BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 11:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Na kogo głosowałeś?
Bosak 33%  33%  [ 24 ]
Trzaskowski 26%  26%  [ 19 ]
Duda 18%  18%  [ 13 ]
LGBT 1%  1%  [ 1 ]
Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Kamysz 3%  3%  [ 2 ]
Witkowski 0%  0%  [ 0 ]
Hołownia 7%  7%  [ 5 ]
Żółtek 4%  4%  [ 3 ]
Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Piotrowski 0%  0%  [ 0 ]
Nie głosuję 7%  7%  [ 5 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
 Tytuł: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 10:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja poszedłem głosowac na boska i oczywiście głosowałem na Boska :cool: Niestety telefon mi siadł bo fota była by fajną pamiątką ;)


Ostatnio edytowano 28 czerwca 2020, 19:06 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 10:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ukradłeś mi pomysł. Ja jedynie nie jestem pewien, czy skarpety też trzeba zdjąć?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 10:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tak musi być boso, zresztą ja chodzę boso jak jest upał zgodnie z zaleceniami Cejrowskiego :) i innych naukowców , którzy polecają ten rodzaj profilaktyki przeciwzapalnej :ok:

Jak idę boso wiara się lampi jakby papieża zobaczyli :D dzisiaj jakby kto zapytał dlaczego tak to odpowiedz byłaby jedna ;) : GŁOSUJĘ NA BOSKA!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 10:25 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
02.

Siora na Trzaskowskiego - przepraszam za nią


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 10:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jeżeli są skarpety to głos jest nieważny. Na bosaka oznacza, że stopy muszą być nagie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 11:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
lgbt :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jeszcze nie wyruszyłem do lokalu wyborczego

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 11:24 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 31
Posty: 1613
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 i e34
Kod silnika: M52TUB30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161768
Żółtek :rotfl: :rotfl: kupił mnie menelowym plus i wyjściem z UE :zabawa:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 13:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Na po_hybel :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 15:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wiem ,ze ludzie nie lubią Dudy, ale na Trzaskowskiego glosować tylko dlatego ,zęby Duda nie wygrał ? :faint:

Były prezydent USA Jimmy Carter uważa, że amerykańska demokracja została przekształcona w oligarchię... Czyli jednak Soros i jego nieżyjący już przyjaciel osiągną swoje cele...Ja tylko teraz zacytuję słowa Davida Rockefellera, które można znaleźć w jego wspomnieniach z 2002 r.:
„Niektórzy nawet wierzą, że jesteśmy częścią tajnego porozumienia działającego przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych. Charakteryzują moją rodzinę i mnie jako konspirujących z innymi na całym świecie, aby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i gospodarczą – jeden świat. Jeśli to jest zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny.” :zalamany: :zalamany:
Zastanów się przy tej okazji, co Ci się kojarzy, kiedy myślisz o tych miliarderach, którzy swoją pozycję zawdzięczają nie tyle ciężkiej pracy lub genialnym wynalazkom, ile niejasnym powiązaniom z politykami? :wsciekly:
U mnie pierwsza myśl to gangsterzy ze Wschodu, bogacący się kosztem całego społeczeństwa, czyli oligarchowie, głównie z Rosji i Ukrainy. Nie słyszałeś pewnie, żeby u nas rządzili oligarchowie, bo naszymi krajami kierują demokratycznie wybrani przedstawiciele społeczeństwa. Czyżby? Powiesz jeszcze, że masz wpływ na rządzących, bo chodzisz na wybory. Jeżeli Ty chodzisz, to czy większość ludzi głosuje w wyborach? Jeżeli nawet, to jaki mają wybór? Zwykle są tylko dwie główne partie okupowane przez tych samych polityków od lat. Tych samych, z których większość jest już dawno kupiona przez korporacje należące do miliarderów. Dlatego część ludzi, jeżeli nawet świadomie głosuje, to na „mniejsze zło”. Ale większość spośród głosujących i tak oddaje swoje głosy zgodnie z planem tych, którzy mają odpowiednie środki manipulacji ich przekonaniami... :rozpacz:

Obrazek


Obrazek

Tak ciężko Wam zauważyć, że żyjemy w świecie w którym to pieniądz rządzi, a nie my obywatele?


Obrazeknearest shell gas station with car wash




Tak wyglądają nasze wybory :mad:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 17:44 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 35
Posty: 1457
Moje BMW: F30
Kod silnika: N20B20
Garaż: było e39 530i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=155769
było e46 325i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=165786
jest f30 328i http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168768
Czemu nie ma wszystkich 11 kandydatów na liście?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 17:55 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Dla tych, co głosowali na Trzaskowskiego

Podniesienie podatku VAT, w tym na produkty dziecięce z 8% do 23%, co szczególnie uderzyło w budżety polskich rodzin.

Gaz 2011Podpisanie skrajnie niekorzystnej umowy na dostawę gazu z Rosji (wieloletnia umowa, po jednej z najwyższych cen w Europie, mimo stosunkowo niewielkiej odległości obu krajów).

Niepodpisanie ustawy o gazie łupkowym, przez co zagraniczni inwestorzy wycofują się z Polski, a nasze zasoby tego surowca są wciąż niewykorzystywane.

Niepodpisanie ustawy regulującej procedurę in vitro aż do 2015 roku, tym samym od lat możliwy jest w Polsce handel czy wyrzucanie do śmieci zarodków ludzkiego życia.

Podniesienie wieku emerytalnego (Polakom o 2 lata, Polkom o 7 lat), nagle, w pośpiechu, bez konsultacji społecznych i wbrew protestom obywateli.

Dopuszczenie do zablokowania gazoportu w Świnoujściu.

Podnoszenie kosztów pracy, podatków, składek ZUS, akcyzy i innych danin publicznych nie tylko nie spowodowało zmniejszenia zarobkowej emigracji Polaków, ale doprowadziło do zwiększenia tego zjawiska. Niektóre podwyżki:

– w 2009 roku PO podniosła akcyzę na alkohol
– w 2010 – opłaty paliwowe
– w 2012 – akcyzę na węgiel i koks
– w 2011 – podatek VAT
– od stycznia 2015 roku zwiększono składkę ZUS.

Odrzucenie wniosku o zwiększenie kwoty wolnej od podatku, która w Polsce należy do najniższych w Europie (jednocześnie ta kwota dla posłów jest kilkakrotnie większa od kwoty dla pozostałych obywateli).

Platforma Obywatelska okazała się partią afer. Niektóre z nich:

Afera Beaty Sawickiej (2007) – posłanka PO, której udowodniono przyjęcie łapówki, została uniewinniona przez sąd.
Afera sopocka (2008) – dotycząca korupcji prezydenta Sopotu Jacka Krzysztofa Karnowskiego, wywodzącego się z PO.
Afera hazardowa (2009) – w ramach usuwanie skutków machlojek działaczy PO, zdelegalizowano w Polsce zakłady bukmacherskie, przez co rodzime firmy musiały przenieść się za granicę.
Afera Ryszarda Krauzego (2011) – szybka zmiana prawa, która pozwoliła uniknąć Ryszardowi Krauzemu odpowiedzialności karnej.
Afera Amber Gold (2012) – poszkodowanych 18 tysięcy osób, które straciły około 850 milionów złotych.
Infoafera (2013) – ustawianie przetargów z zamian za łapówki w Centrum Projektów Informatycznych MSWiA.
Afera podsłuchowa (2014) – ujawnienie nagrań rozmów polityków PO w warszawskich restauracjach, w których przy drogim winie i ośmiorniczkach rozmawiano o wielu nielegalnych działaniach rządu PO.
Afera wyborcza (2014) – rekordowa ilość nieważnych, sensacyjny wynik koalicyjnego PSL, dymisja PKW i miażdżący raport NIK nt. organizacji wyborów przez władzę.

Odrzucanie projektów podpisanych przez miliony Polaków, np.:

– obywatelski projekt ustawy ws. sześciolatków w szkołach (trzy projekty podpisane łącznie przez 1 600 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o Referendum w sprawie Lasów Państwowych (podpisany przez 2 500 000 Polaków
– obywatelski projekt ustawy o Referendum dot. wieku emerytalnego (podpisany przez 1 500 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o Referendum edukacyjnym „Ratuj maluchy” (podpisany przez ponad 900 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy ws. aborcji (podpisany przez 600 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii” (podpisany przez 250 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy o ochronie zwierząt (Podpisany przez 224 000 Polaków)
– obywatelski projekt ustawy zakazującej prywatyzacji Lotosu (podpisany przez 150 000 Polaków)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 18:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Kai większość to bzdury. Po tym poście jestem pewny że pracujesz na etacie. Nie głosowalem na Trzaskowskiego ale odnośnie Paliwa to pis w sumie 4 krotnie w ciągu ostatnich 5 lat podnosił różne daniny w nim zawarte akcyzę, opłatę paliwową, podatek drogowy. W sumie przez PIS dołożone jest w okolicy 40gr na litrze są to rekordziści z ostatnich dziesięcioleci w tym temacie. Dużo więcej niż za PO tam z tego co pamiętam doszło w okolicy 15gr.
Zus też nieznacznie podniesli ale dodatkowo co roku zwiększają mocno płacę minimalną a co za tym idzie zus i to bardzo dużo a połowa polaków jest zatrudniona na minimalną. Pogadaj z kimś kto ma własną firmę to zobaczysz jakie koszty ponieśli przedsiębiorcy za rządów pis. Kasy online 3500zł sztuka na każdy punkt handlowy, program obsługujący jpk 6000zł na każdy punkt + 3x aktualizacja w związku z wprowadzanymi zmianami w jpk 3x1500zł i w tym roku będzie 4 raz bo znowu zmieniają formułę jpk. Mechanizn podzielonej płatności kolejne 1500zł od punktu. Dodatkowo abonament na obsługę jpk i plików online 500zł na punkt miesięcznie. System monitorowania przewozu paliw SENT to dla nas 5000zł miesięcznie bo trzeba było zatrudnić dodatkową osobę.
Księgowość w górę o 1500zł miesięcznie przez JPK ciągłe kontrole i inne pochodne tematy. Ich wymysły w ostatnich latach kosztowały naszą firmę ponad 150tyś zł i ponad 10000zł miesięcznie czyli ponad 100tyś rocznie a są branże w których jest jeszcze gorzej.
Dodatkowo kontrola na kontroli w niesamowitych ilościach i co raz to nowe opłaty i podatki na każdym kroku.
Co do afer nadal jest to samo co wcześniej zobacz majątek Morawieckiego, dotację dla rodziny Szumowskich, Srebrna Kaczyńskiego sprawdz sprawozdania ile kasy zgarnęła na wałku z budową wierzowców zarówno srebrna jak i fundacja L. Kaczyńskiego takich tematów o których wiadomo jest kilkanaście a o ilu dowiemy się później... My działamy w mniejszych miastach i dosłownie w każdym są afery związane z ustawianiem różnych rzeczy przez polityków PiS. Oni w administracji zmienili wszystkich na swoich włącznie z dyrektorami szkół i przedszkoli a nawet prostymi urzędnikami. Wszystko jest zamiatane pod dywan. Długi temat nic nie jest czarne i białe ale w polityce potrzeba nam świeżości i szanowania przedsiębiorcy a u nas traktuje się ich jak złodzieji.
Zobacz statystyki ile Polskich firm się zamknęło w ostatnich latach to lawina. Wielu przeszło do szarej strefy bo róznego rodzaju podatki i opłaty ich zjadły. A inni na etaty do Niemca, Francuza czy Hiszpana bo duże koncerny w 95% nie mają nic wspólnego z Polską i z płaceniem u nas podatków. To jest bomba z opóźnionym zapłonem do ubicia naszej gospodarki. Zobacz co się dzieje z prądem, bdo, podatki od nieruchomości dla gmin, kontrole to wszystko zabija firmy.
Temat rzeka na 10 stron ale PiS i Polskie.firmy nie idą w parze.


Ostatnio edytowano 28 czerwca 2020, 19:08 przez --==Mały==--, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 19:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
r4ll napisał(a):
Czemu nie ma wszystkich 11 kandydatów na liście?


Sory, zapomniałem o TVN , ale już dopisany. Reszty nawet nie znałem, ale też dopisałem :oczami:



--==Mały==-- napisał(a):
Kai większość to bzdury. Po tym poście jestem pewny że pracujesz na etacie. Nie głosowalem na Trzaskowskiego ale odnośnie Paliwa to pis w sumie 4 krotnie w ciągu ostatnich 5 lat podnosił różne daniny w nim zawarte akcyzę, opłatę paliwową, podatek drogowy. W sumie przez PIS dołożone jest w okolicy 40gr na litrze są to rekordziści z ostatnich dziesięcioleci w tym temacie. Dużo więcej niż za PO tam z tego co pamiętam doszło w okolicy 15gr.
Zus też nieznacznie podniesli ale dodatkowo co roku zwiększają mocno płacę minimalną a co za tym idzie zus i to bardzo dużo a połowa polaków jest zatrudniona na minimalną. Pogadaj z kimś kto ma własną firmę to zobaczysz jakie koszty ponieśli przedsiębiorcy za rządów pis. Kasy online 3500zł sztuka na każdy punkt handlowy, program obsługujący jpk 6000zł na każdy punkt + 3x aktualizacja w związku z wprowadzanymi zmianami w jpk 3x1500zł i w tym roku będzie 4 raz bo znowu zmieniają formułę jpk. Mechanizn podzielonej płatności kolejne 1500zł od punktu. Dodatkowo abonament na obsługę jpk i plików online 500zł na punkt miesięcznie. System monitorowania przewozu paliw SENT to dla nas 5000zł miesięcznie bo trzeba było zatrudnić dodatkową osobę.
Księgowość w górę o 1500zł miesięcznie przez JPK ciągłe kontrole i inne pochodne tematy. Ich wymysły w ostatnich latach kosztowały naszą firmę ponad 150tyś zł i ponad 10000zł miesięcznie czyli ponad 100tyś rocznie a są branże w których jest jeszcze gorzej.
Dodatkowo kontrola na kontroli w niesamowitych ilościach i co raz to nowe opłaty i podatki na każdym kroku.
Co do afer nadal jest to samo co wcześniej zobacz majątek Morawieckiego, dotację dla rodziny Szumowskich, Srebrna Kaczyńskiego sprawdz sprawozdania ile kasy zgarnęła na wałku z budową wierzowców zarówno srebrna jak i fundacja L. Kaczyńskiego takich tematów o których wiadomo jest kilkanaście a o ilu dowiemy się później... My działamy w mniejszych miastach i dosłownie w każdym są afery związane z ustawianiem różnych rzeczy przez polityków PiS. Oni w administracji zmienili wszystkich na swoich włącznie z dyrektorami szkół i przedszkoli a nawet prostymi urzędnikami. Wszystko jest zamiatane pod dywan. Długi temat nic nie jest czarne i białe ale w polityce potrzeba nam świeżości i szanowania przedsiębiorcy a u nas traktuje się ich jak złodzieji.
Zobacz statystyki ile Polskich firm się zamknęło w ostatnich latach to lawina. Wielu przeszło do szarej strefy bo róznego rodzaju podatki i opłaty ich zjadły. A inni na etaty do Niemca, Francuza czy Hiszpana bo duże koncerny w 95% nie mają nic wspólnego z Polską i z płaceniem u nas podatków. To jest bomba z opóźnionym zapłonem do ubicia naszej gospodarki. Zobacz co się dzieje z prądem, bdo, podatki od nieruchomości dla gmin, kontrole to wszystko zabija firmy.
Temat rzeka na 10 stron ale PiS i Polskie.firmy nie idą w parze.


Mały, weź się zastanów o co w tym wszystkim chodzi? Nic nie dzieje się bez przyczyny :) tyak więc sądzisz ,ze oni przypadkowo się uwzięli akurat na tych co jeszcze trochę sosu mają?
Pis czy PO jeden pies bo Ci ludzie będą wykonawcami kolejnego kroku do Nowego Porządku Świata (New World Order - NWO), planowanego od stu lat przez elity rządzące. Dużym krokiem w kierunku NWO będzie planowany na już „Wielki Reset” kapitalizmu. Oczywiście, jak zawsze, dla naszego dobra.
„Działania krajów w odpowiedzi na pandemię koronawirusa pokazały, że możliwy jest reset warunków, które uznajemy za fundamenty ekonomiczne i społeczne. To nasza najlepsza szansa na odświeżenie koncepcji kapitalizmu interesariuszy...
Aby jak najszybciej i najmądrzej wyjść z kryzysu, świat musi działać wspólnie i szybko, by zreorganizować wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek: od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy. Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w tym uczestniczyć, a każda gałąź przemysłu, od ropy i gazu po technologię, musi zostać przekształcona. Krótko mówiąc, potrzebny jest nam „Wielki Reset” kapitalizmu...
Istnieje wiele powodów, by dążyć do Wielkiego Resetu, ale najpilniejszym z nich jest pandemia...
Zgodnie z danymi ministerstwa pracy bezrobocie w USA wzrosło do 17,2 proc. To poziom, którego nie odnotowano od czasu Wielkiego Kryzysu w latach 1929-1933.
Pandemia pokazała śmiertelne konsekwencje rosnących nierówności majątkowych, a miliarderzy są jaskrawym symbolem tej nierówności.”
I rzeczywiście wzrost majątków miliarderów pokazuje, jak pandemia koronawirusa przysłużyła się największym i najbardziej zorientowanym na technologię firmom - pisze portal telewizji CNBC. Przypada to na okres, w którym "siła robocza mierzy się z największym kryzysem gospodarczym we współczesnej historii"
Fortuny amerykańskich miliarderów od połowy marca wzrosły o łącznie 434 mld USD - wynika z raportu organizacji Americans for Tax Fairness (ATF). Najwięcej zyskali najbogatsi z nich oraz działający w branży nowych technologii.
To dane za okres od 18 marca do wtorku. Zgodnie z raportem największe zyski wśród miliarderów w tym okresie odnotowali szef Amazona Jeff Bezos (34,6 mld dolarów) oraz założyciel Facebooka Mark Zuckerberg (25 mld dolarów).
I dalej „...Trzecim priorytetem programu Wielkiego Resetu jest wykorzystanie innowacji czwartej rewolucji przemysłowej do wspierania dobra publicznego. W czasie kryzysu Covid-19 firmy, uniwersytety i inne organizacje połączyły siły w celu opracowania diagnostyki, terapii czy też możliwych szczepionek; utworzenia ośrodków badawczych; stworzenia mechanizmów śledzenia zakażeń oraz zapewnienia telemedycyny.”
https://forsal.pl/artykuly/1483357,swia ... EofkiW9SxY
https://forsal.pl/artykuly/1478705,mili ... kzhNE3ZnjA

A więc chodzi o szczepionki, tele...cośtam, śledzenie, a w gruncie rzeczy o jeszcze większe nierówności nie tylko majątkowe, ale uzyskanie przez elity totalnej kontroli nad „siłą roboczą".


https://killuminati.pl/lynn-rothschild- ... zmu-video/

Obrazek


Ostatnio edytowano 28 czerwca 2020, 19:20 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 19:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Dumnie dopełniłem obowiązku.

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 19:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
JiGsaw :super: :super: ja to samo :hyhy:


Mały przeanalizuj wypowiedz Pani Rothschild ;) nie wydaje Ci się to zwykłym komunizmem ?

https://killuminati.pl/lynn-rothschild- ... zmu-video/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 19:29 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Mały, ale ja nie jestem za pisem. Broń Boże, chodzi mi tylko o to, że co, którzy nie głosują na PiS, głosują na po "bo nikt inny i tak nie wygra" i chciałem nieco pokazać, że głosować na po tez sensu nie ma. Bo jedni i drudzy to ta sama liga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 19:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
kai napisał(a):
Mały, ale ja nie jestem za pisem. Broń Boże, chodzi mi tylko o to, że co, którzy nie głosują na PiS, głosują na po "bo nikt inny i tak nie wygra" i chciałem nieco pokazać, że głosować na po tez sensu nie ma. Bo jedni i drudzy to ta sama liga.

Dokładnie tak ale niestety nikt inny nie ma szans na wygraną i takie są fakty ale jak wiele osób to zrozumie może sytuacja się zmieni... ale chyba nie u nas.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 20:08 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Patrząc z tej perspektywy to zostaje tylko król Browarow, bo nie wiem czy ktoś chociażby poświęcił chwilkę na życiorys Krzyśka, okaże się że chłopak tytanem pracy i wykształcenia nie jest, a w wyborach jakich ostatnio nie brał udziału to tylko Miss Polonia :P

Babcia była sympatyczna, ale pewnie już mało kto pamięta wyrzucono ją w brzydki sposób na zbity pysk, pod przykrywką stanu wyjątkowego (ciekawe że po zmianie kandydata temat umarł).

--==Mały==--, najwięcej firm pada przez nieuczciwych przedsiębiorców, nie działania państwa. U nas akurat ustabilizowano rynek, choć daleko do optimum.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 20:27 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
To ja skomentuję.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 28 czerwca 2020, 20:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
Patrząc z tej perspektywy to zostaje tylko król Browarow, bo nie wiem czy ktoś chociażby poświęcił chwilkę na życiorys Krzyśka, okaże się że chłopak tytanem pracy i wykształcenia nie jest, a w wyborach jakich ostatnio nie brał udziału to tylko Miss Polonia :P

Babcia była sympatyczna, ale pewnie już mało kto pamięta wyrzucono ją w brzydki sposób na zbity pysk, pod przykrywką stanu wyjątkowego (ciekawe że po zmianie kandydata temat umarł).

--==Mały==--, najwięcej firm pada przez nieuczciwych przedsiębiorców, nie działania państwa. U nas akurat ustabilizowano rynek, choć daleko do optimum.


Jak się okazuje nie trzeba się wykazywać w robocie, czy w szkole, by być dobrym politykiem. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL