiecej niedoskonałości obrazu widać. lcd 40" gdy jest w normalnej opcji ekranu- obraz nie jest panoramiczny , po bokach sa czarne paski . przekatna ekranu wynosi wtedy dokadnie 32 cale. mierzyłem. jeżeli chcesz korzystac z pełnych 40" musisz powiekszyc ekran. wtedy albo znieksztalca sie ekran lub powieksza sie do tego stopnia ze ucina troszke z gory i dołu/

_________________
Obrazek
e36 325i sedan m pakiet str 3 viewtopic.php?t=32577


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 października 2008, 08:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 16
Lokalizacja: PajĂŞczno
Teraz jest fajna promocja w AVANSIE na LC PHILIPS 42" FULL HD za 2888 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 października 2008, 16:59 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 798
Wielkość:

Kiedy przychodzi do wyboru telewizora pierwszą rzeczą o której należy pomyśleć jest wielkość.
W związku z tym, że jakość obrazów z różnych źródeł stała się lepsza niż kiedykolwiek rośnie liczba osób, które biorą pod uwagę większe rozmiary ekranów. Podstatwowym kryterium, o którym trzeba pamiętać przy wyborze jest to co chcemy oglądać i gdzie.

LCD – dla mniejszych ekranów

Jeżeli przede wszystkim zamierzasz oglądać obrazy wysokiej rozdzielczości (HD) weź pod uwagę większy ekran zapewniający wykorzystanie wszystkich zalet płynących z dodatkowej rozdzielczości HD.
Z decyzją o tym, gdzie zamierzasz korzystać z telewizora wiąże się konieczność rozważenia ile masz miejsca i jaka będzie odległość między telewizorem a widzem.
Zgodnie z regułą kciuka, oglądanie telewizji z odległości 5 lub 6 razy większej od wysokości telewizora jest odpowiednie w przypadku telewizorów o standardowej rozdzielczości obrazu NTSC i PAL, natomiast w przypadku telewizorów HD dzięki większej wyrazistości obrazu wystarcza odległość odpowiadająca trzy- lub czterokrotnej wysokości telewizora. Określenie odległości między widzem a ekranem telewizora pozwoli na wybór rozmiaru ekranu dostosowanego do danego pomieszczenia.
Kiedy wiesz już jaki rozmiar ekranu będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb musisz podjąć ostatnią decyzję – wybór technologii płaskiego ekranu najlepiej dostosowanej do idealnego rozmiaru ekranu. W naszym przekonaniu – popartym niezależnymi badaniami – z wielu powodów omówionych w tym serwisie plazma jest najlepsza dla ekranów 37" i większych.

Kolor:

Do najważniejszych elementów decydujących o wyborze telewizora z płaskim ekranem należy możliwa do osiągnięcia jakość i głębia koloru.
W przypadku plazmy każdy punkt ekranu składa się z trzech oddzielnych komórek, każdej w innym kolorze – czerwonym, zielonym i niebieskim. Kolory te są zlewane tak, by tworzyć wynikową barwę pojedynczego piksela. Oznacza to, że plazma może wyświetlać miliardy kombinacji czerwieni, zieleni i błękitu zapewniając ogromny zasób kolorów lepiej odpowiadający barwom "prawdziwego świata".

W LCD kolory są efektywnie tworzone dzięki "pobieraniu" barw z czystej bieli, poprzez operowanie na falach światła ze stałego tylnego podświetlenia. Dlatego w przypadku LCD trudniej jest osiągnąć spójną jaskrawość i rzeczywiste odcienie, a dodatkowymi problemami są nadmierne podbicie zieleni i czerwieni oraz zbyt wysoka ogólna "temperatura" obrazu niedostosowana do wyświetlanych treści.

Kontrast ( jakość czerni ):

Bierz pod uwagę jakość kontrastu – czyli jak doskonale płaski ekran potrafi odtworzyć głębię czerni, czystość bieli i wszystkie pośrednie odcienie. Kontrast jest podstawowym elementem sprawiającym, że wyświetlane obrazy są przekonujące, jednocześnie jest to często cecha pomijana przy decyzji o zakupie telewizora.
Współczynnik kontrastu pokazuje stosunek intensywności światła w najjaśniejszym i najciemniejszym do osiągnięcia kolorze, które mogą być jednocześnie wyświetlane na ekranie. Telewizory z wysokim współczynnikiem kontrastu powinny odtwarzać ciemne ujęcia zawierające wiarygodny czarny kolor i mnóstwo subtelnych szczegółów w cieniach. Telewizory z niskim współczynnikiem kontrastu prawdopodobnie wyszarzą ciemne rejony powodując, że obraz wyda się płaski.

Do wartości współczynników kontrastu należy podchodzić z ostrożnością, ponieważ różni producenci mierzą je w różny sposób, jednak współczynniki te pozwalają na wniosek, że technologia plazmowa pozwala osiągnąć lepszy kontrast niż LCD.
W ekranach plazmowych każdy punkt ekranu jest samodzielnym źródłem światła niezależnym od innych, a to oznacza, że tylko jasne obszary obrazu wymagają rozświetlenia. Owocuje to głębszymi poziomami czerni. W telewizorach LCD poszczególne punkty dla uzyskania czerni muszą blokować światło z tylnego stałego podświetlenia co nie jest w pełni możliwe, i dlatego nie mogą osiągnąć w ten sposób czerni porównywalnej z ekranami plazmowymi

Czas reakcji:

Czy jest to film akcji, czy mecz piłkarski może się zdarzyć, że telewizor z płaskim ekranem będzie musiał wyświetlić szybko poruszające się obiekty i szybko rozgrywające się akcje.
Czas reakcji ekranu to wielkość pokazująca jak szybko punkty ekranu przechodzą swój pełen "cykl". Ekrany z długim czasem reakcji mają problem z odświeżaniem każdego elementu na ekranie na tyle szybko, aby nadążać za szybkim ruchem. W efekcie poruszające się obiekty wyglądają na rozmyte lub są uzupełnione o "duchy".

W telewizorach LCD przejście punktu przez cykl polega na zmianie stanu z aktywnego (czarnego) na nieaktywny (biały) i z powrotem na czarny. Czas tego procesu może być różny, ale zwykle mieści się pomiędzy 25 a 4 milisekundami. Nawet najszybsze ekrany LCD z najwyższym trudem wyświetlają naprawdę szybki ruch w wyraźny sposób.
Ponieważ w telewizorach plazmowych każdy piksel jest całkowicie niezależny telewizory te mogą odświeżać obraz prawie natychmiast. Punkty ekranu plazmowego reagują tak szybko, że termin "czas reakcji" jest tutaj nieodpowiedni, ponieważ nawet najszybszy ruch wygląda wyraźnie i czysto.

Ostrość:

Ponieważ wysoka rozdzielczość jest już faktem ostrość obrazu stała się ważniejsza niż kiedykolwiek. Jednak to, jak szczegółowy jest obraz nie zależy tylko od ilości punktów, jaką posiada ekran.
Telewizor HD przystosowany do obrazów wysokiej rozdzielczości posiada przynajmniej 720 linii, ale w uzyskaniu szczegółowego obrazu istotną rolę odgrywa wiele różnych czynników.
Ekrany plazmowe potrafią odwzorować kolory w większym stopniu odpowiadające barwom naturalnym, więc zapewniają realistyczne obrazy pełne szczegółów, lepiej dostosowane do oglądania w oświetleniu domowym.
Ekrany LCD mogą wydawać się bardziej szczegółowe w oświetleniu sklepowym w wyniku pełnej jasności i ostrości wyświetlanych na nich obrazów. Jednak w rzeczywistości taki wysoki poziom jasności i ostrości może wyglądać nieprzyjemnie i nierealistycznie w domu. Tak jak ważne jest, aby wyświetlane obrazy były szczegółowe, również istotne jest to, aby zawsze wyglądały naturalnie.

Rozdzielczość:

Teoretycznie im wyższa rozdzielczość ekranu – im więcej punktów ma ekran – tym obrazy wydają się ostrzejsze i bardziej szczegółowe. Obrazy HD ze źródeł wysokiej rozdzielczości mogą zawierać 1920×1080 punktów. Im bardziej rozdzielczość ekranu jest dopasowana do tej wartości, tym lepiej będą wyglądać obrazy HD.
Jest zatem rozsądne, aby rozdzielczość ekranu była ważnym kryterium uwzględnianym przy wyborze telewizora. Należy jednak wziąć pod uwagę, że sama rozdzielczość nie gwarantuje doskonałego obrazu HD. Telewizor musi mieć także inne właściwości, zwłaszcza umiejętność przetwarzania obrazu HD przed jego wyświetleniem na ekranie o wysokiej rozdzielczości.
Należy także wziąć pod uwagę, że ekrany o wysokiej rozdzielczości z niedoskonałym przetwarzaniem obrazu najprawdopodobniej fatalnie wyświetli standardowy obraz PAL o 570 liniach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 października 2008, 21:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Marsellus dzięki za obszerne wypracowanie :) ;)

Byłem dziś w Euro rzucic okiem na telewizory i musze przyznac że jakośc obrazu żadnego LCD`ka mnie nie satysfakcjonuje :/ Na każdym wszystko jest jakieś takie rozmazane...

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2008, 10:42 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 528
Lokalizacja: Ząbki
Moje BMW: E36
Kod silnika: M40B18
Coś mi sie o uszy obiło ze w Euro czy w Media tv podłączane są pod rozdzielacze sygnału, przez co sygnał słabnie i to nie do konca jest wykłądnikiem jakości wyswietlanej w sklepie, lepiej było by podłaczyć pod dvd i film odpalić.. :niepewny:

_________________
///M40
Wiesz jak wymontować i oczyścić lampy w E36? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL