BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 13 maja 2024, 07:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: masakra pod opolem
PostNapisane: 19 lutego 2007, 20:09 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
http://www.24opole.pl/?id=shownews&news=295

Z niewyjaśnionych przyczyn kierująca osobowym renault 32-letnia kobieta zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z ciężarówką tej samej marki.... to opis dziennikarza ... dlaczego ludzie i tak zwalaja wine na tirowca ... czemu w polsce jest taka głupia moda że jak samochód wiekszy to napewno musi być jego wina :/ ...


['][']['][']

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 20:15 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 666
Lokalizacja: WGR
Moje BMW: ciemne coupe
bo w większości ludzie są bezmuzdzy i w większości spraw nie myślą racjonalnie a najprościej pewnie dlatego że przeszkadza im hałas który wytwarzają tiry itp. itd.

_________________
Bokiem Można Wszędzie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 20:18 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 35
Lokalizacja: Bielsko-BiaÂła
Borsuk napisał(a):
dlaczego ludzie i tak zwalaja wine na tirowca ... czemu w polsce jest taka głupia moda że jak samochód wiekszy to napewno musi być jego wina :/ ...

Bo ludzie w Polsce myslą,że jest dalej tak jak pare ładnych latek wstecz, tzn. Że kierowcy tirów jeżdżą bez odpoczynku, naginając czas pracy i często do tego niesprawnymi autami.
Ale na szczęście dla kierowców tirów i innych,w Polsce poprawiła się jakość aut ciężarowych i przestrzeganie czasu pracy kierowców.

_________________
ALBERTO Z BIELSKA-BIAÂŁEJ


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 21:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
albertmor napisał(a):
Bo ludzie w Polsce myslą,że jest dalej tak jak pare ładnych latek wstecz, tzn. Że kierowcy tirów jeżdżą bez odpoczynku, naginając czas pracy i często do tego niesprawnymi autami.
a nie jest tak ?
stan napewno jest dużo lepszy... ale kilkanośnie godzin za kólkiem przktycznie bez przerwy to norma

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 21:57 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
Tu nie chodzi o stan techniczny TIRow.. czy zmeczenie.. Tu chodzi o glupote, brak kultury, wyobrazni i nieodpowiedzialnosc!!!. Moj przyjaciel zginal 2 lata temu tylko dlatego, ze kierowca TIRa chcial sie zabawic i dodal gazu jak on go wyprzedal....niestety niefart byl taki, ze z naprzeciwka pojawila sie ciezarowka, ktora miala 40ton ladunku i zero szans na wyhamowanie... Zginal na miejscu i niech mi nikt nie pisze, ze TIRowcy sa swieci. Jedzie taki _pajac_ w trasie...znudzony, nie daj Bog jak jest ich wiecej... to co robic? Trzeba sie kurna zabawic...

Ps. Dodam, ze podstawa jest to, ze musza sie zmienic ludzie, ktorzy prowadza te TiR`y. Tachograf? Oszukuja... znajomy pracowal w firmie gdzie zajmowali sie tacho i wiem jak bylo.... Kultury cham sie nie nauczy, za pozno.. to trzeba miec wpajane od dziecinstwa, to samo ograniczniki predkosci hehehe.. Jak to jest, ze ja jade 100km/h, a TIR mnie wyprzedza?


Ostatnio edytowano 19 lutego 2007, 22:25 przez reserved, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lutego 2007, 22:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2408
Lokalizacja: dolnoÂślÂąskie
reserved napisał(a):
Jak to jest, ze ja jade 100km/h, a TIR mnie wyprzedza?

Bo duzy moze wiecej.

:wstyd:

_________________
pozdro!
| a w uszach koncert rzędowej szóstki |


-> Zobacz Moja Bunie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 10:56 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Cytuj:
Borsuk napisał/a:
dlaczego ludzie i tak zwalaja wine na tirowca ... czemu w polsce jest taka głupia moda że jak samochód wiekszy to napewno musi być jego wina ...

Bo ludzie w Polsce myslą,że jest dalej tak jak pare ładnych latek wstecz, tzn. Że kierowcy tirów jeżdżą bez odpoczynku, naginając czas pracy i często do tego niesprawnymi autami.
Ale na szczęście dla kierowców tirów i innych,w Polsce poprawiła się jakość aut ciężarowych i przestrzeganie czasu pracy kierowców.
_________________

mam w dalszej rodzinie dwóch tirowców i wiem jak kombinują jazda na dwie tarczki itp.
CB w aucie mają poto żeby uniknąć kontroli bo jeżdżą na podwójnym gazie po wczorajszym pijaństwie.
Nieraz przy lekkiej imprezie już mało co nie doszło do mordobicia ze względu na rużnicę poglądów. :kwasny: :zly:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 12:14 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
Cytuj:
mam w dalszej rodzinie dwóch tirowców i wiem jak kombinują jazda na dwie tarczki itp.
CB w aucie mają poto żeby uniknąć kontroli bo jeżdżą na podwójnym gazie po wczorajszym pijaństwie.
Nieraz przy lekkiej imprezie już mało co nie doszło do mordobicia ze względu na rużnicę poglądów. :kwasny: :zly:


Widać ze znasz drogi z opowieści innych ludzi :) ... jak byś troche pojeździł to byś takich bzdur nie pisał ...

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 12:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Borsuk napisał(a):
Widać ze znasz drogi z opowieści innych ludzi ... jak byś troche pojeździł to byś takich bzdur nie pisał ...

:szok: chyba masz mętny wzrok bo ja nie pisałem o drogach tylko o stanie kierowców i ich kombinacjach.
Jakbyś widział gościa po trasie wypijającego od godziny 18 do 22 ;8 lub 10 piw który się ledwo wtacza do domu, a rano wsiadającego do ciężarówki to byś wiedział o czym mowa. :zakrecony: .Co moze własnym oczom mam nie wierzyć????? Podobne obrazki oglądam dośc często bo mieszkamy płot w płot.
Więc zastanów się o co ci tak naprawdę biega i sam nie pisz herezji??

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 12:58 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
mcgiver napisał(a):
Borsuk napisał(a):
Widać ze znasz drogi z opowieści innych ludzi ... jak byś troche pojeździł to byś takich bzdur nie pisał ...

:szok: chyba masz mętny wzrok bo ja nie pisałem o drogach tylko o stanie kierowców i ich kombinacjach.


hehehe a gdzie ja napisalem że Ty piszesz o stanie dróg ?? ... to że Twój sąsiad tak robi to nie znaczy że każdy jeden kierowca tira jest taki sam ... więc daruj sobie wsadzanie wszystkich kierowców do jednego worka ...

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 13:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1746
Lokalizacja: Berlin
Moje BMW: E46 M3 + E60
Kod silnika: S54 + M54
Na pewno wśrod tirowców jak i wśród każdej innej grupy ludzi są czarne owce. Sęk w tym, że oni dysponują wielkimi pojazdami ważącymi kilkadziesiąt ton, poruszającymi się z dużymi prędkościami. Na tirowcach spoczywa dużo większa odpowiedzialność niż na innych użytkownikach dróg. Dużo jeżdżę i często spotykam takich, którzy zrobią miejsce gdy chcę ich wyprzedzić, przepuszczą itp. Bywają też tacy, którzy w dupie mają ograniczenia prędkości, bo przez CB się dowiedzieli że w miasteczku X nie ma policji. Ograniczenie do 40km/h a ja w lusterku widzę tira z włączonymi wszystkimi reflektorami, który wyhamował 15cm za moim zderzakiem. Nie życzę nikomu takiego widoku! :cenzura:
Parę razy też zostałem obtrąbiony kiedy wjechałem z podporządkowanej na drogę główną, gdzie było ograniczenie do 50km/h. Jedynka, dwójka i już mam 60 - a za mną słyszę tylko trąbienie że za wolno jadę :wsciekly:

Jeżdżąc często na drodze Świecko-Poznań za każdym razem jak zatrzymuję się na jakiejś stacji ze sklepem spożywczym, mam okazję spotykać kierowców tirów, którzy robią sobie "przerwę" od jazdy. Powiem tylko, że nie bez powodu na kazdym CPN'ie można dostać każdą ilość alkoholu. :chytry:


Nie uogólniam tutaj bo jak już mówiłem, w kazdej grupie ludzi znajdą się tacy, którzy zepsują dobre imię. Zwracam jedynie uwagę na to, że u wielu osób nie zauważyłem tego poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo innych na drodze. Mój kolega miał kilkanaście tirów, przy czym tylko jeden z jego kierowców często i gęsto powodował wypadki. "Duży może więcej" - tym się kierował i tego nie urywał. Jedna osoba przez niego zginęła. :( Znam jeszcze paru kierowców tirów, którzy nigdy rozumem nie grzeszyli. W podstawówce już odstawali od reszty, z trudem skończyli zawodówki, ciągłe awantury, cwaniactwo, ale zrobili prawko na ciężarówkę i teraz jeżdżą, bo nic innego nie potrafią zrobić dobrze. To ich właśnie podejrzewam o brak wyobraźni na drodze :zly:


Na autostradach jakoś nie ma takiego cwaniactwa, jedynie na naszych polskich drogach jest meksyk :zly:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 14:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
Borsuk napisał(a):
hehehe a gdzie ja napisalem że Ty piszesz o stanie dróg ?? ...

i znowu przekręcasz kota ogonem ...eehhh szkoda gadać. :zdegustowany:

Cytuj:
Znam jeszcze paru kierowców tirów, którzy nigdy rozumem nie grzeszyli. W podstawówce już odstawali od reszty, z trudem skończyli zawodówki, ciągłe awantury, cwaniactwo, ale zrobili prawko na ciężarówkę i teraz jeżdżą, bo nic innego nie potrafią zrobić dobrze. To ich właśnie podejrzewam o brak wyobraźni na drodze
:rotfl: :rotfl:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 15:33 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 990
Lokalizacja: Żory
Moje BMW: E46 330i, było kilka
Kod silnika: M54B30
Cytuj:
Tu chodzi o glupote, brak kultury, wyobrazni i nieodpowiedzialnosc!!!. Moj przyjaciel zginal 2 lata temu tylko dlatego, ze kierowca TIRa chcial sie zabawic i dodal gazu jak on go wyprzedal....niestety niefart byl taki, ze z naprzeciwka pojawila sie ciezarowka, ktora miala 40ton ladunku i zero szans na wyhamowanie... Zginal na miejscu i niech mi nikt nie pisze, ze TIRowcy sa swieci. Jedzie taki _pajac_ w trasie...znudzony, nie daj Bog jak jest ich wiecej... to co robic? Trzeba sie kurna zabawic...

No takiego steku bzdur to dawno nie słyszałem.
"Przyspieszający TIR" nie dający sie wyprzedać, z całym szacunkiem dla zmarłego, ale TIR nawet przyspieszając rakieta nie jest i nigdy nie będzie, a juz wogóle jezeli mówimy o załadowanym.
Tak samo z cięzarówką wyskakujaca z naprzeciwka, cięzko ją zauwazyc było .... ehhh

ale nie ważne jak doszło do tego wypadku.

trzeba być delikatnie nie rozgarnietym, żeby pakowac do jednego worka wszystkich kierowców ciężarówek. Znam osobiście kilku, i sa to w pełni kulturalni uzytkownicy Polskich jak i zagranicznych dróg, smiem twierdzić że nie jednemu narwańcowi uratowali zycie, gdyż uniemozliwili wyskoczenie na czołówke, na moich oczach działo sie tak kilkakrotnie! A to że jakis idiota się trafi to norma, sami walczycie ze stereotypami łysego dresiarza za kierownicą BMW, a walicie sterotypami na kierowców ciezarówek. O czym to swiadczy?
Dla mnie idiotą i wiesniakiem jest ten, co przez miasto zapierdziela bokiem jadac 80km/h. To jest zachowanie ok? A chyba takich debili jest wiecej niż kierwow cięzarówek bez wyobraxni.
Pamiętajcie, że z reguły Ci kierowcy mają domy a wnich zony i dzieci, jak i kredyty do spłacania i stwierdzenie że z nudów się zabawił jest delikatnie mówiąc farsą. ozdr

_________________
Pełna oferta oryginałów i zamienników dla BMW|MINI|MOTORRAD

http://www.ASO-BMW.pl[/b]
https://www.facebook.com/ASOBMW/

Sprzedam:
BMW X3 Sport Pakiet


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: masakra pod opolem
PostNapisane: 20 lutego 2007, 16:12 
Offline
Forumowicz

Posty: 126
Lokalizacja: Londyn
Borsuk napisał(a):
http://www.24opole.pl/?id=shownews&news=295

Z niewyjaśnionych przyczyn kierująca osobowym renault 32-letnia kobieta zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z ciężarówką tej samej marki.... to opis dziennikarza ... dlaczego ludzie i tak zwalaja wine na tirowca ... czemu w polsce jest taka głupia moda że jak samochód wiekszy to napewno musi być jego wina :/ ...


['][']['][']


Nie umiecie czytac?Przeciez w tym konretnym przypadku jast ewidetna wina kierowcy renaulta,kierowca tira raczej nie mial szans zjechac,Poza tym,ja rowniez znam paru kierowcow tirow ktorzy sa ok.


Ostatnio edytowano 20 lutego 2007, 16:15 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 22:33 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
Jeztom napisał(a):
Cytuj:
"Przyspieszający TIR" nie dający sie wyprzedać, z całym szacunkiem dla zmarłego, ale TIR nawet przyspieszając rakieta nie jest i nigdy nie będzie, a juz wogóle jezeli mówimy o załadowanym.
Tak samo z cięzarówką wyskakujaca z naprzeciwka, cięzko ją zauwazyc było .... ehhh

ale nie ważne jak doszło do tego wypadku.


Ta? TIR ciagnal cysterne - pustą.. dodal gazu jak osobowka juz chciala sie schowac na swoj pas i "lekko" ja przyhaczyl.. zdjec z wypadku nie bede przedstawial bo nie sa apetyczne. "Przyspieszajacy TIR" ? Widziales kiedys jak potrafi przyspieszac ciagnik siodlowy?.. przestan pisac jak o czyms nie masz pojecia. Z mojej strony EOT


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lutego 2007, 23:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 690
Lokalizacja: Centrum
Moje BMW: M450i
Kod silnika: M62B46+MOD
Panowie jak dzieci :wstyd: wkategorii tirowców i osobówek trafiają się tacy sami bezmózgowcy wiem coś o tym bo rocznie robie ok 130tyś km ;)

_________________
WWW.KLINIKA-BMW.PL
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lutego 2007, 00:14 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
w końcu wypowiedzieli sie ludzie którzy maja cos wiecej do powiedzenia jak miło ... ja robie miesiecznie około 20 tysiecy kilometrów plus minus 5 tys. ... i fakt faktem czasem tirowcy podniosa ciśnienie ale sto razy bardziej wole tirowców niz kobiety z głowami w szybach ... parkujace 15 minut osobówke w miejscu gdzie autobusem mozna by zaparkowac bez wiekszego problemu ... :)

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lutego 2007, 11:47 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 44
Posty: 990
Lokalizacja: Żory
Moje BMW: E46 330i, było kilka
Kod silnika: M54B30
Cytuj:
Przyspieszajacy TIR" ? Widziales kiedys jak potrafi przyspieszac ciagnik siodlowy?.. przestan pisac jak o czyms nie masz pojecia. Z mojej strony EOT


nie nie widziałem, dziadek mi opowiadał, a później widziałem w TV heh

Zazwyczaj nie wypowiadam się w temacie o którym pojęcia nie mam. jechałem wielokrotnie jako pasazer zestawami załadowanymi(40ton) jak i pustym jak i samym siodłem, głównie SCANIA 417KM z roku 1998 . Mysle że to sa wystarczające rekomendacje.
A "TIR" jeździ za granice, a jeżdżący "TIR" za granice nie pozwala sobie na szybsza jazde niz pozwala na to ogranicznik, bo żadnego kierowcy na to nie stać. Przykro mi z powodu Twojego kolegi, ale obiektywny to ty nie jesteś w tej sprawie napewno.

pozdrawiam.

PS: Temat Tirowców jest jak LPG lub 4gary vs 6 vs8 vs 12 . Dopóki ktoś nie przejedzie się 6-tką będzie twierdził że 4 sa wystarczająco piekne, a reszta tylko dużo pali.

_________________
Pełna oferta oryginałów i zamienników dla BMW|MINI|MOTORRAD

http://www.ASO-BMW.pl[/b]
https://www.facebook.com/ASOBMW/

Sprzedam:
BMW X3 Sport Pakiet


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 00:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 818
Lokalizacja: PL
Moje BMW: saab 93 SC
Kod silnika: Z19DTH
no nic, a pamietacie taki filmik "Szalony TIR" ? :hyhy: ... nie trzeba komentowac, wystarczy ogladnac http://youtube.com/watch?v=oRYzSZxdp9Y :wstyd: O tych pajacach co jada za nim nie ma co mowic... mozna uznac, ze poswiecali sie dla nagrania..
Swoja droga.. w TVNie to tez juz chyba emitowali ? :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 00:40 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1691
Lokalizacja: ÂŻYWIEC
reserved napisał(a):
no nic, a pamietacie taki filmik "Szalony TIR" ? ... nie trzeba komentowac, wystarczy ogladnac http://youtube.com/watch?v=oRYzSZxdp9Y O tych pajacach co jada za nim nie ma co mowic... mozna uznac, ze poswiecali sie dla nagrania..
Swoja droga.. w TVNie to tez juz chyba emitowali ?

jak tylko się zaczoł ten temat, to zaraz mi się przypomniał ten filmik , oglądałem go jakieś 3 lata temu :hyhy:

_________________
_____________________________________________________________________________________________________________________



TYLNY NAPĘD JEST JAK SEX-POCO JEŹDZIĆ NA RĘCZNYM JAK MOŻNA DAĆ W P...e
http://mcg1ver.__prosze_uzyc_innego_hostingu_do_zdjec_/albumy/516168-123.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL