BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 14 maja 2024, 05:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 13:23 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 738
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: e28
Kod silnika: M30B28
co do tirówców to jest różnie nie wszyscy to pustaki ale czasami to masakra. rok temu wracając z gór w nocy jadąc sobie spokojnie gdzieś 110 dogoniłem tira (potem się okazało że było ich 5) to go rozpędem wyprzedziłem ale tylko jednego bo coś jechało z przeciwka a w nocy lubie mieć większy dystans do czegoś co nadlatuje z przeciwka. potem łykłem następnego i chłopaki postanowili się zabawic wyraźnie przyszpieszyli do około 100, zbliżyli się do środka jezdni i ogólnie uprzykrzali życie ten z tyłu jechał na zderzaku aż miałem ochote przycisnąc hamulec (ale zdrowy rozsądek podpowiadał żeby tego nie robić) jakoś się z nimi wkońcu uporałem i jadąc dalej spokojnie i utrzymując z nimi kontak w lusterku dotarliśmy do jakiegoś miasteczka (tranzytowego) i się chłopaki przejchali około 4 klilometrów z prędkością 30km/h ale się pewnie ubawili. ogólnie nie można ludzi szufladkować i czasami tarafi się na pustaka (lub ich grupe) a czasami na ludzi całkiem rozsądnych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 13:53 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Banda fircyków,
a Ty Kaden..... niestety, chcesz lać na tych idiotów, większy silniczek się kłania....

Tak wspominam o tym, bo często słyszę od znajomych kiedy się dowiadują że mam 4 literki pod maską - a gdzie Ty to wykorzystasz człowieku w Polsce ?

Ano właśnie w takich sytuacjach jak kolega opsiał.
Kiedyś w Krośniewicach był korek, jak zwykle.
Nie wiadomo skąd tam się brało 6 km korka.
Sprawę pogarszały TIRy, bo np. taki koleś jechał bez gazu 3 na godzine, a przed nim było 400m do następnego auta w korku. Widziałem taką sytuację jak jechałem "do", więc kiedy wracałem "z" przypuszczałem że jest to samo.
Wychyliłem się na prawy pas, zerkam, a tam oczywiście panowie się zabawiają, i tym sposobem wydłużają korek, a przed jednym czy drugim po 200 metrów różnicy.
No to sruuu redukcja, i z piskiem go wyprzedzam, podlatuje do następnego, i widze to samo, a ten zjeżdża mi na lewy pas, wężykiem, i mnie bolkuje.
Hehehehehe
Z porwotem na prawy pas, TIR też.
Idiota chciał się mierzyć na ostrość skrętu....
Nagle odbiłem jak mogłem najagresywniej w lewo dociskając gaz, przelatując obok niego.
I tak po kolei.

O wyprzedzaniu już nie myślę, bo to na ogół bez znaczenia dla mnie, co oni robią.


KtoSylwester: Poprawiłem mały błąd w wyrazie fircyków, bo były kropki.


Ostatnio edytowano 13 lutego 2007, 15:44 przez Boogie, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dostałem mandat i chiałem się "pochwalić"...
PostNapisane: 13 lutego 2007, 15:31 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 520
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: e39 - sprzedana :(
Kod silnika: M52TUB28
ja juz z poltorej roku, czy nawet 2 lata jestem bez mandatu :)

ale dostalem ich pare w mojej krotkiej 6cio letniej karierze :D

- 500zl / 10pkt - 144/50 :(
- 300zl / 10pkt - podwojna ciagla + zakaz wyprzedzania (mialo byc 700zl)
- 100zł / 0pkt- zaśmiecanie (zatrzymanie za czerwone swiatlo)
- 50zł / 0pkt- zaśmiecanie (zatrzymanie za 76/50)
- 50zł- bez mandatu :wstyd: (70/50)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 16:46 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 738
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: e28
Kod silnika: M30B28
Boogie będzie większa kasa to będzie większy silnik ;)

_________________
///MPower - bezkompromisowe połączenie pozornych sprzeczności


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 22:18 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Co do tych w większosci pajaców, jężdżących tirami lub wrakami na dużych kołach, to miałem kilka przypadków ,że się nieżle ubawiłem.
Raz sobie jadę nad ranem do pracy; wlecze się sznurek samochodów z prędkością korowodu, patrzę lewy wolnY no to szpula. Gdy zobaczyłem po wyprzedzeniu kilkunastu samochodów, że coś nadjeżdża, to wskoczyłem przed ciężarówkę , ale w sposób nie zmuszający kierowcy do chamowania, a ten pajac powłączał wszystkie halogeny i topi mi lusterka NO BO JAK KTOŚ ŚMIAŁ GO WYPRZEDZIĆ i tak jedzie kilkanaście sekund :kwasny: . No to ja sobie wypracowałem asekuracyjnie kilka metrów przede mną i champel do dechy. :rotfl: myślałem że się mu buda oderwie razem z tym śmiesznym sioferem jak musiał przychamować. Jak się otrząsnoł z szoku to dre ryja ile wlezie ,a ja se pykam 20/h, ten za mną , a ja drugi raz champel :D wydawało się że ten pajac wyskoczy z tej budy i będzie mnie gonił hehe , zrobiło się miejsce to reduction i szpula.
to był tylko jeden przypadek z wielu ale nie chce mi się już klikać :]

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Ostatnio edytowano 13 lutego 2007, 22:21 przez mcgiver, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 22:19 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 39
Lokalizacja: K-n
Ja tez dostałem pare dni temu mandacia 400 pln 200 za zjazd z rąda i najechanie na podwujną ciągłą 100 za włączone halogeny 100 za brak gasnicy - wyciągnołem podczas odkurzania i wyjechalem na 1 min do cpn i juz. a i 10 pk karnych. POZDRO :zakrecony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 22:40 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
Boogie napisał(a):
Banda fircyków,
a Ty Kaden..... niestety, chcesz lać na tych idiotów, większy silniczek się kłania....

Tak wspominam o tym, bo często słyszę od znajomych kiedy się dowiadują że mam 4 literki pod maską - a gdzie Ty to wykorzystasz człowieku w Polsce ?

Ano właśnie w takich sytuacjach jak kolega opsiał.
Kiedyś w Krośniewicach był korek, jak zwykle.
Nie wiadomo skąd tam się brało 6 km korka.
Sprawę pogarszały TIRy, bo np. taki koleś jechał bez gazu 3 na godzine, a przed nim było 400m do następnego auta w korku. Widziałem taką sytuację jak jechałem "do", więc kiedy wracałem "z" przypuszczałem że jest to samo.
Wychyliłem się na prawy pas, zerkam, a tam oczywiście panowie się zabawiają, i tym sposobem wydłużają korek, a przed jednym czy drugim po 200 metrów różnicy.
No to sruuu redukcja, i z piskiem go wyprzedzam, podlatuje do następnego, i widze to samo, a ten zjeżdża mi na lewy pas, wężykiem, i mnie bolkuje.
Hehehehehe
Z porwotem na prawy pas, TIR też.
Idiota chciał się mierzyć na ostrość skrętu....
Nagle odbiłem jak mogłem najagresywniej w lewo dociskając gaz, przelatując obok niego.
I tak po kolei.

O wyprzedzaniu już nie myślę, bo to na ogół bez znaczenia dla mnie, co oni robią.


KtoSylwester: Poprawiłem mały błąd w wyrazie fircyków, bo były kropki.


Moj przyjaciel mial mocny silnik i myslal, ze zdazy.. ale TIRowiec chcial sie zabawic, a pusty ciagnik siodlowy tez niezle przyspiesza. Niestety przyjaciel nie zyje.. z naprzeciwka tez jechal TIR. Zdecydowanie od mocnego silnika wazniejszy jest zdrowy rozsadek.

Ps. Boogie Ty jestes moim Bogiem:) Nie dosc, ze tym 4.0 wszystkich killujesz to jeszcze chyba jestes niesmiertelny :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2007, 22:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
reserved napisał(a):
Zdecydowanie od mocnego silnika wazniejszy jest zdrowy rozsadek.

dokładnie :ok:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 00:35 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 69
Lokalizacja: KrakĂłw
a mnie osobiście mocno drażni jak jest korek i widze cwaniaków którzy przeskakują po 2 auta do przodu po im sie wydaje że będą szybciej albo że im sie bardziej spieszy..
Nie mówie o ewidentnych przypadkach kiedy ktoś zamula, ale np jak widze duży korek i jakiegoś #### co próbuje wyprzedzać poboczem albo lewym to mnie krew zalewa.
To samo jest z uporczywą jazdą lewym pasem czy właśnie takim zajeżdżaniem i hamowaniem :wsciekly:
Co do tirowców to fakt - niefajne są te ich autostradowe zagrania

A żeby nie być całkiem OT to moje mndaty do tej pory pochodzą od strażaków miejskich za "parkowanie w obrębie skrzyżowania" (raz 50zł a raz 300 zmniejszone na 100) - przy czym to za każdym razem było na małych uliczkach gdzie auta parkują wzdłuż chodnika i raz też o parkowanie któego nie było - niestety nie udało sie wygrać w sądzie (taki to już mamy kochany kraj IVrp)
pzdr

_________________
Obrazek
[you] Zobacz moje e30 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 01:12 
Hroop napisał(a):
niestety nie udało sie wygrać w sądzie (taki to już mamy kochany kraj IVrp)
pzdr

Sorry za OT, ale nie można takich herezji już czytać. Co ma IV RP do sądów ? Nie wiesz, że sądy są niezależne ? Sędziowie są Ci sami co byli za PRL, III RP i IV RP. Dostaniesz mandat od jakiegoś strażaka to też wina IV RP ? Nie, to wynika tylko z Twojej ignorancji lub głupoty. Takie jest po prostu prawo, które musi przestrzegać przepisów.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 01:25 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Bagor napisał(a):
Sędziowie są Ci sami co byli za PRL, III RP i IV RP.


chyba tylko dzieki " udanej " lustracji bo juz powinno ich dawno nie być. Sorry za OT ale nie lubie starych komuchów na "stołkach" .

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 01:28 
Frank napisał(a):
chyba tylko dzieki " udanej " lustracji bo juz powinno ich dawno nie być. Sorry za OT ale nie lubie starych komuchów na "stołkach" .

Też nie lubię, ale co zrobić. Przynajmniej chcieli coś zrobić w tym kierunku. Wolę to niż ułaskawienie Sobotki przez starego komucha Kwaśniewskiego :wstyd:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 01:30 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Bagor napisał(a):
starego komucha Kwaśniewskiego

dokładnie. Nikt o tym nie pamieta juz jak był młodym gniewnym PZPR'u.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 09:36 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
reserved napisał(a):
Moj przyjaciel mial mocny silnik i myslal, ze zdazy.. ale TIRowiec chcial sie zabawic, a pusty ciagnik siodlowy tez niezle przyspiesza. Niestety przyjaciel nie zyje.. z naprzeciwka tez jechal TIR. Zdecydowanie od mocnego silnika wazniejszy jest zdrowy rozsadek.

Ps. Boogie Ty jestes moim Bogiem:) Nie dosc, ze tym 4.0 wszystkich killujesz to jeszcze chyba jestes niesmiertelny :hyhy:


Zdziwił byś się jak łatwo mnie dogonić i prześcignąć na trasie.
Zwykłe Astry z kratką szybciej przemierzają trasę niż ja.

No chyba że....
jest sucho, jade GIerkówką lub autostradą.

Sporadycznie gnam jak wściekły, na ogół w czyimś towarzystwie, zwłaszcza w nocy, żeby się asekurować.
Choć od kiedy mam xenon jest większy porządek na drodze ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 10:10 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
to panowie zdrowo tu pojechaliscie moich koegow po fachu i mnie przy okazji.niestety w paru kwestiach sie moge z wami zgodzic ze nie brukuje chamow w 'zestawach' choc to jest tak zwane szufladkowanie okreslonej grupy spolecznej ludzie sa rozni osobowkami jezdzi tyle samo zlosliwych co w tirach maly przyklad .jade wczoraj 5 na poznan jedzie typek MB 124 50km przedemna przez las droga pusta sucho to ja lewy a on klasycznie dodaje gazu bo jak to tir moze mnie wyprzedzic no i dochodzi do 90km ja wiecej nie moge hamuje zeby wejsc na prawy on tez ,czyli kutas ,wchodze za niego .krzycze na radiu ze kolo tu robi problem .ziomek z przodu hamuje do zera wlacza lewy kierunek MB124 staje grzecznie bo mysli ze tir przed nim bedzie skrecal a ja na lewym przechodze ich obu.ludzie nam tez utrudniaja zycie ,co do blokowania lewego pasa jak jest korek czy zwezka ,to jest logiczne dlaczego ja mam stac 20min a osobowka ma sie wbijac niech tez stoi kazdemu sie spieszy.podkreslam jest wsrod nas duzo zawistnych szoferow ktorzy nawet nam robia rozne wredne numery.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 13:33 
Niektórzy tu powinni zrozumieć i zapamiętać, że uogólnianie jest błędne. Szczególnie posiadacze marki BMW coś o tym powinni wiedzieć. Mało naczytaliście się na onecie o BMW, że jeżdżą nimi dresy, karki i buraki bez mózgu. Prawdą to jest ? Nie, owszem trafią się czasami, ale to jest margines. Tak samo jest z kierowcami Tirów, są normalne osoby i są też nienormalne. Sam ostatnio miałem przygodę z Tirem. Było już ciemno, jadę około 90km/h i zaczynam wyprzedać, aż tu nagle zajeżdża mi drogę. Musiałem ostro hamować. Może zasnął, albo miał jakiś problem z głową. Ale nie można po paru incydentach oceniać kogokolwiek.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 14:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 96
Lokalizacja: Brzostek
Moje BMW: e39 535iA
Kod silnika: M62B35
amnie wkurzaja ostatnimi czasy oprócz tirków'' '''toytki i seiczenta''te z chipsami, kawami i nutellami- to sa kamikadze w konserwach :rotfl:

_________________
nie bijcie nie ma za co?!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 22:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
A ja jak narazie niemam zadnego mandatu.. odpukac ;) Ale dzisiaj mnie zawineli spod szkoly za pobicie :zdegustowany: No i zawiezli mnie na komende :dobani: Ale zeby odwiezc mnie spowrotem do budy to juz niebyli tacy chetni :hyhy: Jak zobaczył dowód rejestracyjny w portfelu na komendzie to sie policjant za glowe zlapał :rotfl: I musiałem z buta do szkoly isc :kwasny: Polityka w kraju....

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 23:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
MareczeK_750 napisał(a):
Ale dzisiaj mnie zawineli spod szkoly za pobicie


Kogo oklepałeś? I za co? No chyba że jakiś rekord "pobiłeś" i za to Cię targnęli..

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2007, 23:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1170
Lokalizacja: Z Miasta :D
Pułkownik Zuber napisał(a):
Kogo oklepałeś? I za co? No chyba że jakiś rekord "pobiłeś" i za to Cię targnęli..


Ja wlasnie nikogo, po prostu przyszedł absolwent naszej szkoly do szkoly :P I kumplowi z partyzanta walnal bombe, a ze ja lubie takie akcje to sie trzeba bylo wstawic :) No i wspoludzial w bojce gotowy... :mur:

_________________
...::: I love that :) :::...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL