BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 01:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 118  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:29 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Boogie napisał(a):

Powiedz mi, musisz w każdym temacie alergicznie udowadniać że sie na czymś znasz ?
Nie znasz sie na zegarkach, i przyjmij to do swojej swiadomości. A to co tu piszesz to czcze podgadywanie.
Ja laikiem nie jestem z paru powodów.
Nawet nie wiesz, na czym ma polegać odróżnianie podróbki od prawdziwego zegarka i na co patrzy zegarmistrz.
I nie są do zadne zdobienia typu diament czy szafir, a jakoś wykonania i oryginalne elementy modelu.
Podróbka nigdy wiernie nie oddaje wszytskich szczególów modelu zegarka.

I czemu od razu cwaniacko zakladasz, ze Janiak ma podróbke, bo co, bo Cie nie stać na takie zegarek ? :rotfl: Bo niemożliweprzecie żeby taki żeluś tyle zarabial ? Litośc chlopie...
Zarobki gwiazdek z TVNu nie są ządną tajemnicą.


A ty spuść z tonu Boogie bo lekcje życia to ty możesz dawać swojemu potomstwu, sorry ale jesteś po prostu zwykłym zmoderowane.

Pzdr !

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 czerwca 2009, 18:34 przez MAJSU, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Pamietam jak Janiak przegladal kurtki w sklepie u znajomej i przy kurtce za 1500 sie targowal ze rabacik i to i tamto bo drogo mu bylo wiec jesli nawet nosi zegarek za xxx $$$ to raczej jako ambasador.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:40 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
wnukus napisał(a):
Pamietam jak Janiak przegladal kurtki w sklepie u znajomej i przy kurtce za 1500 sie targowal ze rabacik i to i tamto bo drogo mu bylo

A co ty myslisz,ze bogaci sie nie targuja?Wiekszosc targuje sie bardziej jak ci o wiele biedniejsi.

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:43 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale mi jakos nie przychodzi do glowy sie targowac kupujac buty, kurtke czy tym podobne. Przy samochodzie czy domu to wiadomo, ale nie chcialoby mi sie dyskutowac 20 minut zeby zejsc z ceny 20zl :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:47 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
wnukus napisał(a):
Doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale mi jakos nie przychodzi do glowy sie targowac kupujac buty, kurtke czy tym podobne. Przy samochodzie czy domu to wiadomo, ale nie chcialoby mi sie dyskutowac 20 minut zeby zejsc z ceny 20zl :rotfl: :rotfl:

Ale podejrzewam,ze kupujac drogie rzeczy,mozna dostac rabat wiekszy niz 20zl.Zalezy za ile te buty kupujesz,bo jak by kosztowaly np.2tys. to pewnie bys sie potargowal ;)

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:51 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
Za kurtke ostatnio zaplacilem 1800zl, podobala mi sie ubralem, zaplacilem i poszedlem. Po co robic z siebie dziada? :rotfl: :rotfl: :rotfl: ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
wnukus napisał(a):
Po co robic z siebie dziada?

Czemu zaraz dziada,ja zawsze jak cos kupuje to zanim zaplace mowie pol zartem-pol serio,ze moze jakis rabacik albo promocje zrobimy.Czasami to dziala pani sie usmiechnie i da znizke albo gratisa.Nie widze w tym nic zlego,a juz na pewno nie bycie dziadem.

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
spider napisał(a):
Czemu zaraz dziada,ja zawsze jak cos kupuje to zanim zaplace mowie pol zartem-pol serio,ze moze jakis rabacik albo promocje zrobimy


a ja jestem na to alegricznie uwrażliwiony, nie trawię takiego zachowania, chyba, że na jarmarku, ale to nie o tym temat i proponuję trzymać się tematu zegarków :!:

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 195
Lokalizacja: Zdolny Śląsk ;)
Głupie stwierdzenie "A ile to będzie kosztowało po rabaciku" jeszcze nigdy mnie nie zawiodło ;) Ot taka gadka dla rozluźnienia sytuacji która powoduje że c najmniej na piffko zostaje :)

A mój zegarek to jakaś festina chrono, ale nie dociekałem ile kosztuje bo to prezent. :)


Ostatnio edytowano 4 czerwca 2009, 18:59 przez Artur_M5, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 18:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1269
Lokalizacja: Krakow/Zakopane
spider napisał(a):
wnukus napisał(a):
Po co robic z siebie dziada?

Czemu zaraz dziada,ja zawsze jak cos kupuje to zanim zaplace mowie pol zartem-pol serio,ze moze jakis rabacik albo promocje zrobimy.Czasami to dziala pani sie usmiechnie i da znizke albo gratisa.Nie widze w tym nic zlego,a juz na pewno nie bycie dziadem.


To byl taki joke ;) Ja tez zawsze cos tam rzuce zarcikiem, ale jak jest odp ze nie to juz nie wracam do tematu. Np facet mojej tesciowej targuje sie doslownie o wszystko. Idzie zwariowac bo kupuje rzecz za 20 zl i pol godziny dyskutuje ze 1zl taniej by mozna :wstyd:
I raczej o tego typu rzeczy mi chodzi, bo nieraz idze dostac szalu jak taki koles stoi pol godziny i dyskutuje jaki to on musi miec rabat bo kupuje adidasy za 200zl a chce za 150 :rotfl: :rotfl: :rotfl: A z innej beczki da sie zalatwic znizke nawet o 50 czy 100 zl w adidasie czy nike jak sie zrezygnuje z gwarancji. Wiem bo raz bylem z kolega ktory byl napalony na buty a nie wzial tyle co kosztowaly i babka mu zaproponowala duze zejscie z ceny w zamian za brak gwarancji. W sumie dobra sprawa bo jeszcze nigdy nie oddalem zadnej rzeczy z ubioru na naprawe gwarancyjna :|

A i mam jeszcze taki zegarek:
Obrazek
:rotfl:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 20:34 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1320
Moje BMW: e46 COUPE+COMPACTe36
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=94308
ja osobiscie nie nosze zegarka nie znam sie na nich nigdy sie nie interesowalem dlatego moze nie czuje tego klimatu ostatnio poszukiwalem "czasomierza" dla swojej pani i padlo na Tommiego Hilfigera tylko i wylacznie ze wzgledow wizualnych

_________________
Obrazek
KTO CHCE SZUKA SPOSOBU, KTO NIE CHCE SZUKA POWODU
http://reklamywydruki.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 czerwca 2009, 20:37 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
http://www.minuta.pl/x_C_I__P_7727915-7 ... N_116.html

miałem i sprzedałem... był za%@#ty !! :)

następnego też kupie Fossila


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 07:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
Targowanie się to robienie z siebie dziada? Wyobrażam sobie jak ktoś kto się nie targuje jedzie na wycieczkę do kraju arabskiego i płaci na miejscu tyle ile mu powiedzą. W krajach arabskich tego kto się nie targuję traktują jak... Skoro każdy wie że cena to maks 2/3 początkowej wartości, a nie rzadko i 10% :)

Negocjacja ceny jest normalna przy większości kontrkatów, dużych zakupów itp. Ja też bardzo często się pytam o rabat w sklepie. Szczególnie w sklepach typu Media Markt.

Ostatnio w sklepiku w Otwocku miałem kupić 100 płyt DVD, zapomniałem kupić po drodze do domu, na grochowskiej - ogłoszenie Allegro 100DVD - 98zł (Verbatim). No i w tym sklepiku facet mówi: 150zł. A ja mówie, Panie ja wiem że to nie Allegro, ale ja ceny znam... A 120 byłoby dobrze? Powiedziałem, dobra, niech będzie. Na siłe i za 100-110 by oddał, ale uznałem że 120 to dobra cena i kupiłem.

Targować trzeba się umieć i robić tak żeby obie strony były szczęśliwe :)


Co do zegarków, to wiadomo że z zegarka za 10tys można wytargować, ale zależy gdzie... w jakimś butiku w CH, gdzie właściciel pojawia się rano i na koniec pewnie ciężko....

P.S. Najgorzej targować się ze znajomymi, tego w 99% przypadków nie robię. Kolega/znajomy mówi cenę a ja to akceptuję lub nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 08:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3945
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 550i
Kod silnika: M70B54
Popieram Radka!
Dla mnie dziadowanie to targowac sie w uparte jak sprzedawca nie chce zejsc o 10pln...
Targowanie to normalna rzecz, klient dostanie mini rabat i jest szczesliwy, sprzedawca oddal niewielki procent ale zarobil i zyskal zadowolonego klienta. Tak dziala biznes i juz.
Oczywiscie nie mowie o targowaniu sie za bochenek chleba w spozywczym...

_________________
W końcu nie kolejne sreberko - 5er E34 550i
Szary Kaszalot - 7er E65 745i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 08:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
Co do targowania sie to czytalem kiedys o niejakim Panu Solorzu i on podpisujac kontrakty na kilka czy kilkanascie milionow potarfil sie cala noc targowac o 100tys, pozniej zadowolony pytal : "i kto w kilka godzin zarobil 100tys" :super:
Rowniez nie widze nic zlego zeby utargowac pare zyli, a zeby nie bylo nie na temat to akurat kupujac swoj zegarek w galerii handlowej gdzie sklepow z zegarkami jest z 5 a model ktory kupilem byl w 3 z nich postanowilem zapytac czy jest szansa na jakis upust i go dostalem, nie byla to jakas duza kwota bo 5% ale zawsze na dobra butelke jest :hurra:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 08:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
kri100s, świetny przykład. Wychodzę z podobnego założenia.

Kupując auto za np.20tys, targuję się o tysiąc złotych, ktoś może się zdziwić, a ja mu mówię: policz ile dni musisz pracować żeby tyle zarobić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 08:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
KotSylwester napisał(a):
Kupując auto za np.20tys, targuję się o tysiąc złotych, ktoś może się zdziwić, a ja mu mówię: policz ile dni musisz pracować żeby tyle zarobić.


No ja się dziwie, tysiaka to się można targować jak auto jest za 5-7k wystawione. Przy 20k to już ze 2 conajmniej dla przyzwoitości :)

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 09:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
TomekB, kolejny tysiąc, kolejny!! :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 09:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2547
Lokalizacja: Wawa
Moje BMW: E92
Kucharz napisał(a):
a ja jestem na to alegricznie uwrażliwiony, nie trawię takiego zachowania, chyba, że na jarmarku, ale to nie o tym temat i proponuję trzymać się tematu zegarków


w twojej branzy targowanie sie o miche jest smieszne. wiec ok.
ale u mnie to normalka. to wrecz polityka prowadzenia interesu :)

zeby nie odbiegac od tematu. kupujac swoj zegarek. oczywiscie negocjowalem.
sprzedawca dobrze przeszkolony nawet nie mrugnal okiem dokladnie wiedziac co ma robic i jak prowadzic rozmowe.

krotko: dziadowanie o duperel NIE
negocjacje handlowe TAK:)

_________________
Obrazek
Proud to be white - galeria białej E92 - zapraszam!
"SPORT I REKREACJA" - zapraszam do udziału w dyskusji!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 10:10 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 49
Lokalizacja: Polska:)
wnukus napisał(a):
spider napisał(a):
wnukus napisał(a):
Po co robic z siebie dziada?

Czemu zaraz dziada,ja zawsze jak cos kupuje to zanim zaplace mowie pol zartem-pol serio,ze moze jakis rabacik albo promocje zrobimy.Czasami to dziala pani sie usmiechnie i da znizke albo gratisa.Nie widze w tym nic zlego,a juz na pewno nie bycie dziadem.


To byl taki joke ;) Ja tez zawsze cos tam rzuce zarcikiem, ale jak jest odp ze nie to juz nie wracam do tematu. Np facet mojej tesciowej targuje sie doslownie o wszystko. Idzie zwariowac bo kupuje rzecz za 20 zl i pol godziny dyskutuje ze 1zl taniej by mozna :wstyd:
I raczej o tego typu rzeczy mi chodzi, bo nieraz idze dostac szalu jak taki koles stoi pol godziny i dyskutuje jaki to on musi miec rabat bo kupuje adidasy za 200zl a chce za 150 :rotfl: :rotfl: :rotfl: A z innej beczki da sie zalatwic znizke nawet o 50 czy 100 zl w adidasie czy nike jak sie zrezygnuje z gwarancji. Wiem bo raz bylem z kolega ktory byl napalony na buty a nie wzial tyle co kosztowaly i babka mu zaproponowala duze zejscie z ceny w zamian za brak gwarancji. W sumie dobra sprawa bo jeszcze nigdy nie oddalem zadnej rzeczy z ubioru na naprawe gwarancyjna :|

A i mam jeszcze taki zegarek:
Obrazek
:rotfl:


dziwne z tą gwarancją, bo oprócz gwarancji chronią Cię prawa, które przysługują na mocy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, a ich nie można się zrzec ani ograniczyć (a chronią Cię przez 2 lata jeśli produkt jest niezgodny z umową) - więc z chęcią będę z gwarancji rezygnował :)
PS. a co do targowania - u jednego - zresztą niezłego zegarmistrza w Rzeszowie - z założenia jest możliwość negocjacji cen na fajne zegarki - omega, Rado, Certina itp.

_________________
Prawo jest sztukÂą dobra i sÂłusznoÂści
i moja przygoda z BMW http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=48756


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 118  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 63 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL