BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 09:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 210  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 15:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
bierute napisał(a):
kupie tylko po drodze jakiegos szesciopaka...
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 15:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
największym problemem byłoby dla mnie spożywanie Limonki :)

zdarza mi się to przeciętnie 3-4 razy w tygodniu (taką normę sobie ustawiłem)

no i co, miałbym zagryzać musli zamiast tatara?? nie widzę tego :P

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 17:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
ja też ostatnio zacząłem ćwiczyć, wróciłem na siłownie (3 razy trening siłowy 2 razy spinning plus brzuchy) i raz w tygodniu gram w koszykówke, wg mnie do podtrzymania dobrej kondycji wystarcza :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 17:35 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 3826
Średnio 9 razy w tygodniu siatkówka, chociaż teraz sezon dobiegł końca i mam tzw. roztrenowanie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 19:16 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
BIGPUN, nooo, podziwiam i gratuluję samozaparcia :ok: , pozwolisz, że wykorzystam niektóre z Twoich rad :hyhy:
Życzę dalszych sukcesów :cool:

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 20:02 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1416
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e39 528iA
Kod silnika: m52b28
no od jutro z okazji święta zaczynam szóstkę weidera :hyhy: zobaczymy co z tego wyjdzie :cwaniak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 20:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1249
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: e87
Kod silnika: n45b16
ja kiedyś trenowałem Lekką Atletykę - rzut młotem przez 7 lat. Obecnie trochę się zapuściłem i też mam dobre 20 kg nadwagi. Ale karnet na siłownię już kupiłem :hyhy:

_________________
zobacz moje byłe R4
zobacz moje byłe R6
a potem poświęć chwilę mojemu V8


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 20:28 
ja staram sie jesc 6 razy dziennie,jesc dobrze, duzo bialka,kurczaczka, jak nie mam co jesc to batonik taki specjalny, na noc pije bialko a rano aminokwasy.

smigam tez na rowerku staram sie minimum 3 razy w tygodniu ale czasami tez potrafie nawet 2 razy dziennie wyjechac. staram sie jezdzic lekko ale intensywnie i stalym tempem, ostatni za jednym razem 44 km sie udalo,oczywiscie ze 3 przerwy mialem takie doslownie po 5 minut.

w tamtym roku przez wakacje 12kg sie udalo w tym roku nie jestem juz taki regularny bo strasznie duzo pracy mam i nie idzie to tak latwo, w zwiazku z tym mam pytanie, czy ma to sens zebym dalej jezdzil czy powinienem cos zmienic a moze nie jesc jak najmniej? najgorsze jest to ze, z ta regularnoscia to najgorzej idzie mi z jedzeniem a wiem ze to jest najwazniejsze.

BIGPUN, wez cos pomoz bo mi sie odechciewa jak widze ze slabo idzie... :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 20:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 270
Lokalizacja: kbr
Moje BMW: e21,e36,2xe46
Kod silnika: encoded
XMA, rower, bieganie, czasem jakąś skałke sie zaliczy,ostatnio zacząłęm ABS II na brzuch a po wakacjach planuje wrócić na siłke i masować ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 20:48 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
u mnie bylo kiedys nie tak zreszta dawno temu na wadze 68-70 kg ... nagle pojawilo sie ponad 90 kg ... wtedy sie smialem i mowilem ze 100 nigdy nie bedzie ... obudzilem sie przy wadze 107 kg :( ... brak ruchu okazal sie tragiczny :kwasny:

teraz jem dalej to samo co wczesniej ... codziennie pije piwko ... wodka tez sie zdarza czesto ...
tyle ze teraz jezdze na rowerze okolo 5 razy w tygodniu po okolo 1-1,5 godz (zeby nie bylo na stacjonarnym przy filmie :P ) ... staram sie conajmniej 2-3 razy w tygodniu 40 minut biegac ( na poczatku ambitnie chcialem chociaz 20 min niestety po 5 minutach czulem sie jakbym przebiegl maraton :D ) ... no i minimum 2-3 razy w tygodniu silownia zalezenie od checi i czasu ... waga rano bez ubrania pokazuje 94 kg .... takze mozna zyc bez diety wystarczy sporo ruchu no i zeby nie bylo czuje sie mlodszy o 30 lat i to jest moim zdaniem najpiekniejsze ... zanim zaczalem sie ruszac problemem bylo dla mnie zakladanie butow :kwasny: wchodzenie po schodach i w zasadzie mnóstwo czynnosci ktore trzeba wykonywac codziennie i stad postanowienia noworoczne :D

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 21:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
Borsuk napisał(a):
zanim zaczalem sie ruszac problemem bylo dla mnie zakladanie butow wchodzenie po schodach i w zasadzie mnóstwo czynnosci ktore trzeba wykonywac codziennie i stad postanowienia noworoczne


dokladnie tak:)
brawo ze znajdujesz czas az na tyle!

Lesio,
jak nie idzie to moze przestan wazyc a mierz brzuch.
byc moze tknaka tluszczowa zamienia sie w miesnie. a kg miesni zajmuje o wiele mniej niz kg smalcu:)
ew. przez 2 tyg zamiast rowerka pobiegaj lub bardzo szybki spacer. wprowadz cos innego. waga musi sie ruszyc:)

mi ostatnio zeszlo tylko 2 kg, a wszyscy na silowni mowia ze sporo schudlem.
byc moze na wiosne cialo reaguje inaczej niz na zime.
nie przestawaj, zaraz powinno Ci sie ruszyc.

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 22:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
BIGPUN napisał(a):
po 20 minutach organizm zacznie palic tluszcz.
z tych obszarow gdzie sie odklada.
jadac godzine po 5 razy w tygodniu szybko odczujesz efekty :)

a wiec krotko ma sens.
nie ma natomiast sensu szarpanie sie na rowerki po 10-15 minut.
w tym czasie spalimy tylko cukier z krwi. pozniej zjesz. twoje zloki uzupelnia braki i sobie jeszcze odloza na pozniej bo wkoncu cos jest nie tak skoro kazali mu jechac
:rotfl:


Mądrze piszesz, ale nie do końca masz w tym akurat rację. 10-15 minut to super czas na trening interwałowy, który daje lepsze efekty w zrzucaniu tłuszczu niż aeroby. W dodatku najwięcej tkanki tłuszczowej jest spalanej w ciągu 24h bezpośrednio po wysiłku.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 kwietnia 2009, 22:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1320
Moje BMW: e46 COUPE+COMPACTe36
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=94308
BIGPUN napisał(a):
el Presidente napisał(a):
Jak radzisz sobie ze skórą? Kremy od żony ?


walcze jak moge. ciezko idzie.
rano jakis krem ujedrniajacy z mentolem i kofeina
w ciagu dnia staram sie ze dwa razy czyms posmarowac. w aptece kupilem dla mezczyzn ziaja

na noc stosuje krem podgrzewajacy thermo.

przy przysznicu na zmiane na skore puszczam wode goraca i zimno.

generalnie sam nie wiem czy jakbym przestal z tym wszystkim to czy by bylo gorzej.
to chyba dziala jak stożek w aucie. jet to ok. nie ma go. to nie ma znaczenia:)
BIG do tego jeszcze regularnie sauna bicze wodne no i pas neoprenowy

_________________
Obrazek
KTO CHCE SZUKA SPOSOBU, KTO NIE CHCE SZUKA POWODU
http://reklamywydruki.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 01:32 
sauna?

jak dla mnie to służy jedynie do tego, żeby móc docenić dobrodziejstwo zimnego prysznica i zimnego piwka!! :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 09:00 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1592
Lokalizacja: West
Moje BMW: Z4 3.0i
jiGsaw napisał(a):
BIGPUN napisał(a):
po 20 minutach organizm zacznie palic tluszcz.
z tych obszarow gdzie sie odklada.
jadac godzine po 5 razy w tygodniu szybko odczujesz efekty :)

a wiec krotko ma sens.
nie ma natomiast sensu szarpanie sie na rowerki po 10-15 minut.
w tym czasie spalimy tylko cukier z krwi. pozniej zjesz. twoje zloki uzupelnia braki i sobie jeszcze odloza na pozniej bo wkoncu cos jest nie tak skoro kazali mu jechac
:rotfl:


Mądrze piszesz, ale nie do końca masz w tym akurat rację. 10-15 minut to super czas na trening interwałowy, który daje lepsze efekty w zrzucaniu tłuszczu niż aeroby. W dodatku najwięcej tkanki tłuszczowej jest spalanej w ciągu 24h bezpośrednio po wysiłku.



Masz rację Adamie, ale akurat w wypadku posiadania sporej tkanki tłuszczowej korzystniejsze w pierwszej fazie cyklu są ćwiczenia aerobowe, przy treningu interwałowym nastepuje spory rozwój mięśni ktore jednak nie mają szybkiej szansy na przebicie przez masę tłuszczyku, dodatkowo osoba która chce schudnąć może się przez to szybko zniechęcić do ćwiczeń.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 10:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Zniechęcić to może racja, spory rozwój mięśni? Bez przesady, wykluczając tu treningi na siłowni.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 14:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1320
Moje BMW: e46 COUPE+COMPACTe36
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=94308
jiGsaw napisał(a):
10-15 minut to super czas na trening interwałowy, który daje lepsze efekty w zrzucaniu tłuszczu niż aeroby
jiGsaw, masz 100% racje interwały sa zaje... jesli chodzi o kaloryfer to chyba nie ma nic lepszego

_________________
Obrazek
KTO CHCE SZUKA SPOSOBU, KTO NIE CHCE SZUKA POWODU
http://reklamywydruki.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 16:09 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1592
Lokalizacja: West
Moje BMW: Z4 3.0i
ha nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy, ja mowie o cwiczeniach typowo na silowni, zmienianie intensywnosci podnoszenia cięzaru w czasie treningu, lekkich kilka serii po czym jedna seria mordercza itp, tu naprawde szybko mozna się zniechęcić. Jeżeli interwały zastosujemy np. w czasie codziennego biegania (długi trucht, krótszy sprint itp.) to rzeczywiście przynosi to lepszy efekt w dajmy na to 20 min niz aeroby, gdzie organizm zaczyna reagowac po dłuzszym czasie, gdy najczęściej mamy już ochotę zakończyc trening :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 16:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No to teraz nie pozostaje nic innego, jak podkreślić, że doszliśmy do konsensusu. :)

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2009, 16:54 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 35
Posty: 72
Lokalizacja: Łódź
BIGPUN bardzo mi sie podoba twoje podejście do tematu i twoj rezultat treningu. sam troche ćwicze (chce zejsc z 85 do 75kg) i wiem jak trudno jest o motywację i jak trudno jest zapierdzielać systematycznie i trzymać sie diety redukcyjnej.

Ze mną było tak, że po zakończeniu szkoły średniej zaprzestałem uprawiać sport. Przez to nabrałem masy. Od marca często śmigam sobie na rowerze i widze pozytywne efekty. Mój rekord w tym roku to 140km (trasa z Łodzi do Spały) i uważam że jak na absolutnego amatora to jest niezły wynik :) Robie z 2-3 razy w tygodniu trasy kilkudziesięciokilometrowe. Jak mi spadnie tempo redukcji to urozmaice trening basenem i myśle że powinno być ok.

Najtrudniej jest mi trzymać diete. Tuńczyk mi w ogóle nie wchodzi :) Zwracam sie BIGPUN do Ciebie z prośbą abyś napisał pare słów więcej o diecie (co piłeś na redukcji). Najlepiej jakieś sprawdzone przepisy, bo nie bardzo mam pomysły co jeść na obiad a nie chce zarzucać dzień w dzień cyca z kurczaka :)

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 210  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL