BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 07:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 21:51 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 666
Lokalizacja: WGR
Moje BMW: ciemne coupe
kaamilalfa napisał(a):
ja mam kumpla w AUDI KLUB POLSKA, który przy każdej okazji na spocie po pijaku leje drugiego klubowicza, konflikt jest na tle V8na gazie kontra 2.5 tdi, benzyniak kontra wyznawca diesla ;)


Sam gdybym stanął twarzą w twarz z klubowiczem który denerwuje mnie na forum, po paru głębszych bez namysłu powiedział bym co o nim myślę ;)

dokładnie ale jaki sens mają takie zloty spotykają się tam tak jak ktoś wyżej napisał ludzie których łączy jedno ... BMW i tak powinno pozostać a jak ma się jechać na jakiś zlot ze szczerą chęcią wpierdzielenia komus no więc ni widze w tym głębszego sensu (osobiście nie byłen na żadnym spocie zlocie itp.)

_________________
Bokiem Można Wszędzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 21:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Tak naprawdę każdy z użytkowników czy BS, czy Beemki czy BKP czy innych for charakteryzuje się miłością do marki BMW. A to, że czyta takie a nie inne forum jest kwestią upodobań, przypadku i wielu pewnie innych czynników.

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 21:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa-Yelonky
LoveJoy napisał(a):
Arczie30 napisał(a):
ja osobiscie tez wszystkich witam!

takze przeniosłem sie tu z beemka-klub z forum na ktorym pisalem dobre 3 lata bez przerwy ... mimo ze wiele osob znałem osobiscie i sa to naprawde spoko ludzie ... postanowiłem przeniesc sie tu gdyz publicznie nazwano mnie oszustem bo nie przelałem pieniedzy 10-tego tego miesiaca bo ich po prostu nie miałem po swietach ... z osoba ktora napisała ten post miałem kontat odpisywałem jej na priv ... osoba to dodatkowo została poparta przez innych


Narazie tylko sie witam!


Siema Arczi,

Co masz na myśli pisząc o mnie? To, że skrytykowałem Twoje zachowanie po tym jak nie oddałeś pieniędzy za coś co (teoretycznie) sprzedałeś a tego nie miałeś (lub uległo uszkodzeniu)? Nie dziw się, że zostałem poparty, bo jeśli ktos Ci wysyła szmal a Ty nie masz towaru to normalne, że powinieneś ten szmal oddać.... To, że w międzyczasie wydałeś (nie Twoje) pieniądze to nie jest powód do tłumaczenia (NIGDY nie nazwalem Cie Zlodziejem!!!!!!!!!).... A może chodzi o m20b25, które miałeś ode mnie kupić? Szkoda tylko, że w międzyczasie okazało się że jest do kapitalki (o czym Ci pisałem - nie chciałem sprzedać Ci złomu, chcialem byc OK)...

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Niemniej jednak milo ze i Ty tu jestes, nie wprowadzajmy jednak atmosfery rodem z klubu z ktorego Tu przyszlismy....
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


Oj nieładnie tak o MATCE mówić :16:

_________________
B-ardzo M-ocny W-Ăłz


Ostatnio edytowano 21 stycznia 2007, 22:13 przez DarekW-wa735, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 22:04 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 207
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
hm...temat zupelnie nie potrzebny...Lovejoy nie wiec co chciales osiagnac piszac na BS ze przestalo ci sie podobac na BK. zauwazylem ze jestes typem podkrętki. w jednym temacie wlaczyles sie tez w dyskusje dosyc agresywnie na BK ( chodzilo i niby kolesiostwo w BK mimo ze to bardziej dotyczylo klubowiczów a ty chyba nim nie jestes ) w drugim temacie pojechales niejakiemu arcziemu ktory tez tu wpadl sie wyplakac mimo ze nie znales szczegolow sprawy. gdzie tam jets prawda to tylko zainteresowani wiedza i mysle ze marcin z arczim jakos dojda do porozumienia w koncu. lovejoy mam wrazenie ze siejesz niepotrzebny ferment ktory niczemu nie sluzy. kazdy ma jakies swoje ulubione forum a znajac zycie i tak zagladaja wszyscy na kazde bardziej popularne forum BMW ( tak jak i ja ). temat ktory zalozyles prowadzi do niepotrzebnych napiec. chyba ze masz jakis ukryty cel w swoim dzialaniu.
aha...dodam ze tez mam e34 i jakos nikt mi na forum BK ( ani w zasadzie nigdzie ) nie powiedzial ze nie pasuje do tego forum bo mam autko jakie mam. a ze wiecej jest e30. tak wyszlo. ale nie czuje sie tam jakis gorszy.
nie ma co dzielic sympatykow BMW na userów poszczegolnych for...
pozdrawiam mimo wszystko i wyluzuj sie gościu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 stycznia 2007, 23:17 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Temat zamykam bo robi się nieprzyjemnie . Prosze swoje ewentualne uwagi przekazywać sobie na PW.

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL