BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 23:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 listopada 2023, 00:41 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Warto obejrzeć, film porusza temat własności prywatnej, wynajmu mieszkań, samochodów, stref czystego transportu, likwidacji mobilności.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 listopada 2023, 18:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dziękuję Andrzej za wrzutkę. Faktycznie powyższy dokument jest więcej niż świetny, a co najlepsze nie ma w nim za grosz domysłów tylko suche fakty. Natomiast jak ja mogę to skomentować jak już chyba powiedziałem wszystko co tylko mogłem? Nie ma słów w moim słowniku, którymi bym mógł wyrazić to co czuję... Dodam tylko ,że najbardziej boli mnie podejście osób, które mają w głowie trochę więcej niż trzy kuleczki, a mimo wszystko w zderzeniu z faktami wypierają prawdę ze strachu i przerażenia. Struci pestycydami z poziomem testosteronu bliskiemu zeru absolutnemu nie mają jaj, aby zaakceptować to co chcemy im przekazać dlatego na chwilę obecną wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie usiąść i popatrzeć jak to się wszystko rozkręca. Kijem Wisły nie zawrócimy.

Charlie Chaplin mówił ,,życie to tragedia z bliska, ale z większej perspektywy zaczyna robić się komedią". Myślę ,że jest to dobra droga dla nas obudzonych, nabrać dystansu i niech rzeka płynie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 listopada 2023, 21:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Obaj sami biliście w "bęben" który jeszcze jako tako trzymał to w ryzach, a teraz lament...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 1 listopada 2023, 22:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Przecież to są właśnie konsekwencje tego bębna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 listopada 2023, 10:52 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Zobaczysz w najbliższym czasie jak się mylisz.
Trzeba myśleć bardziej strategicznie, w szerszym kontekście, a nie własnych 4 liter.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 listopada 2023, 11:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Dodam tylko ,że najbardziej boli mnie podejście osób, które mają w głowie trochę więcej niż trzy kuleczki, a mimo wszystko w zderzeniu z faktami wypierają prawdę ze strachu i przerażenia. Struci pestycydami z poziomem testosteronu bliskiemu zeru absolutnemu nie mają jaj, aby zaakceptować to co chcemy im przekazać dlatego na chwilę obecną wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie usiąść i popatrzeć jak to się wszystko rozkręca. Kijem Wisły nie zawrócimy.


Niektórzy nie mają jaj, żeby przyjąć wyzwanie i się przekonać, która fura szybsza, a Ty byś oczekiwał takich górnolotnych rzeczy…

A bicie w bęben nic nie dało - ludzie i tak dalej głosują w większości na PiS, który nam to wszystko zgotował. 93% głosujących w zasadzie nie chce wolności.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 listopada 2023, 12:36 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 558
Lokalizacja: Północna Polska
Moje BMW: E61 KOMBI
Kod silnika: M57TU
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167617
Klaus robi swoje... "nie masz nic... będziesz szczęśliwy..." szkoda gadać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 3 listopada 2023, 22:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Zobaczysz w najbliższym czasie jak się mylisz.
Trzeba myśleć bardziej strategicznie, w szerszym kontekście, a nie własnych 4 liter.


No to pokaż swój najlepszy strzał, jak bardzo się mylę... :04: Oświeć mnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 6 listopada 2023, 21:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, sam wrzuciłeś film który przedstawia zmiany jakie są tuż za rogiem po zmianie władzy (a przez minione 8lat się nie dokonały), więc co mam Ci jeszcze pokazać?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 6 listopada 2023, 23:42 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, sam wrzuciłeś film który przedstawia zmiany jakie są tuż za rogiem po zmianie władzy (a przez minione 8lat się nie dokonały), więc co mam Ci jeszcze pokazać?


Przecież to właśnie są zmiany dokonane przez tę władzę która rządziła 8 lat :rotfl:
- KPO - Morawiecki dał dwa podatki od samochodów spalinowych kóre mają wejść w 2024 i 2026
- SCT - rząd PIS, głosując jednogłośnie z PO, przygotował i uchwalił nowelizację ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych z 2018r (którą też w 2018r wprowadził PIS), na podstawie której samorządy zarządzane przez PO ustanawiają najgłupsze i najbardziej rygorystyczne strefy na świecie, które im przygotowuje PSPA - ci sami którzy lobbowali aby wykreślić LPG jako paliwo alternatywne z ustawy (polskie stowarzyszenie paliw alternatywnych uznało że lpg nie powinno być w kontekście SCT paliwem alternatywnym :rotfl:
Tak naprawdę PSPA nie ma nic wspólnego z poważną organizacją, to tylko tak się nazywa jakby było czymś polskim i oficjalnym, ale nie jest - to grupka elektrolobbystów.
- wszystkie niekorzystne antysamochodowe zmiany jakie weszły w ostatnich 8 latach, to kto wprowadził? Miś gogo? Przecież PIS miał większość i wprowadzał to co chciał.

POPIS to jedna drużyna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 7 listopada 2023, 07:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Kyokushin - pispo jedno zło, ale podczas gdy to Kaczyński bogiem jest na wioskach fakty nie mają znaczenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 7 listopada 2023, 07:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, sam wrzuciłeś film który przedstawia zmiany jakie są tuż za rogiem po zmianie władzy (a przez minione 8lat się nie dokonały), więc co mam Ci jeszcze pokazać?


Przemek naprawdę wierzysz ,że to nie pis doprowadził do sytuacji, która jest właśnie za rogiem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 7 listopada 2023, 20:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Kyokushin, ojej, ale straszne rzeczy weszły w życie ...Które podatki od aut teraz płacimy dodatkowo? Rozmawiamy o teraźniejszości, a nie gdybaniu, ok?
Różnice myślę, że zobaczysz w najbliższym czasie.

alduwiel, no nie, gdyby chcieli to by wprowadzili mając 8 lat.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 7 listopada 2023, 23:56 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
Kyokushin, ojej, ale straszne rzeczy weszły w życie ...Które podatki od aut teraz płacimy dodatkowo? Rozmawiamy o teraźniejszości, a nie gdybaniu, ok?
Różnice myślę, że zobaczysz w najbliższym czasie.

alduwiel, no nie, gdyby chcieli to by wprowadzili mając 8 lat.


Zobowiązanie w KPO oraz uchwalone ustawy nazywasz gdybaniem? :rotfl: WHAT A TYPE XD

dodajmy:
- najwyższe mandaty w odniesieniu do zarobków w europie
- bezprecedensowe wprowadzenie konfiskaty pojazdów
- bzdurne zmiany w PoRD (na przykład dotyczące pieszych)

Chcesz numery sejmowych głosowań, wraz z wykazem głosujących? :rotfl:

Tak właśnie jest, jak człowiek jedynie widzi dwie strony medalu, a pomija kant.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 19:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
I to mi napisze osoba, która nie widzi jednej ze stron medalu ;)
-nie wszystkie "kamienie milowe" zostały zatwierdzone, więc po co płakać na zapas? Nikt nie zmusza miłośników po do tworzenia stref, wystarczy na nich nie głosować.
-nie, mandaty mocno wzrosły za wysokie przekroczenia prędkości: najpopularniejsze przekroczenie czyli 20-30km/h oznacza mandat 300-400zł, co stanowi 7% średniej płacy netto, w Norwegii ponad 15% Średniej krajowej netto, przejazd na czerwonym świetle Polska 10% Średniej, w Norwegii blisko 20%. Sama zmiana jest według mnie zbyt drastyczna, ale daje blisko 15% niższą śmiertelność na drogach rok do roku, pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze...
-Konfiskata aut za jazdę po pijanemu powinna być od dawna, to jak zabrać broń "strzelcowi"
- na pozór to bzdurne zmiany, ale dały takie wyniki jak podałem wyżej, a porównując wypadki z 2014r (ostatni pełny rok władzy po-psl) do 2022r (ostatni rok pis) mamy 36tyś do 21tyś przy wzroście zużycia paliw z 25mln m3 do 37mln m3 (czyli zauważalnie wyższy ruch, przy większej ilości pojazdów)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 20:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Lincoln napisał(a):
I to mi napisze osoba, która nie widzi jednej ze stron medalu ;)
-nie wszystkie "kamienie milowe" zostały zatwierdzone, więc po co płakać na zapas? Nikt nie zmusza miłośników po do tworzenia stref, wystarczy na nich nie głosować.
-nie, mandaty mocno wzrosły za wysokie przekroczenia prędkości: najpopularniejsze przekroczenie czyli 20-30km/h oznacza mandat 300-400zł, co stanowi 7% średniej płacy netto, w Norwegii ponad 15% Średniej krajowej netto, przejazd na czerwonym świetle Polska 10% Średniej, w Norwegii blisko 20%. Sama zmiana jest według mnie zbyt drastyczna, ale daje blisko 15% niższą śmiertelność na drogach rok do roku, pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze...
-Konfiskata aut za jazdę po pijanemu powinna być od dawna, to jak zabrać broń "strzelcowi"
- na pozór to bzdurne zmiany, ale dały takie wyniki jak podałem wyżej, a porównując wypadki z 2014r (ostatni pełny rok władzy po-psl) do 2022r (ostatni rok pis) mamy 36tyś do 21tyś przy wzroście zużycia paliw z 25mln m3 do 37mln m3 (czyli zauważalnie wyższy ruch, przy większej ilości pojazdów)



- te które dotyczą transportu przeszły
- tak, mandaty wzrosły za wszystkie przekroczenia, do najwyższych na świecie, nie ma to znaczenia zupełnie jakie są stawki, istotna jest proporcja i stan zamożności Polaków, i absolutnie nie dała spadku śmiertelności.
- konfiskata to otwarcie drogi do nadużyć, korupcji, wejście w obszar własności prywatnej, oraz łamanie zasady proporcjonalności kary do występku. To nie jest zabranie broni strzelcowi, bo samochód nie jest bronią a pojazdem. Co jest bronią określa ustawa o broni i amunicji. Należy tutaj również stanąć w obronie Polaków - którzy są chyba najbardziej trzeźwymi kierowcami w Europie.
- bzdurne zmiany nie polepszyły niczego, odsyłam do danych drogówki.

Zanim coś napiszesz, sprawdź. Jak bardzo się mylisz udostępnię na koniec, choć robiłem to już na forum kilkukrotnie, jeszcze chwilę potrzymam materiały, zmarnuj trochę czasu.
Ty chłopie nawet medalu nie dostrzegasz. Kompletne wyparcie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 20:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
-serio, to ile konkretnie mają wynosić te opłaty "chłopie"? (zaznaczyłem wcześniej, że interesują mnie konkrety, nie domniemania)
-Wcześniej napisałeś "najwyższe w Europie", udowodniłem, że to nieprawda, to zmieniasz ogólnikowo na najwyższe na świecie :rotfl: Sprawdź zanim napiszesz.
-konfiskata nie jest bezprecedensowa, bo obowiązuje m.in w Italii, u "żabojadów" czy Irlandii, więc ponownie sprawdź zanim napiszesz. Przy stężeniu alkoholu powyżej 1.2promila prawdopodobieństwo wypadku statystycznie jest 200 razy większe... O broni to przenośnia była...
- nie napisałem wyłącznie o pieszych, tylko o ogólnej poprawie bezpieczeństwa na drogach po zaostrzeniu przepisów z konkretnymi wynikami.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 20:54 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
- A skąd mam wiedzieć skoro nie ma projektu? :rotfl: Są uzgodnione kamienie milowe, więc projekt podatku powstanie, a podatek wejdzie.
- Niczego nie udowodniłeś poza swoją niewiedzą, napisałem najwyższe w odniesieniu do zarobków. Dodam że jedne z najwyższych na świecie (głupsze są tylko kraje z konfiskatą pojazdu za szybkość, oraz z mandatami zależnymi od zarobków). Czytaj ze zrozumieniem.
- oczywiście że jest, mówimy o Polsce, a nie jakiś dzikich krajach. Polacy są znowu - najtrzeźwiejsi - w Europie - nie ma potrzeby zaostrzania kar, jest konieczność jedynie zmiany kwalifikacji trzeźwości, natomiast - wysokie kary - powinny być za jazdę po pijaku, ale nie konfiskata mienia, która z wielu powodów jest karą idiotyczną.
- Nie ma żadnych zmian wynikających z zaostrzenia przepisów, za to są zmiany dotyczące pieszych - negatywne.

A teraz sio do statystyk i porozmawiamy jak wrócisz z wykresami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 21:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
-Jak nie ma projektu to skąd płacz, pytałem o konkrety, nie domniemania.
-Udowodniłem na prostym przykładzie najpopularniejszych przewinień z krajem z Europy w stosunku do średniej krajowej obu krajów - wyparcie?
-Jak jest tuż obok, to po co piszesz o bezprecedensowym prawie :rotfl:
- są i je podałem, znowu wyparcie?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie będziesz miał nic - będziesz szczęśliwy
PostNapisane: 8 listopada 2023, 21:11 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
- Nie rozumiesz co to są umowy międzynarodowe i wynikające z nich zobowiązania, prawda? Masz konkret - będą dwa podatki, na koniec 2024 i 2026.
- Napisałem Ci że niczego nie udowodniłeś, wróć do ćwiczenia.
- Wyjaśniłem Ci że mówimy o Polsce, a nie dzikusach. W Polsce jest to bezprecedensowe i wywłaszczanie nie jest stosowane w praworządnych i cywilizowanych krajach.
- tak samo podałeś jak pomiary na hamowni, czy tam na 1/4 :rotfl: :rotfl: Powoływać się na podawanie czegoś, co nie miało miejsca, już na pierwszej stronie, i jedynej póki co tematu, wyznacza nowy standard.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL