BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 maja 2024, 20:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czym bedzie BMW-SPORT bez Franka i jego wiedzy ??
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:15 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Panowie!
Czytalem dzisiejszy czy wczorajszy temat Franka, oburzonego slusznie moim zdaniem zachowaniem Piotra_Ł. Co o sprawie sadze napisalem w zamknietym juz temacie... Wiadomo, slowo obrazliwe niezbedne nie bylo, ale spojrzmy na druga strone sprawy. Na BKP zarejstrowalem sie chyba w maju 2005r., w podobnym czasie zarejstrowal sie tam Frank. Od poczatku, do konca "ówczesnego" BKP to on nadwal tor, poziom i styl BKP. W kazdym temacie bylo Go pelno i jego ogromnej wiedzy. No i co jakis czas pokazywal swoje nerwy... ale taki juz jest Frank. Od kilku miesiecy nie wchodzilem na BKP, az ktoregos dnia , chyba we wtorek tam zajrzalem.... Ludzie dzis tam piszacy sa mniej wiecej na poziomie dzieci w wieku przedszkolnym. Dowiedzialem sie np. ze w peirwszych e38 byl silnik v6... ze NIVO regulujemy kladac sie pod auto.., ze 740iL w e32 to SKLADAK zreszta poczytajcie :
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=42872

to jest tak zalosne i zenujace.... BKP za czasow gdy pisal tam Frank wygladalo zupelnie inaczej. Czy dzis czytajac ten stek bzdur z linku uznamy BKP za zrodlo jakiejkolwiek wiedzy?? Chyba o dzieciach specjalnej troski.....


ALe o co mi chodzi??
Chcecie by bmw-sport zamienilo sie w jakas zalosna parodię?? A wiec w to czym moim zdaniem stalo sie dzisiejsze BKP??

Jesli tak to kontynujcie obrzucanie blotem Franka, ktory z tego co wiem stworzyl TO forum i kotry napisal chyba 2000 postow GŁÓWNIE takich, kotre wielu osobom POMOGLY w zdobyciu wiarygodnej wiedzy lub w fachowym rozwiazaniu problemu.

Dzial HUMOR mnie nie interesuje, nie dla niego odwiedzam bmw-sport wiec moze docenmy wklad pracy Franka w to co tu pisze? BO chyba nie MUSI tego robic. Ile byle kowal nazwuajacy sie mechanikiem bierze za diagnoze?? WIEDZA kosztuje Panowie i nikt nie musi sie nią dzielic za darmo. A jesli to jednak robi, zasluguje na SZACUNEK.

A Pułkownik Zuber widze swietszy od Papieza jest.... Nie ma co sie tak przyczepiac do tego jak nazwal Frank Piotra_Ł. Rozumeim, jest to niskie, ale spojrz na druga strone medalu, czy zachowanie Piotra przypisujacego sobie wiedze Franka, nie jest niskie?
Zreszta na temat wiedzy Piotra nie bede sie wypowiadal bo poleca ostrzezenia....

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:21 
Zgadzam sie w pełni z tobą, to Frank jest sercem i mózgiem tego forum i bez niego równiez pisalibyśmy o v6 w E38 :mur:
Ja w pełni doceniam prace Franka, taką wiedze jaką on posiada na temat BMW, nie posiada wiele osób, i nigdy bym sobie nie pozwolił na to by skopiować jego prace w którą włożył pewnie wiele wysiłku :ok:


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 16:27 przez DAREX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
stones1 napisał(a):
esli tak to kontynujcie obrzucanie blotem Franka, ktory z tego co wiem stworzyl TO forum

chyba juz o tym zapomnieli...
popieram w 10000%

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:29 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
stones1 napisał(a):
Nie ma co sie tak przyczepiac do tego jak nazwal Frank Piotra_Ł. Rozumeim, jest to niskie, ale spojrz na druga strone medalu.


Przyznaje,ze mnie poniosło i niepotrzebnie uzyłem tych okreslen wobec Piotra_Ł. TAki juz jestem ( nie tylko w wirtualnej rzeczywistosci) i tego nie ukrywam.

W tamtej sprawie juz chyba wszystko sobie wyjasniliismy.

Natomiast co do pisania to zdaje sie jest moj ostatni post na tym forum, bo nie widze sensu,zeby to kontynuowac. Wszystko jest przeciez w internecie, wszystko jest niczyje, łatwe do skopiowania i znalezienia. A nikt mi za to nie płaci,zeby sobie mną i moimi postami ktos gębe wycierał. Dziekuje za wspołprace Panowie.
Oby osoby, ktore najwiecej mają zawsze do powiedzenia w pogawedkach, rownie kreatywnie rozpisywały się w innych działach.

Powodzenia.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:30 
Frank napisał(a):
Przyznaje,ze mnie poniosło i niepotrzebnie uzyłem tych okreslen wobec Piotra_Ł. TAki juz jestem ( nie tylko w wirtualnej rzeczywistosci) i tego nie ukrywam.

W tamtej sprawie juz chyba wszystko sobie wyjasniliismy.

Natomiast co do pisania to zdaje sie jest moj ostatni post na tym forum, bo nie widze sensu,zeby to kontynuowac. Wszystko jest przeciez w internecie, wszystko jest niczyje, łatwe do skopiowania i znalezienia. A nikt mi za to nie płaci,zeby sobie mną i moimi postami ktos gębe wycierał. Dziekuje za wspołprace Panowie.
Oby osoby, ktore najwiecej mają zawsze do powiedzenia w pogawedkach, rownie kreatywnie rozpisywały się w innych działach.

Powodzenia.


Nie rób tego :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
stones1 napisał(a):
A Pułkownik Zuber widze swietszy od Papieza jest

Hmm... może być i tak.

To wszystko co miałem do powiedzenia napisałem w zamkniętym już wątku.
Szanując swój czas, nie udzielam się w tematach które uznam za bezsensowne lub po prostu głupie, więc pozwól kolego stones że i w tym temacie udzielać się nie będę.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:32 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Stones1 - w tematach które podałeś również piszą ludzie czytający nasze forum.

Nie nazywajmy poziomu poziomem przedszkolaka, nikt nie musi być mechanikiem a budowa samochodu nie musi być dla niego celem życia i nie każdy się musi na tym super znać.
Każdy ma swoją robotę na której sie zna, ma swoje zainteresowania ktore rozwija i każdemu zdarzy się palnąć głupote.
Od tego są fora żeby się kształcić i sobie wzajemnie pomagać. Nie każdy kto chce wizualnie poprawić auto musi się znać na jego budowie, ba, od tego są ludzie którzy powinni się znać, taką mają robotę, aby inni nie musieli się w niektóre rzeczy wczuwać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:35 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Pułkownik Zuber napisał(a):
stones1 napisał(a):
A Pułkownik Zuber widze swietszy od Papieza jest

Hmm... może być i tak.

To wszystko co miałem do powiedzenia napisałem w zamkniętym już wątku.
Szanując swój czas, nie udzielam się w tematach które uznam za bezsensowne lub po prostu głupie, więc pozwól kolego stones że i w tym temacie udzielać się nie będę.



wiesz powiem Ci tak, przypominasz mi tego pana w swoim podPISIE. To po pierwsze. Po drugie jesli myslisz ze mozesz sobie w "kulturalny" sposob mi do[cenzura] to jestes w bledzie. Nic mnie tak nie [cenzura] jak tego typu ludzie "nie ugryzie a krew wypije" . Ocen swoja role na tym forum z rola Franka. Wnioski chyba sa jasne?

Kyo - nie przeklinamy...

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 16:38 przez stones1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:41 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 1901
Lokalizacja: Siedlce
Moje BMW: e53
Kod silnika: m57
Kyokushin napisał(a):
każdemu zdarzy się palnąć głupote.


nie widzisz, że na tym i tamtym forum są wszech wiedzący piszący najwiecej postow w tematach technicznych, którzy nie maja zielonego pojecia o czym piszą??

Nie wiem dlaczego tak robią i po co. Ale tacy ludzie są i jest ich sporo

_________________
www.facebook.com/wyscigzlomow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
stones1 napisał(a):
wiesz powiem Ci tak, przypominasz mi tego pana w swoim podPISIE. To po pierwsze. Po drugie jesli myslisz ze mozesz sobie w "kulturalny" sposob mi dopierdalac to jestes w bledzie. Nic mnie tak nie [cenzura] jak tego typu ludzie "nie ugryzie a krew wypije" . Ocen swoja role na tym forum z rola Franka. Wnioski chyba sa jasne?


Jeżeli nie pasuje Ci czepianie się w kulturalny sposób, no to mi przykro, będziesz musiał je ścierpieć. No cóż życie...
Frank jest spoko gościem, którego znam chyba trochę dłużej niż Ty, a z którego wiedzy korzystałem również i ja. O jego roli świadczy chociażby liczba "pomógł" przy nicku.
Sprawę oczywistą tzn, założenie forum, administracja itp pomijam, bo to jasne że każdy kto zna historię powstania tego forum zna też wkład pracy franka.
Moja rola jest żadna- jestem zwykłym użytkownikiem- ale nie bardzo mogę wyciągnąć wnioski z tego porównania z frankiem. Jeżeli Ty czujesz się na siłach no to możesz mi pomóc.

Odnośnie całej sytuacji- napisałem tylko że przegięciem było nazwanie kogoś "cwelem" i takie mam zdanie.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 21:02 przez Pułkownik Zuber, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
kaamilalfa napisał(a):
Kyokushin napisał(a):
każdemu zdarzy się palnąć głupote.


nie widzisz, że na tym i tamtym forum są wszech wiedzący piszący najwiecej postow w tematach technicznych, którzy nie maja zielonego pojecia o czym piszą??

Nie wiem dlaczego tak robią i po co. Ale tacy ludzie są i jest ich sporo


dlatego warto chyba szanowac osoby z ogromna wiedza i "pielegnowac" ich ochote na dzielenie sie ta wiedza z innymi?? Czy moze jednak najwazniejszy jest dzial HUMOR?? Ktory fajnie ze jest.. ale chyba nie chcemy zalosnych zenujacych wypowiedzi w dziale mechanika od ktorych roi sie na BKP i NIE MA KTO TYCH BZDUR SPROSTOWAC.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:45 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
No bez Franka to bedzie nie zaciekawie...

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Pułkownik Zuber napisał(a):
stones1 napisał(a):
wiesz powiem Ci tak, przypominasz mi tego pana w swoim podPISIE. To po pierwsze. Po drugie jesli myslisz ze mozesz sobie w "kulturalny" sposob mi dopierdalac to jestes w bledzie. Nic mnie tak nie [cenzura] jak tego typu ludzie "nie ugryzie a krew wypije" . Ocen swoja role na tym forum z rola Franka. Wnioski chyba sa jasne?


Jeżeli nie pasuje Ci dopierdalanie się w kulturalny sposób, no to mi przykro, będziesz musiał je ścierpieć. No cóż życie...
Frank jest spoko gościem, którego znam chyba trochę dłużej niż Ty, a z którego wiedzy korzystałem również i ja. O jego roli świadczy chociażby liczba "pomógł" przy nicku.
Sprawę oczywistą tzn, założenie forum, administracja itp pomijam, bo to jasne że każdy kto zna historię powstania tego forum zna też wkład pracy franka.
Moja rola jest żadna- jestem zwykłym użytkownikiem- ale nie bardzo mogę wyciągnąć wnioski z tego porównania z frankiem. Jeżeli Ty czujesz się na siłach no to możesz mi pomóc.

Odnośnie całej sytuacji- napisałem tylko że przegięciem było nazwanie kogoś "cwelem" i takie mam zdanie.



wiec wnioski sa proste jak budowa cepa. Zobacz Pulkowniku ja nawet MATURY nie mam a potrafie te wnioski z proowania Twojej roli do roli Franka wyciagnac, a Ty nie potrafisz??

Oto wniosek:


Dla mnie to forum bez Franka nie istnieje, jest niczym.

Dla mnie to forum bez Pulkownika Zubera jest praktycznie tym samym forum.



p.s.

podobienstwo do KACZEK naprawde bije z Twoich postow. One tez nie uznaja zadnych autorytetow, nikogo nie szanuja.. no bo po co ? w koncu pozjadalo sie wszystkie rozumy... prawda??

A czym jest zycie to chyba jeszcze nie wiesz.

Szanujesz swoj czas? Moze pora zaczac szanowac INNYCH CZAS?!

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czym bedzie BMW-SPORT bez Franka i jego wiedzy ??
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:52 
Offline
Forumowicz

Posty: 245
Lokalizacja: Lublin
stones1 napisał(a):
Nie ma co sie tak przyczepiac do tego jak nazwal Frank Piotra_Ł.

Nazwał jak nazwał. Sam napisał, że go poniosło, więc rozumiem.

stones1 napisał(a):
Rozumeim, jest to niskie, ale spojrz na druga strone medalu, czy zachowanie Piotra przypisujacego sobie wiedze Franka, nie jest niskie?
Zreszta na temat wiedzy Piotra nie bede sie wypowiadal bo poleca ostrzezenia....


Kiedy sobie przypisywałem jego wiedze ? Raz skopiowałem jego post, nie podpisując się pod tym, że to moja wiedza. Za to go przeprosiłem. Rozumiem zrobiłem błąd nie pisząc z kąd mam te dane. Poprawiłem to. Postarałem się jak mogłem aby odkręcić tą sytuację. Moge wykasować tą liste, jeśli Frank uważa, że tak będzie dobrze, proszę tylko o sygnał

.Ja go błotem nie obrzuciłem. Także twierdze, że Frank dużo wniósł w to i tamto forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czym bedzie BMW-SPORT bez Franka i jego wiedzy ??
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Piotr_Ł napisał(a):
stones1 napisał(a):
Nie ma co sie tak przyczepiac do tego jak nazwal Frank Piotra_Ł.

Nazwał jak nazwał. Sam napisał, że go poniosło, więc rozumiem.

stones1 napisał(a):
Rozumeim, jest to niskie, ale spojrz na druga strone medalu, czy zachowanie Piotra przypisujacego sobie wiedze Franka, nie jest niskie?
Zreszta na temat wiedzy Piotra nie bede sie wypowiadal bo poleca ostrzezenia....


Kiedy sobie przypisywałem jego wiedze ? Raz skopiowałem jego post, nie podpisując się pod tym, że to moja wiedza. Za to go przeprosiłem. Rozumiem zrobiłem błąd nie pisząc z kąd mam te dane. Poprawiłem to. Postarałem się jak mogłem aby odkręcić tą sytuację. Moge wykasować tą liste, jeśli Frank uważa, że tak będzie dobrze, proszę tylko o sygnał

.Ja go błotem nie obrzuciłem. Także twierdze, że Frank dużo wniósł w to i tamto forum.


nie podoba mi sie jak nazwal Cie Frank. Ale nie podoba mi sie to co zrobiles, przypisujac sobie de facto autorstwo tej listy. Pulkownik zas umie dostrzec blad Franka, ale jakos Twojego bledu czy chamskiego zachowania nie widzi.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:58 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
kaamilalfa napisał(a):
nie widzisz, że na tym i tamtym forum są wszech wiedzący piszący najwiecej postow w tematach technicznych, którzy nie maja zielonego pojecia o czym piszą??


Jakby każdy sobie zdawał sprawę z tego że nie ma racji świat byłby piękniejszy. Nie było by problemów, wojen.

Każdy pisze co wie starajac się pomóc a że często ta wiedza sprowadza się do szczątkowych usłyszanych gdzieś informacji wychodza z tego różne śmieszne rzeczy.

Często te inrormacje są przez niektórych traktowane jako słowo pańskie i nie są nieprzekonywalni, co do faktu że są w błędzie, a są też tacy którzy chcą zabłysnać a nie bardzo wiedzą jak.
Tak czy siak, nie wynika to ze złej woli, ale z braku wiedzy, do której zdobycia są potrzebne źródła - takie jak fora internetowe, praktyka.

Powiem że fajnie że Piotrł sięgnął do postu franka, widocznie w jego oczach, podobnie jak w naszych Frank okazał się osobą godną zaufania i poziom jego wiedzy był wystarczający by uznać jego słowa za prawdziwe i 'podać dalej'.
Nie zmienia to faktu że w dobrym tonie było by podanie linka skąd jest informacja, ale nikt nie jest wszechwiedzący że takiego linka się nie podaje, choć w teorii chęć odwdzięczenia się autorowi nakazywała by np napisanie 'tekst franka'.
Poprostu chłop był na bkp, zobaczył że ktośtam o coś pyta, skojarzył że gdzieś to było, więc wziął i przekopiował. W tamtym temacie sam przyznał że rzeczywiście nie pomyślał i mógł dać linka. Nie ma sensu dalej tego roztrząsać.

Inna kwestia też jest taka że jak ktoś się nas pyta 'ile ma do 100 (na forum tico ile pali na 100)' i odpowiadamy '7' nie mówimy 'dane skopiowałem z instrukcji... którą napisał Hans Kloss z dnia, nr wydania... made in Germany'

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 17:01 przez Kyokushin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
stones1 napisał(a):
wiec wnioski sa proste jak budowa cepa. Zobacz Pulkowniku ja nawet MATURY nie mam a potrafie te wnioski z proowania Twojej roli do roli Franka wyciagnac, a Ty nie potrafisz??


Po prostu jesteś lotniejszy i bystrzejszy niż ja. :)

Cytuj:
Dla mnie to forum bez Franka nie istnieje, jest niczym.

Dla mnie to forum bez Pulkownika Zubera jest praktycznie tym samym forum.


Rozumiem że sugerujesz mi abym "zwijał mandżur" i "pikował" z tego forum, tak?
Być może jest to jakieś rozwiązanie... ale czego i dlaczego?
Może się pogubiłem, ale czy jest teraz na forum taka sytuacja "albo ja (frank), albo pułkownik zuber?"

stones1 napisał(a):
podobienstwo do KACZEK naprawde bije z Twoich postow. Oni tez nie uznaja zadnych autorytetow, nikogo nie szanuja.. no bo po co ? w koncu pozjadalo sie wszystkie rozumy... prawda??


Jest to złudzenie. Do kaczek to nawet fizycznie nie jestem podobny.
Autorytety uznaję, szanuję tych którzy na szacunek zasługują.
Wnioski które wyciągasz, (tzn, o tym iż autorytetów nie mam, nikogo nie szanuję) na podstawie tego iż ośmieliłem się napisać swoje zdanie o tym że nazwanie kogoś cwelem jest przegięciem, jest że zacytuję tutaj kaczkę "niewłaściwym skrótem myślowym". :)

stones1 napisał(a):
Pulkownik zas umie dostrzec blad Franka, ale jakos Twojego bledu czy chamskiego zachowania nie widzi.


Owszem widzę.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 17:00 przez Pułkownik Zuber, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 16:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 2827
Lokalizacja: Gdynia
wiecie co?? najdziwniejsze jest to ze Piotr_Ł, zachowal sie najlepiej, co niektorzy w tamtym temacie prezentowali bardzo niski poziom a Piotr_Ł, zachowal sie bardzo w porzadku...
wiecie co ja chyba tez odchodze...

_________________
E28 525e 05/1986
E28 535i 04/1987
E28 M535i 09/1986
E30 316iA 05/1990
E32 750i 09/1991
http://www.e12e28.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 17:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Dixi napisał(a):
a Piotr_Ł zachowal sie bardzo w porzadku...


No właśnie nie rozumiem już poco ta cała afera skoro wszystko wyjaśnione.
Jednego uniosło, inny nie wiedział, z drugiej strony skąd miał wiedzieć.

Tutaj ludzie mówią że odchodza, dzieci płaczą, kobiety płaczą, niedługo się okaże że benzyna zdrożała, WIG poszedł w dół, ryby zdechły w bałtyku a w ogóle to będziemy karani za wszystko i nie będzie niczego.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lutego 2007, 17:07 przez Kyokushin, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2007, 17:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Rzecz w tym Pulkowniku ze wziales strone Piotra_Ł, Tylko jego. A wystarczylo zaznaczyc ze szanujesz wysilek Franka. Chyba ze nie szanujesz... tak przynajmniej to wyglad. To sedno sprawy. Nie przeszkadzasz mi na tym forum, zreszta kim niby tu jestem by moc decydowac kto moze a kto nie moze tu pisac.. nikim. Twoje glupio madre docinki pod moim adresem mam .....

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL