BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 13:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 lipca 2020, 08:08 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
hamilton robi sie irytujacy. neich sie zajmie sciganiem.
w socialach przestalem go obserwowac, bo codziennie pare postow o "rasizmie". wiekszosc to zwykle baity (tak jak z ta williamsowa, co lamie przepisy, nie zatrzymuje sie na wezwanie policji ani nie wykonuje ich polecen tylko nagrywa, a potem "rasizm! hur dur!)

moglbym w tym roku bottas objechac LH, tak jak raz to zrobil rosberg.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 lipca 2020, 16:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
renoraines napisał(a):
Ja mam wywalone na poprawność polityczną. Ty od wczoraj zastanawiałeś sie co odpisac i znów ci nie wyszło. Nastepnym razem przed wysłaniem kliknij sobie podglad posta. Jak ktos mysli to nie klęczy, bo wie ze jest to idiotyczne, przepraszanie za cudze błędy. Niech przeprasza sprawca czyli policjant od Floyda. Natomiast ten kto klęczy jest dzbanem, obojętnie czy to kierowca czy piłkarz, czy policjant czy poznańskie lewactwo, które klęczało i leżało pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca.


W odróżnieniu od Ciebie nie siedzę cały czas na forum, a już na pewno nie czekam aż Ty mi odpiszesz, żebym i ja mógł ci "dopiec". Jeśli masz czas na to, to super dla Ciebie. Ja niestety nie ma :)
Uważam, że cała akcja BLM jest czystym przejawem rasizmu wobec białych. Zresztą od dawna tak jest w poprawnie politycznie światku. Co nie zmienia faktu, że ktoś musi być dzbanem bo mu pracodawca kazał czy uległ naciskom otoczenia. To że ktoś uklęknął to nie znaczy z automatu, że popiera. Tyle w temacie. Zresztą wklejałem też pokłosie debilnej akcji BLM.
I już skończ się doszukiwać

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 lipca 2020, 16:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
kai napisał(a):
hamilton robi sie irytujacy. neich sie zajmie sciganiem.
w socialach przestalem go obserwowac, bo codziennie pare postow o "rasizmie". wiekszosc to zwykle baity (tak jak z ta williamsowa, co lamie przepisy, nie zatrzymuje sie na wezwanie policji ani nie wykonuje ich polecen tylko nagrywa, a potem "rasizm! hur dur!)

moglbym w tym roku bottas objechac LH, tak jak raz to zrobil rosberg.


To fakt z Hamiltonem. Zresztą sędziowie od początku, ze strachu przed rasizmem, boją się karać go tak jak karzą innych kierowców.
Też życzę tego Bottasowi, należy mu się, ale nie w stylu Rosberga bo ten był bardzo słaby.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 lipca 2020, 17:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
GP-T1000 napisał(a):
renoraines napisał(a):
Ja mam wywalone na poprawność polityczną. Ty od wczoraj zastanawiałeś sie co odpisac i znów ci nie wyszło. Nastepnym razem przed wysłaniem kliknij sobie podglad posta. Jak ktos mysli to nie klęczy, bo wie ze jest to idiotyczne, przepraszanie za cudze błędy. Niech przeprasza sprawca czyli policjant od Floyda. Natomiast ten kto klęczy jest dzbanem, obojętnie czy to kierowca czy piłkarz, czy policjant czy poznańskie lewactwo, które klęczało i leżało pod pomnikiem Poznańskiego Czerwca.


W odróżnieniu od Ciebie nie siedzę cały czas na forum, a już na pewno nie czekam aż Ty mi odpiszesz, żebym i ja mógł ci "dopiec". Jeśli masz czas na to, to super dla Ciebie. Ja niestety nie ma :)
Uważam, że cała akcja BLM jest czystym przejawem rasizmu wobec białych. Zresztą od dawna tak jest w poprawnie politycznie światku. Co nie zmienia faktu, że ktoś musi być dzbanem bo mu pracodawca kazał czy uległ naciskom otoczenia. To że ktoś uklęknął to nie znaczy z automatu, że popiera. Tyle w temacie. Zresztą wklejałem też pokłosie debilnej akcji BLM.
I już skończ się doszukiwać

Serio ? :rotfl: , to nie ma nic wspolnego z siedzeniem cały dzien na forum. Napisałem post i w stosunkowo krótkim czasie sie pojawiłeś - na dole ekranu widac uzytkownicy przeglądajacy GP-T1000. Przeczytałeś, a odpisałeś następnego dnia. Nie tlumacz sie brakiem czasu, bo skoro sie pojawiłeś tzn, ze czas masz itd.
Klęczy = popiera.
Przecież nie klęczeli przez roztargnienie :rotfl: tak jak Gersdorf roztargnieniem tłumaczyła swoją obecność na zaprzysiezeniu nowego przewodniczacego KRS czy wzięcie do ręki świeczki :rotfl: . Trzymaj sie. Pozdr

Edit - przed chwilą też byłeś i czytałeś.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 11 lipca 2020, 13:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Czarni pracownicy Forda domagają się, aby ta marka przestała dostarczać radiowozy dla amerykańskiej policji, ponieważ #rasizm #blacklivesmatter.
https://spidersweb.pl/autoblog/amerykan ... rd-rasizm/

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 11 lipca 2020, 18:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Nie można po prostu wybrać stanu gdzie jest najwięcej czarnych i WSZYSTKICH chętnych czarnych/białych/popielatych z tego BLM itp. itd. tam umieścić, wycofać policję stamtąd, otoczyć ten stan kordonem i niech sobie tam żyją jak chcą? Ewentualnie możliwość powrotu do Afryki dla najbardziej pokrzywdzonych. O ile pamiętam jakiś kraj w Afryce wyraził chęć przyjęcia tych najbardziej poszkodowanych.

https://www.anywhere.pl/52489/minister- ... ani-w-usa/

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 11 lipca 2020, 22:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
jiGsaw napisał(a):
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Nie można po prostu wybrać stanu gdzie jest najwięcej czarnych i WSZYSTKICH chętnych czarnych/białych/popielatych z tego BLM itp. itd. tam umieścić, wycofać policję stamtąd, otoczyć ten stan kordonem i niech sobie tam żyją jak chcą? Ewentualnie możliwość powrotu do Afryki dla najbardziej pokrzywdzonych. O ile pamiętam jakiś kraj w Afryce wyraził chęć przyjęcia tych najbardziej poszkodowanych.


Ale dobry mudżin chce mieć dobrze jak w USA i się czuć panem jak w Afryce.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 12 lipca 2020, 10:52 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Mieć ciastko i zjeść ciastko


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 12 lipca 2020, 12:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Nadal aktualne słowa John Waynea, który powiedział , że wierzy w wyzszosc bialej rasy dopóki czarni nie zostaną wykształceni na tyle by stac sie odpowiedzialnymi.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 25 lipca 2020, 21:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
źródło:
https://pantarhei24.com/rozbrojona-poli ... escie-sami

Kod:
Policja w Seattle ostrzega, iż nie może używać niektórych środków do zaprowadzania porządku. „Nie możemy egzekwować prawa. Jesteś sam” – stwierdził szef policji. Po decyzji miasta o wycofaniu „mniej śmiercionośnej” broni policyjnej, szef policji w Seattle wystosował list do obywateli i ostrzega, że ​​w rezultacie nie będzie już możliwe egzekwowanie prawa.

Funkcjonariusze odmawiają wysyłania ich na wrogie i gwałtowne demonstracje bez odpowiedniego sprzętu, co mogłoby zagrozić ich życiu. Decyzję o zakazaniu policjantom używania odpowiednich środków miasto podjęło pod naciskiem lewicowych ruchów. W ostatnich miesiącach lewica domagała się m.in. wycofania środków na policję.

W Strefie Autonomicznej w Seattle na jakiś czas funkcjonariusze w ogóle zostali wyparci, co poskutkowało serią brutalnych przestępstw. Teraz władze miasta ogłosiły, iż policja nie może nosić przy sobie nawet gazu pieprzowego.

    The Seattle police chief is sending out letters telling residents: "We cannot enforce the law. You are on your own." pic.twitter.com/89jyezSBMS

    — Christopher F. Rufo (@realchrisrufo) July 25, 2020

Źródło: NY Post, Twitter, Samnytt.se



_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 12 sierpnia 2020, 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
Ujęcie, które jakby trafiło od razu do mediów może by trochę zmieniło bieg spraw. Choć też mam wątpliwości przy dzisiejszym "myśleniu" i poprawności politycznej.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 11:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 11:28 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
renoraines napisał(a):
Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla .


Czarne Pantery w natarciu ! :D :rotfl:

Jeszcze powinni założyć ruch White Lives Dont Matter i dać 2 nagrody Bobla :ok:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 26 kwietnia 2021, 12:23 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Międzynarodowy Komitet Olimpijski zdecydował, że w trakcie igrzysk w Tokio będzie obowiązywał sportowców zakaz demonstracji bądź propagandy politycznej, religijnej lub rasowej. Dotyczy to też takich gestów jak unoszenie pięści i klękanie na jedno kolano.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 26 kwietnia 2021, 17:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tymczasem na pejsie...

"Zdaje się, że sfrustrowani aktywiści skrajnej lewicy zatrudnieni przez FB do moderacji treści, nie odpuścili. Fanpage Hoplofobia.info zniknął. Oficjalne statystyki, walka z medialnymi fejkami i niewygodna prawda o przestępczości w USA są niezgodne z mitycznymi "Standardami". To nie dobra, lepiej o tem nie mówić.
Edit. Ogólnie, admin Hoplofobii miał bana do 13 maja, ale właśnie się zorientował, że nie ma całej jego strony. Nie dostał zadnego komunikatu, strona nie jest jako wycofana z publikacji, tylko wszystko wyparowało, nie ma po niej żadnego śladu w ustawieniach konta."

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 27 kwietnia 2021, 15:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Podczas zaprzysieżenia Bidena czarna poetka odczytała swój wiersz . W USA blm na fali wiec przyniosło to jej popularność i w wielu krajach chciano przetłumaczyć jej utwory. Jest to możliwe, ale pod warunkiem, ze tłumaczka będzie czarna.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 21 maja 2021, 13:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Szef policji San Francisco przeprosił włamywacza :rotfl: za to, że został postrzelony przez funkcjonariusza w trakcie zatrzymania. Złodzieje zostali zatrzymani bezpośrednio po włamaniu do pięciu aut. https://www.ktvu.com/news/sfpd-chief-sc ... ce=twitter

Skoro mowa o San Francisco , George Washington, Thomas Jefferson i Abraham Lincoln przestaną być patronami szkół w SF poniewaz ich nazwiska są powiązane z rasizmem :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL