BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 12:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 1 września 2020, 20:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek zobacz film który na prosty rozum wyjaśnia o co chodzi i mi powiedz , jeszcze raz ,ze wszystko jest ok.
Nie ma spisku, to tak tylko przypadkowo im wyszło :D




I po tym niżej filmie już każdy zrozumie , nawet ameba :)

!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 29 września 2020, 14:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Alduwiel, jesteś jak moja znajoma, taka średnio rozgarnięta jak działa Fejsbuk i na swoim wall`u składa życzenia na urodziny innym osobom :rotfl:

Wiesz że jest coś takiego jak PW ? :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 19 października 2020, 15:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
oj tam oj tam ;p
__________
Blacharz http://auto-fit.eu


Ostatnio edytowano 26 października 2020, 15:54 przez zanetaszymowska, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 19 października 2020, 19:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek nie ma czasu na to...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 17:03 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
nom. nie chwaląc się ale pokazując skalę debilizacji niektorych tematów napisze tak:

od momentu publikacji tego tematu do teraz, zarobiłem ok 0,5 mln zł na czysto.
czy zatem warto tracic czas na teorie spiskowe, kryzysy i inne cuda czy po prostu robic swoje i cieszyc sie zyciem?

nawet mi sie nie chce klikac w te filmy ;)
jak cos ma yebnac to yebnie, poradze sobie w zyciu bez drogich luksusow a na nogi zawsze stane ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 21:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
wujekwaldus napisał(a):
czy zatem warto tracic czas na teorie spiskowe, kryzysy i inne cuda czy po prostu robic swoje i cieszyc sie zyciem?

nawet mi sie nie chce klikac w te filmy
jak cos ma yebnac to yebnie, poradze sobie w zyciu bez drogich luksusow a na nogi zawsze stane


bardzo fajne podejście :super: nie każdy tak potrafi, bo dużo prościej i bardziej po polsku jest się doszukiwać spisków i życiowego pecha.
Zresztą bardzo fajnie podsumowałeś wszystko "Duży w maluchu" za do mam ogromny szacunek, bo mam podobne zdanie. Może nie robię 0,5 melona w 2 miechy ale jestem zadowolony z tego co mam :)

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 22:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
alduwiel, I jak przyznasz ,że pierdoły wypisujesz i wierzysz kretynom czy dalej będziesz brnął w swoje ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 22:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zycie swoje oddam za to co mówię i gdybym tego ,az tak pewny nie był to bym Waszego cennego czasu na to nie marnował.


Ostatnio edytowano 30 października 2020, 22:43 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 22:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
///david napisał(a):
alduwiel, I jak przyznasz ,że pierdoły wypisujesz i wierzysz kretynom czy dalej będziesz brnął w swoje ?
Ma prawo do swojego zdania ?

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 22:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
nom. nie chwaląc się ale pokazując skalę debilizacji niektorych tematów napisze tak:

od momentu publikacji tego tematu do teraz, zarobiłem ok 0,5 mln zł na czysto.
czy zatem warto tracic czas na teorie spiskowe, kryzysy i inne cuda czy po prostu robic swoje i cieszyc sie zyciem?

nawet mi sie nie chce klikac w te filmy ;)
jak cos ma yebnac to yebnie, poradze sobie w zyciu bez drogich luksusow a na nogi zawsze stane ;)


Jasne, ale każdemu też co innego daje radość. Ja MNÓSTWO czasu marnuję na pierdoły, ale widocznie po prostu lubię z bociarnią się wykłócać na forach, czy fejsie itp. itd. Można też nie robić nic i każdą chwilę przeznaczać na generowanie keszu. Kwestia, czy to daje szczęście, bo jeżeli nie - to nie warto na to poświęcać całego czasu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 23:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek ja to zauważyłem już dawno, mianowicie to ,ze nie masz czasu na rozmowy bo już praktycznie wcale się nie udzielasz, postów nie piszesz. Nawet się złapałem na tym ,ze sprawdzałem jakoś tydzień temu na Twoim profilu czy jeszcze tu zaglądasz i nawet nie chodzi o to czy temat głupi czy nie głupi. Ty pracujesz tak jak Wojtas napisał 24/7 i szacun Ci za to ,ze potrafisz się tak poświęcić. Od czasu naszej ostatniej rozmowy na fb minęły 2 lata. Mówiłeś w tedy ,ze dobijasz do 100 tys na miesiąc, a teraz znowu dajesz mi kopniaka po dumie zmuszając do głębokiej analizy. Dokładnie tak jak w tedy i co? Poczyniłeś mega postęp bo udało Ci się prawie potroić dochód, podczas gdy ja swój zwiększyłem jedynie o 50%. Jesteś mega kozak i dla mnie zawsze będziesz rodzajem mobilizatora do pracy, ale ja już nie potrafię się zmusić do poświęcenia... Pamiętasz jaką dałeś mi radę? .................. Tak wiem ,że marnuje czas, ale jestem w domu z rodziną i wolę już to niż mieć parę czy paręnaście tysięcy złotych więcej kosztem poświęconego czasu na pracę. Gdy były lata ,ze się poświęcałem to kasa szybko przybywała, ale rodzina szybko się za to rozpierdalała. Mój cel i tak Waldek osiągnę, tylko zajmie mi to więcej czasu. W starciu strumienia ze skałą zawsze wygrywa ten pierwszy, nie poprzez siłę , lecz dzięki wytrwałości.

A propo to ponoć jesteś naprawdę bogaty jak masz 100% czasu wolnego;) a więc Waldek możliwe ,ze błędnie liczysz swoje bogactwo ;)


Ostatnio edytowano 31 października 2020, 12:03 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 23:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Waldek ja to zauważyłem już dawno, mianowicie to ,ze nie masz czasu na rozmowy bo już praktycznie wcale się nie udzielasz, postów nie piszesz. Nawet się złapałem na tym ,ze sprawdzałem jakoś tydzień temu na Twoim profilu czy jeszcze tu zaglądasz i nawet nie chodzi o to czy temat głupi czy nie głupi. Ty pracujesz tak jak Wojtas napisał 24/7 i szacun Ci za to ,ze potrafisz się tak poświęcić. Od czasu naszej ostatniej rozmowy na fb minęły 2 lata. Mówiłeś w tedy ,ze dobijasz do 100 tys na miesiąc, a teraz znowu dajesz mi kopniaka po dumie zmuszając do głębokiej analizy. Dokładnie tak jak w tedy i co? Poczyniłeś mega postęp bo udało Ci się prawie potroić dochód, podczas gdy ja swój zwiększyłem jedynie o 30%. Jesteś mega kozak i dla mnie zawsze będziesz rodzajem mobilizatora do pracy, ale ja już nie potrafię się zmusić do poświęcenia... Pamiętasz jaką dałeś mi radę? .................. Tak wiem ,że marnuje czas, ale jestem w domu z rodziną i wolę już to niż mieć parę czy paręnaście tysięcy złotych więcej kosztem poświęconego czasu na pracę. Gdy były lata ,ze się poświęcałem to kasa szybko przybywała, ale rodzina szybko się za to rozpierdalała. Mój cel i tak Waldek osiągnę, tylko zajmie mi to więcej czasu. W starciu strumienia ze skałą zawsze wygrywa ten pierwszy, nie poprzez siłę , lecz dzięki wytrwałości.

A propo to ponoć jesteś naprawdę bogaty jak masz 100% czasu wolnego;) a więc Waldek możliwe ,ze błędnie liczysz swoje bogactwo ;)


Wiesz, Grześ. Sztuką jest to sobie też trochę inaczej poukładać. Jak to powiedział mój kolega "Adaś, ja w swojej jednej firmie jestem raz na dwa tygodnie na dwie godziny i w drugiej firmie też jestem raz na dwa tygodnie na dwie godziny. A każda generuje mi bańkę rocznie".

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 23:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To właśnie o tym mówię, ze to nie pieniądze są cenne tylko czas!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Największe oszustwo w historii
PostNapisane: 30 października 2020, 23:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
ze to nie pieniądze są cenne tylko czas!
Bo czasu nie da się kupić, już dawno stwierdziłem ,że Einstein miał rację, najcenniejszą strukturą na świecie jest właśnie czas.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 80 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL