BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 13:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 08:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
Kszyhu odniosles się do słów kierowanych do volksdeutsche'a mimo że volksdeutschem nie jesteś , Piszesz po pijaku ?

>
kszyhu napisał(a):
...klapy na oczy, że to nie prawda i szukamy dziury w jakichś pierdach nie na temat. Dla odwrócenia uwagi

:rotfl:

renoraines napisał(a):
Miałeś skończyć dyskutowac, miales przestać odpowiadać.W zamian za to nadal sobie przeczysz , aportujesz pokazujac swoje kompleksy, robisz sobie z gęby...

>
kszyhu napisał(a):
Zdarta płytaaaaa...

:rotfl:

renoraines napisał(a):
indywidualna decyzja, wedlug uznania

Uznałeś, że PiS jest prawy i sprawiedliwy. Zapomniałeś o zdrowym rozsądku i obiektywności. Szpiegujesz, knujesz na każdego kto widzi twoją slepowzroczność.
Polecasz komuś promocje -10% w winnicy Lidla jako objawienie i okazję.... proponuję lecieć po paletę jakiegoś sikacza. Po całodniowym wysłuchiwaniu reklam Media expert w radiu i tv, raz na miesiąc kupujesz nowy tv, pralkę, suszarkę... :D

Aaa przygotuj się mentalnie bo w wolnym czasie mogę znowu napisać jakiegoś posta. W końcu weekend i ludzie mają więcej czasu niż ty przez cały tydzień w zawodzie internetowego trolla

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 11:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Cytuj:
Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
Łysy:
- Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb...e! - i się odwraca.
Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:
- Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.
Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:
- Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?
Łysy:
- Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się nie pozbierasz!
Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:
- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy...
Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.
Pierwszy koleś znowu do drugiego:
- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.
Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:
- Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!



:rotfl:

Kszyhu przypominasz tego Krzycha , ktory oberwał w pusty łeb i oberwie ponownie :rotfl: .

kszyhu napisał(a):

Co do podwyżki alkoholu, mamy już rok po podwyżkach. Cena "czystego" poszła o 15% (produktu do którego wracałem)


To ty masz bol ze wodka podrożała :rotfl: i nie możesz się przez rok z tym pogodzic, jednoczesnie negujac promocje w lidlu , dzieki ktorej mozna kupic taniej :rotfl:

Do tego masz taaaaaaakie kompleksy, ze po tygodniu wrociles do dyskusji :rotfl:

Jestes biedny to dorob sobie, możesz tez kupic w promocji w lidlu , za butelke 10 % za dwie 15 % . Jesteś jak typ, ktory majac wiecej, wychleje od razu, zwymiotuje ? Patologia.


Potwierdza sie ze
renoraines napisał(a):
kszyhu nie musze ciebie zaorac , ty sam siebie zaorasz bzdurami jakie wypisujesz w tym zaprzeczaniem sobie.



Potwierdza sie rowniez
renoraines napisał(a):
kszyhu nie myslisz samodzielnie to twój problem.
Nie czytasz ze zrozumieniem w tym tego co sam pisaleś, do tego uzywasz słow i zwrotów których znaczenia nie rozumiesz


Informacje sa widoczne ''golym okiem'' w tym data i godzina postu


napisałem
renoraines napisał(a):
renoraines napisał(a):
Jest kilka tematów popularnych w którym piszą te same osoby , wiec widac kto kiedy pisał , nie trzeba sprawdzać w profilach. Ale dla fanboya konfederacji samodzielne myslenie jest zbyt trudne


renoraines napisał(a):
Przy postach jest data oraz godzina wiec widac z zapisu, ze najpierw zacząłeś sobie regularnie przeczyć, odpisywac łamiac wlasne słowo, a dopiero pozniej napisałeś o kopiowaniu.


Przeglądając temat widze ze ktos pisal tzn ze ten ktos był zalogowany na forum . Nie trzeba sprawdzac profilu i logowania.

W prawym gornym rogu jest data i godzina napisania posta.

W tym konkretnie temacie pisząc na stronie 6 wystarczyło cofnac sie na stronę 5 i widac od kiedy zacząłeś przeczyc sobie czyli regularnie robić sobie z gęby ...., co trwa do teraz :rotfl:

Musisz sie jeszcze wiele nauczyc ...

Szach mat :rotfl:


+


renoraines napisał(a):
Jeśli cos mnie nie dotyczy w ogole lub dotyczy tylko pośrednio jak ten wspomniany podatek cukrowy ponieważ ten sam pełnowartościowy produkt moge kupic w promocji taniej, ‘’jade dalej’’ . Jak w tym powiedzeniu ‘’ psy szczekają, karawana jedzie dalej.


renoraines napisał(a):
Brak mozliwosci przyjecia mandatu to zły pomysł, ale można sie z niego wycofać przestając procedować. Zobaczymy. Być może jest to wrzutka jak to bywalo, a totalna opozycja podnieca się rzekomym rozłamem w rzadzie.


coś co olewam, bo sobie poradzę vs coś na czym po wejsciu stracę

Na tym polega zdrowy rozsadek, a nie debilnym biciu piany przez totalną opozycje w tym volksdeutschów na niemieckiej smyczy . :rotfl:


Poza tym samo w sobie, nawet w formie zartu, porowanie zakupow produktów spozywczych , ktore zuzywa sie na bieżąco do zakupow przemyslowych jest idiotyczne, tak jak twoj tok rozumowania pozbawiony logiki , :rotfl: :rotfl: :rotfl:


renoraines napisał(a):
Miałeś skończyć dyskutowac, miales przestać odpowiadać.W zamian za to nadal sobie przeczysz , aportujesz pokazujac swoje kompleksy, robisz sobie z gęby...



czekam az znowu zaczniesz ujadac poniewaz

renoraines napisał(a):
boli cie i jak widać nadal nie mozesz sie pogodzic, ze dałes sie przerobić jak w dowcipie. Jak złapac leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, zaczekać jak łyknie przynętę, zaciąć i wyholowąc leszcza z wody
:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Forumowy terrosta/błazen renoraines dalej swoje, nawet się rangi dorobił w profilu.
Bartek, gratulacje!


Przypomnę tylko z kim mamy do czynienia.
Jego niektóre dokonania:
KU84 napisał(a):
///david napisał(a):
Pawel! napisał(a):

Przypomnę niektórym pewną historię jak rzeczony Bartek/Renegat/renoraines był moderatorem na pewnym forum, ów człowiek miał tyle zawiści w sobie do innych mądrzejszych od niego użytkowników forum że po wszczęciu z nimi awantury, edytował ich posty, oraz info w profilach, dopisywał rzeczy których oni nie napisali, przez co wychodzili na nie mądrych.
Taki to jest Bartek, a teraz chłopak się wstydzi nawet stopkę pod tak pięknym awatarem wypełnić...


Może Pułkownik Zuber, napisze więcej o Bartku


Serio to jest aż taki zryty szmaciarz :szok: ??


Haha nie pamiętasz david :D jak reno był modem i wszyscy po nim cisnęli to zaczął banować itp aż admini go wyrzucili ? ;)


Powiedz jak tam promocje w marketach? Powiększyłeś już spiżarnie żeby pomieścić te wszystkie wielopaki z promocji?
A nie pewnie w Twojej kawalerce nie masz na to miejsca, ale luzik przecież zastawiony korytarz i pokój można przeboleć
Pamiętaj tak żebyś nie zapłacił za dużo, bo to Tobie ma być jak najlepiej.
Rząd Cię dyma, pluje w twarz a Ty udajesz że Ci dobrze, przecież możesz wziąć parasol


99% ludzi na forum ma z Ciebie zwyczajnie beke, cytowanie samego siebie, pisanie że ktoś przeczy sam sobie bo powiedział wcześniej że nie będzie już odpowiadać Szok, zachowujesz się jak błazen, a Twoje wpisy już można spotkać na wykopie i fb.
Przy kawie przeglądasz jakiego wielopaka kupić, a użytkownicy forum wchodzą zobaczyć co Renegat / Reno / Renoraines / Bartek napisał, żeby się pośmiać i poprawić sobie nastrój

Bartek, a może Cie do rządu wezmą, albo jakiś wywiadzik że jest u nas tak wspaniale?



Lincoln, narracja Twoich wypowiedzi jest dla wielu jednoznaczna, a że Ty nie zgadzasz się z moją interpretacją, cóż jakoś to przeżyję.
Chcesz uniknąć polityki w temacie który rozpocząłeś o "jednym z największych dostarczycieli pieniędzy do budżetu"?

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:37 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Nie rozpisując sie, a cytujac na temat prymitywa pawła, antypolskiego członka #chamskaholota

renoraines napisał(a):


renoraines napisał(a):

Obrazek


Paweł sadzisz, ze jesteś wirtuozem słowa, a w rzeczywistości ponownie wyszedłeś na losera :rotfl: , który znów uwierzył w narracje TVN24 . Nie spodziewam się inteligencji po tobie skoro głosowałeś na Szymona Hołownie wykreowanego przez TVN24 , kierownika ugrupowania będącego klonem PO :rotfl:

Pawel! napisał(a):
Co do tematu to trzasnąłem na Szymona.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nie umiesz sobie radzic w zyciu, jesteś oszukiwany i dymany co powoduje u ciebie traume, nie masz kasy na duże zakupy , na mnie nie licz . Nie będe wysylał dla ciebie sms o tresci pomagam :rotfl: . Zarób sobie choćby w firmie sprzątającej, kwalifikacje na mopa nie są potrzebne, bo jak widac mądrością nie grzeszych. :rotfl: Skoro nie rozumiesz, ze gdy ktos mowi, ze nie będzie czegos robił, a jednak robi, to sobie przeczy. Definicja na www sjp pwn .
Chciałeś się doczepić, a wyszedłeś na pajaca , który nie potrafi czytac ze zrozumieniem. :rotfl: Dotyczy to i zwrotów indywidualna sprawa,co kto woli, wedle uznania czy też cytowania, po co sie rozpisywac skoro mozna zacytowac oraz zakupow suma sumarum w tych samych ilosciach, ale inaczej rozłozonych w czasie.
Mam beke z bijących pianę rzekomych krezusów mających ból ze cos podrożało, a ich światłe umysły nie potrafia odnależć się w otaczajacej ich rzeczywistości :rotfl: :rotfl: :rotfl:



renoraines napisał(a):
[b]Paweł słychac twoje loser'skie wycie znakomicie :rotfl: . Uzywam jezyka odpowiedniego do twojego niskiego intelektualnego poziomu czyli kogos kto nie jest inteligentny i nie potrafi czytać ze zrozumieniem , o czym wspomniałem wyżej, a czego nie chce już mi się cytować. :rotfl:

Nie mam szacunku do prymitywa z kompleksami (puentuje to filmik), który wyciera sobie …. patriotyzmem i tak jak volksdeutsche podczas II ws stosuje niemieckie nazwy Herzberg i Tiegenhof polskich wsi i miast Miłocin i Nowy Dwór Gdański. [/b]



Aportuj

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Edytuj, edytuj :rotfl:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
volksdeutsch pavel edytuje, wykonuje rozkazy i aportuje :rotfl:
tyle lat minęło od II ws, a kolejne pokolenie wytresowane :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 14:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Paweł! ZŁOTO ! :D Dobrze że przypomniałeś nam biografię tego nieudacznika :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 14:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
majsu czyli kolejny loser głosujacy na Hołownie, wykreowanego przez TVN24 , kierownika ugrupowania będącego klonem PO :rotfl: . Wylało ich jak g*wno z Czajki :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 14:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
MAJSU, ten wioskowy głupek , żyje sobie we własnej , alternatywnej rzeczywistości w której wydaje mu się ,że wszyscy traktują go z należytą powagą i nikt z niego nie yebie :rotfl:
Najśmieszniejsze jest to jak bardzo jest nieudolny i wytrwały w metodzie zdartej płyty. Zaraz znowu zacznie cytować samego siebie a potem wymyślać swoje historie falliczne i kapusiowskie. Potem zacznie atakować kolejne osoby które mają go za durnia i błazna :D

Ale dzięki temu jest ruch na forum - do adminów słowa nie powie bo boi się kolejnego bana i wyrzucania z miejsca które pozwala mu bezkarnie upubliczniać jego dewiacje :wstyd:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 14:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Dokładnie tak :) Gdyby nie forumowa Trójca to nie klikałby tu już nikt :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 15:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A myślałem, że to ja się kłócę z reno. :rotfl: :super:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 15:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
Kszyhu przypominasz tego Krzycha , ktory oberwał w pusty łeb i oberwie ponownie .

Reno: "Noo nie mam do czego się już doebać. Ooo w kawale jest imię Krzychu" wykorzystam :rotfl:
renoraines napisał(a):
To ty masz bol ze wodka podrożała i nie możesz się przez rok z tym pogodzic, jednoczesnie negujac promocje w lidlu , dzieki ktorej mozna kupic taniej
,
Reno: "Oo jednak jest coś..., że wcześniej tego nie widziałem o tej podwyżce alkoholu... To już chyba ostatnia deska ratunku"
:rotfl: :rotfl:
renoraines napisał(a):
Do tego masz taaaaaaakie kompleksy, ze po tygodniu wrociles do dyskusji

Wiesz...my się tak tu z chłopakami zmieniamy... Każdy ma swoją wartę na forum. Jak JA nie mogę, to ktoś inny przejmuje pałeczkę.... Niestety zawodowo tylko ty trolujesz, więc jakoś trzeba zaradzić. :D :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 15:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
renoraines napisał(a):
Renooo chciałes ponownie zabłysnąć i znow ci nie wyszło

Boo

kszyhu napisał(a):
Zdarta płytaaaaa...


renoraines napisał(a):
Masz cytaty, bo cytuje a sie nie rozpisuje

Uczę się od najlepszych :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 16:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
kszyhu napisał(a):
Zdarta płytaaaaa...

kszyhu napisał(a):
Przyznajjj sieeeeeeeeee

:rotfl: :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 17:12 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Co tu sie wyrabia :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A miał być temat o alkoholu! :D :hyhy:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 18:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2705
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
Frank napisał(a):
A miał być temat o alkoholu!


Jakby do tego doszedł alkohol to ktoś mógłby potrzebować dentysty :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 18:07 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Mateusz118 napisał(a):
Jakby do tego doszedł alkohol to ktoś mógłby potrzebować dentysty
Wszystko rozstrzygniemy na zlocie u Alduwiela :D

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Warto jechać, choćby po to aby zobaczyć jak wygląda 150 kg żywej administracji BMW Sport. :rotfl: :D

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 22:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Pawel! napisał(a):
Lincoln, narracja Twoich wypowiedzi jest dla wielu jednoznaczna, a że Ty nie zgadzasz się z moją interpretacją, cóż jakoś to przeżyję.


Odniosłem się konkretnie i pokazałem Ci, gdzie strzelasz na oślep, to są rzeczy których nie możesz wiedzieć, bo się nie znamy! Możesz co najwyżej zgadywać, opierając się na swoim systemie pozyskiwaniu informacji, a rzucanie ogólnikami "wielu", "interpretacja", czy "narracja" tu nie działa i mnie zupełnie nie interesuje.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Z alkoholem czy bez - jak żyć? :)
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 00:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Wątek zamknięto na prośbę autora.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL