BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 21:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:12 
Offline
Forumowicz

Wiek: 48
Posty: 269
Lokalizacja: Wwa
Moje BMW: Czarne
Dixi napisał(a):
menel, lepiej sie nie odzywaj ;)
najbardziej w tej sytuacji drazni mnie to ze odzywaja sie osob ktore nie maja najmniejszego pojecia o sprawie...

ale o co ci biega? siedze czesciej na BKP niz tutaj i widzialem tamta wypowiedz. forum jest chyba po to zeby siedziec z nudow i korzystac z informacji. wali mnie to gdzie znajde cos ciekawego na temat beemek,czy to bedzie tu czy to bedzie na innym forum.
najwazniejsze ze chlopak pomogl innej osobie ktora tej pomocy potrzebowala.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:14 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
menel napisał(a):
Dixi napisał(a):
menel, lepiej sie nie odzywaj ;)
najbardziej w tej sytuacji drazni mnie to ze odzywaja sie osob ktore nie maja najmniejszego pojecia o sprawie...

ale o co ci biega? siedze czesciej na BKP niz tutaj i widzialem tamta wypowiedz. forum jest chyba po to zeby siedziec z nudow i korzystac z informacji. wali mnie to gdzie znajde cos ciekawego na temat beemek,czy to bedzie tu czy to bedzie na innym forum.
najwazniejsze ze chlopak pomogl innej osobie ktora tej pomocy potrzebowala.


ale nie rozumiesz ze pomogl FRANK de facto a nie Piotr_Ł?? o to sie rozchodzi. To wlasnie nazywam proba dojechania przez Piotra_Ł na cudzej dupie do raju.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
MAJSU_WuWuA, wioska to forum bkp i wiekszosc tamtejszychy userow...
menel, hahah zawsze sie [cenzura] w takie wlasnie "wojenki" odpusc sobie co?? mzoe zaczniejsz pisac w dziale technicznym co??
to jest sprawa pomiedzy nami 3 wiec troszke uspokujcie sie :cisza:

Nie przeklinamy::Kyo Edit

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 14:25 przez Dixi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:23 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Umieszczenie tej listy tam nie jest jakimś przewinieniem żeby zaraz rzucać ostrymi słowami. Ktoś kiedyś skopiował mój referat o m40 i jakoś wcale mnie to nie uraziło - a raczej ucieszyłem się że komuś to pomogło.. szkoda że nie dał linka, co prawda zrobiłto zaraz poniżej ktoś inny i w zasadzie sprawa była zamknięta. A jakby nie dał to też by mnie to nie wzruszyło, najwyżej sam bym go poniżej wrzucił, jakby się okazał oto jakieś mega istotne, lub zwrócił się najpierw prywatnie do autora postu bądź jakiegoś moderatora czy admina.

W dobrym tonie jest podanie źródła, skąd kopiujemy treść. Trzeba jednak brać pod uwagę że nie każdy o tym wie, nie każdy sobie zdaje sprawę że nie podanie źródła może urazić (bądź wq.. autora), tym bardziej że nigdzie nie było napisane że trzeba dać linka i nie każdy jest domyślny.
Tę kwestię można było załatwić inaczej, nie robiąc zamieszania i bez wyzwisk.
Mam nadzieję że na pszyszłość Frank i Dixi nie będą tak ostro reagować, oraz osoby które nie wiedzą że powinno dawać linka do źródła, zaczną to robić.

Dixi - nie pisz że forum BKP to wioska - to twoje prywatne zdanie. Nikt nie każe Ci się tam udzielać, jak Ci się nie podoba. I nie przeklinaj, jako moderator masz dawać przykład - chyba zapomniałeś o tym.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 14:24 przez Kyokushin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
Dixi bez urazy piszesz że odzywają się ludzie którzy nie mają najmniejszego pojęcia o sprawie... Hmmm to w sumie torchę tak jak twoje jazdy z BKP. <--- Tzw auto-dis :) Ale ja niemam zamiaru tu nikogo obrażac... Skoro kolega[admin edit: naucz sie czytac nick'i ]wrzucił listę wyposażenia to zrobił to po to żeby się nią podzielic z innymi ! A tu widzę że niektórzy koledzy piszą że ktoś przypisuje sobie pracę kogoś innego ???? POKAŻCIE GDZIE ! Ja nie widzę nic w stylu PROSZĘ OTO MOJA WŁASNORĘCZNIE ZROBIONA LISTA... Więc nie disujcie chłopaka bo sami siebie disujecie tymi bdurnymi wypowiedziami !

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 15:08 przez MAJSU_old, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
MAJSU_WuWuA napisał(a):
Dokładnie to jest INTERNET jak już wcześniej wspomniałem... I nie wszyscy są przewrażliwieni na punkcie BKP ! A tego typu chamskich odpowiedzi już danwo nie widziałem na żanym z for. WIOSKA.


źle mnie zrozumiales.

Chodzi mi o to ze Piotr_Ł w chamski sposob "przypisal" sobie tę listę.
A ze padlo okreslenie jakie padlo.. no trudno zebym to pochwalal, ale rozumiem dlaczego Frankowi trudniej w tej sprawie opanowac nerwy niz np. mi. Frank ma ogromna wiedze ktorej nie zdobyl ot tak sobie, a Piotr_Ł w oczach osob kotrym podal Franka liste jest teraz technicznym guru... to jest dopiero ŻENADA i przede wszytskim chamstwo.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:26 
Offline
Forumowicz

Wiek: 48
Posty: 269
Lokalizacja: Wwa
Moje BMW: Czarne
jak to jest wasza sprawa to piszcie sobie na pw.
forum jest po to zeby kazdy mogl sobie poczytac i sie wypowiedziec.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
Moje jazdy na bkp to zupelnie inna historia i byly ku temu powody itp. itd.
Kyokushin, i tym mocnym akcentem zamykam temat :cwaniak:

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 14:28 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Następnym razem opanować nerwy. Koniec głupot na dziś.
Za ubliżanie i przeklinanie będą ostrzeżenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 15:22 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
MAJSU_WuWuA napisał(a):
Dixi bez urazy piszesz że odzywają się ludzie którzy nie mają najmniejszego pojęcia o sprawie... Hmmm to w sumie torchę tak jak twoje jazdy z BKP. <--- Tzw auto-dis :) Ale ja niemam zamiaru tu nikogo obrażac... Skoro kolega[admin edit: naucz sie czytac nick'i a pozniej naucz sie je odmieniac geniuszu]wrzucił listę wyposażenia to zrobił to po to żeby się nią podzielic z innymi ! A tu widzę że niektórzy koledzy piszą że ktoś przypisuje sobie pracę kogoś innego ???? POKAŻCIE GDZIE ! Ja nie widzę nic w stylu PROSZĘ OTO MOJA WŁASNORĘCZNIE ZROBIONA LISTA... Więc nie disujcie chłopaka bo sami siebie disujecie tymi bdurnymi wypowiedziami !


słuchaj - nie rozumiesz o co chodzi to sie nie odzywaj , bo prezentujesz analize problemu na poziomie przedszkolaka - chodziło o napisanie skad co sie kopiuje i kto co napisał - moze tez bede siedział i czekał az na bkp czy gdzie indziej ktos cos napisze i sobie to wkleje tutaj. Moze zacznijmy od bazy danych technicznych bkp- na pewno sie ucieszą.
Nie tak dawno temu Kyokushin wkleił link do tej bazy na tym forum kilka razy podkreslając CO TO JEST I CZYJE TO JEST.
Wystarczyłoby ,zeby Piotr_Ł wkleił tam link do naszej strony z ta listą albo napisał skad to jest i po sprawie. TAk ciezko to było zrobic ?
Przyznaje,ze wczoraj mnie poniosło jak to zobaczyłem. Ale mam nauczke- od dzis nic nie bede juz pisał na tym forum , co zawiera jakies nowe merytoryczne tresci. BEde uzywał KOPIUJ/WKLEJ.
I tymczasem popatrze jak WY sie produkujecie z CZYMKOLWIEK. Chetnie sie dowiem na tym forum czegos NOWEGO.

Pułkownik ZUber- jako osoba, ktorej wkład pracy na tym forum jest powszechnie znany nie powinienes sie za bardzo odzywac w tym temacie. Dla jasnosci wytłumacz jeszcze ,dlaczego jak wklejasz jakies pierdoły z innych serwisów internetowych, zawsze dodajesz " bezczelnie skopiowane STĄD..(..)"
(mozesz odpowiedziec mi w nowym temacie albo na PW.)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL