BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 12 maja 2024, 12:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 23:14 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
MareczeK_750 napisał(a):
No i wspoludzial w bojce gotowy...

Pójdziesz siedzieć...

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Ostatnio edytowano 14 lutego 2007, 23:16 przez Pułkownik Zuber, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 23:15 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
MareczeK_750, ile masz lat :?: 750iL i do szkoły chodzisz :?:

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 23:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Pułkownik Zuber napisał(a):
Pójdziesz siedzieć...


Niepojde ;)
biały napisał(a):
MareczeK_750, ile masz lat 750iL i do szkoły chodzisz


Lat 18, a do szkoły chodze do ZSTiH w Koninie :)

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 17:36 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 69
Lokalizacja: KrakĂłw
Bagor napisał(a):
Hroop napisał(a):
niestety nie udało sie wygrać w sądzie (taki to już mamy kochany kraj IVrp)
pzdr

Sorry za OT, ale nie można takich herezji już czytać. Co ma IV RP do sądów ? Nie wiesz, że sądy są niezależne ? Sędziowie są Ci sami co byli za PRL, III RP i IV RP. Dostaniesz mandat od jakiegoś strażaka to też wina IV RP ? Nie, to wynika tylko z Twojej ignorancji lub głupoty. Takie jest po prostu prawo, które musi przestrzegać przepisów.


Akurat w tym przypadku o którym mowa to mandat związany był z moją pracą. powszechnie wiadomo ze strażnicy maja przykaz odgórny gonić wszystkich z branży (meleksy na rynku w krk). w skrócie - tocząc sie w wózku jakies 4km/h podejchał radiowóz i panowie wystawili mandat za zatrzymanie i unieruchomienie pojazdu na postój. Ewidentne przegięcie, a w sądzie wersja pana strażnika "nie wiem chyba napewno bo zazwyczaj tak robimy" + kilka zmyślonych bajek, drugi który nie pamiętał i sie nie wypowiedział kontra moja wersja potwierdzona przez świadka.
Ale nie o tym temat..
A co do tej IVrp to nie chodziło mi o to że to przez ustrój, tylko z każdym rokiem jest coraz gorzej. Służby są chętne jak trzeba za parkowanie czy psa bez kagańca ludziom mandat wystawić, natomiast jak sie dzieje coś to może 5% jest takich którzy robią to co powinni. Kolejna sprawa "ustrojowa" to to co sie dzieje z podatkami, stołkami itp. Poprostu w tym kraju już nie będzie dobrze... i to o to chodziło z gadką o IVrp
Co do mandatów to staram sie przestrzegać przepisów i uważnie rozglądac, więc jak narazie odpukać obeszło się bez poważniejszych strat w portfelu.
PZDR

_________________
Obrazek
[you] Zobacz moje e30 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 18:51 
Hroop napisał(a):
A co do tej IVrp to nie chodziło mi o to że to przez ustrój, tylko z każdym rokiem jest coraz gorzej. Kolejna sprawa "ustrojowa" to to co sie dzieje z podatkami, stołkami itp. Poprostu w tym kraju już nie będzie dobrze... i to o to chodziło z gadką o IVrp
PZDR

Według mnie z roku na rok jest coraz lepiej. Co się takiego niby z podatkami dzieje ? Od podatków jest Zyta Gilowska (siostra Tuska z PO :hyhy:), więc będzie dobrze. Co do stołków to w każdym państwie się zmienia ministrów i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Każda partia po wygraniu wyborów obsadza stanowiska rządowe, pozarządowe swoimi ludzmi. Tak jest, było i będzie. Jak Wałęsa rządził to dopiero były zmiany. Co rusz ktoś stołek tracił, a teraz to taki niby wielki autorytet mediów. W przeciwieństwie do Ciebie uważam, że będzie dobrze i zmiany idą ku lepszemu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 20:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Bagor, lepiej to może jest, ale nielicznym większośc tego nie odczuwa.
Ja na szczęście ostatnimi czasy nie mam powodów do nażekań ,ale napewno nie jest to zasługa rządu . Niestety nie każdy może powiedzieć że coś się mu poprawiło.
Rząd to tylko nas okrada z każdej strony.Przykład???
1. chociazby nielegalnie pobierana akcyza na samochody sprowadzane , unia zaskarżała to już kilka razy ale nasz rząd zawsze coś wymyślił ,naszczęście wreszczie przegrali i mają to zwracać (hehe bardzo wątpię)
2. Karta wozu teraz kosztuje 75 zł nie jak 2 lata temu par stówek , ale na czymś sobie to trzebabyło odbić , no to ciach podatek recyklingowy 500zł, wyrównało się??? :D -z nawiązką :zly: !!!
3. Ekspresówka Gliwice-Wrocław - te złodzieje już w tamtym roku chcieli stawiać bramki ,aby była płatna ;naszczęście unia się zbużyła ,że było to z jej budżetu , ale predzej czy pużniej ,coś te złodzieje i krętacze wymyślą.
4.Bezrobocie- ostatnio spada no i oczywiście to zasługa rządu?? :rotfl: guzik prawda !!!!wyjechali bezrobotni do angli,szkocji itp teraz tam są żebrakami, a rząd sobie rankingi poprawił. Niepowiem niektórzy sobie tam radzą bardzo dobrze ,ale to są wyjątki.
No i co ty na to???
Jakby unia ,tych matołów nie trzymała za jaja ,to by nam ten rząd dał popalić
:zly:
Niewiem co ty ich tak bronisz , czyżby dlatego, że jesteś z warszawy ,a tam te pajace urzędują???? :rotfl:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 20:41 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 69
Lokalizacja: KrakĂłw
Bagor napisał(a):
Hroop napisał(a):
A co do tej IVrp to nie chodziło mi o to że to przez ustrój, tylko z każdym rokiem jest coraz gorzej. Kolejna sprawa "ustrojowa" to to co sie dzieje z podatkami, stołkami itp. Poprostu w tym kraju już nie będzie dobrze... i to o to chodziło z gadką o IVrp
PZDR

Według mnie z roku na rok jest coraz lepiej. Co się takiego niby z podatkami dzieje ? Od podatków jest Zyta Gilowska (siostra Tuska z PO :hyhy:), więc będzie dobrze. Co do stołków to w każdym państwie się zmienia ministrów i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Każda partia po wygraniu wyborów obsadza stanowiska rządowe, pozarządowe swoimi ludzmi. Tak jest, było i będzie. Jak Wałęsa rządził to dopiero były zmiany. Co rusz ktoś stołek tracił, a teraz to taki niby wielki autorytet mediów. W przeciwieństwie do Ciebie uważam, że będzie dobrze i zmiany idą ku lepszemu.


Owszem, każdy obsadza stołki, ale nie ludźmi którzy nie mają pojęcia o niczym
prawda jest taka że przez to jaki mamy rząd - cały świat sie z nas śmieje
to co sie dzieje w szkolnictwie też nie rokuje dobrze na przyszłość..
Zresztą - Ty masz swoje zdanie, ja swoje ;)
Nie ma co robić OT
pzdr

_________________
Obrazek
[you] Zobacz moje e30 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 21:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
mcgiver napisał(a):
Bagor, lepiej to może jest, ale nielicznym większośc tego nie odczuwa.
lepiej jest tym złodziejski świnią z rządu....

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 21:50 
mcgiver napisał(a):
Rząd to tylko nas okrada z każdej strony.Przykład???
1. chociazby nielegalnie pobierana akcyza na samochody sprowadzane , unia zaskarżała to już kilka razy ale nasz rząd zawsze coś wymyślił ,naszczęście wreszczie przegrali i mają to zwracać (hehe bardzo wątpię)
2. Karta wozu teraz kosztuje 75 zł nie jak 2 lata temu par stówek , ale na czymś sobie to trzebabyło odbić , no to ciach podatek recyklingowy 500zł, wyrównało się??? :D -z nawiązką :zly: !!!

Ten rząd to wymyślił czy przypadkiem za kadencji tego rządu zostało to w końcu unormowane ?

mcgiver napisał(a):
3. Ekspresówka Gliwice-Wrocław - te złodzieje już w tamtym roku chcieli stawiać bramki ,aby była płatna ;naszczęście unia się zbużyła ,że było to z jej budżetu , ale predzej czy pużniej ,coś te złodzieje i krętacze wymyślą.

Masz jakieś dowody, że nazywasz ich krętaczmi i złodziejami ? Każdy tak tylko gada, a sam to NIC by nie potrafił zrobić. W naszym kraju niestety jest pełno krytykantów, a jak przyjdzie co do czego to zero inicjatywy własnej.

mcgiver napisał(a):
4.Bezrobocie- ostatnio spada no i oczywiście to zasługa rządu?? :rotfl: guzik prawda !!!!wyjechali bezrobotni do angli,szkocji itp teraz tam są żebrakami, a rząd sobie rankingi poprawił. Niepowiem niektórzy sobie tam radzą bardzo dobrze ,ale to są wyjątki.

Jakoś za SLD też ludzie wyjeżdżali i bezrobocie nie spadało, a wręcz odwrotnie bo rosło. Mówienie, że tylko dlatego bezrobocie spada jest wielce niesprawiedliwe i nieprawdziwe. To jest zwykła propaganda opozycji (mają takie prawo) i trafia do ludzi, którzy nie mają własnego zdania i odpowiedniej wiedzy. Ja nie wierzę we wszystko co powie telewizja i napiszą w gazetach. Jak ktoś nie zna języka i jest niezbyt inteligentny to będzie żebrakiem. Praca w Polsce jest i nie trzeba wyjeżdżać, co prawda płaca mniejsza, ale da się żyć. Jest coraz lepiej.

mcgiver napisał(a):
Jakby unia ,tych matołów nie trzymała za jaja ,to by nam ten rząd dał popalić
:zly:

Tiaa normalnie piekło by było. Taki mają zamiar, żeby nam dać popalić. Chcą zniszczyć swój kraj. Normalnie armagedon. Sorry, ale na matoła to Ty się kwalifikujesz. Takiej ilości błędów ortograficznych i składniowych dawno nie widziałem.

mcgiver napisał(a):
Niewiem co ty ich tak bronisz , czyżby dlatego, że jesteś z warszawy ,a tam te pajace urzędują???? :rotfl:

Czyżby komplesky do warszawiaków ? Bronię, bo widzę, że chcą dobrze. Czasami im nie wychodzi, ale nic nie jest doskonałe.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 21:53 
Bagor napisał(a):
Według mnie z roku na rok jest coraz lepiej


Zgadza sie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :zdziwko: :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 22:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Bagor napisał(a):
Tiaa normalnie piekło by było. Taki mają zamiar, żeby nam dać popalić. Chcą zniszczyć swój kraj. Normalnie armagedon. Sorry, ale na matoła to Ty się kwalifikujesz. Takiej ilości błędów ortograficznych i składniowych dawno nie widziałem.

Aleś mi dosrał chyba się popłaczę :] .
Zwolnij pajacu , bo coś ci się poprzewracał w dyni , kim ty wogule jesteś ??? jakimś ubekiem czy dupowłazem bobrów :zdziwko: co już ci niestaje ,a może ci jeszcze nie staje, że się za politykę bierzesz???
Tak ci dobrze ,a jeżdzisz e30 1,8??? ciekawa miara dobrobytu. :rotfl:
Widzę, że ty wogule czepialski jesteś .Co ty sobą prezentujesz ,ze wszystkich chcesz rozstawiać po kątach.

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 23:02 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Panowie temat zszedł na psy ( sorry ) na kaczory i dlatego go zamykam

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, 23:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Koniec z osobistymi wycieczkami, chyba że ktoś zechce ostrzeżenie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL