BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 09:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 09:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
jiGsaw no i co z tego? jak zwał tak zwał, ale jest to sposób na posiadanie własnego dziecka, skuteczny. Który często "odblokowuje" później zachodzenie w ciążę normalnym trybem. I ja to popieram. Bo jeśli są teraz takie sposoby to warto z nich korzystać, bez dorabiania do tego ideologii

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 09:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale nie jest to leczenie, tylko usługa dodatkowa. A zatem nie ma podstaw do refundowania. Analogicznie jak gwarancja na pojazd obejmie awarie sterownika silnika, ale nie jego modyfikcje (chiptuning). Tylko tyle i aż tyle. Abstrahując już zupełnie od tego, że ochroną zdrowia również nie państwo się zajmować powinno. Samej technologii nie potępiam kategorycznie, bo sam nie jestem pewien, czy nie chciałbym spróbować w chwili gdyby sytuacja mnie ku temu skłoniła.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 10:02 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Przywolywanie suk i psa i chiptuningu do in vitro... mimo, ze obrazowo chciales cos przedstawic, to szczerze wspolczuje az takich analogii w twojej glowie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 10:33 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
oczywiście że to usługa dodatkowa, ale jeżeli państwu zależy żeby się rodziło więcej dzieci, to akurat tutaj jest pole do zagospodarowania. To spora grupa ludzi, którzy chcą mieć dziecko. Oferta 500+ już sie wyczerpała i nie przekonuje do dodatkowych dzieci. Czasem warto dopłacić

a jeżeli chodzi o służbę zdrowia prywatną? uważam że jest to pewien pomysł ,ale Polska nie jest na to gotowa. a dużo jeszcze jest socjalizmu w społeczeństwie. Podobnie jak z emeryturami.

Żaden polityk sie nie podpisze pod obrazkami ludzi tracących majątki gdy zachorują/ przejdą na emeryturę. Pozostaje też kwestia składek na służbę zdrowia i emerytury które juz pobrano. Trzeba by to więc wygaszać powoli. Poza tym żaden z tych którzy realnie mają szansę na rządzenie

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 10:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Przywolywanie suk i psa i chiptuningu do in vitro... mimo, ze obrazowo chciales cos przedstawic, to szczerze wspolczuje az takich analogii w twojej glowie...


Pewne mechanizmy pozostają niezmienne w swej istocie i żadne lewackie ugłaskiwanie tego nie zmieni, sam wiesz. Czasem trzeba brutalnie ludzi postawić do pionu na pragmatycznym/przyziemnym przykładzie, tak jak robi to JKM.

Sylwek - wszystko można zrobić, trzeba chcieć. Ludzie chcą komuny, zwłaszcza w Polsce.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 10:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Majster, ale to nie chodzi o finansowanie a o możliwość. To że Kaja Godek męczy się całe życie ze swoim chorym dzieckiem i nie może żyć normalnie to nie znaczy że każda kobieta w Polsce ma być na to skazana bo ktoś u władzy kieruje się religią i swoimi przekonaniami. Jeśli w badaniach wyjdzie że płód mojej żony jest zagrożony, chory, genetycznie upośledzony (A PRZYPOMINAM ŻE SKUTECZNOŚĆ BADAŃ TO 99%) to chce za opłatą wykonać aborcje. Jeśli moja żona nie może zajść w ciążę naturalnie, to chce za opłatą wykonać zabieg invitro.

W Y B Ó R. Czy Ty to potrafisz zrozumieć? Ile postów i stron można to wałkować? Chcesz żeby ktoś urodził warzywo, to daj mu kasę na utrzymanie tego skoro chcesz coś NARZUCAĆ. To jest takie proste i logiczne. Skończ już chłopie dopisywać do tego wszystkiego swoje polityczne ideologie bo coraz to nowe osoby Ci zwracają uwagę i wytykają błędy w tym dziwnym klapkowatym myśleniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 10:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
podziwiam Was, że nadal macie "siłę" kopać się z koniem

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 11:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
Majster, ale to nie chodzi o finansowanie a o możliwość. To że Kaja Godek męczy się całe życie ze swoim chorym dzieckiem i nie może żyć normalnie to nie znaczy że każda kobieta w Polsce ma być na to skazana bo ktoś u władzy kieruje się religią i swoimi przekonaniami. Jeśli w badaniach wyjdzie że płód mojej żony jest zagrożony, chory, genetycznie upośledzony (A PRZYPOMINAM ŻE SKUTECZNOŚĆ BADAŃ TO 99%) to chce za opłatą wykonać aborcje. Jeśli moja żona nie może zajść w ciążę naturalnie, to chce za opłatą wykonać zabieg invitro.

W Y B Ó R. Czy Ty to potrafisz zrozumieć? Ile postów i stron można to wałkować? Chcesz żeby ktoś urodził warzywo, to daj mu kasę na utrzymanie tego skoro chcesz coś NARZUCAĆ. To jest takie proste i logiczne. Skończ już chłopie dopisywać do tego wszystkiego swoje polityczne ideologie bo coraz to nowe osoby Ci zwracają uwagę i wytykają błędy w tym dziwnym klapkowatym myśleniu.


Ale przecież ja już kilka razy pisałem, więc napiszę tym razem dużym i tłustym drukiem, żeby ten temat nie wracał:

1. NIE JESTEM JEDNOZNACZNYM PRZECIWNIKIEM ABORCJI Z PRZYCZYN WAD PŁODU JEŻELI SĄ WYKRYTE NA POZIOMIE DNA NP. TEST NIFTI, KWESTIA JESZCZE JAKIE TO WADY DO PRZEDYSKUTOWANIA

2. NIE JESTEM PRZECIWNIKIEM IN VITRO FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW PRYWATNYCH. ZWRACAM UWAGĘ JEDYNIE NA PROBLEMY NATURY ETYCZNEJ

PS. INTELIGENTNYM LUDZIOM RELIGIA NIE MUSI DYKTOWAĆ MORALNOŚCI, ETYKI ANI ŻADNYCH INNYCH ZASAD I PROSZĘ ZAŁOŻYĆ OSOBNY WĄTEK DO WYNURZEŃ NATURY TEOLOGICZNEJ.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 11:26 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
O! Poznajemy sie jeszcze bardziej. I od Teologii Pan specjalista, plus etyka i moralnosc... hmmm W czym ty nie jestes wszechwiedzacy? Jest cos takiego? xD Krul moglby sie uczyc.


Boże, jaki kuc xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 11:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
O! Poznajemy sie jeszcze bardziej. I od Teologii Pan specjalista, plus etyka i moralnosc... hmmm W czym ty nie jestes wszechwiedzacy? Jest cos takiego? xD Krul moglby sie uczyc.


Boże, jaki kuc xD


Słucham? :rotfl: Ty nie ogarniasz co jest napisane po prostu...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 11:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Ale chłopie, kogo obchodzi etyka i moralność w momencie kiedy chce zrobić aborcje lub zabieg invitro? HALO?!

Nie, nie będziemy dyskutować na temat wad genetycznych. Mnie nie interesuje czy to jest lekkie upośledzenie, czy lekki zespół downa, nie i koniec. Chciałbym mieć ZDROWE dziecko bo życie jest jedno i nie mam zamiaru marnować go na utrzymywanie i MĘCZARNIE, powtarzam MĘCZARNIE z którą wiążę się życie z takim człowiekiem jeśli nie zarabiasz kilkudziesięciu kafli na miesiąc i jeszcze masz czas!! Wada = aborcja. W takim cieżkim do życia kraju jak Iran czy Afganistan, prawo dopuszcza aborcje w momencie wykrycia wad płodu. Ktoś mi napisze jak typowy TEMPY polaczek TO SIĘ WYPROWADŹ do Iranu albo Afganistanu (iks de). Nie, nie na tym to polega. Super łatwo Ci się chłopie piszę tutaj te swoje poglądowe bzdury jak Twoim dzieckiem jest 20 letnia beta z wadami panewek i wyrywającego się wózka XD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 12:51 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
A twoje 330ci ile ma lat? 10? :zdziwko:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 13:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
Ale chłopie, kogo obchodzi etyka i moralność w momencie kiedy chce zrobić aborcje lub zabieg invitro? HALO?!

Nie, nie będziemy dyskutować na temat wad genetycznych. Mnie nie interesuje czy to jest lekkie upośledzenie, czy lekki zespół downa, nie i koniec. Chciałbym mieć ZDROWE dziecko bo życie jest jedno i nie mam zamiaru marnować go na utrzymywanie i MĘCZARNIE, powtarzam MĘCZARNIE z którą wiążę się życie z takim człowiekiem jeśli nie zarabiasz kilkudziesięciu kafli na miesiąc i jeszcze masz czas!! Wada = aborcja. W takim cieżkim do życia kraju jak Iran czy Afganistan, prawo dopuszcza aborcje w momencie wykrycia wad płodu. Ktoś mi napisze jak typowy TEMPY polaczek TO SIĘ WYPROWADŹ do Iranu albo Afganistanu (iks de). Nie, nie na tym to polega. Super łatwo Ci się chłopie piszę tutaj te swoje poglądowe bzdury jak Twoim dzieckiem jest 20 letnia beta z wadami panewek i wyrywającego się wózka XD


Pop swoje, a chłop swoje...

PS. M3 sprzedałem już, ale mniejsza o to i nie wiem nawet co mają do tego wady lub rzekome wady, bo kwestia panewek w E46 M3 akurat jest na pograniczy dyskusji, ale wracając do meritum - moim dzieckiem jest Tomasz, jak pisałem, było robione NIFTY właśnie po to byśmy mogli podjąć decyzję, gdyby coś wyszło. Ma prawie 6 miesięcy, dziś był na badaniu i szczepieniu, jak na razie bardzo zdrowy chłopak, ponad 8 kilo na wadze wypluwa.

Radzę ochłonąć, bo tak się ufafluniłeś teraz, że nie dociera do Ciebie nawet fakt, że ja Ciebie rozumiem i poniekąd zgadzam się z tzw. kompromisem aborcyjnym. Nie zgadzam się natomiast z traktowaniem aborcji naprzemiennie z antykoncepcją lub odczłowieczaniem człowieka. Zabijanie jest zabijaniem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 13:29 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
jiGsaw napisał(a):
Ma prawie 6 miesięcy, dziś był [...] i szczepieniu


Wiec NWO, czy nie NWO? A jesli tu szczepienia sa ok, to czemu tam nie? xD Ale, ale... To obowiazek byl. Lekarzowi tez mowiles, ze powinienes miec wybor? Czy jednak jako rodzic juz normalnie podszedles do tematu, ze to jednak trzeba i czy obowiazkowe, czy nie to bez znaczenia? xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 13:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Pisanie o dzieciach z in vitro jako przyszłości, zeby nie trzeba ściągać ciapatych jest tak samo absurdalne, jak domaganie się aborcji na żądanie jako sposóbu na rozwiązanie problemu z wpadką.

Porównanie do suk jest i tak delikatne poniewaz można dosadniej okreslic kobiety puszczające się z kim popadnie i gdzie popadnie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 13:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ma prawie 6 miesięcy, dziś był [...] i szczepieniu


Wiec NWO, czy nie NWO? A jesli tu szczepienia sa ok, to czemu tam nie? xD Ale, ale... To obowiazek byl. Lekarzowi tez mowiles, ze powinienes miec wybor? Czy jednak jako rodzic juz normalnie podszedles do tematu, ze to jednak trzeba i czy obowiazkowe, czy nie to bez znaczenia? xD


A kiedyś i gdzieś pisałem, że jestem przeciwnikiem szczepień jako takich? Ja pierdziele... ale jako ciekawostkę to dam Ci zadanie domowe do odrobienia - sprawdź jakie szczepienia, na co, i w jakich krajach są obowiązkowe, a jakie dobrowolne. Jako podpowiedź dodam, że nie chodzi mi wcale o Birmę, czy Madagaskar. Kraje, które zapewne postrzegasz jako cywilizację, np. Włochy, UK, czy Norwegię. No i inne na podobnym poziomie. Później porównaj to z sytuacją w Polsce.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 13:48 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ale nie zczailes mojej wypowiedzi nic a nic xD Ksiazkowo xD Trudno xDDD

haslo na dzisiaj: HIPOKRYZJA xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 14:00 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
renoraines, sam [cenzura] jesteś absurdalny

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 14:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Sylwek_ch, wypisujesz idiotyzmy łącząc in vitro i ciapatych, wiec pretensje miej do siebie :rotfl: :rotfl: :rotfl: , nie do mnie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 14:11 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
pasek TVP INFO: "renoraines woli ściągać uchodźców z Afryki niż promować dzietność polskich rodzin" "Komu przeszkadza większa dzietność Polaków?"

tym tokiem myślenia 500+ było też idiotyczne i ten narodowy program szamanizmu ze skutecznościś promila? absurdalne w takim razie maja pomysły twoi idole

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL