BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 16:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
jak cytujesz to napisz źródło :wsciekly:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:58 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Frank napisał(a):
kai napisał(a):
jak masz teleskop to mozesz sobie zobaczyc flage wbita, na necie sa koordynatory, gdzie sie 'wcelowac'
Jak mam teleskop to zobaczę ziemię z oddali z wbitą flagą ?

tak, jeśli masz teleskop a nie lornetkę:D
https://astrobob.areavoices.com/2012/07 ... -moon-yes/

kurde, wszyscy tyle czasu i srodkow poswiecaja zeby te dane byly tajne, a tu klops, na jutubie normlanie sa??
ale akcja!!
trzeba szybko ogladac zanim usuną!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 12:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dałem link, ale dam jeszcze raz Rafał, to jest opis tego filmu. Chciałem Was zachęcić do obejrzenia




Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat broni psychotronicznej. Już w 1974 roku były przeprowadzone udane testy w ZSRR w jednostkach wojskowych w Nowosybirsku. Instalacja „Radiosan” została nawet zarejestrowana przez rząd jako metoda indukcji snu za pomocą fal radiowych.

Wśród opublikowanych eksperymentów są eksperymenty, w których pulsujące mikrofale spowodowały synchronizację wizualizowanych neuronów z częstotliwością pulsującej mikrofali, zmuszając niższą wartość częstotliwości do dużo wyższej. W ten sposób pulsujące mikrofale zmieniły stężenie neuroprzekaźników w mózgu; i tu musimy wiedzieć, że te neuroprzekaźniki są częścią mechanizmu, który powoduje wypalanie neuronów w mózgu. W tym eksperymencie podawano leki, które wzmacniały lub osłabiały działanie mózgu, np. leki nasenne. Niektóre eksperymenty miały na celu zupełne wyeliminowanie snu, co miało służyć armii. Innym celem było udowodnienie człowiekowi, że cierpi na chorobę psychiczną.

Inne eksperymenty dostarczały do mózgu różne słowa za pomocą różnych częstotliwości ultradźwięków, które człowiek miałby postrzegać jako własne myśli. W ten sposób można kontrolować zachowania tłumów, najczęściej służy do tego współczesna muzyka.

Z początku dochodzi do degeneracji wydajności osoby dzięki przeciążeniu termicznemu i efektom pola elektromagnetycznego poprzez kierowane dźwięki z pola zewnętrznego. Wielu naukowców od samego początku przestrzegało i nadal przestrzega, że najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neurofizjologii mogą być wykorzystane do manipulacji ludzkim mózgiem, jednym z nich jest Micheal Persinger (1995r.), który pracował nad projektem amerykańskiej marynarki wojennej ze śmiercionośną bronią elektromagnetyczną. Stwierdził: „obecnie technologia manipulowania umysłem ma dostęp do 6 miliardów ludzkich umysłów i wszyscy członkowie gatunku ludzkiego są w jakiś sposób zanurzeni w modulowanie klasycznych zmysłów." Już w roku 1998 Francuski Narodowy Komitet Bioetyki ostrzegał, że neurologia jest coraz bardziej uznawana za potencjalne zagrożenie Praw Człowieka.

W maju 1999 na konferencji neurologów sponsorowanej przez ONZ, która odbyła się w Tokio, w deklaracji tam wydanej stwierdzono: „dziś mamy intelektualne i fizyczne środki do opanowania mocy samego umysłu, tak za pomocą urządzeń dotykających mózg (urządzenia do badań medycznych), kontrolę umysłu, a nawet całkowitego usunięcia świadomości. Życzymy sobie i mamy nadzieję, że nasze dążenia do osiągnięcia tej wiedzy będą służyć pokojowi i dobrobytowi.”

Wydarzenia na międzynarodowej scenie coraz mocniej potwierdzają koncepcję zdalnej kontroli ludzkim umysłem, a kiedy to nastąpi pełną parą jest tylko kwestią czasu. Dla ludzi oznacza to koncepcję broni informacyjnej lub wojny informacyjnej za pomocą nowych elektromagnetycznych technologii, które nigdy przedtem nie były znane światu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 13:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
kai napisał(a):
Frank napisał(a):
kai napisał(a):
jak masz teleskop to mozesz sobie zobaczyc flage wbita, na necie sa koordynatory, gdzie sie 'wcelowac'
Jak mam teleskop to zobaczę ziemię z oddali z wbitą flagą ?

tak, jeśli masz teleskop a nie lornetkę:D
https://astrobob.areavoices.com/2012/07 ... -moon-yes/

kurde, wszyscy tyle czasu i srodkow poswiecaja zeby te dane byly tajne, a tu klops, na jutubie normlanie sa??
ale akcja!!
trzeba szybko ogladac zanim usuną!

Ja tez dotarłem do tajnej rozmowy naszego ministra zdrowia

Obrazek

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 14:34 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
kai napisał(a):
tak, jeśli masz teleskop a nie lornetkę:D
https://astrobob.areavoices.com/2012/07 ... -moon-yes/
Dobry towar, nie ma co. :cwaniak:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 21:13 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
alduwiel napisał(a):
Ogólnie znane nam jest zaledwie 30% opublikowanych materiałów naukowych na ten temat broni psychotronicznej


Juz samo takie zdanie jest stekiem bzdur.

Skąd wiesz, że tylko 30% Jak to zmierzyć skoro nie wiadomo ile nam jest nieznane? A ile NIEopublikowanych materiałów jest nam znane? xDDDD

Smiech na sali. Chcesz cisnac kit to rób to chociaż umiejętnie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 marca 2020, 22:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
A propo newsa o rzekomej walce Trumpa z Bankierami to te informacje rozsiewa

https://pl.wikipedia.org/wiki/QAnon

Niby cały system przestawiają, a wszystkie długi zostaną umorzone :)


:szok: :szok: :szok: :przestraszony: :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 28 marca 2020, 07:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Zdzira 850I napisał(a):
Nie wiem czy wiesz ale takie normy jak teraz są u nas to na zachodzie są od 20 lat i ludzie żyją sobie wyobraź tak samo jak u nas. To u nas były stare chore normy ustalane jeszcze za PRL.


Znam temat. Zagłębiałem się w niego bo mnie dotyczy.
Postępową Europa nie jest dla mnie wyznacznikiem. Z tego co wiem Belgowie mieli obiekcje, Szwajcaria się wstrzymuje, bodajże jeszcze Bułgaria. Ja wiem, że dzięki 5g intyrys się kręci, ale trzeba się liczyć z ludźmi. Z tym promieniowaniem jest tak, że badania nie wskazują na złe oddziaływanie i nie będą, bo to biznes. U nas na razie stoi maszt, ale nie nadaje bo ewidentnie w całej procedurze załatwienia pozwolenia na postawienie masztu, doszło do machlojek. Ludziom którzy w sąsiedztwie stawianego masztu posiadają posesję wysyłano zapytania na jakiechs śmieszne nieaktualne adresy (śmiem twierdzić, że celowo), a sprawy urzędowe ze statusu nieodebrane, po czasie w rozumienia prawa pocztowego uzyskują moc odebranych i przyjętych do wiadomości. Patologia. Tym bardziej, że miasto doskonale zna aktualne adresy gdyż na bieżąco wysyła zawiadomienia, np o podatkach. Urzędnicy roboty powołują się na przepisy i mają w zadku, bo prywatny właściciel pozwolił a ludzie nie mieli obiekcji. Hajs się będzie zgadzał, reszta niech się goni.

Zdzira 850I napisał(a):
A swoją drogą jak ci tak źle wywal komórkę i z głowy przeca nikt nie karze ci jej mieć.

Nie generalizuj, telefon i sprzęty mogę wyłączyć, masztu nad głową który może z czasem znowu dostać "usprawnień" w limitach, Nie!

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 28 marca 2020, 08:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Krzyhu ma rację, badania wskazą to co oni chcą , aby wskazały, a jaka jest prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 28 marca 2020, 11:35 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Człowieku jaka postepowa?? Oni mają normalne bezpieczne normy od wielu wielu lat. U nas po prostu zrobiono coś co powinno się zrobić 20 lat temu ale rząd jak to rząd miał to w dupie. Jakby to zrobili 20 lat temu jak powinni to byś to dawno miał nawet nie wiedział i żył spokojnie. A swoją drogą czy na zachodzie przez te 20 lat umiera więcej ludzi na raka czy inny syf przez to promieniowanie?? Nie nie umiera to co tu płakać skoro fakty powtarzam fakty a nie teorie z dupy są ok.

A co do 5g każda sieć ma swoją pojemność jak nie wejdzie 5g to za 2 do maksimum 4 lata internet mobilny domowy i w telefonie wróci do prędkości 2mb/s i ciekawe jak będziesz tutaj posty pisał.

Ja [cenzura] tak w skrócie mam was za poważnych ludzi nie wyprowadzajcie mnie z tego tymi bzdurami. A znam to od wewnątrz bo pracuje w tym 11 lat a masz 300m od domu mam od 17 lat i żyje jak każdy z was


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 29 marca 2020, 07:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Krzychu powtarzasz się, przeczytałem twój post ze zrozumieniem wcześniej. Wiem co jest za granicą. Mówię co jest u mnie. Ja nie neguję zalet 5g, nie wierzę w bajki że spali mi mózg. Ja jestem za lepszą technologią, ale jeśli idiemy do przodu (zasięgi i moc) można by oddalać się z takimi nadajnikami a nie stawiać je co raz bliżej. U nas po interwencji ludzi mieli zrobić dodatkowe zebranie z przedstawicielami sieci na początku roku, ucichło, nawet zadeklarowali zrobić testy, badanie, żeby ludzi uspokoić. spoko. Też ucichło. Za to wojewoda ostatnio w ogóle wstrzymał interes. Powątpiewam w proces decyzyjny i naszą demokrację w państwie. Robią co chcą, mają wywalone na obywateli, liczy się inwestor z kasą. Zwisa mnie czy ktoś ma taki maszt koło chaty, ja bym nie chciał. Obrazek

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 29 marca 2020, 10:25 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Nikt nie chce ale zasięg każdy chce.... Postawimy w lasach wiewiórki będą miały dobry zasięg


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 4 kwietnia 2020, 21:39 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Zgodnie z wolą autora wątku.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 4 kwietnia 2020, 22:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


JUŻ PO NAS :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 kwietnia 2020, 15:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Fizyk medyczny z Politechniki Warszawskiej ujawnia ukrywaną prawdę o szkodliwości pól elektromagnetycznych. Ja się wyprowadzam na wioskę i to w trybie natychmiastowym :) tak szybko ,ze aż zmieniłem przed chwilą kryterium wyszukiwania na otodom z kupno domu na wynajem domu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 kwietnia 2020, 16:00 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ja [cenzura] następny klaun.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 kwietnia 2020, 17:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obejrzaleś ten film nim wydales swoją opinię?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 27 kwietnia 2020, 23:47 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Tak obejrzałem następny klaun do tego fizyk medyczny to faktycznie autorytet telekomunikacji..... To powiedz mi czemu jeszcze żyjemy masztów 4g mamy od zajebania, routerów WiFi jeszcze więcej i co żyjesz??? To wnioski wyciągnij sam. A wiele elementów 5g jest używane już dziś od dawna i żyjesz także fakty przeczą teoriom a mnie fakty obchodzą. Wyobraź sobie że kiedyś to samo mówili o radiu czy telewizji albo przy 3g.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 28 kwietnia 2020, 06:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Skoro zadajesz takie pytanie tzn , ze nie oglądales tego wykladu. Gosc tam tlumaczył dlaczego: ponieważ efekty dzialania tego swinstwa ujawnią się dopiero za kilka lub kilkanascie lat uzytkowania. Mowisz, ze wifi i aktualne telefony nie szkodzą. Mam inne zdanie a potwierdzeniem tego jest statystyka zachorowań na raka chocby mózgu z ostatnich 20 lat. Tak, na dzis dzien znajdzie się jeszcze wielu takich naukowcow co powie, ze to nie szkodzi. Dokladnie tak samo bylo z papierosami w latach 70... tez byla masa lekarzy twierdzacych ,ze to nie szkodzi, a wrecz pomaga ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa sieć 5g , czy jest niebezpieczna?
PostNapisane: 28 kwietnia 2020, 06:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Zdzira 850I, jak widzisz w tym i innych tematach - niektórym zaszkodziło, nie wiem czy G czy Q, ale zaszkodziło i to poważnie

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL