BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 05:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 26 grudnia 2019, 21:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
Nie ukrywam, że płacę wysokie podatki. Według mnie za wysokie.Natomiast plusem jest to że mogę w razie kłopotów wziąć kredyt,nie muszę się tłumaczyć w US skąd i czy mam pieniądze na to czy na tamto gdyż wszystko jest u mnie klarowne i czytelne...na wszystko wystawiam kwity i nic nie robię na lewo.Śpię spokojnie...ale boli mnie gdy muszę co miesiąc przelewać spore sumy pieniędzy do US które mógłbym spożytkować inaczej...to oczywiste. Ale co zrobić....

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 27 grudnia 2019, 13:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Stowarzyszenie Stop Anarchii Drogowej https://radiopoznan.fm/informacje/wielk ... rokuratury



BARNABA napisał(a):
wszystko jest u mnie klarowne i czytelne...na wszystko wystawiam kwity i nic nie robię na lewo.Śpię spokojnie..

Sedno sprawy, a ten kto kręci wałki bredzi o represjach.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 27 grudnia 2019, 17:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
Tak tylko czasami warto coś obniżyć aby zarobić więcej.

Wiele osób zapłąciłoby uczciwie powiedzmy jakąś konkretną zryczałtowaną kwotę za coś...ale jak mają wypełniać sterty papierów, tłumaczyć się co skąd i dlaczego plus wysokie podatki od tego czy tamtego to zaczynają się kombinacje.

Jeden z przykładów to zespoły muzyczne. Wiadomo - kapela na weselu musi zazwyczaj być...nno...... musi nie musi - może być sam DJ....oki ale jak jest kapela to czy nie wystarczyło by zapłacić po prostu jakiś stały ryczałt nie wiem - 100zł od łebka tak po prostu do US i już....ale nie bo każdy musi być zatrudniony, każdy musi zapłacić od tego ZUS nawet jeśli pracuje gdzie indziej to chociaż drugi raz zdrowotne ponad 300zł ,sterty papierów do wypełnienia żeby wszystko było zgodne z prawem a przecież nie każdy jest w tym biegły i zaczynają się kombinacje....albo gra na lewo. Us sciga że widział że grają, tamci mówią że nie grali a tylko stali i udawali że grają itd itd - śmiechu warte!
I w sumie US nie ma nic albo ma mało. Gdyby w niektórych dziedzinach uprościć temat podatków aby każdy mógł po prostu zapłacić go jakość w miarę tanio to płaciliby wszyscy bez wyjątku bo każdy chce spać spokojnie a nie oszukiwać Państwo Polskie.A przecież z tych podatków żyją emeryci czyli nasi rodzice, babcie....


Inny temat to przejście na emeryturę : bo dlaczego górnik ma przejść szybciej ma emeryturę niż choćby sprzedawca w sklepie czy kierowca Tira? Kto powiedział,że kierowca Tira ma łatwiej? Przecież jego praca nie jest łatwa ani bezpieczna. Itd itd wchodzimy na inny temat...rzeka.

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 27 grudnia 2019, 18:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Nie porównywałbym bardzo niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy górnika do pracy w sklepie (chociażby codzienny wjazd windą kilometr w dół, ogromne zapylenie, temperatura, możliwości wybuchu/zawalenia).
Co do kombinacji to niestety jest taki system na jaki cześć społeczeństwa pracowała. W swoim czasie kobietom na Macierzyńskim płacono nawet po 7k miesięcznie jeśli w firmie przez ostatnie 3 miesiące były takie zarobki, co zrobili cwani Polacy? Zawyżali nagle do maksymalnego poziomu jaki można później uzyskać przychody. Inny przykład z mojego podwórka to małżeństwo zarabiające sporo (2 letnie auto klasy premium za gotówkę), a kombinują na pół etatu u rodziny żeby zgarniać po 500+ na oboje dzieci (dodam, że bardzo przeciwni partii która wprowadziła ten dodatek).
Drugi problem to sądy, najliczniej obsadzone w całej UE, a najwolniej działające, ale co gorsza z małą dozą sprawiedliwości. Jedno z ciekawszych uzasadnień, które każdy kierowca może użyć podczas złapania na gorącym uczynku:
Żeby mówić o rażącym naruszeniu prawa, nie wystarczy, żeby został naruszony przepis, bo niewątpliwie w tej sprawie został naruszony, ale trzeba też brać pod uwagę, jakie skutki to naruszenie wywołało: społeczne, gospodarcze, ekonomiczne. W ocenie sądu te skutki (...) są do zaakceptowania zgodnie z zasadami praworządnego państwa” – uznała sędzia
Tu akurat sprawa tyczy się setek mieszkańców kamienic, ale może policjant da się wkręcić, bo skoro nic się nie stało ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 27 grudnia 2019, 18:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
A ja podejmę rękawicę,ponieważ wiele osób stracił zdrowie targając palety i sterty towaru z palet na półki.

Górnik zarabia odpowiednio więcej ( a jeśli uważa że jego praca jest trudna to niech pracuje jako sprzedawca - nie ma problemu ale tam Barbórki nie wypłacą)....ale górnik też a górnik...inaczej wygląda praca przy węglu a inaczej przy miedzi...to inny świat i warunki. Kady też piastuje inne stanowisko i pracuje w różnych warunkach.Jedni tyrają codziennie pod ziemią a inni zjadą raz w miesiąc i też zwą się górnikami. W mojej ocenie każda praca jest na swój sposób trudna... przynajmniej w większości.

Pozdrawiam

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 27 grudnia 2019, 22:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Mój ulubiony temat, zawód górnik. Jestem górnikiem, co ty wiesz o ciężkiej pracy, ja się poświęcam, , ryzykuję, to jest powołanie. Mi się należy. Milcz! Ty się nie znasz. Zjedź na dół to pogadamy. Ehhh...

BARNABA napisał(a):
Górnik zarabia odpowiednio więcej ( a jeśli uważa że jego praca jest trudna to niech pracuje jako sprzedawca

:ok:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 28 grudnia 2019, 08:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
...a jakie kolejki są by dostać się na kopalnie - to świadomy wybór, młode chłopaki po ok. 30 lat liczą, ile do emerytury im zostało (znam, dalsza rodzina)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 28 grudnia 2019, 09:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Ciężko przeliczyć stres i codzienne zagrożenie życia na pieniądze. Fakt wszelkie dodatki typu 14', deputaty węglowe, "barburki" itd to przeginka i wtedy się okazuje, że lepiej węgiel z Australii ciągnąć, ale jakieś dwie/trzy dekady temu babcia prowadziła taki tam domek z turnusami wypoczynkowymi i mimo, że to Pomorze, to sporo ludzi ze Ślaska przyjeżdżało i te opowieści ludzi i ich rodzin pracujących w kopalniach to naprawdę długi temat i jest to zupełnie inny level niż uszkodzenia przez nieumiejętne układanie towaru, czy obsługi paleciaka... No i to co piszesz - górnik to ten co pracuje przy wydobyciu, a nie tylko w kopali :suchy: Co do szybszych emerytur, to strażak, mój znajomek może ze 4 razy widział ogień, a jest w połowie drogi do emerytury, natomiast "na bazie" to najlepiej ze wszystkich... ziemniaki obiera i chodzi po zakupy. Temat rzeka i jak będziemy tak się na wszystko i wszystkich oglądać to sami nic nie zrobimy :P

Wracając do zmian w przepisach i zabierania prawa jazdy to wynika też jasno, że ludzie i tak jeżdżą mimo, że nie mają prawka przez 3 miesiące, bo statystycznie bardzo ciężko trafić żeby Cię złapali więcej niż raz na pół roku, zwłaszcza że wtedy jeździsz ostrożniej. Gorzej, że Ci którzy stracili prawko po alko też wychodzą z takiego założenia.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 28 grudnia 2019, 09:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Lincoln napisał(a):
Gorzej, że Ci którzy stracili prawko po alko też wychodzą z takiego założenia.

o tak - tu powinni zaostrzyć przepisy - ja bym ucinał po palcu, albo nawet ręce. Dla mnie jazda po % to najgorsze przestępstwo!!!

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 28 grudnia 2019, 20:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2776
Lokalizacja: dolnośląskie
Moje BMW: BMW F10 M550D
Kod silnika: N57X
rorafalki napisał(a):
Lincoln napisał(a):
Gorzej, że Ci którzy stracili prawko po alko też wychodzą z takiego założenia.

o tak - tu powinni zaostrzyć przepisy - ja bym ucinał po palcu, albo nawet ręce. Dla mnie jazda po % to najgorsze przestępstwo!!!


Zgadzam się.Tutaj nie ma dyskusji w temacie. Auto w rękach osoby nietrzeźwej nie różni się niczym od trzymania pistoletu w rękach.

Ale jak ktoś ma np. żółte papiery to nic mu nie zrobią. Mamy takiego jednego delikwenta w mieście który sobie jeździ, policja o tym wie i tyle.

I nie ma na niego paragrafu.

Podobnie temat kradzieży..... gardzę ludźmi którzy kradną. Ciężko człowiek pracuje na to co ma.... bo z nieba mu nie spada a taki ktoś sobie przyjdzie i weźmie jak swoje...ehh.

_________________

EKSPRESY CIŚNIENIOWE DO KAWY JURA TO MÓJ ŚWIAT !!! www.primocaffe.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 10:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Największa głupota z tym zabieraniem prawka za +50 poza zabudowanym, no i z tymi pieszymi... to tak jakby dać pierwszeństwo autu na przejeździe kolejowym, czy autobusikowi z pasażerami na lotnisku przed samolotem. :wstyd:

Tomek napisał(a):
Jak to wejdzie to chyba zacznę na PiS głosować. [cenzura] drogowych morderców.


Ty tak na serio? [cenzura] wolność! [cenzura] logiczne myślenie! [cenzura] prawa fizyki i inne prawa natury! HURR DURR [cenzura]! :rotfl:

Rafał napisał(a):
renoraines napisał(a):
https://autokult.pl/36018,autobus-jezdz ... -kontrapas

Mądre rozwiązanie. Niech ludzie jadący komunikacją mają profity w postaci szybszego dotarcia do celu. Zawsze mi się przypomina droga z Zakopanego na Morskie Oko i patrzę jak ludzie zamiast sobie kupić bilet za 10 zł, wziąć piwko do ręki, rozkoszować się widokami i urlopem to stoją w korku. Na dole parking i tak zapchany więc auto zostawiają przy samej drodze gdzie często trzeba dobić z buta kilka kilometrów. Autobusiarze cały czas na CB rozmawiają ze sobą i jeżdżą pod prąd przez co jest się tam w pół godziny :rotfl:


Ty chyba żartujesz? Kolejne kretyńskie rozwiązanie kosztem kierowców. Jest to dwupasmówka, więc jeżeli autobus jedzie pod prąd to zamykają cały pas, WTF?! (tak nie możesz wyprzedzić, bo raz na 10 minut jedzie autobus tamtędy). W praktyce musisz się wlec dostosowując się do najwolniejszego. Oczywiście często stoi policja i lepi mandaty za wyprzedzanie tam, ABSURD.

Tomek napisał(a):
j27 napisał(a):
Niemcy (PO, KOD i tam te inne badziewia)
SLD-PSL (kiedyś Ruski, teraz chyba też albo jakoś się wymieszali)
PIS (Amerykanie i Żydki, którzy mają na USA duży wpływ)


Konfederacja (Rosyjscy agenci).


:wstyd: Ty jak palniesz czasami to jak łysy o beton. Każdy nieudacznik, socjalista, lewak, który się boi powrotu normalności i nie ma żadnych argumentów na Konfederację to wyciąga takie bzdury. Udowodnij to. To taka sama głupota jak gadanie, że PiS chce wyjść z UE. PIS, który nas do UE wprowadził i sprzedał im naszą suwerenność/niepodległość podpisując traktat Lizboński.

Podsumowując wasze reperkusje o nauczycielach, górnikach, lekarzach itd. sprawa jest prosta. Wszędzie tam są duże problemy, bo są to molochy zarządzane partyjnie gdzie środki przeznaczane są w najmniej efektywny gospodarczo sposób "wydaję nieswoje pieniądze na nieswoje potrzeby", zarządzają urzędnicy cudzym, bez wiedzy. Jest tylko jedna racja i Konfederacja, tylko oni chcą normalności. Nie ma żadnego powodu by państwo miało być właścicielem kopalni. Krzykaczy nauczycieli, lekarzy i górników trzeba po prostu urynkowić. Tylko tyle i aż tyle.

renoraines - podatki należy zmniejszać, a nie rozdawać ich nadwyżki ludziom wypłacając sobie pensję za redystrybucję! :cenzura: :cisza: :cisza:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 23 kwietnia 2020, 16:03 przez jiGsaw, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 10:54 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
renoraines napisał(a):
Stowarzyszenie Stop Anarchii Drogowej https://radiopoznan.fm/informacje/wielk ... rokuratury



BARNABA napisał(a):
wszystko jest u mnie klarowne i czytelne...na wszystko wystawiam kwity i nic nie robię na lewo.Śpię spokojnie..

Sedno sprawy, a ten kto kręci wałki bredzi o represjach.


To co w takim razie napieszesz o wyłączeniu sądów i prokuratury z działań naczelnika us? :) Jak widzę tego avatara z polszą walczącą i czytam te patriotyczno-administracyjne wywody to aż mnie oczy szczypią. Tak dla informacji to nie musisz robić wałków żeby us zniszczył biznes, życie i zdrowie. Odsyłam do googla i tysięcy przypadków.

Edit: Przeczytałem Twoje wcześniejsze posty i piszesz takie bzdury że nawet nie chce mi się tego rozwijać. Ten awatar dobitnie reprezentuje klapki na oczach i szufladkowe spojrzenie na świat. Dramat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 12:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
SelectoSK napisał(a):
Edit: Przeczytałem Twoje wcześniejsze posty i piszesz takie bzdury że nawet nie chce mi się tego rozwijać. Ten awatar dobitnie reprezentuje klapki na oczach i szufladkowe spojrzenie na świat. Dramat.


Przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś i nie jestem zdziwiony. Zacytowałes moj post z grudnia '19 mimo, ze przez ten czas regularnie piszesz na forum, dlugo to zatwardzenie trwało :rotfl: . Jesteś podmiotem powiedzenia ''Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości''. Nie podoba sie awatar to wstaw sobie z sierpem i młotem lub tez inny dowolny.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 12:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
renoraines napisał(a):
SelectoSK napisał(a):
Edit: Przeczytałem Twoje wcześniejsze posty i piszesz takie bzdury że nawet nie chce mi się tego rozwijać. Ten awatar dobitnie reprezentuje klapki na oczach i szufladkowe spojrzenie na świat. Dramat.


Przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś i nie jestem zdziwiony. Zacytowałes moj post z grudnia '19 mimo, ze przez ten czas regularnie piszesz na forum, dlugo to zatwardzenie trwało :rotfl: . Jesteś podmiotem powiedzenia ''Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości''. Nie podoba sie awatar to wstaw sobie z sierpem i młotem lub tez inny dowolny.


Brak pełnego etatu na forum bmw sport, uniemożliwiło podmiotowi zapoznanie się z obszerną studnią "wiedzy" użytkownika.

PS: grudzień 19 czy kwiecień 16, nie ma różnicy gdy ktoś wypisuje bzdury :) Riposty potwierdzają to co napisałem wcześniej :hyhy: Pozdrawiam serdecznie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 13:10 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
SelectoSK napisał(a):
renoraines napisał(a):
SelectoSK napisał(a):
Edit: Przeczytałem Twoje wcześniejsze posty i piszesz takie bzdury że nawet nie chce mi się tego rozwijać. Ten awatar dobitnie reprezentuje klapki na oczach i szufladkowe spojrzenie na świat. Dramat.


Przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś i nie jestem zdziwiony. Zacytowałes moj post z grudnia '19 mimo, ze przez ten czas regularnie piszesz na forum, dlugo to zatwardzenie trwało :rotfl: . Jesteś podmiotem powiedzenia ''Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości''. Nie podoba sie awatar to wstaw sobie z sierpem i młotem lub tez inny dowolny.


Brak pełnego etatu na forum bmw sport, uniemożliwiło podmiotowi zapoznanie się z obszerną studnią "wiedzy" użytkownika.

PS: grudzień 19 czy kwiecień 16, nie ma różnicy gdy ktoś wypisuje bzdury :) Riposty potwierdzają to co napisałem wcześniej :hyhy: Pozdrawiam serdecznie ;)


Forum ma równiez rolę edukacyjną, wiec na temat riposty poczytaj co pisał Tuwim. Poza tym, jezeli bedziesz miał glowe, ktory zacznie służyć do myslenia, a nie tylko do trzymania uszy, może przestaniesz być dyletantem, który pisze głupoty. Pozdr :)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 13:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Jak Ty gościu o bataliach z us nie masz zielonego pojęcia a piszesz co piszesz :rotfl: Pierwszy nauczyciel forum? Grubo :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 13:22 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Jak widać wyżej, wypisywanie głupot znasz z własnego doświadczenia :rotfl: . W US to byłeś przypadkiem, bo go pomyliłeś z USC ( urzedem stanu cywilnego) :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 13:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Tak edukujesz że, wolisz się popsztykać z randomem zamiast odpowiedzieć na konkretne pytanie. Dobry żarcik, uśmiałem się. Ripostuj dalej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 14:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Odpisując pokazujesz, ze masz czas na czytanie forum czyli głupotą było zasłanianie się ... brakiem czasu :rotfl: . Zatem jak wyzej, wypisywanie głupot znasz z własnego doświadczenia. Potwierdzasz wiec, ze nie rozumiesz o czym piszę w postach i tym samym nie zrozumiałbys odpowiedzi. I z tego mam bekę. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Przekroczenie prędkości od 50km/h w terenie zabudowanym.
PostNapisane: 23 kwietnia 2020, 14:40 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
jiGsaw napisał(a):
Ty chyba żartujesz? Kolejne kretyńskie rozwiązanie kosztem kierowców. Jest to dwupasmówka, więc jeżeli autobus jedzie pod prąd to zamykają cały pas, WTF?! (tak nie możesz wyprzedzić, bo raz na 10 minut jedzie autobus tamtędy). W praktyce musisz się wlec dostosowując się do najwolniejszego. Oczywiście często stoi policja i lepi mandaty za wyprzedzanie tam, ABSURD.

Na pewno wiesz o jakiej drodze piszesz? :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 57 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL