BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 09:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 16:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Bagor napisał(a):
Myślałem, że Ty jesteś znany z robienia syfu i pyskowania. Mam Ci przypomnieć jak to za dawnych czasów na forum BMW Klub Polska, wielce niezadowolomy ze zmian wprowadzponych przez zarząd, krzyczałeś i tupałeś nogą jak małe dziecko, kiedy nie jest po jego myśli. Zakładałeś bezsensowne tematy, pisałeś posty wielce odbiegające od ogólnie przyjętych norm, jednym słowem spamowałeś forum.


BUAHAHAHAHA... to żeś pojechał .. po pierwsze po zmianach wprowadzonych na BKP napisałem tam do dziś może ze 20 postów w tym ANI jednego na temat owych zmian... w czasie gdy była rewolucja na BKP ja razem z innymi tworzyłem to na czym TY teraz piszesz .. wracjąc do Twojego postu, to coś Ci się pomieszało, albo po prostu (co jest bardziej prawdopodobne) DALEJ MIESZASZ i ROBISZ SYF tylko po to by coś się działo......
Ogólnie .. z mojej strony EOT, napiszę tylko: jak Ci się nie podoba to idź na inne forum... przecież nie jesteś skazany na bmw-sport :)
KotSylwester napisał(a):
Dalszy OT będzie kasowany, a jak polecą jeszcze jakieś epitety to prowokator do stanie ostrzeżenie


TO w drodze sprostowania. Moderatorów proszę o wstrzemięźliwość w kasowaniu..

KotSylwester: wyedytowałem parę słów. Powiedziałem: bez epitetów.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Ostatnio edytowano 28 grudnia 2006, 16:42 przez Pułkownik Zuber, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL