BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 6 czerwca 2024, 01:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy ktos moze cos powiedziec o tym aucie?
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 20:30 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
jak w temacie, oto link

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C494716


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 21:10 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
hmmm... chyba w necie jest wystarczajaco info o m3 :zdziwko: www.google.com :zdziwko: bo nie wiem czy jest ktos na forum kto zna wszystkie m3 w polsce na pamiec ..ich wlascicieli ..ich historie itd. :zdziwko:

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 21:13 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
To, ze w necie sa informacje to ja doskonale wiem... ale sa tez ludzie, ktorzy rozgladaja sie za Emkami i ogladaja rozne egzemplarze, prawda? ... Byc moze ktos ogladal np. ten i moze powiedziec cos na jego temat. Zapytac chyba nie grzech ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 21:16 
Wiesz powiem tylko tyle ze nie wyswietlaja mi sie fotki, ale pisze tam ze autko kupione w salonie czyli tyrane cały czas na naszych pieknych Polskich drogach nie mówiąc o tym ze mógł nią jezdzic Polski amator palenia gumy i katowania silnika :mad:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 22:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Krzyśku, z tego co słyszałem (czytałem) na innym forum nawet nie opłaca się fatygować z oglądaniem tego auta. Poza tym to ogłoszenie ukazuje sie baaardzo dłuuugo (spójrz na licznik odwiedzin, chyba nie "resetowany" od ....) więc to chyba też o czymś świadczy, ale jeśli jest ktoś z okolic Tychów to niech podskoczy i looknie na tą M3


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 22:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
Wreszcie jakas konkret odpowiedz, a nie pisanie bzdur w celu nabicia sobie postow :kwasny: .. mozesz mi podac link do tego forum gdzie sa jakies wypowiedzi na temat tego egzemplarza ? badz czy mozesz napisac mniej wiecej dlaczego nie warto sie nim interesowac..? (jezeli tamto inne forum teraz nie dziala ;) )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 22:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
reserved napisał(a):
Wreszcie jakas konkret odpowiedz, a nie pisanie bzdur w celu nabicia sobie postow :kwasny: .. mozesz mi podac link do tego forum gdzie sa jakies wypowiedzi na temat tego egzemplarza ? badz czy mozesz napisac mniej wiecej dlaczego nie warto sie nim interesowac..? (jezeli tamto inne forum teraz nie dziala ;) )


no własnie, zacznie działać ale po nowym roku :rotfl:
wśród wielu zbierznych opinii tych którzy go widzieli (ja nie widziałem) podobno padaka, cena obnizana klka razy itp. po nowym roku trzeba będzie poszukać wypowidzi na temat tego autka na innym forum :zdziwko:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:08 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
Ja go kojarze caly czas z ta sama cena......., a nie pamietasz dlaczego padaka ? Znajomy ostatnio kupil M3 ( mialo byc wspaniale ).. ksiazka serwisowa, sprawdzany w serwisie BMW po VIN`ie.. zachwalany, super.... przejechalem sie pare razy i cos mi nie gralo... wyladowal na warsztacie.. okazalo sie, ze przeszlosci musial przejsc awarie rozrzadu :wstyd: jeszcze byly slady na tloku po zaworach.. musze poszukac bo gdzies mam zdjecia tego silnika po rozbiorce ... tragedia :zly:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:12 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 43
Lokalizacja: PoznaĂą
Kurcze, patrząc zupełnie na chłodno - 11-letnie auto, sportowy charakter, stare polskie blachy i 31 tysięcy złotych. Jak dla mnie - wielkie ryzyko. Może szansa 1 do 10, że auto jest warte tych pieniędzy. Przecież za to kupiłbyś mnóstwo innych samochodów.
Nie chciałbym nikomu antyreklamy robić i zniechęcać do zakupu, ale ja bym takiego auta nie kupił...
pzdr

_________________
Obrazek
BMW E39 525 TDS, BMW 2002' 1972
Ducati900Monster,KTM520EXCRacing


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
cena był nizsza, z tego co wiem to grubo ponad rok jest to ogłoszenie (nie pamiętam kazdej M3 ale tak mi się wydaje), według mnie jak nie masz możliowści podjazdu do Tychow to wstrzymaj się do stycznia, jak INNE forum zacznie działać to dowiesz się więcej, nie chcę pisać nieprawdy
sam widzisz, trafić dobre M3 nie jest łatwe, większośc jest po konkretnych dzwonach lub użytkowane przez nieodpowiedzialnych ludzi stąd dosyć częste usterki mechaniczne eMek
poza tym ta cena to mogłaby być za model z silnikiem 3.0, te z 3.2 sa zancznie droższe....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:17 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
na razie nic nie kupuje, robie wywiad ;-) Wiesz.... skoro ktos w '96 kupil M3 w Polskim salonie to bylo go stac....takze mogl miec oprocz tego auta kilka innych sluzbowych.. a tym smigal tylko po A4 ( dlatego taki maly przebieg ) i serwisowal go w ASO :)............. nie ukrywam, ze podoba mi sie ten czarny kolor z bialym wnetrzem:) .. to jest taki moj maly fetysz :wstyd: .. ale ciii :)


btw. Swego czasu na slasku kupilsmy sporo fajnych aut w bdb stanie po sporo nizszej cenie... to bylo wtedy kiedy gornikom zaczelo sie gorzej powodzic... taka prawda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
jakoś mi się nie widzi, żeby to autko było kupione w polskim salonie (widziałem opis, ale to komis a nie prywatna osoba), nie uprzedzam Cie do tej eMki ale lepiej pojechać obejrzeć ją z chłodnym nastawieniem i się mile zaskoczyć niż na odwrót
fakt, wygląda całkiem, całkiem - czarna i jasna skora - może wypowie się ktos, kto ją ogladał, ja posłużylem tylko tym co wiedziałem (przeczytalem)

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
ja tam jestem zupelnie schlodzony i tak jak napisalem wczesniej.. robie tylko wywiad jak na razie.... napalilem sie na swoje 325.. pojechalem po nie z dnia na dzien 700km ogladajac je wczensiej tylko na zdjeciach... i... mialem fuksa ;d.. ale nie wiem czy bym drugi raz zaryzykowal :)

zeby bylo bardziej harcorowo.. dil zrobilem o 4:30 rano jak bylo totalnie ciemno, a ja bylem po kilku piwach w pociagu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 grudnia 2006, 23:49 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Autora topicu zapraszam na streetracing.pl dział Mpower
Jest tam dużo userów M3-ek
i o ile pamiec mnie nie myli, kiedys ktos opisywał dokładnie to auto.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 01:46 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 506
Lokalizacja: Kęty/Chełmek i okolice :)
jak szukalem auta 2,5 roku temu to ja widzialem w tym komisie. wiec... ?? :znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 02:56 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
spoko, jutro/dzisiaj jak wytrzezwieje dzownie do tego komisu........ zapytam sie z gory jak bardzo to auto mialo spotkanie bliskiego stopnie z "przystankiem".............. ewnentualnie jak szef komisu sie zgodzi to przyjade na slask ogladanac to auto... oczywiscie na jego koszt....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 09:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37031
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
reserved napisał(a):
spoko, jutro/dzisiaj jak wytrzezwieje dzownie do tego komisu........ zapytam sie z gory jak bardzo to auto mialo spotkanie bliskiego stopnie z "przystankiem".............. ewnentualnie jak szef komisu sie zgodzi to przyjade na slask ogladanac to auto... oczywiscie na jego koszt....


słuszna decyzja :ok: tak będzie najlepiej, daj znać jak wrocisz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 12:03 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Skoro to M3 to czemu ma zwykłe lusterka,tylne lampy,kierownice.Ktoś mi wytłumaczy czy ten typ tak ma

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 12:04 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
tylne lampy byly pomaranczowe tez w m3...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL