BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 23:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 17:08 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
smietnik napisał(a):


No i zaczęło się ! Teraz to już reakcja łańcuchowa ! Alduwiel mówił parę postów wcześniej że stopy będą rosnąć i proszę, mamy pierwsze dowody jego proroctwa.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 17:18 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
mowisz ze nalezy wierzyc tylko w to co samemu sie zobaczy, a dalej nie dostalem linka z trescia ustawy, ba, ZALOZE SIE ZE TY JEJ NIE PRZECZYTALES. a pleciesz takie bzdury ze glowa mala. panstwo ci firme zabierze i bmw - o tym jest ta ustawa, na pewno :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zejdz na ziemie, zalewasz to forum strasznym szambem, niczego sam nie sprawdzasz, przeklejasz linki ze stron ktore zyja z clickbaitow i takich luzdi jak ty.
zacznij samemu sprawdzac co wklejasz

smieszne bylo na poczatku, teraz jest irytujace i zenujace


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 18:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
smietnik napisał(a):


Rozwiązania są dwa, jak bedzie przekonamy się. Albo będą dalej obnizać stopy i skonczy się to likwidacją gotowki + chipam na ręce, albo bedziemy mieli totalny kataklizm.


MAJSU napisał(a):
smietnik napisał(a):


No i zaczęło się ! Teraz to już reakcja łańcuchowa ! Alduwiel mówił parę postów wcześniej że stopy będą rosnąć i proszę, mamy pierwsze dowody jego proroctwa.



Majsu ja marzę o tym ,abym się mylił :/

Kai czy Ty chory jestes ? Jest prawo ze w razie stanu wojennego czy pandemi moze wojsko rekwirowac sprzet itd. Moze to juz wczensiej wymyslisli? Ok pomylilem się. A czy ja mam monopol na prawdę? Nie ! Ja tylko mowie Wam jak widzę swiat, a czy mialem rację to czas pokaze i nie traktujcie moich opini zero jedynkowo. Moze prawda jest gdzies po srodku?

To moze jakies zaklady ? :evil: kto uwaza ,ze będzie inaczej niz w moich opowiesciach niech ma na tyle odwagi,aby teraz się zglosić :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 18:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
alduwiel napisał(a):
Rok temu 300 naukowcow razem podpisalo dokment , ze ich zdaniem i wedle ich badań czlowiek nie ma wplywu na ocieplenie klimatu. Wyslali to do onz i co ? Nic! Tyle sa warte fakty w dzisiejszym swiecie obludy!


Można ten dokument gdzieś wydrukować? Przyda się bo słyszę że w sklepach braki papieru toaletowego a Gazety Polskiej Codziennie w USA nie ma gdzie kupić :(

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 19:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tomek jedni mowią, ze to sciama była :D inni ze nie byla i znowu mamy teorie jak ze szczepionkami. To gdzie są fakty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 19:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Nie, nie mamy. Jedni wiedzę opierają na faktach i nauce a inni na filmikach z żółtymi napisami.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 19:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Czyli?
Mowisz ,ze spisek bankierow majacy na celu przejecie wladzy nad swiatem, utworzenie jednego swiatowego rządu gdzie kazdy obywatel ma czipa ktorym placi w sklepiie jest fikcją ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 19:48 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
alduwiel napisał(a):
Czyli?
Mowisz ,ze spisek bankierow majacy na celu przejecie wladzy nad swiatem, utworzenie jednego swiatowego rządu gdzie kazdy obywatel ma czipa ktorym placi w sklepiie jest fikcją ?


To o czym piszesz nie musi byc zadnym spiskiem a jedynie przyszłoscią/nową technologią. Juz teraz mietki podnietki daliby sobie nawet w odbycie takiego czipa zainstalowac byleby tylko byc trendi :wstyd:
Inni będą takie nowinki odkładac tak dlugo w czasie jak tylko sie da . Ty naprawde we wszystkim widzisz podstep?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 20:07 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Ja zamiast keyless chciałbym jakiś czip w kciuk, żebym tylko ja mógł otwierać auto, i nie można było ukrasc na walizkę :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 3 marca 2020, 21:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Jaa tej :przestraszony: ale koleś mądrze gada :padam:


Oglądam drugi raz ten wykład i chyba za pierwszym razem nie dotarło do mnie jak mocne oręże mam oto przed sobą przydatne do głoszenia moich teorii :P zobaczcie koniecznie. Co ciekawe nawet nie wiem co to jest za dziad :szok: własnie tak będzie jak on mówi z tym ,ze moim prywatnym zdaniem ten wielki krach będzie teraz :) reszta teorii o których Wam opowiadałem na to wskazuje :/

Mastello napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Czyli?
Mowisz ,ze spisek bankierow majacy na celu przejecie wladzy nad swiatem, utworzenie jednego swiatowego rządu gdzie kazdy obywatel ma czipa ktorym placi w sklepiie jest fikcją ?


To o czym piszesz nie musi byc zadnym spiskiem a jedynie przyszłoscią/nową technologią. Juz teraz mietki podnietki daliby sobie nawet w odbycie takiego czipa zainstalowac byleby tylko byc trendi :wstyd:
Inni będą takie nowinki odkładac tak dlugo w czasie jak tylko sie da . Ty naprawde we wszystkim widzisz podstep?


A inflacja jak wiemy już zaczyna grasować :oczami:


Nie podstęp tylko cholerną logikę. ja Wam powiem dalczego w to wszystko nie wierzycie. Bo ta teoria broni się sama!! Zabić 6,5 miliarda ludzi? To nie możliwe!


Obrazek

Chryste kto to jest?

136 tys wyświetleń w 2 dni?


patrzcie jak to będzie

https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... cs&utm_v=2

Obrazek

Obrazek


heheheheh

Obrazek

a tak na wesolo

Obrazek

Nie bluźnij profesorze Philips, Szatan to herezja a tylko Lucyfer jest prawdziwym światłem :super: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 08:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
Ja mowię na Sochę ,,moj agent"


Małgosia?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 08:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
DaaN napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Ja mowię na Sochę ,,moj agent"


Małgosia?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
alduwiel tak w telegraficznym skrócie :
1. kiedy mi zabiorą firmę i samochód ?
2. kiedy raty kredytów będą 2 razy wyższe ?
3. kiedy te czipy będziemy mieli i czy da się dzięki temu Spotify bez telefonu w kieszeni słuchać ?
4. kiedy wyjeżdżasz z kraju ?
5. błagam obiecaj, że nie będziesz tam miał internetu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 08:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Justyna Socha ;) Kurde ta kobieta mi tak imponuje ,ze szok. Ma troje dzieci, a mimo to ile razy jechała pociągiem do Wawy stać pod sejmem? Ile czasu poświeciła na zbieranie podpisów, na jazdy pod Polsce? Powinniście ją po rękach całować za robotę jaką wykonała.
kiedyś jak ją spotkałem na proteście przeciw acta 2 pytam co Pani sądzi o tej całej historii jaką Wam opowiedziałem oraz np mojemu dentyście. Juz w słowo w słowo Wam nie powtórzę ,ale powiedziała coś w stylu ,ze ona w walce z globalizacją prędzej zdechnie niż się podda. Zapytałem skąd u niej tyle sił do walki z tym wszystkim? I w sumie odpowiedz u niej taka sama jak u mnie :D jak coś się stanie Twojemu dziecku to zaczynasz węszyć... Potem już tylko wściekłość !!!


A tu mam fajne materiały tłumaczące dlaczego i jak wykańczają nas ekonomicznie

Obrazek


Cytuję: „Dzisiaj każdy „myślący” człowiek powie, że kurs naszej waluty jest przecież płynny i ustala się w wyniku wolnej gry rynkowej, a NBP nie musi nawet interweniować w obronie wyznaczonego parytetu ( swoją drogą wyznaczonego metodą decyzji Prezesa, a nie rynku). To bezsprzecznie prawda, ale kurs nie został wyznaczony wczoraj, ani przedwczoraj, ale kształtował się od początku lat dziewięćdziesiątych – tyle że przez pierwszą dekadę nie miało to nic wspólnego z wolną grą rynkową. Początkowo bowiem, kurs wyznaczony był arbitralnie przez Leszka Balcerowicza na poziomie 9500 starych złotych za dolara (dzisiejsze 95 groszy), jako kurs sztywny, który później stopniowo uelastyczniano (przy jednoczesnej błyskawicznej deprecjacji spowodowanej inflacją, której przyczyną był nadmierny dodruk pieniądza).

Owa elastyczność nie miała jednak nic wspólnego wolnym rynkiem walutowym. Było to nadal ręczne sterowanie mające zapewnić finansową wydolność budżetu, atrakcyjność obligacji, spłatę zadłużenia zagranicznego i płynną wyprzedaż firm państwowych. Mimo, że wiele z tych celów miało swoje realne uzasadnienie – taka nierynkowa polityka kursowa prowadzona w niby rynkowej gospodarce spowodowała, że w ciągu dekady powstała sieć powiązań ekonomicznych, które utrwaliły psychologiczny kurs złotówki na dzisiejszym poziomie (osiągnęliśmy go już w roku 1995) i jego stopniowe uwalnianie od roku 1998 nie mogło już niczego zmienić, bez naruszenia interesów międzynarodowych instytucji walutowych.”

Autor powyższego cytatu: prof. Andrzej Fidelis

Obrazekwhat is the job of a forensic anthropologist

Co możesz kupić za swoją pensję? Czy stać Cię na hobby, na wakacje, na podróże? A może starczy Ci tylko na podstawowe produkty? Niewolnik, np chłop pańszczyźniany, miał zapewnione mieszkanie, jedzenie, odzienie. Zaś polowania, frykasy na stole i podróże były domeną szlachty, czyli ludzi wolnych. Tak samo jest dziś. Czy dom, mieszkanie, samochód masz na własność czy na kredyt? I co z Twoim czasem wolnym? Czy możesz tak jak wolni ludzie spać tak, by być zdrowym? Czyli do momentu, gdy wybudzi Cię podświadomość, a nie budzik? Ile masz czasu dla siebie, dla partnera, dla rodziny?

Obrazekpicture upload sites

Model standardowy to 8 godzin pracy plus dwie, czasami trzy godziny dojazdów w obie strony. Czyli 10, 11 godzin. Ale często w pracy mamy darmowe nadgodziny. Częstym obrazkiem jest ojciec rodziny wychodzący do domu przed godziną szóstą rano, wracający koło dwudziestej i praktycznie w ogóle nie oglądający żony i dzieci. Chciałbym Wam uświadomić, że to, co mamy obecnie, to dalej realia obozu pracy. Już nie obozu koncentracyjnego, bo nie ma pańszczyzny, nie ma niewolnictwa, nie ma komór gazowych, nie ma też gestapo ani spadających bomb. Ale dalej żyjemy w gigantycznym obozie pracy zwanym „planetą Ziemią”.

Obrazekcool rare names boy

Ostateczną prawdą jest fakt, że to „kapitalistyczne Auschwitz” jest tak skonstruowane, że zasoby płyną od dołu piramidy społecznej ku górze. Góra, a więc 1% społeczeństwa (politycy, biznesmeni, przedsiębiorcy itp) zabiera 99% zasobów. Ale istnieje jeszcze węższa „góra” w postaci miliarderów, banków, korporacji, a tam są już kwoty rzędu bilionów dolarów. I to też uważamy za normalne. Że 10% społeczeństwa ma jako tako (korporacyjne lemingi), że 1% jest bogate, że 0,001% ma w ręku biliony, a cała reszta bieduje. Rzesze polityków, od Balcerowicza, po Kołodkę, Tuska, Schetynę czy Petru przekonała nas, że to wszystko jest w porządku. Podczas gdy jest to zbrodnia, ludobójstwo w biały dzień.

Obrazekmouse checker


kri100s napisał(a):
tak w telegraficznym skrócie :
1. kiedy mi zabiorą firmę i samochód ?
2. kiedy raty kredytów będą 2 razy wyższe ?
3. kiedy te czipy będziemy mieli i czy da się dzięki temu Spotify bez telefonu w kieszeni słuchać ?
4. kiedy wyjeżdżasz z kraju ?
5. błagam obiecaj, że nie będziesz tam miał internetu


1 Nie wiem czy zabiorą cokolwiek, ale wiem na 100%, ze w całej tej aferze z wirusem chodzi o to , aby wszystkim podać szczepionkę. Co w niej jest ? nie wiem :/
2 Jeśli Chiny ruszą do końca marca to za około 3 lata, jeśli nie ruszą to za około pól roku max rok.
3 Nie mam pojęcia... oby nigdy!
4 W przeciągu tego tygodnia. Dziś już wykryli ponoć wirusa w Polsce. Moim zdaniem mamy max 2-3 tyg do ogłoszenia pandemii przez who i w tedy zamkną granice
5 Przykro mi, nie po to zakładałem te tematy i zadałem sobie tyle trudu ,aby to wszystko napisać, żebym potem nie mógł się chwalić moją przenikliwością mówiąc w kółko ,,a nie mówiłem?'' heheh żartuje ;)


Ostatnio edytowano 4 marca 2020, 10:35 przez alduwiel, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 09:00 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
I zabieranie firmom ich własności :szok:

wiesz o co chodzi? o to, że jak masz gdzieś pole, na którym nic się nie dzieje, to mogą ci tam szpital polowy postawić, czy utworzyć "miejsce zbiórki", bez miliona pism, etc

alduwiel napisał(a):
Kai czy Ty chory jestes ?

ja jestem chory?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 09:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kri100s napisał(a):
3. kiedy te czipy będziemy mieli i czy da się dzięki temu Spotify bez telefonu w kieszeni słuchać ?


Tak się śmiej Kri100s ale jeszcze w latach 80tychnikt nie myślał o czipowaniu diesli a teraz rzadko który zczipowany nie jest, później śmiali się że benzyny będą ludzie czipować, niedowiarki i co ? Teraz tak samo większość ludzi je czipuje. Zwierzęta domowe ? Czipuje się je od lat ! Mój pies został zczipowany od razu w schronisku, kiedyś obudziłem się późno w nocy i poszedłem się napić, usyłyszałem głos dobiegajacy z salonu, zajrzałem tam a to był mój pies rozmawijący przez telefon ! W tym całym stresie zrozumiałem tylko parę słów, o tym że powoli przejmuje kontrolę, że ludzie nic podejrzewają... na mój widok od razu się rozłączył i udawał że nic się nie stało !!!

Kris100s to się już dzieje !!!

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 09:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2470
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: F82 M4 COMP/E91/F20
Kod silnika: S55B30/N47/N47
Garaż: M4 F82 Competition MINERAL GREY
E91 LCI 320d SAPPHIRE BLACK
F20 116D ALPIN WEISS
Było:
E36 318i MONTREALBLAU
E39 530i TITANSILBER
E92 335i SCHWARZ BLACK
E60 530D SCHWARZ BLACK
E92 335i TITANSILBER http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168888
E87 120d SCHWARZ BLACK
E92 M3 viewtopic.php?f=89&t=171245
Kur*a Grzesiek...Ile Ty masz czasu na czytanie tych farmazonów...Poświęcił byś ten czas na pracę to już byś miał lambo A nie jakieś m3...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 09:35 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29705
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
jak coś to zostaw kluczyk z m3 pod wycieraczką, przydaje Ci przepalać :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 09:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
MAJSU napisał(a):
Tak się śmiej Kri100s ale jeszcze w latach 80tychnikt nie myślał o czipowaniu diesli a teraz rzadko który zczipowany nie jest, później śmiali się że benzyny będą ludzie czipować, niedowiarki i co ? Teraz tak samo większość ludzi je czipuje. Zwierzęta domowe ? Czipuje się je od lat ! Mój pies został zczipowany od razu w schronisku, kiedyś obudziłem się późno w nocy i poszedłem się napić, usyłyszałem głos dobiegajacy z salonu, zajrzałem tam a to był mój pies rozmawijący przez telefon ! W tym całym stresie zrozumiałem tylko parę słów, o tym że powoli przejmuje kontrolę, że ludzie nic podejrzewają... na mój widok od razu się rozłączył i udawał że nic się nie stało !!!

Kris100s to się już dzieje !!!

MAJSU You made my day ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 10:01 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 100
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54
Panowie i Panie, jak by co to mam maseczki na sprzedaż. Ilości hurtowe, żele antybakteryjne również!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 13:47 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Do Balcerowicza i Lewandowskiego trzeba dodać Kuczyńskiego( również od przekształceń własnościowych), twarzoczaszka nieprzypadkowa.

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL