BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 09:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 14:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Obrazek




Sylwek_ch, brawo ty :rotfl: . Nie dość, że masz bol du*y, że słychać twoje wycie to kłamiesz. Wypisz wymaluj jak TVN :rotfl:
Obrazek


Zapamietaj to sobie , że to gdyby rządzili twoi mocodawcy to od 2015r mielibyśmy w Polsce afrykanskich imigrantów. Zatem dzieki pis nie ma w Polsce ciapatych i oraz dzięki pis dostajesz 500 +. Przypomnij ile już tysiecy dostałeś? :rotfl:

Kto czyta ze zrozumieniem ten wie jakie mam negatywne zdanie o ciapatych i wie rownież, że to nie są uchodzcy a imigranci ekonomiczni, ktorych zaprosiła kanclerz Niemiec. Oni się nie integrują, nie chcą pracować czyli są pasożytami i nierobami. Skoro pisałeś idiotyzmy o dzieciach z in vitro jako przyszłości, zeby nie trzeba ściągać ciapatych , nazwałem to po imieniu wiec pretensje za swój idiotyczny tok rozumowania mozesz miec do siebie.

In vitro nie jest ratowaniem zdrowia czy życia, nie jest również prawnie zakazane. Ludzie mają wybór i mogą z in vitro korzystać finansujac to we własnym zakresie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 16:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Samo gęste dzisiaj.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 17:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Sylwek_ch napisał(a):
Oferta 500+ już sie wyczerpała i nie przekonuje do dodatkowych dzieci. Czasem warto dopłacić

Noo bo jak Będą dopłacać do in vitro to będą dopłacać do 500+ :P ... Obecnie mają dzieci ci których stać a tak to ...
Ja nie wiem czy oni tego chcą.
Z drugiej strony media opodatkują to się zniweluje, a oni chcą zarabiać a nie tracić na obywatelach :rotfl:

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 18:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Bartuś "edytor, renoraines, terrorysta, uchodźca" w formie.

renoraines napisał(a):
Pisanie o dzieciach z in vitro jako przyszłości, zeby nie trzeba ściągać ciapatych jest tak samo absurdalne, jak domaganie się aborcji na żądanie jako sposóbu na rozwiązanie problemu z wpadką.


Chory po*eb*ńcu chodzi aborcje płodu z wadami, nie na życzenie.
Przeczytaj jeszcze raz buraczany prymitywie:
SelectoSK napisał(a):
Majster, ale to nie chodzi o finansowanie a o możliwość. To że Kaja Godek męczy się całe życie ze swoim chorym dzieckiem i nie może żyć normalnie to nie znaczy że każda kobieta w Polsce ma być na to skazana bo ktoś u władzy kieruje się religią i swoimi przekonaniami. Jeśli w badaniach wyjdzie że płód mojej żony jest zagrożony, chory, genetycznie upośledzony (A PRZYPOMINAM ŻE SKUTECZNOŚĆ BADAŃ TO 99%) to chce za opłatą wykonać aborcje. Jeśli moja żona nie może zajść w ciążę naturalnie, to chce za opłatą wykonać zabieg invitro.

W Y B Ó R. Czy Ty to potrafisz zrozumieć? Ile postów i stron można to wałkować? Chcesz żeby ktoś urodził warzywo, to daj mu kasę na utrzymanie tego skoro chcesz coś NARZUCAĆ. To jest takie proste i logiczne. Skończ już chłopie dopisywać do tego wszystkiego swoje polityczne ideologie bo coraz to nowe osoby Ci zwracają uwagę i wytykają błędy w tym dziwnym klapkowatym myśleniu.


SelectoSK napisał(a):
Ale chłopie, kogo obchodzi etyka i moralność w momencie kiedy chce zrobić aborcje lub zabieg invitro? HALO?!

Nie, nie będziemy dyskutować na temat wad genetycznych. Mnie nie interesuje czy to jest lekkie upośledzenie, czy lekki zespół downa, nie i koniec. Chciałbym mieć ZDROWE dziecko bo życie jest jedno i nie mam zamiaru marnować go na utrzymywanie i MĘCZARNIE, powtarzam MĘCZARNIE z którą wiążę się życie z takim człowiekiem jeśli nie zarabiasz kilkudziesięciu kafli na miesiąc i jeszcze masz czas!! Wada = aborcja. W takim ciężkim do życia kraju jak Iran czy Afganistan, prawo dopuszcza aborcje w momencie wykrycia wad płodu. Ktoś mi napisze jak typowy TEMPY polaczek TO SIĘ WYPROWADŹ do Iranu albo Afganistanu (iks de). Nie, nie na tym to polega. Super łatwo Ci się chłopie piszę tutaj te swoje poglądowe bzdury jak Twoim dzieckiem jest 20 letnia beta z wadami panewek i wyrywającego się wózka XD


renoraines napisał(a):
In vitro nie jest ratowaniem zdrowia czy życia,

No tak bo przecież dla ciebie i twoich wybrańców choroby psychiczne nie istnieją, a przez brak możliwości posiadania dzieci ludzie nie popadają w np. depresję, nie ma rozwodów, rozstań. Taka rzeczywistość jest abstrakcją dla takich głąbów z klapkami na oczach.

Pułkownik Zuber napisał(a):
Samo gęste dzisiaj.

x2


Przypomnę kim jest forumowy błazen terrorysta renoraines, kiedyś moderator na bmw-sport:

"Przypomnę niektórym pewną historię jak rzeczony Bartek/Renegat/renoraines był moderatorem na pewnym forum, ów człowiek miał tyle zawiści w sobie do innych mądrzejszych od niego użytkowników forum że po wszczęciu z nimi awantury, edytował ich posty, oraz info w profilach, dopisywał rzeczy których oni nie napisali, przez co wychodzili na nie mądrych.
Taki to jest Bartek/renoraines

99% ludzi na forum ma z Ciebie zwyczajnie beke, cytowanie samego siebie, pisanie że ktoś przeczy sam sobie bo powiedział wcześniej że nie będzie już odpowiadać :rotfl: zachowujesz się jak błazen, a Twoje wpisy już można spotkać na wykopie i fb.
Przy kawie przeglądasz jakiego wielopaka kupić, a użytkownicy forum wchodzą zobaczyć co Renegat / Reno / Renoraines / Bartek napisał, żeby się pośmiać i poprawić sobie nastrój"
:rotfl:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 19:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wylało g*wno z czajki i jak widac powyżej wylało i członka #chamskaholota #gorszysort volksdeutscha Pawła , słychac jego wycie znakomicie. Wystarczy odczekac, a on sam się pogrązy :rotfl:
Fuhrer wypłacił mu tygodniówke wiec ten antypolski sługus doładował sobie telefon, wykupił pakiet internetu i się pojawił. :rotfl:

Beke mam z losera pawla, ktory zgodnie z definicją stał się pozytecznym idiotą lub jak kto woli użytecznym idiotą szeregowego :rotfl: , potwierdzajac że ma kompleksy, depresje i z IQ poniżej 50 jest zagubiony życiowo bez dostępu do tvn i der onet. :rotfl:

To,że te wymienione media o czymś nie wspominają, nie oznacza, ze tego nie ma.

Niech sobie wbije do pustej głowy, miejsca w niej ma sporo :rotfl: ,ze to Lempart głosi hasła z żądaniem aborcji do 12 tygodni, domaga się aborcji na żądanie jako sposobu na rozwiązanie problemu z wpadką.

Uzywam jezyka odpowiedniego do jego niskiego intelektualnego poziomu (czyli kogos kto nie jest inteligentny i nie potrafi czytać ze zrozumieniem ) .

Nie mam szacunku do prymitywa z kompleksami (puentuje to filmik), który wyciera sobie …. patriotyzmem i tak jak volksdeutsche podczas II ws stosuje niemieckie nazwy Herzberg i Tiegenhof polskich wsi i miast Miłocin i Nowy Dwór Gdański


_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 19:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
renoraines napisał(a):
Nie mam szacunku do prymitywa z kompleksami (puentuje to filmik), który wyciera sobie …. patriotyzmem



Haha, Sarkazm i ironia poczytaj sobie wielopaku, z "czym to się je", nawiązałem do twojego patriotyzmu, twojego awatara i twojego wstydzenia się stopki pod awatarem, bo przypomnę ci "szerloku" że jest pusta tak jak twoja czaszka.
Przypomnę ci rzeczoną grę słów i aportowanie błazna Bartka:
Pawel! napisał(a):
Dokładnie tego się po Tobie spodziewałem... Nie uważam się za wirtuoza słowa, zawsze wolałem liczyć niż pisać, i całkiem nieźle mi to wychodzi.
Jakbyś uważnie przeczytał to co napisałem zauważyłbyś że darzę Cie mimo wszystko szacunkiem, ponieważ zwracam się do Ciebie z wielkiej litery. Ty taki Polak Walczący nie wstyd Ci mieć taki ważny symbol dla Polaków w awatarze i nie mieć szacunku do innych? Typowy zaślepiony PiSior.
Swoje wypociny edytowałeś/szlifowałeś tyle razy a dalej widać w nich jaki prostak z Ciebie, Ty pewnie nawet matury nie masz :zakrecony: , ale jak już zauważyłeś do zamiatania i mycia podłóg nie jest to potrzebne, fajnie że sobie dorabiasz w taki sposób, ktoś to musi robić. Szanuje każdego człowieka który uczciwie zarabia, czy to będzie Bartek który sprząta, czy Paweł który jest szefem IT w banku, czy też Andrzej który jest salowym i ma znajomą Marię, chirurga.



Nie wstydzę się niemieckich nazw miejscowości z którymi jestem związany, ponieważ jest to ich historia, którą ty musiałeś sprawdzić, żeby dowiedzieć się polskich nazw.
Szach mat, kolejny raz się skompromitowałeś, i poprawiłeś humor forumowiczom ;)

*świadomie piszę do ciebie z małej litery.

Co do mojego podejścia do patriotyzmu to świetnie przedstawia je płyta Taco Hemingwaya pt. "Jarmark"
polecam posłuchać (nie tobie bartuŚ, boś za mały).




_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 20:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

renoraines napisał(a):
Wylało g*wno z czajki i jak widac powyżej wylało i członka #chamskaholota #gorszysort volksdeutscha Pawła , słychac jego wycie znakomicie. Wystarczy odczekac, a on sam się pogrązy

ten
renoraines napisał(a):
aportujący volksdeutsch pawel :rotfl: ,. Niech nie myli tego z aportem w kontekście ekonomicznym ( miotłe i mopa w firmie sprzątającej, w której ma pracować dostanie firmowego :rotfl: ) . Tak jak ten pajac myli IQ z IP, fizjonomie z fizjologią , a Verdiego z Vivaldim. Inteligencja wrodzona, intelgencja nabyta są temu loserowi obce :rotfl: .



O tym, ze
renoraines napisał(a):
Nie mam szacunku do prymitywa z kompleksami (puentuje to filmik), który wyciera sobie …. patriotyzmem i tak jak volksdeutsche podczas II ws stosuje niemieckie nazwy Herzberg i Tiegenhof polskich wsi i miast Miłocin i Nowy Dwór Gdański


pisałem kilka tygodni temu, poniewaz
renoraines napisał(a):
Beke mam z losera pawla, ktory zgodnie z definicją stał się pozytecznym idiotą lub jak kto woli użytecznym idiotą szeregowego , potwierdzajac że ma kompleksy, depresje i z IQ poniżej 50 jest zagubiony życiowo bez dostępu do tvn i der onet.


potrzebował tygodni, żeby na to odpisac, ale i tak wyszedł na frustrata i błazna
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 20:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
renoraines napisał(a):
potrzebował tygodni, żeby na to odpisac, ale i tak wyszedł na frustrata i błazna
:rotfl: :rotfl:

Zwyczajnie cie olałem, poza tym zaczepiłeś mnie o nazwy miejscowości ładnych parę lat temu, i wyjaśniłem ci sprawę na pw, ośle.

Jak już pisałem wcześniej:
Pawel! napisał(a):
Rząd Cię dyma i pluje w twarz a Ty udajesz że Ci dobrze, przecież możesz wziąć parasol



aportuj, daj ludziom jeszcze!!!

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 20:55 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Volksdeutsch pawel uzywa słów, ktorych znaczenia nie rozumie :rotfl:. Tak jak nie rozumie ( jego IQ poniżej 50 :rotfl: ), ze wracając do tematu / przynoszac ''kosc'' , ktora rzuciłem mu kilka tygodni temu , ponowie aportuje. Do nogi ( słychać gwizdanie ) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 12 lutego 2021, 21:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Reno na Boga serio takie numery za moderatora? :rozpacz:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 13 lutego 2021, 14:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Alduwiel, dawno, dawno temu :rotfl: w 2010r pojawiło się info, ze szeregowy ma słabość do gejów, była cała sekwencja zdarzen. Z perspektywy czasu mam beke z jego stosunkow z volksdeutschem, którego wtedy na forum nie było, a teraz stał się przydupasem i pożytecznym idiotą szeregowego.
Ten loser pawel,który uwierzył w narracje TVN i głosował na Szymona Hołownie, kierownika ugrupowania będącego klonem PO. Ten sam błazen pawel z depresją i rozwolnieniem (stad nawiązanie do g*wna z czajki), gdy wspomni się o TVN założonym przez konfidentow komunistycznej bezpieki TW mewa i TW konarski. Przypadek ? :rotfl:


Jedni donosili na gestapo, drudzy komunistycznej bezpiece , tyle lat minęlo, a kolejne pokolenie #chamskaholota #gorszysort wytresowane i aportuje.
Gdzie oni byli, gdy PO miała w swoich rekach sejm, senat, rzad, prezydenta, SN, RPO, TK, a tvn i tvp, wyborcza i newsweek mówiły jednym platformerskim glosem.
Gdzie byli, gdy Kraśko w 2009r zarabiał w tvp miesięcznie 50 k , o zarobkach Lisa w już nie wspominając. Nie zazdroszcze, a stwierdzam .
Gdzie byli, gdy PO w 2015 z wyprzedzeniem nominowała swoich sedziów robiąc demolkę TK? Nawet sedzie Tuleya przyznal, że nie miała PO prawa tego robić https://twitter.com/GKomisarz/status/13 ... 2743967745
Gdzie byli, gdy prof. Rzeplinski, były prezes TK, powiedział na antenie TVN24 , że obecna prezes Julia Przyłębska została prawidłowo wybrana do TK.


Poza tym w skrocie, ludzie którzy maja zawód/ tzw fach w reku czy w głowie, poradza sobie w zyciu bez wzgledu na ustroj. Oni zarabiaja, a nie ujadają.

To nie jest moj problem, ze ktos moje słowa bierze personalnie do siebie mimo, ze nie jest bezpośrednio wymieniony .

Czas mija, a nadal aktualne: jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody. :rotfl:

O tym wspomniał tez jeden z moich rozmówców z przeciwnej strony, cytuje z pamieci:
Tacy madrzy , odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą . Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 13 lutego 2021, 15:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
alduwiel napisał(a):
Reno na Boga serio takie numery za moderatora? :rozpacz:


viewtopic.php?f=11&t=83770

Piękna to była historia :hyhy:

Gość ma poważny problem z głową i raczej nikłe perspektywy na poprawę :hyhy:
Jedynym poprawnym podejściem jest ignorowanie.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 13 lutego 2021, 15:33 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
10 lat minęło, a trauma szeregowego czyli zmiana w psychice, która spowodowana jest gwałtownym i przykrym przeżyciem , trwa i trwa mać :rotfl: . Na jego problemy psychiczne https://www.znanylekarz.pl/psychiatra/otwock , do wyboru nfz lub prywatnie. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 14 lutego 2021, 19:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
https://nowosci.com.pl/dochod-podstawow ... 4-15426157


Jezu :przestraszony: ale będzie inflacja -----》i stopy do góry ;)


A tak na boku to macie juz jakiś plan co zrobicie ze swoimi 1200zl ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 14 lutego 2021, 23:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Pułkownik Zuber, ponad 10 lat minęło a ten pajac nadal ma te same tępe zagrywki. Niczego się nie nauczył ,żadnej refleksji nie wzbudził i słowa honor też nie poznał. Tępa dzida i to na dodatek bez krztyny instynktu samozachowawczego bo każdy z niego leje , kpi , wytyka jego tępotę i zarozumialstwo a ten nadal w to brnie. Stawiam na narcystyczne zaburzenia osobowości - bardzo trudno się to leczy ( oczywiście nie jest to profesjonalna diagnoza , tylko takie luźne przemyślenie ) :]

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 15 lutego 2021, 00:17 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Hahaha :rotfl: , a nie mówiłem, wylało g*wno z czajki i wylało ponownie po.sikujacą dawidową miekką pałę z tarnowa . Beke ma, ze ten konfident zamiast zamilknać i nie pogrążać się , mowi o honorze :rotfl: , do tego pogubil się w swoim szaleństwie .Ma niska samocene , ma niskie poczucie wlasnej wartosci wiec kreuje sie na mentora. Nigdy nim nie będzie, a wrecz odwrotnie przejął od psychicznych dewiantów nawyki. Niech ten tarnowski błazen zwróci sie do NFZ moze terapię mu sfinansuja i sprecyzuja z czego wynikaja jego zaburzenia i wylewane żale, także na temat ceny usług malarza pokojowego. To kolejny zakompleksiony członek #gorszysort i #chamskaholota taki jak szeregowy z traumą od ponad 10 lat :rotfl: i volksdeutsch pawel .

Najzabawniejsze jest to, ze pajac paweł przez lata pisał ze mną o piłce nożnej w tematach piłkarskich oraz na pw i nie przeszkadzała mu ani razu beka z szeregowego i jego skłonności . Nawet ostatnio po wyroku TK pawel też pisał do mnie na pw w sprawie aborcji. :rotfl:
Natomiast, gdy mowa o tvn to poglebia się depresje losera pawła i wywoluje u niego kolejne rozwolnienie. Ma slaba psychike jak ten filmowy psikutas bez s na koncu. Nie dosc, ze stal się pożytecznym idiotą tvn i glosował na produkt marketingowy tvn czyli Holownie (Holownia jako publicysta katolicki sprzeciwiał się aborcji, a aktualnie dla poparcia, przeczac swoim ideałom dopuszcza aborcje) to również stał się pożytecznym idiotą szeregowego, ktory go instruował co pisać, dzban pawel w temacie sie wysypał, że ma problem z pw i nie moze odp :rotfl: . Dlatego tez mam beke i nie szanuje dwulicowego prymitywa oraz bezmyslnych sługusów potakiwaczy . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 15 lutego 2021, 01:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
bartuŚ już na "moment" o tobie zapomniałem, nie odpisałem, a ty nadal swoje, szukasz poklasku...
Twój tok rozumowania potwierdza doskonale jakim jesteś idiotą...
Ilość osób która myśli podobnie o tobie spędza ci sen z powiek, nie radzisz sobie, szukasz poklasku jako forumowy błazen. W sumie nawet spoko ci to wychodzi.
Kto przeczyta temat z przed 10lat utwierdzi się tylko w przekonaniu jakim zerem jesteś.

Chwalisz się tym że z tobą gadałem? Miło mi że próbujesz się przez to dowartościować, ale w twoim przypadku poszukaj sobie wizyty u jakiegoś specjalisty "od nóg, bo na głowę już za późno", weź najlepiej jakiś pakiet/wielopak medyczny to wyjdzie ci taniej gołodupcu.

Wiele osób z forum znam osobiście, i nie mam sobie nic do zarzucenia, pewnie dlatego też jestem w gronie przyjaciół.
Za to ty jesteś małym trollem, karaluchem, który jest anonimem dla wszystkich, błazen, próbujący się dowartościować edytując profile i posty.
Co do wzmiance o pw, to znów połknąłeś hah...

alduwiel napisał(a):
Jezu ale będzie inflacja -----》i stopy do góry


Nie przejmuj się, weź przykład z bartka na pewno z tej okazji będą jakieś fajne promki w marketach, kupisz sobie jakiegoś wielopaka i wrzucisz wszystko do piwnicy. bartek trzyma na korytarzu, nie przez brak miejsca w kawalerce od gminy, tylko żeby pod ręką było! Radzi sobie, i mówi o sobie pan swojego losu. :rotfl:
Świetna zabawa :rotfl:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 15 lutego 2021, 06:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
///david napisał(a):
...

Narcyzm plus kliniczny wzorzec osobowości obsesyjno-kompulsywnej.
Lata terapii (problem, że taką terapię ciężko znaleźć w gazetce LIDLa) :oczami:

Pawel!, daj spokój.
To jest NIKT w REALU- nie dawaj mu powodu aby był czuł się kimś w wirtualu.

Jemu i jego najbliższym trzeba współczuć, a samemu cieszyć się, że nie ma się takiego sąsiada. ;)

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 15 lutego 2021, 09:45 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Moderatorzy na tym forum albo maja polewke z tego co sie tu dzieje, albo maja nieograniczona cierpliwosc.

Jakies szkolenia z cierpliwosci? Z checia bym zaplacil :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 15 lutego 2021, 10:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29700
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
DamianTra, czy się banuje czy nie czyta to kasa się należny za kolor nicka :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL