BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 maja 2024, 23:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 13:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Cytuj:
W niedzielę po południu protestujący zebrali się na placu przez Pałacem Sprawiedliwości w Brukseli na demonstracji Black Lives Matter. W tym jak dotąd największym proteście tego rodzaju w Belgii wzięło udział co najmniej 10 tys. osób. Pomimo apeli o zachowanie dystansu społecznego ze względu na epidemię koronawirusa przy takiej liczbie uczestników było to niemożliwe.

Późnym popołudniem, gdy protest zmierzał ku końcowi, rozpoczęło się plądrowanie sklepów i niszczenie witryn sklepowych w pobliskiej dzielnicy Ixelles. Grupy zamaskowanych sprawców zaczęły włamywać się też do położonych przy Boulevard de Waterloo ekskluzywnych butików sprzedających odzież najdroższych marek. Na ulicy Chaussee d'Ixelles protestujący zdemolowali witryny sklepów oraz włamali się do salonów jubilerskich i sklepów z odzieżą sportową.

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania wideo pokazujące zamaskowane osoby, które włamują się do sklepów i wynoszą z nich ubrania i buty. Na filmach widać próby podpalenia niektórych obiektów. Doszło też do ataków na policję. Część protestujących rzucała kamieniami w radiowozy, atakowała funkcjonariuszy, demolowała ulice, m.in. niszcząc samochody, przystanki komunikacji miejskiej i sygnalizację świetlną. Policja w niektórych przypadkach użyła wobec nich siły.


https://www.tvp.info/48428528/bruksela- ... ie-sklepow

Interesujące - na jednym końcu świata czarny recydywista pod wpływem narkotywków schodzi ze świata podczas kontroli policyjnej (niewykluczamy nadużycia), do sytuacji podobnych dochodzi również wobec białych z kilkukrotnie większą częstością, jednak w ramach protestu #blacklivesmatter ( a nie #alllivesmatter), bo przecież nie wszystkie życia są ważne, ale jedynie te czarne, tolerancyjni lewicowi aktywiści plądrują sklepy w ... brukseli, na drugim końcu świata.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 13:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15735
Tymczasem czarni studenci w Kalifornii domagają się zwolnienia z egzaminów w ramach walki z rasizmem… :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 13:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://www.facebook.com/socjalizmteraz ... 772989469/

heh pewnie protestów nie będzie, jeden białas w tą czy tamtą to nie istotne dla sprawy, więc media pewnie to przemilczą ... A koleś będzie trupem w ciągu 20 min...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 18:12 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Cytuj:
CNN: "Co jeśli w środku nocy ktoś włamie się do mojego domu? Do kogo mam dzwonić?

BENDER: "Tak, wielu moich sąsiadów też wyraża zaniepokojnie. Ja również. Ale wiem, że ten niepokój jest wynikiem naszego uprzywilejowania. Dla nas obecny system działa i uważam, że musimy wyobrazić sobie, jak czują się osoby, które już teraz żyją w takiej rzeczywistości, gdzie wezwanie policji może oznaczać więcej krzywdy niż pożytku.


A to jest hit:
https://www.rmf.fm/magazyn/news,31183,a ... nstwa.html

Mamy zamieszki i nie dajemy rady - likwidujemy policję :D
Zobaczcie że to ten sam tok rozumowania - mamy korki - likwidujemy drogi, mamy pandemię i lepiej jeździć samochodem - likwidujemy drogi i każemy jeździć rowerem (co jest co najmniej debilne), co będzie kolejne - mamy chorych to likwidujemy szpitale?

Jak będzie się palić to powyrzucamy gaśnicę i zlikwidujemy straż pożarną? Logiczne, przecież jak się spail to nie trzeba będzie nic gasić, więc straż nie będzie potrzebna...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 21:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
https://www.sadistic.pl/policja-w-odwrocie-vt518171.htm

wojownicy o sprawiedliwość społeczną rozpędzają nielegalne zgromadzenie policji. 2020, niekoloryzowane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 22:24 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Jak to było: 13% społeczeństwa USA to Czarni i są odpowiedzialni za 50% morderstw. No tak, ale coś powiesz to rasista... Ale żeby policje rozwiązywać, normalnie biali będą musieli w enklawach się ukrywać.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 23:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kogoś to interesuje? :zly: Nie rozumiecie co się dzieje? Nie ma przeludnienia na Ziemi, tylko jest za dużo ludzi zbędnych, zupełnie bezwartościowych dla otoczenia. Oni byli do tej pory potrzebni do pracy, konsumpcji i prokreacji. Za 10 -15 lat produkcja zostanie całkowicie zautomatyzowana. Z 800 zawodów rejestrowanych w USA zostało około 430, resztę przejęły system informatyczne i proces ten postępuje w wykładniczym tempie. :/
By zniwelować skutki rosnącego bezrobocia, wywołanego przejściem do ery technotronicznej, upłynniono pieniądz, oderwano go od kotwicy złota, srebra, by przez systemy socjalne detonować napięcia społeczne, klasowe konflikty, jakie zawsze prowadzą do rewolucji i obalenia władzy.
Elita kontroluje dziś 94% rynków, i posiada 90% majątku świata i posiada nieograniczone zasoby finansowe. Konsumpcja uderza dziś w podstawy życia, gdyż odbywa się kosztem środowiska.
za 30 lat elity będą już w stanie wyhodować same ludzi o wymaganych zdolnościach i parametrach.
Uległ zmianie rachunek zysków i strat. Koszt i skutki utrzymywania na Ziemi zbędnej populacji już dawno przekroczył rachunek zysków :mad:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 23:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel, już dawno pieniądze nie mają pokrycia w złocie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 23:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tak, wiem o tym :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 23:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Więc nie przytaczaj tego argumentu w obecnej sytuacji.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 8 czerwca 2020, 23:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To co się działo kiedyś ma związek z tym co się dzieje teraz , dlatego to przytoczyłem. Drukowanie pustych papierków bez pokrycia + obniżanie stóp procentowych to zamach na naszą przyszłość. Dobiliśmy własnie ze stopami do zera, co to oznacza dla nas?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 07:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
alduwiel napisał(a):
Dobiliśmy własnie ze stopami do zera, co to oznacza dla nas?

_________________

Dobrobyt i rozwój.
Podobno w Zusie była waloryzacja i za ostatnie 5 lat ludziom myliony pospływały na konta. Jeszcze na wakacje rzucą pińcet i nikt nie będzie pamiętał o walącej się demokracji. Ino na wybory i wiadomo na kogo stawiamy X.


alduwiel napisał(a):
Ja oglądam bo mimo wszystko warto znać zdanie obu stron, mimo to beka jak nic bo mem trafia w dziesiątkę

Ja ostatnio z żoną doszedłem do wniosku, że, niepotrzebnie mamy "kablówkę". Noo nie oglądamy, wieczorem tylko film z poza tv, bo reklamy zabijają przyjemność i czas (z resztą gówno puszczają) a w ciągu dnia aby dziecku bajkę, ale ostatnio też dużo "na żądanie". Więc najprawdopodobniej zostanie sam internet. Muszę sprawdzić warunki rozwiązania umowy, ale pewnie nie opłacalne. Więc będę czekać.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 08:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Postęp od zawsze był, jedne miejsca pracy znikały by powstały kolejne, generalnie, upraszczając, produkcja się automatyzuje, a filar usług powiększa i rozszerza. Przeludnienie jest, ale tam gdzie... nie ma żadnej cywilizacji, a ludzie nie nadają się do roboty tylko są hodowani "na sztukę". Co gorsza głupi ludzie z Europy to wspierają. :szok:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 09:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
"Powszechnie uważa się, że ze wszystkich ludzi kochankowie wzajemnie widzą się w najbardziej nierealistycznym świetle, i że ich spotkanie to tylko wzajemna projekcja idei pełnych przesady. Lecz czyż nie może być tak, że natura po raz pierwszy pozwoliła im zobaczyć, czym jest ludzka istota, a późniejsze pozbycie się „iluzji”, to nie rozwianie się snu w rzeczywistości, ale duszący uścisk rzeczywistości w zbyt ciasnym objęciu?" (Alan Watts)

A wiecie co jest najbardziej duszącym uciskiem rzeczywistości dla typowego mieszkańca zachodu nie wspominając o trzecim świecie? :D Żona, dzieci, dwa kredyty do spłacania i 12-godzinny dzień pracy, by to utrzymać. :D System najpierw kusi i nęci młodych - kinem, knajpkami, romantycznymi kolacjami. Potem popędza ich lub szantażuje - "no weź, masz już 30 lat, ustatkuj się w końcu, zobaczysz jak będzie fajnie, będziecie mieli jak w amerykańskim serialu "Przyjaciele"!

Ale nie jest fajnie, w większości przypadków. Jest co najwyżej "Świat według Bundych", i to w wersji optymistycznej, bo Bundy'emu całkiem dobrze szło w życiu, jak na dzisiejsze realia. Masz wejść w tę pułapkę, a potem cały swój czas, pieniądze i energię poświęcać strukturze (np dzieciom). Są więzy, których przeciąć się nie da. Wtedy mordercze kleszcze systemu zakleszczają się na tym, co zostało z Twojej dawnej miłości, z dawnych marzeń, planów, wzruszeń, których już teraz nie ma.. Bo jest szarość i burość dnia...

Obrazek

Puki to się nie zmieni, nie liczcie na spokój na świecie...


Ostatnio edytowano 9 czerwca 2020, 09:33 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 09:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7464
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
alduwiel, ale mimo ,że "elita" ma 90% kasy całego Świata i nie wiadomo co jeszcze to też wyzdycha tak samo jak my - życia sobie tym nie przedłużą choćby się zesrali :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 09:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8247
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek

Przedluzą sobie Dawid, nie martw się o to ;)



A wracając do tematu to:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 09:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7464
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
alduwiel, ale o ile ? O 5 lat ? O 10 ? I tak padną. To jest sprawiedliwe dla każdego :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 10:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Serce pada bo coś innego zaczyna zawodzić musieliby jak w filmach przenosić świadomość no innego ciała (młodego). Tak to jak Dawid napisał i tak się wszyscy spotkamy z piachem.
Najgorsze jest pokolenia po nich zostają. Trzeba by wysterylizować. Znowu problem może się nie rozwiązać. Stara mafia zostaje uziemiona to druga przejmie stery.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 9 czerwca 2020, 10:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
"Powszechnie uważa się, że ze wszystkich ludzi kochankowie wzajemnie widzą się w najbardziej nierealistycznym świetle, i że ich spotkanie to tylko wzajemna projekcja idei pełnych przesady. Lecz czyż nie może być tak, że natura po raz pierwszy pozwoliła im zobaczyć, czym jest ludzka istota, a późniejsze pozbycie się „iluzji”, to nie rozwianie się snu w rzeczywistości, ale duszący uścisk rzeczywistości w zbyt ciasnym objęciu?" (Alan Watts)

A wiecie co jest najbardziej duszącym uciskiem rzeczywistości dla typowego mieszkańca zachodu nie wspominając o trzecim świecie? :D Żona, dzieci, dwa kredyty do spłacania i 12-godzinny dzień pracy, by to utrzymać. :D System najpierw kusi i nęci młodych - kinem, knajpkami, romantycznymi kolacjami. Potem popędza ich lub szantażuje - "no weź, masz już 30 lat, ustatkuj się w końcu, zobaczysz jak będzie fajnie, będziecie mieli jak w amerykańskim serialu "Przyjaciele"!

Ale nie jest fajnie, w większości przypadków. Jest co najwyżej "Świat według Bundych", i to w wersji optymistycznej, bo Bundy'emu całkiem dobrze szło w życiu, jak na dzisiejsze realia. Masz wejść w tę pułapkę, a potem cały swój czas, pieniądze i energię poświęcać strukturze (np dzieciom). Są więzy, których przeciąć się nie da. Wtedy mordercze kleszcze systemu zakleszczają się na tym, co zostało z Twojej dawnej miłości, z dawnych marzeń, planów, wzruszeń, których już teraz nie ma.. Bo jest szarość i burość dnia...

Obrazek

Puki to się nie zmieni, nie liczcie na spokój na świecie...




AMEN

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 10 czerwca 2020, 16:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
"WHITE LIVES MATTER - aktualizacja statystyk:

W roku 2018 czarni dopuścili się 90.2% przestępstw międzyrasowych na białych ofiarach (biali na czarnych - 9.8%). Innymi słowy, kiedy w roku 2018 dochodziło do konfrontacji między białą osobą a czarną, czarni inicjowali atak w 9 na 10 przypadków.

Po przeskalowaniu/skorygowaniu o wielkość populacji szansa, że czarny zaatakuje białego była 43x większa niż sytuacja odwrotna.

Jeśli chodzi o morderstwa, to tutaj z kolei szansa, że czarny zaatakuje białego ze skutkiem śmiertelnym była 16x większa niż vice versa."

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL