BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 13:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 11:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Witam

Jak w temacie ;) proszę o pomoc w rozwikłaniu zagadki

https://www.facebook.com/19839947183722 ... o&d=n&vh=e


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 11:24 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
no ta, dawno nowego tematu nie było

gość ładnie skomentował, to ja już nie muszę

Cytuj:
No tak- powiedział że walczą z handlem ludźmi- w większości kobietami i dziećmi-walczą z handlem narkotykami i by powstrzymać przestępców- wypowiedź dotyczy muru budowanego na granicy z Meksykiem- ma być zaporą- żeby utrudnić przemyt do Stanów i powstrzymać napływ kryminalistów. Podziękował za współpracę w tej sprawie prezydentowi Meksyku. Nie słychać o co pyta reporterka- więc nie sugeruj że chodzi o tunele bo to kłamstwo- albo nie kumasz do końca angielskiego- albo manipulujesz faktami..- nieładnie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 11:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
chyba popelnilem znowu ten sam glupi bląd :wstyd: po co znowu rozpoczynać rozmowę? Teorie spiskowe przeciez nikogo nie interesują ;) ...... ale przynajmniej coś się działo na forum ;)

Zastanawiające jest tylko po co tak usilnie ktoś lansuje takie teorie spiskowe :) np to z 5g. Skoro to sciema to po co ktos traci tyle czasu na tworzenie tak profesjonalnych i trzymajacych sie kupy fejków. Yt to zaraz banuje więc nie robili tego dla monetyzacji ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 11:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Grzesiu Ty naprawdę nie radzisz sobie z nadmiarem wolnego czasu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 12:16 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Swoją drogą ciekawe, jak w 21 wieku się swobodnie rozmawia o handlu ludźmi. Ojej, czarne lobby powinno już ujadać, afrykański wyrzut sumienia, zupełnie jakby nie było niewolnictwa w obrębie samej Afryki, kompletnie bez udziału białego człowieka. Fajnie to Mel Gibson pokazał na przykładzie Ameryki Południowej w Apocalypto, pewnie miedzy innymi dlatego go tak nienawidzą w Hollywood ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 12:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
https://www.youtube.com/watch?v=fiKG2Yb9goc


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 16:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
chyba popelnilem znowu ten sam glupi bląd :wstyd: po co znowu rozpoczynać rozmowę? Teorie spiskowe przeciez nikogo nie interesują ;) ...... ale przynajmniej coś się działo na forum ;)


Ale o czym Ty chcesz rozmawiać ? O polityce Trumpa dotyczącej nielegalnej imigracji z Meksyku ? Nic innego w tym filmiku nie ma.

alduwiel napisał(a):
Zastanawiające jest tylko po co tak usilnie ktoś lansuje takie teorie spiskowe :) np to z 5g. Skoro to sciema to po co ktos traci tyle czasu na tworzenie tak profesjonalnych i trzymajacych sie kupy fejków. Yt to zaraz banuje więc nie robili tego dla monetyzacji ;)


A po co tworzy się takie programy jak Warsaw Shore ? Po co ludzie podpalają sobie jaja i wrzucają takie filmy do netu ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 21:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1765
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: 525d xD / X3 M40i
Kod silnika: N47T / B58
Garaż: E46 328Ci:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98605
F20 116i:
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170601
MAJSU napisał(a):
Po co ludzie podpalają sobie jaja i wrzucają takie filmy do netu ?

Ej, tego nie widziałem :D :zdziwko:

_________________
Obrazek

F20 116i M-Pakiet by Vit0 -->> Valencia Orange - sprzedane
E46 328Ci by Vit0 -->> Cosmosschwartz - sprzedane


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 7 kwietnia 2020, 22:05 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 593
Lokalizacja: Warszawa
Ja się zastanawiam,dlaczego takie tematy od razu nie są zamykane. Wcześniejsze tematy pozamykane,a tu od nowa jedno i to samo,czyli teorie spiskowe z których nic nie wynika. Mieliśmy nie mieć neta i prądu w niedziele,jest wtorek i jakoś na forum siedzimy i jest git.
Edit: No juz prawie środę mamy :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 06:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 07:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Internetu nie odcięli bo Q to ściema - nikt nas nie ratuje, skończymy z czipem na ręce oraz najprawdopodobniej w najlepszym przypadku z zakazem posiadania więcej niz jednego dziecka. Globalizacja będzie postępować, klasa średnia powoli będzie obumierać. Sęk w tym, ze wojna trwa od dawna i nie ejst to zwykła wojna jaką znacie z ksiazek, ale jest to nowy typ wojny o nazwie cicha wojna.
Zaatakowani zostaliśmy my jako społeczeństwo i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero gdy nasz kraj zostanie całkiem zniszczony armią lgbt, kolejnymi podatkami/socjalami, a armia będzie nie zdolna do walki naród zda sobie sprawę, ze wlasnie trwała wojna którą przegralismy...

Ten film o 5g który narobił takiego rabanu ( udostępniłem go w temacie krzyzysu i o 5g w ostatnim poście przed zamknięciem tematów) sporo masztów w Angli spłoneło od tamtego czasu :) niby dlatego te filmy banują na yt teraz. Dziwne tylko, ze filmów o płaskiej Ziemi nie banują, przecież ludzie się tez zabijają próbując udowodnić ze Ziemia jest płaska :) np ten koles co rakietę zbudował :D

Co do wirusa to z tego co wiadomo aktualnie to wirus jest naturalnym tworem, ale go odpowiednio zmodyfikowano w laboratorium. 2 rzeczy zostały zmodyfikowane, tj czas inkubacji oraz z tego co pamiętam chyba podniesiono śmiertelność czy cos w tym stylu. Jedno czego nie wiadomo to to czy wirus wydostał się przypadkiem( jakis wypadek w laboratorium) czy tez został wypuszczony specjalnie. Moim zdaniem został wypuszczony specjalnie, ale to jest akurat teoria ;)

Zyjemy w XXI wieku a mimo to jest jeszcze tyle zła na świecie. Czy świat jest zły? Moim zdaniem nie, świat jest piękny tylko my ludzie jesteśmy tacy... czy to wina nas ?Czy to dlatego ze taka ejst ludzka natura? Moim zdaniem nie! Po prostu komuś na gorze bardzo zalezy, abyśmy zyli w takim syfie gdzie brat bratu pieniądze ukradnie .... a wystarczyło by tylko odkręcić kurek z sianem dla wszystkich i cale zło tego świata nagle by zniknęło :)
Ludzie mówią ,ze to pieniądze są źródłem wszelkiego zła, ,a ja wiem ze to nie pieniądze ALE ICH BRAK !!!

W latach 60 naukowcy liczyli ze w ciągu 50 lat ludzkość osiągnie taki poziom zaawansowania technicznego, ze będziemy mieli taaaaaka nadprodukcję. Ludzie nie będą musieli pracować dłużej niz około 4 godzinny dziennie lub w ogóle. A co mamy obecnie? Zamiast dobrobytu mamy gorzej niz 40 lat temu bo w tedy wystarczyła jedna pensja na utrzymanie całej rodziny a dziś już dwie nie starczają... i oto im chodzi. Własnie tak wygląda jeden z elementów cichej wojny. Kolejnym jest zniszczenie jednostki jaką jest rodzina. Lgbt, homoseksualizm i wszystko to co zle jest nam wciskane do ryja na silę-masz to przełknąć i tyle bo to jest ok! Programowanie społeczeństw poprzez popkulturę - no pewnie ,ze to wszystko ok. Zalozę na dupę wybebeszony telewizor i będę udawał Lady Gagę to zaraz posypią się liki na facbooku bo fejm się liczy i kasa, a rodzina? Rodzina się nie liczy... liczy się taniec z gwiazdami i piwko w żabce....

Wkurzają mnie zarobki wszystkich wokoło, brak czasu na życie ! W jakich czasach do cholery przyszło nam zyc? To ma być ten zloty czas ludzkości?

Obrazek

Wy nie widzicie problemu bo dla Was to wszystko jest normalne...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 08:45 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
Akcja z wirusem to efekt bardzo poważnej rywalizacji amerykańsko-chińskiej.
USA pogrążone w niewiarygodnym deficycie tracą lub już straciły hegemonię w świecie przez co w Waszyngtonie i Pentagonie nie mogą spać. Wywiad wojskowy judesej wypuścił wirusa na Chiny licząc na to, że tamtejsze elity władzy nie ogarną sytuacji i sprowadzi się to do stanu wyjątkowego, buntu społeczeństwa i poważnym załamaniu linii zaufania ludzie>rząd. To poważnie osłabiłoby chińskiego smoka i taki był cel. Chiny to mimo wszystko bardzo poważne państwo i w Pekinie siedzą nieco bardziej rozgarnięci ludzie od tych pacynek w Warszawce. Sprawnie poradzili sobie z wirusem więc żeby to nie wyglądało dziwnie to wojskówka rozprowadziła wirusa po całym świecie załamując globalny łańcuch dostaw czyli niegdyś podstawę potęgi chińskiej ale bądź co bądź każdej...Poza tym jakby się ograniczyć tylko i wyłącznie do Europy to wirus sieje największe spustoszenie akurat w tych państwach w których działają największe porty morskie odbierające miliony ton towaru z Chin czyli port w Neapolu, Hamburgu, kilka hiszpańskich. Przy okazji całego zamieszania swoje cele spróbują zrealizować oczywiście jacyś lokalni gracze choćby już znacznie ograniczono swobodę przepływów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 08:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
Ludzie mówią ,ze to pieniądze są źródłem wszelkiego zła, ,a ja wiem ze to nie pieniądze ALE ICH BRAK !!!


Ćwiczenie logiczne, zastanów się jakby wyglądał nasz świat globalnie gdyby każdy Chińczyk, Hindus i mieszkaniec Afryki miał tyle pieniędzy co nawet statystyczny Polak.

alduwiel napisał(a):
W latach 60 naukowcy liczyli ze w ciągu 50 lat ludzkość osiągnie taki poziom zaawansowania technicznego, ze będziemy mieli taaaaaka nadprodukcję. Ludzie nie będą musieli pracować dłużej niz około 4 godzinny dziennie lub w ogóle. A co mamy obecnie? Zamiast dobrobytu mamy gorzej niz 40 lat temu bo w tedy wystarczyła jedna pensja na utrzymanie całej rodziny a dziś już dwie nie starczają... i oto im chodzi. Własnie tak wygląda jeden z elementów cichej wojny. Kolejnym jest zniszczenie jednostki jaką jest rodzina. Lgbt, homoseksualizm i wszystko to co zle jest nam wciskane do ryja na silę-masz to przełknąć i tyle bo to jest ok! Programowanie społeczeństw poprzez popkulturę - no pewnie ,ze to wszystko ok. Zalozę na dupę wybebeszony telewizor i będę udawał Lady Gagę to zaraz posypią się liki na facbooku bo fejm się liczy i kasa, a rodzina? Rodzina się nie liczy... liczy się taniec z gwiazdami i piwko w żabce....

Wkurzają mnie zarobki wszystkich wokoło, brak czasu na życie ! W jakich czasach do cholery przyszło nam zyc? To ma być ten zloty czas ludzkości?

Obrazek


Jacy naukowcy ? W jakim kraju masz gorzej niż 40 lat temu ? Brak czasu na życie ? A ilu znasz Polaków pracujących na dwóch czy trzech etatach ?

alduwiel napisał(a):
Wy nie widzicie problemu bo dla Was to wszystko jest normalne...


hehe nie bardzo :) To Ty się stawiasz się w każdym swoim poście w pozycji prorokoa który jako jedyny poznał prawdę :) Podejście JA - WY bije z każdego twojego posta. Nie odnosisz się nigdy do pytań jakie zadają Ci ludzie, rzucasz gównem i zamykasz okno. Tak to wygląda Alduwiel.

rad320i napisał(a):
Akcja z wirusem to efekt bardzo poważnej rywalizacji amerykańsko-chińskiej.
USA pogrążone w niewiarygodnym deficycie tracą lub już straciły hegemonię w świecie przez co w Waszyngtonie i Pentagonie nie mogą spać. Wywiad wojskowy judesej wypuścił wirusa na Chiny licząc na to, że tamtejsze elity władzy nie ogarną sytuacji i sprowadzi się to do stanu wyjątkowego, buntu społeczeństwa i poważnym załamaniu linii zaufania ludzie>rząd. To poważnie osłabiłoby chińskiego smoka i taki był cel. Chiny to mimo wszystko bardzo poważne państwo i w Pekinie siedzą nieco bardziej rozgarnięci ludzie od tych pacynek w Warszawce. Sprawnie poradzili sobie z wirusem więc żeby to nie wyglądało dziwnie to wojskówka rozprowadziła wirusa po całym świecie załamując globalny łańcuch dostaw czyli niegdyś podstawę potęgi chińskiej ale bądź co bądź każdej...Poza tym jakby się ograniczyć tylko i wyłącznie do Europy to wirus sieje największe spustoszenie akurat w tych państwach w których działają największe porty morskie odbierające miliony ton towaru z Chin czyli port w Neapolu, Hamburgu, kilka hiszpańskich. Przy okazji całego zamieszania swoje cele spróbują zrealizować oczywiście jacyś lokalni gracze choćby już znacznie ograniczono swobodę przepływów.


Zgadzam się że czas i miejsce pojawienia się wirusa to "przypadkowo" najgorsze miejsce i czas kiedy mógł on się pojawić. Jednak spojrzyj na drugi aspekt - czy gdziekolwiek w telewizji czy mediach chociażby jeden polityk poruszył to że może jednak warto ograniczyć produkcję w Chinach i przenieść ją z powrotem do siebie ? Chiny to w tym momencie najgorsze zło tego świata. Syf, zanieczyszczenie, spuszczanie śmieci, ścieków prosto do morza, produkty którym nie można nigdy ufać pod względem jakości, nie szanowanie praw człowieka i co ? I jajco, ludzie umierają, cały świat stanął w miejscu a NIKT nie porusza tego tematu.

Mówienie że sprawnie poradzili sobie z wirusem.... serio ? :) Bo tak napisali że było ? :) Chwalisz Chińczyków że dobrze zajęli się problemem który SAMI sobie PONOWNIE stworzyli :D Wiarygodność Chin jest taka sama jak Putina. Twój argument o portach,wirus jest wszędzie ale wcale nie zaatakował najmocniej w państwach które mają największe porty. Port w Neapolu nie jest nawet w 20stce największych portów w Europie.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 10:45 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
granice Wuhan znów zostały otwarte. Cudzoziemcy wracają do Chin. Można się domyśleć co za chwilę będzie.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 12:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
MAJSU napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Ludzie mówią ,ze to pieniądze są źródłem wszelkiego zła, ,a ja wiem ze to nie pieniądze ALE ICH BRAK !!!


Ćwiczenie logiczne, zastanów się jakby wyglądał nasz świat globalnie gdyby każdy Chińczyk, Hindus i mieszkaniec Afryki miał tyle pieniędzy co nawet statystyczny Polak.




Do jakich pytań się nie odniosłem? Specjalnie założyłem te tematy, zęby pogadać. Dlatego z chęcią odpowiem, może mi umknęło dlatego zadaj je jeszcze raz jak możesz.
A dwa to myślisz, ze nie przemyślałem tego o czym mówiłem? Ja o tym myślę od lat Majsu ;) i nie twierdzę, ze każdy powinien zostać rentierem tylko każdy powinien dostać to na co zasłużył - na co zapracował! Podczas gdy cały czas system ustawiony jest tak, aby uniemożliwić dorobienie się ciężko pracującym ludziom, własnie po to, aby nie przestali pracować ;) ten niewolniczy etap w dziejach ludzkości powinien się własnie skończyć.... ale nie skończy się bo (tu wstawcie sobie resztę moich wypowiedzi z ,,teorii spiskowych'' )

A co do tego jak bylo 50 lat temu to opieram się na opowiesciach starszych ludzi. I tak np moj ojciec wyjechal po szkole na sląsk i zatrudnil się w hucie ( do kopalni się bał) mieszkanie mial za grosze wynajete w bloku postawionym przez hutę dla pracownikow. Jedzenie prawie za free dostawał w firmowej stołowce ktorą firma zorganizowała. Jednym slowem moze zarabiał malo, ale te mało szlo odkladać tak , ze po roku stac go bylo na nowy motor-shl ktory do dzis dzien stoi w piwnicy mojego ojca. Wez to teraz przestaw na obecne czasy ;) nie wiem ile zarabia się na dzien dobry jako pierdoła w hucie w czasach obecnych, ale na bank starczy tylko na przezycie :/ albo nawet i nie... A przeciez poziom zautomatyzowania mamy aktualnie tak zaawansowany, ze ogrom prac wykonują maszyny - powinnismy zarabic duzo wiecej niz w tedy,a nie mniej...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 14:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
alduwiel napisał(a):
Do jakich pytań się nie odniosłem? Specjalnie założyłem te tematy, zęby pogadać. Dlatego z chęcią odpowiem, może mi umknęło dlatego zadaj je jeszcze raz jak możesz.
A dwa to myślisz, ze nie przemyślałem tego o czym mówiłem? Ja o tym myślę od lat Majsu ;) i nie twierdzę, ze każdy powinien zostać rentierem tylko każdy powinien dostać to na co zasłużył - na co zapracował! Podczas gdy cały czas system ustawiony jest tak, aby uniemożliwić dorobienie się ciężko pracującym ludziom, własnie po to, aby nie przestali pracować ;) ten niewolniczy etap w dziejach ludzkości powinien się własnie skończyć.... ale nie skończy się bo (tu wstawcie sobie resztę moich wypowiedzi z ,,teorii spiskowych'' )


Masz je wyżej wypisane, dla ułatwienia to te zdania ze znakiem zapytania na końcu.

alduwiel napisał(a):
A co do tego jak bylo 50 lat temu to opieram się na opowiesciach starszych ludzi. I tak np moj ojciec wyjechal po szkole na sląsk i zatrudnil się w hucie ( do kopalni się bał) mieszkanie mial za grosze wynajete w bloku postawionym przez hutę dla pracownikow. Jedzenie prawie za free dostawał w firmowej stołowce ktorą firma zorganizowała. Jednym slowem moze zarabiał malo, ale te mało szlo odkladać tak , ze po roku stac go bylo na nowy motor-shl ktory do dzis dzien stoi w piwnicy mojego ojca. Wez to teraz przestaw na obecne czasy ;) nie wiem ile zarabia się na dzien dobry jako pierdoła w hucie, ale na bank starczy tylko na przezycie :/ albo nawet i nie...


Ooo podoba się komuna co :) Wszyscy biedni ale tak samo biedni a na górze bardzo wąska grupa ludzi ponad prawem i pławiąca się w luksusach. Cacy !

alduwiel napisał(a):
A przeciez poziom zautomatyzowania mamy aktualnie tak zaawansowany, ze ogrom prac wykonują maszyny - powinnismy zarabic duzo wiecej niz w tedy,a nie mniej...


I że niby operatorzy robotów na zautomatyzowanych stanowiskach pracy, programiści tych robotów, inżynieriowe którzy je budują to mało zarabiają ? :D

Po raz kolejny wykazujesz się brakiem podstaw w temacie ekonomii i gospodarki, zapewne dlatego te wszystkie filmiki z żółtymi napisami które opisują system fiansowy i całą resztę wydają Ci się wiarygodne :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 16:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
MAJSU napisał(a):
alduwiel napisał(a):
chyba popelnilem znowu ten sam glupi bląd :wstyd: po co znowu rozpoczynać rozmowę? Teorie spiskowe przeciez nikogo nie interesują ;) ...... ale przynajmniej coś się działo na forum ;)


Ale o czym Ty chcesz rozmawiać ? O polityce Trumpa dotyczącej nielegalnej imigracji z Meksyku ? Nic innego w tym filmiku nie ma.

alduwiel napisał(a):
Zastanawiające jest tylko po co tak usilnie ktoś lansuje takie teorie spiskowe :) np to z 5g. Skoro to sciema to po co ktos traci tyle czasu na tworzenie tak profesjonalnych i trzymajacych sie kupy fejków. Yt to zaraz banuje więc nie robili tego dla monetyzacji ;)


A po co tworzy się takie programy jak Warsaw Shore ? Po co ludzie podpalają sobie jaja i wrzucają takie filmy do netu ?

Chodzi Ci o te pytanie? Heh sądzilem , ze sobie zarty robisz dlatego Ci nie odpowiedziałem na nie.

Wiara wrzuca na neta filmiki ,zeby zaistnieć i faktycznie robią to za free. Ale taki film jak upadek kabały to nie tak prosty temat :/ nad tym pracowało iles osob i to ileś czasu. Nie ma tu mowy o działaniu z nudow ;) film ma 300min !

A co do zarobków w hucie to byc moze wykwalifikowany operator dostanie 6 kola na rękę, ale nie byle mlodzik bez doswiadczenia zatrudniony na stanowisko podaj pozamiataj czyli na samym dole dołów. ;)
Aha a czy za 6tys da się wyżywić dzisiaaj godnie całą rodiznę biorąc pod uwagę ze nie masz jeszcze domu i musisz placic czynsz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 16:46 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
kiedyś był taki program Sci-fun'a na temat dlaczego nie ma sensu rozmowa z fanatykami teorii spiskowej.
Oni mają rzeczowe argumenty które trafiają do większości na "chłopski rozum", podczas gdy np: ja, nie mam żadnych argumentów aby prowadzić jakąś merytoryczną romozwę w temacie. Także jestem z góry skazany na porażkę przez nieznajomość tematu. Fajnie to pokazał na przykładzie teorii płaskoziemców i wyjaśnieniu zjawiska perspektywy - jak może to wytłumaczyć płaskoziemnca na chłopski rozum a jak to faktycznie wygląda. Dlatego dyskusje z fanatykami teorii spiskowych nie mają absolutnie żadnego sensu bo tylko polegniemy i jedyne co można porobić to się z tego pośmiać ;)

Moim zdaniem jednak ten wirus cały to przypadek - ale to co się stało tłem tego wirusa oraz akcje jakie zostały podjętę przez światowe władze budzą jakiś tam niepokój. gdzieś widziałem statystyki WHO śmierci od 01.01 do 05.04 2020 wtedy korona wirus miał np: 55 tyś przypadków śmiertelnych, grypa 120 tyś, alkohol 600 tyś, papierosy 1.2 mln, a mimo to dalej można w sklepie kupić ćwiartkę czy paczkę fajek i truć się na własne życzenie dodatkowo placąc za to akcyzę. Podczas gdy wirus który zabija może z 1% zainfekowanych (pamiętajcie że przypadki statystyczne które zostąły potwierdzone zarażeniem to jedynie przypadki ktore zostały wykryte... a ilu ludzi się nie badało bo się np: dobrze czuło... ;) ) Sam nie wiem co o tym myśleć, coraz więcej jest teorii spiskowych i sensacji wokół tego wirusa a coraz mniej faktów. Cięzko nawet wypośrodkować zdanie o tym co się dzieje :/

ps: biere popcorn :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 17:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zgadzam się z Tobą Waldek i tak własnie można by bylo podsumować to co bylo powiedziane. Z tą jedną różnica , ze tylko fani teorii spisku dziejów mają tyle rzeczowych argumentów na które nawet ktoś tak inteligenty jak Ty nie ma co odpowiedzieć - dlatego jedynie może skwitować , ze nie ma co gadać.
Hej spójrz prawdzie w oczy i zauważ , ze wszystkie inne teorie jakoś nie mają tych argumentów. Nie zastanawia Cię to?
Te wszystkie argumenty sceptycy, albo realiści nazywają przypadkami :) hehe ok , niech to będą przypadki tylko ja nie wierzę w przypadki ;) za duzo tego ...

Co do drugiej strony medalu to sam siebie przyłapałem parę dni temu jak na siłę podciągałem wszelakie informacje płynące ,ze świata pod to co mówił q ;) choćby ten filmik wyżej jest tego dowodem.
Jak się chce w coś uwierzyć to można faktycznie sobie wmówić wszystko - jestem tego świadomy ;) mimo wszystko moja teza dotycząca Orwellowskiej przyszłości się nic, a nic nie zmieniła i nie jest to teoria tym bardziej spiskowa tylko calkiem prawdopodobna MOŻLIWOŚĆ !!!


Obrazek


Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2020, 20:21 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O czym mówi prezydent Trump? Ktoś wyjasni?
PostNapisane: 8 kwietnia 2020, 19:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
Alduwiel wydaje mi się ze to moze byc spisek. Warto to sprawdzic :rotfl: ;)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 69 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL