BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 11:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:45 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
aaale juz jakis czas temu czytalem gdzies, ze panstwo polskie 'moze' zabrac czlowiekowi firme, zamrozic kase na koncie 'bez -wiekszych- powodow' itp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
DaaN sprzedałem tylko to na co mailem zaciągniety kredyt i to juz w zeszlym roku.
Aktualny pan to Egipt. Wynajac dlugoteminowo jakąs chatę z dostępem do plazy -bedzie mozna uznac to jako wakacje :/

Chyba by trzeba zalozyć nowy temat :D pt ,,uciec, ale dokąd?""


Ostatnio edytowano 3 marca 2020, 08:56 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:52 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Zgodnie z projektem pracodawca, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, będzie mógł polecić pracownikowi wykonywanie obowiązków zdalnie z domu. Projekt wprowadza też m.in. regulacje zapewniające prawo otrzymania dodatkowego zasiłku opiekuńczego dla rodziców zwolnionych od wykonywania pracy z powodu konieczności sprawowania opieki nad dzieckiem, za okres nie dłuższy niż 14 dni, w przypadku zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których uczęszcza dziecko.

szukam pełnej treści ustawy.
bo alduwiel - mam nadzieję, że chociaż ją całą przeczytałeś?
pamiętam jak z ACTA było. wszyscy srali, że internet zamkną, a nikt nawet nie czytał samej ustawy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
Egipt Brawo :wstyd:
O ile w wiekszych miastach turystycznych nie jestes odmiencem bo wszyscy "tubylcy" juz sie przyzwyczaili do widoku turystow o tyle juz po za nimi nie jest juz tak kolorowo.
No ale zakladajac ze kupisz sobie lub wynajmiesz jakas nieruchomosc w kurorcie bo faktycznie porównując ceny egipskie do PL to koszta nie sa ogromne to i tak zawsze bedziesz tam gosciem "obserwowanym" bardziej niz w PL.
Nie "zabiją" Was szczepionki ale ich kultura was zameczy.
No i ta Egipska sluzba zdrowia naprawde fenomen :wstyd: to ja juz wole tą polską" Biedę " a Egipt jak najbardziej max na 14 dni w roku na urlop :rotfl:


Ostatnio edytowano 3 marca 2020, 08:59 przez Mastello, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 08:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kai co Ty ;) ja juz wszystko wiem bez czytania. Moja krysztalowa kóla twierdzi ,ze bedzie jubel a wtych szczepionkach jest wirus ,,T" ktory zamieni wszystkich w zombie. Wiem o tym tez z filmu o Recokon City ktory jest dokumentalną opowiescią o przyslzosci miasta Wuchan


Egipt zly? To gdzie niby mozna jechsc na 3 miesiace tak aby ominąc te kwarantannę ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 09:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
Najlepiej zrobic sobie detox od sieci . Nie bedziesz musial nigdzie wyjeżdżać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 09:10 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
Kai co Ty ;) ja juz wszystko wiem bez czytania. Moja krysztalowa kóla twierdzi ,ze bedzie jubel a wtych szczepionkach jest wirus ,,T" ktory zamieni wszystkich w zombie. Wiem o tym tez z filmu o Recokon City ktory jest dokumentalną opowiescią o przyslzosci miasta Wuchan


Egipt zly? To gdzie niby mozna jechsc na 3 miesiace tak aby ominąc te kwarantannę ?


ale śmieszek ci się włączył.
daj link z całą ustawą, sobie przeczytam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 09:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kai napisał(a):
Zgodnie z projektem pracodawca, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, będzie mógł polecić pracownikowi wykonywanie obowiązków zdalnie z domu. Projekt wprowadza też m.in. regulacje zapewniające prawo otrzymania dodatkowego zasiłku opiekuńczego dla rodziców zwolnionych od wykonywania pracy z powodu konieczności sprawowania opieki nad dzieckiem, za okres nie dłuższy niż 14 dni, w przypadku zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły, do których uczęszcza dziecko.

szukam pełnej treści ustawy.
bo alduwiel - mam nadzieję, że chociaż ją całą przeczytałeś?
pamiętam jak z ACTA było. wszyscy srali, że internet zamkną, a nikt nawet nie czytał samej ustawy


W szczególnych przypadkach ustawa nakazuje jedzenie ludzkiego mięsa oraz słuchanie muzyki Kejti Pery. Podobno wczoraj od strony granicy z Czechami wjechał konwój czarnych ciężarówek które poruszają się bezszelestnie i były całe wyładowane plytami tejże piosenkarki.

W nocy Policja weszła do kilkunastu firm i przedsiębiorstw i nakazali im produkcje pentagramów oraz rytulanych ołtarzy. Kolega schował się pod biurkiem ( na szczęście zawsze nosi przy sobie czapeczkę z amelinium która blokuje sygnał od obcych ) i podłsuchał że następni w kolejności są właściciele plackarnii bo podobno WIEDZĄ JUŻ ZA DUŻO ! :przestraszony:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 10:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://youtu.be/p4LTEOgc0Lk






Mozecie się smiać i zaprzeczac temu co widzicie... oni natomiast krok po kroku zmierzają do celu :(


Ostatnio edytowano 3 marca 2020, 21:37 przez alduwiel, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 10:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
https://youtu.be/p4LTEOgc0Lk


Mozecie się smiać i zaprzeczac temu co widzicie... oni natomiast krok po kroku zmierzają do celu :(


3ci raz prosze cie o link do przeczytania calej ustawy, o ktorej mowisz ze beda firmy zabierali itp


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 10:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
DaaN sprzedałem tylko to na co mailem zaciągniety kredyt i to juz w zeszlym roku.


a nam dopiero teraz mówisz, fajnie, dzięki...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 12:06 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Mastello, :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 12:56 
Online
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
kai, no i nie dostaniesz tego linku , za to będzie kolejny filmik z jutuba :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 15:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mastello napisał(a):
Najlepiej zrobic sobie detox od sieci . Nie bedziesz musial nigdzie wyjeżdżać.

Nie bójcie się korona wiarusa, tak jak lekarz w sąsiednim temacie napisał - nie ma się czego bać. Oni starszą tylko ,żeby ludzi na szczepionki namówić -niestety tutaj jest prawdziwe niebezpieczeństwo!

Przykro mi to mówić, ale prawdopodobnie należy wyjechać gdzieś poza unię, tylko na ten czas tej pandemii którą nam szykują.
Gdzieś gdzie jest tanio, blisko i gdzie białasa z kasą czczą jak Boga :23: chyba w takim pilnie strzeżonym tym ich śmiesznym kurorcie było by prawdopodobnie bezpiecznie :D heh nie mam pojęcia bo sam jest zaskoczony tym wszystkim chociaż się tego spodziewałem to jakoś nie sądziłem ,ze tak to się szybko potoczy. :/


DaaN napisał(a):
alduwiel napisał(a):
DaaN sprzedałem tylko to na co mailem zaciągniety kredyt i to juz w zeszlym roku.


a nam dopiero teraz mówisz, fajnie, dzięki...


DaaN :przestraszony: sądziłem ,ze mamy jeszcze jakieś dobre pól roku zanim wszyscy zrozumieją to co ja Wam już dziś opowiadam :/

Mówiłem na 100% w moim temacie o m3 ,ze dom sprzedałem bo będzie krach czyli wspominałem o tym jakoś rok temu, a dlaczego temat o krachu postanowieniem założyć dopiero teraz? Nie wiem... Jakoś wreszcie zebrałem w sobie siły, aby to wszystko tutaj Wam napisać ... To wszystko czubek góry lodowej, sami gdy juz zwróciłem Waszą uwagę na to wszystko to sami grzebcie dalej. Jak każda teoria głoszona w necie tak i do tej powinna być gdzieś w dalszej części neta dołożona kontr ekipa pogromców nieprawdy, którzy mieli by już kontrargument i przeprowadzone śledztwo potwierdzające moją schizofrenię... Gdzie oni są?




Kai nie czytałem ustawy, ale odebrałem wczoraj informację od naszego agenta, który działa w naszej sprawie, ze taka i taka ustawa będzie zaraz zaklepywana i ,ze mamy przesrane :zdziwko:

https://www.facebook.com/justynasochast ... 869412368/

Później już tylko wieści na wp ,ze zaklepali ... może coś zmienili w tej ustawie przed samym zaklepaniem, nie wiem


Ostatnio edytowano 3 marca 2020, 15:39 przez alduwiel, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 15:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
najlepiej niech każdy kosmita wróci na swoją planetę

:mur:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 15:47 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
alduwiel napisał(a):
....odebrałem wczoraj informację od naszego agenta, który działa w naszej sprawie, ze taka i taka ustawa będzie zaraz zaklepywana i ,ze mamy przesrane


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dobra zaczynam się w sumie nieźle bawic przez ten wątek :rotfl: Rownie dobrze ro ja sie chyba bawilem tylko w postach JiGsaw ;)
I takie pytanie do Administratora ile trzeba nabic postow w temacie o kosmiatch zeby z "przyjaciela forum" awansowac na "Naczelny schizofrenik" ? :rotfl: bo moze o to chodzi :rotfl: ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 15:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja mowię na Sochę ,,moj agent" :D co w tym zlego? Znam ją bo ona tez z Poznania. Glosowalem na nią.
Kiedyś gdy pierwszy raz mialem okazję z nią porozmawiać to zrobila na mnie ogromne wrazenie :ok:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 16:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
alduwiel napisał(a):
Ja mowię na Sochę ,,moj agent" :D co w tym zlego? Znam ją bo ona tez z Poznania. Glosowalem na nią i gdy pierwszy raz mialem okazję z nią porozmawiać to zrobila na mnie ogromne wrazenie :ok:

alduwiel przyjacielu nie jestes głupi facet ale wkreciłes się zbyt mocno w te wszystkie historyjki. Siec ma to do siebie ze ludzie wrzucaja tam wszystko wiec szukajac to czego szukasz znajdujesz ...pytanie tylko czy to nadal jest rzeczywistość czy juz fikcja autora .
Odetchnij troche od wifi. Dobrze Ci to zrobi :piwo: :piwo:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 16:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mastello ale ja o tym wszystkim doskonale wiem! Nie ma czegoś takiego jak sprawdzona informacja z neta czy z tv.
W dzisiejszych czasach nie ma czegos takiego jak fakty!
Albo widziales to na wlasne oczy albo nie!
Rok temu 300 naukowców razem podpisało dokment , ze ich zdaniem i wedle ich badań człowiek nie ma wpływu na ocieplenie klimatu. Wyslali to do onz i co ? Nic! Tyle sa warte fakty w dzisiejszym swiecie obludy!


Chyba zapomniałem Wam napsiac najważniejszego. A mianowicie tego o co Walczymy.

Walczymy o ujawnienie prawdy, a jest nią informacja , że nie ma brakow !! WSZYSTKIEGO JEST W BRÓD żyjemy w oceanie obfitości i temu oceanowi jest wszystko jedno czy będziemy z niego czerpać łyżeczką, wiadrem czy cysterną. Nie ma przeludnienia!
Wszystko przez co jest wam źle i ciężko to wynik niesprawiedliwego podziału dóbr na świecie. Byc może niebawem z całego tego syfu jaki nadchodzi wyłoni się świat wolny od pieniądza gdzie wszelkie dobra będą dzielone sprawiedliwie pomiędzy wszystkich mieszkańców ziemi. Jeśli dobro zwycięży to niebawem bedizemy żyli w świecie gdzie gospodarka oparta jest o dostępne zasoby , a kradzieże , mordy i głód będą tylko wspomnieniem strasznych czasów w których to pieniądz rządził światem


Obrazek

Oto człowiek który calą tą utopie o której Wam przed chwilą opowiedziałem stworzył w najdrobniejszym szczególe. Te rozwiązania już są i czekają na odrobinę dobrej woli ze strony władców pieniądza która jest potrzeba , aby to wszystko wprowadzić w zycie. Mimo usilnych starań tego Pana dobra wola ze strony mości Panów naszych się nie znalazła... za to będzie kryzys ;) resztę sobie dopowiedzcie sami...


Ostatnio edytowano 3 marca 2020, 22:33 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 16:44 
Tymczasem https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... sa/s0rtvw9


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL