BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 02:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 210  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 6 stycznia 2016, 22:16 
Po co? Poćwicz dobre kilka miesięcy tylko własnym organizmem.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 6 stycznia 2016, 22:23 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Moje BMW: E61
Kod silnika: m57t2d30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=170296
Tak, trochę ćwiczyłem (ok. 1,5 roku). Po prostu chciałem start lekko przyspieszyć żeby wskoczyć trochę wyżej. Stąd moje pytanie :) Niby najlepiej bez wspomagaczy, ale zawsze po kreatynie wskakiwałem na lekko większe ciężary i coś siły zostawało. U was jak to wygląda?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 6 stycznia 2016, 22:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ćwiczyłeś 1.5 roku i już byłeś po kilku kreatynach? :wstyd: Branie kreatyny w Twoim przypadku teraz to głupota i nie ma sensu dalej dyskutować.

U mnie to wyglądało tak, że ćwiczyłem na samym jedzeniu 9 lat i dopiero niedawno wziąłem sobie kredkę 1. raz.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 6 stycznia 2016, 23:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
thegrstr, smialo bierz kreatynke;-)Dodalbym jakies dobre bialko.To tylko odzyweczki,a kreatynka spowoduje ze nasiakniesz troche woda,bedziesz silniejszy i ogolnie bedziesz lepiej wygladal :) zreszta duzo osob po kilku miesiacach w dzisiejszych czasach zaczyna sie szprycowac tesciem i metka :)(nie popieram tego)tak wiec smialo dokup sobie te suple,ja zaczynajac silownie po pol roku tez kupilem sobie krete i bylem zadowolony(a chyba juz 10 cykli mialem na tym dodatku :) na mnie juz niestety nie dziala bo za slabe ;)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 00:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Na niektórych suplementy działają motywująco. Na mnie też. Ja ćwiczę z przerwami od...6 lat i też kilka razy brałem kreatynę - stacki, mono, z boosterami NO i zawsze przynajmniej wydawało mi się że bardziej się przykładam, że jest lepiej, także polecam. I w moim przypadku gdzie praktycznie nigdy nie miałem dobrej diety i napięcia na mega efekty, to jest to fajny dodatek który dodaje kopa psychicznego.

W ogólnej ogólności - to ja zawsze do tego podchodzę tak, że nie nastawiam się na spektakularny efekt, a jeśli jakiś jest, to traktuje go jako miłe zaskoczenie - ja, jako ćwiczący dla przyjemności, zdrowia, kondycji i satysfakcji że robię coś żeby było lepiej - nie mierzący obwodów bicepsa co tydzień i nie wyciskający rekordów na ławce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 00:20 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Moje BMW: E61
Kod silnika: m57t2d30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=170296
Beatles napisał(a):
Na niektórych suplementy działają motywująco. Na mnie też. Ja ćwiczę z przerwami od...6 lat i też kilka razy brałem kreatynę - stacki, mono, z boosterami NO i zawsze przynajmniej wydawało mi się że bardziej się przykładam, że jest lepiej, także polecam. I w moim przypadku gdzie praktycznie nigdy nie miałem dobrej diety i napięcia na mega efekty, to jest to fajny dodatek który dodaje kopa psychicznego.

W ogólnej ogólności - to ja zawsze do tego podchodzę tak, że nie nastawiam się na spektakularny efekt, a jeśli jakiś jest, to traktuje go jako miłe zaskoczenie - ja, jako ćwiczący dla przyjemności, zdrowia, kondycji i satysfakcji że robię coś żeby było lepiej - nie mierzący obwodów bicepsa co tydzień i nie wyciskający rekordów na ławce


Mam takie samo myślenie. Właśnie dużym plusem suplementów jest oddziaływanie na psychikę. Jeśli wiesz, że coś bierzesz, to bardziej się starasz żeby wykorzystać potencjał odżywki. W efekcie sam suplement może nie być spektakularny, a wyniki są podyktowane tym, że się bardziej starałeś ;)
A co do diety... Nigdy nie trzymalem. Tzn. jak ćwiczę, to staram się zdrowiej odżywiać, ale liczenie kcal, to nie dla mnie. Po prostu eliminacja napojów gazowanych, ograniczenie słodyczy i to jest moja dieta ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 00:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
tyle że pierwszych kilka mscy -oczywiście że na sucho ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 06:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Na początek poszedłbym jedynie w aminokwasy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 08:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Wszystkim mądralom radzę przejść się na badania lekarskie moczu skoro są nonstop na kreatynie. Tak dla własnej informacji, bo czasami można np. pracy nie dostać.

Jak ktoś ćwiczył 1.5 roku i miał 2 lata przerwy to prawie jakby od nowa zaczynał. Także branie kredki to głupota na tym etapie i marnotrastwo jej potencjału tak naprawdę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 12:26 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Moje BMW: E61
Kod silnika: m57t2d30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=170296
jiGsaw napisał(a):
Wszystkim mądralom radzę przejść się na badania lekarskie moczu skoro są nonstop na kreatynie. Tak dla własnej informacji, bo czasami można np. pracy nie dostać.

Jak ktoś ćwiczył 1.5 roku i miał 2 lata przerwy to prawie jakby od nowa zaczynał. Także branie kredki to głupota na tym etapie i marnotrastwo jej potencjału tak naprawdę.


Kolego, nikt z siebie mądrali nie robi, więc spokojnie i nikt nie mówi o braniu kreatyny non stop. Badań co prawda nie robiłem już kilka lat, bo nie były mi potrzebne, więc nie wiem jak jest ;)
Dlatego napisałem ten post żeby ludzie, którzy mają coś do powiedzenia się ustosunkowali, gdyż ja jestem amatorem. :D
Jeden "suplement" próbuję wyeliminować dla zdrowotności... fajki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 20:08 
thegrstr, z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale na podstawie tego co piszesz wnioskuję, że "powrót" na siłownię to takie postanowienie noworoczne. Chcesz szybko wejść, "pomóc" sobie dodatkami i jeszcze szybciej wyjść.
Jeżeli ktoś zaczął ćwiczyć to ewentualne przerwy robi sobie np.. miesięczne.. dwumiesięczne (z poważnych powodów), ale nie dwa lata. Napisz w tym temacie za 6 miesięcy.. co zrobiłeś. Trzymam kciuki


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 20:36 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
mnie tylko interesuje co wy widzicie w tej kreatynie? ona poza siła i zalewania wodą nie daje nic... jak dla mnie same minusy.. mówię o mono

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 8 stycznia 2016, 08:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
Wojt4S90 napisał(a):
mnie tylko interesuje co wy widzicie w tej kreatynie? ona poza siła i zalewania wodą nie daje nic... jak dla mnie same minusy.. mówię o mono

a jakie jest Twoje zdanie co do innych form kreatyny?
raz brałem mono i moje subiektywne wrażenie było właśnie najgorsze ze wszystkich


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 8 stycznia 2016, 22:28 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 95
Moje BMW: E61
Kod silnika: m57t2d30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=170296
rybik napisał(a):
thegrstr, z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale na podstawie tego co piszesz wnioskuję, że "powrót" na siłownię to takie postanowienie noworoczne. Chcesz szybko wejść, "pomóc" sobie dodatkami i jeszcze szybciej wyjść.
Jeżeli ktoś zaczął ćwiczyć to ewentualne przerwy robi sobie np.. miesięczne.. dwumiesięczne (z poważnych powodów), ale nie dwa lata. Napisz w tym temacie za 6 miesięcy.. co zrobiłeś. Trzymam kciuki


Hmmm... może źle ubrałem to w słowa. Przez trenowanie myślę nad poważnym zawzięciu się i poświęceniu treningowi sporo czasu. 2 lata przerwy miałem od takiego właśnie trenowania - ćwiczyłem sobie na domowym sprzęcie cały czas, ale nie zaliczam po prostu tego jako trening, choć wielu pewnie by tak uważało :) Przez te 2 lata coś tam sobie machałem, ale przy okazji jarałem jak smok, a dietę zamieniłem na "Żryj wszystko" :D Więc jakimś chłopcem co ma postanowienie noworoczne nie jestem i nie mam żadnych, gdyż trzeba realizować plany, a nie snuć wizje. Pozdro.

PS. Kumpel, który ćwiczy już dość konkretnie (amatorskie zawody itp.) zawsze mi powtarzał, że najlepsza kreatyna, to najtańsza kreatyna i tego się trzymam. Te wszystkie CM3 biorę jako chwyt marketingowy. Kreatyna działa jak działa i retencja wody musi być. Jak ktoś chce suchą masę, to niestety kreatyna odpada, a wchodzimy w temat innych "suplementów" :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 8 stycznia 2016, 23:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Warto wspomnieć, ze mono jako jedyne bylo przebadane klinicznie przy stosowaniu dlugotrwalym. Beatles I inni - jakie inne kreatyny polecacie i dlaczego?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 9 stycznia 2016, 13:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1196
jiGsaw napisał(a):
jakie inne kreatyny polecacie i dlaczego?


miałem wrażenie, że z moich postów w tym temacie wynika że nie czuje się na siłach polecać czegokolwiek, bo nie mam żadnego doświadczenia w rzetelnej obserwacji pozytywów jej stosowania. Natomiast sam w swoim zaangażowaniu w trening i dietę przechodzę przez różne etapy, a suplementacja dodatkowo mnie motywuje do regularności i dobrego odżywiania - choć ostatnie 9 miesięcy jestem i bez tego bardzo zaangażowany, bo nie licząc przerw na przeziębienie, to nie miałem w treningu przerwy dłuższej niż kilka dni. Tyle mogę powiedzieć będąc przekonanym w 100%.

Ponadto, zawsze po zakończeniu cyklu (choć przez ostatnie 9 miesięcy był aż jeden, w sumie przez te +/- 6 lat - około 5 cykli) wydaje mi się , że progres jest większy niż byłby bez kreatyny. Z tym, że ja do tej kreatyny zawsze biorę BCAA + dodatkowe uzupełnianie diety odżywką białkową, czego nie robię przez 90% czasu kiedy ćwiczę, co może być błędem :]

A co do suplementacji, dosłownie przedwczoraj wpadło mi w ręce ZMA. na pewno nie zaszkodzi, choć nie liczę na jakieś fajerwerki jeśli chodzi o jego stosowanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 9 stycznia 2016, 15:34 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
ja mam wrażenie, że po mono napomopowuje mnie tak wodą, że wyglądam jakbym przytył kilka kg, a w rzeczywistości to są groszowe sprawy. Po CM3 jest lepiej, ale najlepiej reaguję na CREA9 XTREME Treca (taki stack kreatynowy). Wg mnie jedynie nim warto się zainteresować, chyba że lubicie być podlani lub nie przykładacie wagi do sylwetki

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 22 stycznia 2016, 17:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 1442
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Moje BMW: e36 325 tds touring
najlepszy jest śledź, jogurty, kasza jaglana, kurczak i serki :D i wtedy się wygląda. ja tak nie robie bo biegam to jjem co chcę :P a jak ktoś idzie na siłke i sie pakuje cudami jest dla mnie smieszny. Jesli chcesz cos osiagniac to zrob to sam bez niczego i wtedy dopiero jest satysfakcja z cwiczen !! :P zreszta nikgo nie neguje robcie co chcecie tylko mi tu nie plakac pozniej, ze miesiac nie chodze na silke a sila spadla do zera :D

_________________
o gustach się nie dyskutuje ...
racja jest jak dupa ... każdy ma swoją !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 1 lutego 2016, 00:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
Chciałbym trochę docisnąć z redukcją. W tym celu przez tydzień chcę poeksperymentować i odstawić węglowodany. Co myślicie?

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Sport i rekreacja
PostNapisane: 2 lutego 2016, 21:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
DoReK napisał(a):
najlepszy jest śledź, jogurty, kasza jaglana, kurczak i serki i wtedy się wygląda.


bez jogurtow i serkow bo to nabial a nabial to laktoza a to jest cukier

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 210  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL