BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 07:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 161  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 marca 2006, 17:52 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 41
Lokalizacja: W-wa
Tomek z tej strony - przywitał się


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 01:54 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 49
Lokalizacja: Polska:)
Witam :)
Mam na imię Grzegorz, rocznik 1984 :) Jestem na III roku prawa i na I ekonomii na Uniwerku w Krakowie :) - także zajmuję się studiami :) W tej chwili jeżdżę E-36 z rocznik 1993 w kolorze Mauritiusblau - auto od nowości w rodzinie :) (hehe...a jak ojciec ją kupowałem to nie wierzyłem, że zasiądę za jej kierownicą kiedyś...ale to taka osobista refleksja :)) To moje drugie BMW - pierwsze to srebrna E-34 530i - w tej chwili do kupienia :) Pozdrawiam wszystkich!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 08:32 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 18
Lokalizacja: BiÂłgoraj (lubelskie)
Witam starych i nowych kolegów.
Dla tych którzy mnie nie znają - jestem Paweł,mieszkam w Biłgoraju,jeżdze e32 735i z 89 roku.Jest to moje pierwsze BMW - posiadam je od października 2004.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 09:18 
Witam wszystkich!
Mam na imię Marcin, mieszkam w Warszawie. Mam 24 lata, studiuję dziennikarstwo na UW (magisterskie uzupełniające). BMW nie posiadam-jeszcze:) Mam zamiar kupić, prawdopodobnie będzie to E36 sedan. Pozdrawiam!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 14:32 
Witam wszystkich jestem z Jastrzebia mam nadzieje ze uda mi sie dolaczyc do grona posiadaczy BMW


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 17:48 
witam. i dzięki za miłe przyjęcie mnie tutaj. jestem z Radomia , mam 30 lat o zawodzie nie będe pisał bo jest nielubiany raczej .od tygodnia jestem posiadaczem bmw 318 Ti compact jest po prostu zajefajna. wcześniuej miałem 520i , reno 19 coupe, golfa 3 gt ,ale ten egzmplarz który teraz zakupiłem jest super. pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia 8)

[ Dodano: Wto 21 Mar, 2006 ]
:lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 marca 2006, 10:50 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 12
Lokalizacja: KrakĂłw/Radom
witam wszystkich etuzjastów :mrgreen:
Mam na imie Przemek, jestem z Radomia, mieszkam tymczasowo w Krakowie....
Jezdze BMW e36 318is coupe kolor arctissilber :D
studjuje informatyke, interesuje sie tuningiem moim kolejnym autem zapewne tez bedzie BMW
e46?? takie tam...przywiązanie do marki


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2006, 16:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 117
Lokalizacja: Lubin
witam wszystkich!!!jestem swiezo upieczonym posiadaczem bmw e36 coupe!!!!mieszkam w lubinie woj.dolnoslaskie to moj pierwszy kontakt z BMW i musze powiedziec ze jestem pod mega wielkim wrazeniem tej marki dotychczas jezdzilem oplem vectra i w miedzyczasie omega b :D :D :D

wiec jeszcze raz witam wszystkich serdecznie :D
pozdrawiam elesde


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 marca 2006, 23:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Kwidzyn
Moje BMW: e36, e30
Grzesiek, Kulas dla przyjaciol... Dla Was oczywiscie tez :) 23 lata, mecze studia informatyczne.

BMW e36 316i... Dwa lata temu zaraz po zakupie mowilem, po co wiekszy silnik? Przeciez to jest 100 konna maszyna, teraz mowie: Przydaloby sie podwoic stajnie.

"Apetyt rosnie w miare jezdzenia"

_________________
Bo Możesz Więcej

E30 - viewtopic.php?f=6&t=72121


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 00:42 
Witam serdecznie wszystkich, na stale mieszkam w Gdansku a tymczasowo od 1,5 roku na Zielonej Wyspie (w sumie jestem w trakcie pakowania gdyz zostalo mi juz tylko 10 dni) :D pracuje w drukarni a jak wroce to bede leniuchowal, szukal mojej przyszlej bejcy a potem odpicowywal ja :lol: Pozdro dla wszystkich a szczegolnie dla Labradora i Pulkownika Zuber'a


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 01:25 
Witam, jestem Piotrek, studiuje GiK we Wrocławiu. Od dwóch lat nie widzę dla siebie lepszego auta. A BMW dlatego, że to nietylko samochód. To coś znacznie lepszego 8)

Moje obecne autko to srebrna e36 tds, narazie zmian niep lanuje, ale zobaczymy co czas pokarze. Samochód marzeń- nowiuśka M5 8) a takie bardziej realne to 320d/330d e46 :mrgreen:

Pozdro dla znajomych z poprzedniego forum, których tu wielu ( czyli dobrze trafiłem :P )
Dzięki dla Labradora za zaproszenie!

Pozdrawiam!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 09:07 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Kwidzyn
Moje BMW: e36, e30
Ja tak sobie obserwuje i cieszy mnie bardzo, ze na forum widzimy coraz wiecej osob, ktore znamy z innego forum.

Im wieksza rodzina tym razniej.

Pozdrawiam nowych - "starych" forumowiczow.

_________________
Bo Możesz Więcej

E30 - viewtopic.php?f=6&t=72121


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 11:58 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 68
Lokalizacja: Eulem
Hi!
Moje śmigła to w kolejności:
- 1997 - 1999 E36 320 :lol:
- 2001 - 2003 E34 525 piękna sztuka była, białe skóry, rolety... :cry:
- 2005 - E39 523 :D

BMW mam dla przyjemności (na codzień służbowe Mondeo :roll: ). 90% czasu spędzam w Wawie, 10% na zachodzie Polski! Jeśli będziecie mieli pytania związane z ubezpieczeniami to walcie do mnie :lol:

_________________
Eulem E39 (523)
[E36/E34]
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=1150
a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 14:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
Witam
mam na imie Daniel rok mojej prod. to 08.08.1988

jestem uczniem LO w Lublinie. w 2007 maturka 8) a po maturce planuje isc na prawo

we wrzesniu kupuje BMW 318is 93-94 (na poczatek)
od malego interesuje sie motoryzacja, tej tematyce poswiecam bardzo duzo czasu, jednak po za tym interesuje sie tez: polityka, boksem, kulturystyka, psychologia, rajdami, etc.
slucham wszystkiego (nie slucham tak jak nie ktorzy nastolatkowie tylko hh, tylko techno, tylko metal a reszta jest zla. slucham muzy od klasycznej przez metal po hh. ale w aucie wole rocka albo metal- wiecie dlaczego 8) )

preferuje spokojna jazde po miescie(autopsja mnie tego nauczyla, jakis czas jezdzilem bez prawka i od tamtego czasu czekam biernie na ten dokument :twisted: )

zaprosil mnie na to forum labrador o ile dobrze pamietam :) pozdro dla niego oraz wszystkich userow tego forum.

ok, troche spamu walnalem ale dobry spam nie jest zly :lol:

w razie jakis pytan do mnie wlacie smialo :D
jeszcze raz pozdro for all 3mka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 15:43 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 37
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e46
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147131
Pozdro dla przedmówcy mojego imiennika z moich stron. Ale dwóch Danieli wiosny nie czynni wiec

Witam wszystkich :wink:

_________________
ZOBACZ MOJEGO SEDANA
Obrazek
NO RISK NO FUN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 22:12 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 834
Lokalizacja: warszawa
witam wszystkich ! Mam na imię Robert , mieszkam w Wawie, studiuje na PW i zajmuje się projektowaniem dróg :oops: - stan drogi zależy od wykonawcy nie od projektanta :mrgreen:
Lubie grać w szachy :mrgreen:

Pozdrawiam 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 23:23 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 91
Lokalizacja: Czaniec
Witam Wszystkich
Jestem chyba jedną z nielicznych osób na tym forum, które nie mają jeszcze własnej bumeczki :( ale jeżdżę sobie czasem "kochaneczką" Lega :lol: .Jestem w trakcie zarażania się pasją bmw (tylko nie mówcie o tym Lego :wink: bo pomyśli że ma na mnie wpływ i będzie stroił macho ;p ).
Jak na razie studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji i nie mogę się doczekać kiedy będę miała mgr. a to jeszcze 3 lata :evil:
Pzd dla wszystkich forumowiczów..
Buziak dla Lego :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 marca 2006, 23:30 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
Witaj Ula :D miło że dołączyłaś do nas i mam nadzieje że Ci się spodoba na tym forum.Pozdro :D

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2006, 21:47 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 365
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43
Witam!
Mam na imię Wiktor. Miszkam czasem w Słupsku czasem w Gdyni, studiuję zarządzanie na UG, dlatego raz tu a raz gdzie indziej. W listopadzie ubiegłego roku kupiłem moje 316i i zakochalem się bez pamięci:))) Już niedlugo będą foty w galerii...

_________________
Obrazek

..niejedzie to ale co ja poradzę


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: haaloooo
PostNapisane: 26 marca 2006, 19:54 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa/MilanĂłwek
Witam :)

Obijam się trochę na ekonomii (II rok) na UW, mieszkam w Warszawie.

Moja niunia, to e34 525td (z roczną pompą wtryskową), jest to mój pierwszy samochód,
śmigam nią półtora roku.

Obecenie trwa burzliwy i męczący otoczenie wybór następnego modelu...
Kasa gotowa, czas na wyjazd do Niemiec jest, brak tylko zdecydowania, a pomysły:
od e39 525i :D do e38 740d 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 161  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL