BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 17:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 26 marca 2020, 22:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Jak już jesteśmy przy btsach, to warto postawić swój, i można fajny atak na sieć komputerowa przeprowadzić :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 26 marca 2020, 23:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
DanyU napisał(a):
To tak samo jak z obawami ludzi, jak im stawiają nadajnik 500m od domu gdzieś poza miastem, że blisko itd. A zerknijcie ile nadajników (stacji bazowych) jest w miastach. Tyle że ich tam nie widać, bo są na budynkach, ale ludzie żyją wśród nich i jakoś nie umierają na raka od tego..

Nie 500m a za płotem na podwórku, gdzie bawić się mogłyby twoje pociechy na chustawce czy piaskownicy. Koło mnie właśnie postawili taki maszt. Uczestniczyłem w jednym zebraniu rzekomo mającym uświadomić ludzi, że zagrożenia nie ma w maszcie który stoi ci dosłownie za płotem podwórza, bo taka jest obecnie u nas sytuacja. Panowie z miasta, którzy opowiadali o zaletach, twierdzą, że jest on na takiej wysokości (nadajnik) że nie jest w stanie zagrozić życiu ludzkiemu. Co istotne odnosił się też do dopuszczalnych norm którymi miałby operować taki nadajnik, tj 0,1w/M2, i ma on jedynie wspomagać pozostałe nadajniki, dla utrzymania jakości sygnału. Co ważne zebranie odbyło się w grudniu. Aa jak się ktoś interesuje to wie, że od nowego roku weszły w życie nowe przepisy, gdyż parę miesięcy wcześniej nasi włodarze podpisali pakiety z UE wdrażające nowe normy, oczywiście o tym już nie wspominano na zebraniu informacyjnym. Fakt, jest taki, że niby stare normy były starymi , ale cyferki mówią same za siebie, norma podniesiona 100x.. z 0,1w/M2 do 10w. Czyli od nowego roku każdy maszt śmiało może wg przepisów rąbać falami z taką siłą.
Wszyscy są tacy hop do przodu dopóki to im pod nosem nie postawią takiego badziewia. Ale co tam ..bylem miał jeszcze jedno kreskę zasięgu w moim srajfonie siedząc na klopie jakiegoś tojtoja, na jakimś wypiździajewie.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 26 marca 2020, 23:32 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Nie wiem czy wiesz ale takie normy jak teraz są u nas to na zachodzie są od 20 lat i ludzie żyją sobie wyobraź tak samo jak u nas. To u nas były stare chore normy ustalane jeszcze za PRL. A swoją drogą jak ci tak źle wywal komórkę i z głowy przeca nikt nie karze ci jej mieć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 07:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Cięzko stwierdzić jak jest bo sprzeczne informacje ze swiata płyną.

U nas po cichu trwa sprawa w sądzie

https://www.odkrywamyzakryte.com/operat ... -w-sadzie/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 08:11 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
alduwiel, Patrząc na merytorykę Twoich wypowiedzi orzekam tu, publicznie, na łamach forum, że nie jeteś godzien M3. Oddawaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 08:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie jestem godzien m3 bo mowię co inneg niż chcesz uslyszeć?
Twierdzisz, ze rozglaszam glupoty bo burzę tym Twoj swiatopogląd?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
Nie jestem godzien m3 bo mowię co inneg niż chcesz uslyszeć?
Oddawaj i nie marudź :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
maaaad napisał(a):
alduwiel napisał(a):
150 tys tych fal to jest i tak nie duzo?

Myślę, że 20 kg/m3 to byłoby dużo. 150 tys. fal to jeszcze nie jest tak źle.

Obrazek

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:27 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
alduwiel, Nic od Ciebie nie chcę usłyszeć, zresztą spływa po mnie to jak po kaczce.

Oddawaj!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:41 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Ja mam teorię, że gdzieś w okolicach Poznania postawiono potajemnie maszt 5G. Ten swoimi falami wpłynął na okolicę, przez co lokalsom zaczął się objawiać Latający Potwór Spaghetti - Poczytajcie o nim, ma swój własny kościół. Nie klamie! Ten Latający potwór zaczął informować ludzi o wielu fascynujacych rzeczach! Potwierdził istnienie lewoskrętnej rtęci w szczepionkach, że amerykanie nie wylądowali na księżycu a Kennediego zabił dziadek Mehmeta Aliego Ağcy! Bóg ten, widząc jak cały świat blądzi wybrał swojego głównego kapłana wśród ludzi którym się objawił. Kazał mu iść i głosić innym informacje o truciu innych przez chemistralis, wyjaśnić niedowiarkom, że wirus z Wuhan jest sztucznym tworem z tamtejszego laboratiorium i że Ziemia jest płaska. Tym wybrańcem okazał się... alduwiel!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:47 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
alduwiel, czekam na kolejny temat, jest już 5g, koronawirus, zmiejszanie populacji, kryzys

masz jeszcze kilka w rękawie, np. o płaskiej ziemi :D

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 09:57 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Sylwek_ch napisał(a):
alduwiel, czekam na kolejny temat, jest już 5g, koronawirus, zmiejszanie populacji, kryzys

masz jeszcze kilka w rękawie, np. o płaskiej ziemi :D


Niby w płaską ziemię nie wierzy, ciekawe czy jak ktoś mu o niej nadaje non stop to też rzuca tekstami

alduwiel napisał(a):
Twierdzisz, ze rozglaszam glupoty bo burzę tym Twoj swiatopogląd?


ja myślę, że po tym wszystkim - TAK dla płaskiej Ziemi (ale reszta ofc "okrągła" :D)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 10:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ale mi nie chodziło r4ll aby Cie przekonać, ze to prawda. Moim celem było poinformować Was o tym wszystkim, a gdy już będziecie świadomi to z biegiem czasu gdy rzeczy będą się toczyć zgodnie z ich planami sami dostrzeżenie prawdę.

Nie ma płaskiej Ziemi. Nie wiem czy 5g szkodzi, Nie wiem czy byliśmy na Księżycu, ale od 2016 roku jestem już przekonany o prawdziwości teorii dotyczącej przejęcia władzy nad światem przez bankierów za pomocą długu. I Wy się niebawem też przekonacie o prawdziwości tej historii bo prawda zawsze finalnie wyjdzie na jaw.
Prawda o wtc!
Prawda o spisku!
Prawda o pedofili i porwaniach dzieci!
Prawda o zniewoleniu ludzi obecnym systemem!
Ale przede wszystkim wyjdzie na jaw największe kłamstwo świata czyli wieść, ze nie ma braków! Wszystkiego jest w bród tylko cierpimy przez niesprawiedliwy podział tego co produkujemy bo praktycznie wszystko ląduje finalnie w kieszeni garstki elity tj około 6500 osób, tak działa globalizacja....


Prawda już wychodzi na jaw, już teraz!



Ostatnio edytowano 27 marca 2020, 12:27 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 11:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Tak z ciekawości, ma ktoś prawdziwe zdjęcia ziemi z kosmosu ? Bo w necie same grafiki , nic realistycznego nie ma.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:07 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Frank napisał(a):
Tak z ciekawości, ma ktoś prawdziwe zdjęcia ziemi z kosmosu ? Bo w necie same grafiki , nic realistycznego nie ma.


jak masz teleskop to mozesz sobie zobaczyc flage wbita, na necie sa koordynatory, gdzie sie 'wcelowac'


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:30 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
r4ll napisał(a):
wyjaśnić niedowiarkom, że wirus z Wuhan jest sztucznym tworem z tamtejszego laboratioriumalduwiel!


Ta, nietoperze żródłem depopulacji i kryzysów ludzkości od kilkudziesięciu lat :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Sylwek_ch napisał(a):
alduwiel, czekam na kolejny temat, jest już 5g, koronawirus, zmiejszanie populacji, kryzys

masz jeszcze kilka w rękawie, np. o płaskiej ziemi :D



Mam jeszcze jeden dotyczący sterowania masami :D niestety nie wiele jest wokoło tego tematu wieści. Wszystko ściśle tajne i jedno co jest pewne to to ,ze rządy na całym świecie pracują i to od bardzo dawna na tego typu bronią...




Tutaj prezentuję Wam Rosyjski dokument. W 1923 roku Rosyjski naukowiec wpadł na pomysł stworzenia tego typu urządzenia. Nawet coś tam mu się udało stworzyć i nazwał to ,,radiem mózgowym'' Rosjanie rozwijali ten projekt bardzo gorliwie ,az do chyba 65 roku kiedy to cały projekt został utajniony , ale to co udało się stworzyć Rosyjskim naukowcom w czasach od 1925 do 1965 sprawia ,ze włosy dęba stają na myśl czym mogą dzisiaj dysponować :przestraszony: ... Świetny film dokumentalny, każdemu się spodoba - polecam. Aha zero spisków w filmie , więc możecie oglądać śmiało ;)


Ostatnio edytowano 27 marca 2020, 15:14 przez alduwiel, łącznie edytowano 8 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
alduwiel napisał(a):
Sylwek_ch napisał(a):
alduwiel, czekam na kolejny temat, jest już 5g, koronawirus, zmiejszanie populacji, kryzys

masz jeszcze kilka w rękawie, np. o płaskiej ziemi :D



Mam jeszcze jeden dotyczący sterowania masami :D niestety nie wiele jest wokoło tego tematu wieści. Wszystko ściśle tajne i jedno co jest pewne to to ,ze rządy na całym świecie pracują i to od bardzo dawna na tego typu bronią...

poradzą sobie przecież - będzie w czipach i szczepionkach :mur:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kai napisał(a):
jak masz teleskop to mozesz sobie zobaczyc flage wbita, na necie sa koordynatory, gdzie sie 'wcelowac'
Jak mam teleskop to zobaczę ziemię z oddali z wbitą flagą ?

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat broni psychotronicznej. Już w 1974 roku były przeprowadzone udane testy w ZSRR w jednostkach wojskowych w Nowosybirsku. Instalacja „Radiosan” została nawet zarejestrowana przez rząd jako metoda indukcji snu za pomocą fal radiowych.

Wśród opublikowanych eksperymentów są eksperymenty, w których pulsujące mikrofale spowodowały synchronizację wizualizowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali, zmuszając niższą wartość częstotliwości do dużo wyższej. W ten sposób pulsujące mikrofale zmieniły stężenie neuroprzekaźników w mózgu; i tu musimy wiedzieć, że te neuroprzekaźniki są częścią mechanizmu, który powoduje wypalanie neuronów w mózgu. W tym eksperymencie podawano leki, które wzmacniały lub osłabiały działanie mózgu, np. leki nasenne. Niektóre eksperymenty miały na celu zupełne wyeliminowanie snu, co miało służyć armii. Innym celem było udowodnienie człowiekowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Inne eksperymenty dostarczały do mózgu różne słowa za pomocą różnych częstotliwości ultradźwięków, które człowiek miałby postrzegać jako własne myśli. W ten sposób można kontrolować zachowania tłumów, najczęściej służy do tego współczesna muzyka.

Z początku dochodzi do degeneracji wydajności osoby dzięki przeciążeniu termicznemu i efektom pola elektromagnetycznego poprzez kierowane dźwięki z pola zewnętrznego. Wielu naukowców od samego początku przestrzegało i nadal przestrzega, że najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neurofizjologii mogą być wykorzystane do manipulacji ludzkim mózgiem, jednym z nich jest Micheal Persinger (1995r.), który pracował nad projektem amerykańskiej marynarki wojennej ze śmiercionośną bronią elektromagnetyczną. Stwierdził: „obecnie technologia manipulowania umysłem ma dostęp do 6 miliardów ludzkich umysłów i wszyscy członkowie gatunku ludzkiego są w jakiś sposób zanurzeni w modulowanie klasycznych zmysłów." Już w roku 1998 Francuski Narodowy Komitet Bioetyki ostrzegał, że neurologia jest coraz bardziej uznawana za potencjalne zagrożenie Praw Człowieka.

W maju 1999 na konferencji neurologów sponsorowanej przez ONZ, która odbyła się w Tokio, w deklaracji tam wydanej stwierdzono: „dziś mamy intelektualne i fizyczne środki do opanowania mocy samego umysłu, tak za pomocą urządzeń dotykających mózg (urządzenia do badań medycznych), kontrolę umysłu, a nawet całkowitego usunięcia świadomości. Życzymy sobie i mamy nadzieję, że nasze dążenia do osiągnięcia tej wiedzy będą służyć pokojowi i dobrobytowi.”

Wydarzenia na międzynarodowej scenie coraz mocniej potwierdzają koncepcję zdalnej kontroli ludzkim umysłem, a kiedy to nastąpi pełną parą jest tylko kwestią czasu. Dla ludzi oznacza to koncepcję broni informacyjnej lub wojny informacyjnej za pomocą nowych elektromagnetycznych technologii, które nigdy przedtem nie były znane światu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL