BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 12:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 16:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Kornelio napisał(a):
skad sie biora? masz wynik pracy poprzedniego rzadu...za 3-4 lata bedziemy mieli wyniki pracy kaczek...


racja, Kaczory nic dobrego nie zrobiły, no poza otwarciem przystanku intercity we Włoszczowie, jest mi wstyd za nasz rząd i tyle w tym temacie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 16:54 
LEGO napisał(a):
Goscie wydaja kase na podgrzewane chodniki,przeloty samolotem do rodziny itp,caly czas staraja rozliczyc przeszłosc niby po co... jak nie zaczna normalnie rzadzic caly wzrost gospodarczy szlak trafi :dobani:
pozatym MAM DOSYC LUDZI KTÓRZY NIE POTRAFIA POWEDZIEC JEDENEGO ZDANIA ZEBY SOBIE NIE "BEKNAC" lub SIE NIE ZACIĄC

Chodnik jak chodnik, Kwaśniewski też nie takie bajery sobie fundował. O przelotach do rodziny to pierwsze słyszę, raczej posłanka Senyszyn z SLD ciągle lata z Warszawy do Gdyni samolotem za państwowe pieniądze. Jakoś nikt tego nie nagłaśnia. Małe awantury w sejmie nie mają wpływu na wzrost gospodarczy, od tego są reformy i moim zdaniem idą w dobrym kierunku. Dba o nie Zyta Gilowska, a jak wiadomo doświadczenie ma ogromne, więc nie ma co dramatyzować. Ja mam dosyć ludzi, którzy nie potrafią napisać jednego zdania bez błędu ortograficznego, interpunkcyjnego czy składniowego. Co do Kaczyńskich to są naprawdę mądrzy. Nie na darmo wykładali na Uniwersytecie. Jakbyś mówił "z głowy" przez godzinę czy dwie to też byś się zaciął. Nie wielu jest polityków, którzy nie potrzebują kartki, aby przemawiać. Zresztą znam parę osób, którzy znają osobiście Prezesa PiS i nie dadzą na niego złego słowa powiedzieć. Jest jedną z nielicznych osób, o których można powiedzieć, że jest uczciwy. Nie mówiąc już, że jest złodziejem. Mało jest też takich patriotów. Wierzcie lub nie, ale oni chcą dobrze dla Polski i tym samym dla każdego z nas.
W każdym normalnym kraju nastąpiło rozliczenie przeszłości. Szkoda tylko, że nie zrobiliśmy tego tak jak Niemcy, od razu po zakończeniu, ale żadna partia nie była do tego skłonna. Chociaż rząd Olszewskiego chciał, ale Wałęsa wetował antyubeckie ustawy i rząd został obalony przez dysydentów, na czele z Donaldem Tuskiem. Widać coś mieli na sumieniu. Teraz jest okazja to się nikomu nie podoba. Gdyby oczyścić stanowiska państwowe z tych starych komuchów, milicjantów to żyłoby się o wiele lepiej. UBecy, SBecy, którzy kiedyś pałowali ludzi, teraz żyją sobie dostatnio, mając ogromne emerytury. A ofiary często żyją z malutkiej renty i są niezdolni podjąć pracę, bo jakiś SBek ich uszkodził podczas przesłuchania. Jaki rząd chciał to rozliczyć ? Żaden. To jest przeszłość, ale bez niej nie da się tworzyć normalnej przyszłości. Tak samo jest w życiu, niezapłacone podatki, jakieś finansowe malwersacje, przestępstwa, czyli zaległa przeszłość, prędzej czy później was dopadnie. Z taką przeszłością nie da się normalnie żyć. Mówicie, że Radio Maryja, mohery itp. Słuchał ktoś z was tego radio kiedykolwiek ? Oglądaliście wiadomości w TV Trwam ? Ja kiedyś obejrzałem i powiem, że były obiektywne. Pokazywali wypowiedzi polityków i mówili o sprawach, które nie były pokazywane w żadnej z telewizji. Jak ktoś nie oglądał to niech się nie wypowiada, bo tylko wpisuje się w stereotyp debila, który powtarza wszystko co usłyszał, a na własne oczy nie widział. Mój kolega pracuje w MSWiA, do tej pory pracowali tam tylko ludzie po znajomości. Ciężko było kogoś wyrzucić, bo miał "plecy". Mało robił, a kasę brał. Było dużo osób, a wystarczyła czasami jedna osoba do wykonania danego zadania. Teraz jest inaczej, sporo ludzi zostało wyrzuconych i nie ma kolesiostwa. Tak samo jest w innych państwowych zakładach. Ci starzy pracownicy narzekają, że przyjmują do pracy młode osoby. A dlaczego nie ? Są wykształceni, znają się na rzeczy i nie robią problemów. A tamci przeważnie siedzą tylko na tych stołkach i piją kawę, a załatwić coś to od razu jest wielki problem. Jest wyraźna zmiana. Wiadomo ten rząd bardziej dba o biednych obywateli, ale każdemu się nie dogodzi.

Bagor napisał(a):
Apropo złodziei to poszukajcie ich wśród waszych znajomych lub spójrzecie na siebie.

Co do tego to podtrzymuję zdanie. Wszyscy widzą innych, a nikt siebie. Tak samo danie łapówki jest przestępstwem. W Polsce jest tylu drobnych cwaniaczków, że to oni prędzej okradają państwo, niż ono ich.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 17:05 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
co do kolesiostwa w PiSie pozwole sie nie zgodzic ze go nie ma.Otoz lubiany przez moherkow niejaki Pan Marcinkiewicz np zalatwil swojemu dobremu koledze (mojemu nauczycielowi WF z uczelni, sedziemu koszykowki Gorzowskiej ktorej Marcinkiewicz jest fanem i bywa na meczach) stanowiski wicewojewody.ot taki jeden maly przyklad.Gosc jest wporzadku, dobrze robi swoje ale na boga na wicewojewode to on sie nie nadaje ale teraz z niego wielki polityk sie zrobil. zenujace.

p.s sprawdzcie sobie w necie - wicewojewoda woj. Lubuskiego niejaki Ireneusz Madej

ale oczywiscie kolesiostwa w PiSie nie ma...

a co powiecie na chamsa probe zalatwienia Kaziowi posadki prezesa PKO?to naprawde bylo bezczelne...i cale szczescie sie nie udalo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 17:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
bagor a ty sie nie nasluchales? lazisz za kaczorami i wszystko widzisz na wlasne oczy? w polityce nie ma uczciwosci powiedz mi czy jakbys tam byl i mogl kupic sobie nowa siodemke nie kupilbys? ja bym bral z miejsca samolotem tez bym do domu wracal bo moglbym byc pare godzin wczesniej a lapowki sa na calym swiecie i nikt tego nie zmieni i dobrze ze okradaja panstwo zanim ono ich okradnie sam go okradam bo nigdy bym nie wyzyl za to co nam oferuje panstwo i nie gadaj takich bzdetow ze kaczki sa ok bo sa jak cala reszta wszyscy z jednego wora wyszli i nic na to nie poradzimy ja widze tylko jedna roznice tamten rzad nie ponizal sie tak jak kaczki moim zdaniem to kaczki sa poziomu swoich koalicjantow


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 19:40 
Kornelio napisał(a):
co do kolesiostwa w PiSie pozwole sie nie zgodzic ze go nie ma.Otoz lubiany przez moherkow niejaki Pan Marcinkiewicz np zalatwil swojemu dobremu koledze (mojemu nauczycielowi WF z uczelni[...]

ale oczywiscie kolesiostwa w PiSie nie ma...

a co powiecie na chamsa probe zalatwienia Kaziowi posadki prezesa PKO?to naprawde bylo bezczelne...i cale szczescie sie nie udalo...

Na jednym przykładzie osądasz, że jest kolesiostwo w PiS ? Jeśli tak, to brawo. Ja mówię, co się dzieje w MSWiA oraz innych państwowych zakładach. Jest lepiej w porównaniu do tego co było do tej pory. To jest ważne. A kolesiostwo zawsze było i pewnie będzie, ale chociaż w mniejszym stopniu. Co do Marcinkiewicza to też mi się nie podobało, ale nie został prezesem PKO, więc ok. Przynajmniej wiadomo, że "Kaczki" nie mają pełnej władzy, jak to się zwykło mawiać.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 20:15 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
pozar_morza napisał(a):
bagor a ty sie nie nasluchales? lazisz za kaczorami i wszystko widzisz na wlasne oczy? w polityce nie ma uczciwosci powiedz mi czy jakbys tam byl i mogl kupic sobie nowa siodemke nie kupilbys? ja bym bral z miejsca samolotem tez bym do domu wracal bo moglbym byc pare godzin wczesniej a lapowki sa na calym swiecie i nikt tego nie zmieni i dobrze ze okradaja panstwo zanim ono ich okradnie sam go okradam bo nigdy bym nie wyzyl za to co nam oferuje panstwo i nie gadaj takich bzdetow ze kaczki sa ok bo sa jak cala reszta wszyscy z jednego wora wyszli i nic na to nie poradzimy ja widze tylko jedna roznice tamten rzad nie ponizal sie tak jak kaczki moim zdaniem to kaczki sa poziomu swoich koalicjantow


żenujące to co piszesz... :kwasny:
masz odwage tak ostentacyjnie przyznawać się do złodziejstwa ?? :kwasny:
i czy to prawda co piszesz, że gdybyś nie kradł to byś nie wyżył.. ? :kwasny:
jakoś 3 litry możesz utrzymać... :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 20:53 
pozar_morza napisał(a):
bagor a ty sie nie nasluchales? lazisz za kaczorami i wszystko widzisz na wlasne oczy?

Nasłuchałem się, ale świadomie i w przeciwieństwie do poniektórych potrafię oddzielić ziarno od plew.

pozar_morza napisał(a):
w polityce nie ma uczciwosci

Widzę, że masz problem z rozróżnieniem skali występowania. Pewnie, że w polityce nie ma uczciwości, ale może być ona większa lub mniejsza.

pozar_morza napisał(a):
powiedz mi czy jakbys tam byl i mogl kupic sobie nowa siodemke nie kupilbys? ja bym bral z miejsca samolotem tez bym do domu wracal bo moglbym byc pare godzin wczesniej

Wiem, że ciężko to zrozumieć, ale wyobraż sobie, że nie kupiłbym jeśli byłoby to z przekrętu. Szkoda, że więszkosć ludzi myśli tak jak Ty, bo byłoby o wiele lepiej w Polsce.

pozar_morza napisał(a):
a lapowki sa na calym swiecie i nikt tego nie zmieni i dobrze ze okradaja panstwo zanim ono ich okradnie sam go okradam bo nigdy bym nie wyzyl za to co nam oferuje panstwo

Nie wiem czy byłeś kiedykolwiek w Rosji, ale tam jest dopiero łapówkarstwo. W Holandii na przykład ten problem prawie ne występuje. Ja nie daję i mam wielu znajomych, którzy też nie dają łapówek. Bez okradania państwa też da się wyżyć i to całkiem dobrze. Ja nie popieram tego typu rozumowania, wręcz gardzę takimi ludźmi, bo przez nich nigdy nie będzie choć odrobinę lepiej.

pozar_morza napisał(a):
i nie gadaj takich bzdetow ze kaczki sa ok bo sa jak cala reszta wszyscy z jednego wora wyszli i nic na to nie poradzimy ja widze tylko jedna roznice tamten rzad nie ponizal sie tak jak kaczki moim zdaniem to kaczki sa poziomu swoich koalicjantow

Tiaa wszyscy z jednego wora. Strasznie uogólniasz, może mówisz to na swoim przykładzie ? To tamten rząd poniżał się, aż wstyd jak była prowadzona polityka zagraniczna wobec Rosji i Niemiec. Gorzej niż na kolanach. Kwaśniewski czekał 2 godziny, aż go łaskawie Putin może przyjmie. Wstyd. Koalicja niestety jest z LPR i Samoobroną, ale innego wyjścia niestety nie było.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 21:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
Bagor jedyne co wywnioskowalem z twoich wypowiedzi to to ze jestes omamiony(by nie pisac glupi).
pepsi1001 napisał(a):
Na jednym przykładzie osądasz, że jest kolesiostwo w PiS
to jeden z wielu.Wiesz kim jest teraz prezes Orlenu?Jeden z najlepszych przyjaciol Kaczynskich.
Bagor napisał(a):
Dba o nie Zyta Gilowska, a jak wiadomo doświadczenie ma ogromne, więc nie ma co dramatyzować

jakie ona ma doswiadczenie??masz niski poziom wiedzy politycznej a probujesz tu ludzi nawracac na pis
Bagor napisał(a):
Mój kolega pracuje w MSWiA, do tej pory pracowali tam tylko ludzie po znajomości. Ciężko było kogoś wyrzucić, bo miał "plecy". Mało robił, a kasę brał. Było dużo osób, a wystarczyła czasami jedna osoba do wykonania danego zadania. Teraz jest inaczej, sporo ludzi zostało wyrzuconych i nie ma kolesiostwa. Tak samo jest w innych państwowych zakładach. Ci starzy pracownicy narzekają, że przyjmują do pracy młode osoby. A dlaczego nie ? Są wykształceni, znają się na rzeczy i nie robią problemów. A tamci przeważnie siedzą tylko na tych stołkach i piją kawę, a załatwić coś to od razu jest wielki problem. Jest wyraźna zmiana. Wiadomo ten rząd bardziej dba o biednych obywateli, ale każdemu się nie dogodzi.

gowno prawda tez mam takich znajomych i zmieniaja sie tylko wysokiej stanowiska i wchodze na nie mlodzi wyksztalceni dzialacze PISuaru
Bagor napisał(a):
Jest wyraźna zmiana. Wiadomo ten rząd bardziej dba o biednych obywateli, ale każdemu się nie dogodzi.

gdzie ty widzisz to zmiane.Jestes stworzony do pracowania przez cale swoje zycie jako magazynier czy tym podobne stanowisko bo gdybys mial wlasna firme takich herezji bys nie pisal. W Polsce jest coraz gorzej mlodzi ludzie nie widza tu przyszlosci uciekaja do innych krajow ,pracodawcom jest ciezko o pracownikow, podatki jak byly wysokie tak są


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 21:27 
tomasz86staszic napisał(a):
nie to to jest przegiecie stary ty chyba jakis slepy jestes jak nie widzisz co te kaczory robia.Nasluchales sie chyba za duzo radia maryja.Przeciez ciagle dzieje sie jakies przekrety tylko to nie wychodzi na wierzch poogladaj sobie troche wiadomosci codziennie slychac jak kogos rozliczaja a nic nie robia.Tak ja juz stones napisal oni nic nie zrobili w gospodarce!!!! :/ jak narazie opinia o naszym rzadzie w krajach europejskich spada na dno!! nic dziwnego przeciez kaczki glaby nawet dobrze po angielsku mowic nie umieja.Z taka Polska bedzie coraz ciezej o zagranicznych inwestorow

Nie chce mi się nawet za bardzo na Twoje wypociny odpisywać, ale postaram się.
Ślepy nie jestem i widzę co się dzieje. Według mnie idzie ku lepszemu. Wbrew pozorom to Ty się za dużo naoglądałeś wiadomości albo szkła kontaktowego. Piszesz o jakichś przekrętach możesz podać przykłady ? Argument, że są tylko nie wychodzą na wierzch możesz sobie mamie w domu poopowiadać. Bo chyba nie potrafisz samodzielnie myśleć, tylko masz mętlik w głowie spowodowany wszechobecną czarną kampanią. W ogóle piszesz nieprawdę, Polska zdobywa coraz więcej inwestorów. Co do języków to mogę to samo powiedzieć o Tobie. Ja oprócz angielskiego znam rosyjski, a Ty na 100% nie. I ma to jakieś znaczenie ?
Apropo reform i projektów ustaw:
http://www.pis.org.pl/article.php?id=6059
http://www.pis.org.pl/dokumenty.php?s=sejm

Oczywiście nic nie robią i będzie źle, bo tak mi powiedzieli w telewizji i już :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 21:40 
tomasz86staszic napisał(a):
Bagor jedyne co wywnioskowalem z twoich wypowiedzi to to ze jestes omamiony(by nie pisac glupi).
pepsi1001 napisał(a):
Na jednym przykładzie osądasz, że jest kolesiostwo w PiS
to jeden z wielu.Wiesz kim jest teraz prezes Orlenu?Jeden z najlepszych przyjaciol Kaczynskich.
Bagor napisał(a):
Dba o nie Zyta Gilowska, a jak wiadomo doświadczenie ma ogromne, więc nie ma co dramatyzować

jakie ona ma doswiadczenie??masz niski poziom wiedzy politycznej a probujesz tu ludzi nawracac na pis
Bagor napisał(a):
Mój kolega pracuje w MSWiA, do tej pory pracowali tam tylko ludzie po znajomości. Ciężko było kogoś wyrzucić, bo miał "plecy". Mało robił, a kasę brał. Było dużo osób, a wystarczyła czasami jedna osoba do wykonania danego zadania. Teraz jest inaczej, sporo ludzi zostało wyrzuconych i nie ma kolesiostwa. Tak samo jest w innych państwowych zakładach. Ci starzy pracownicy narzekają, że przyjmują do pracy młode osoby. A dlaczego nie ? Są wykształceni, znają się na rzeczy i nie robią problemów. A tamci przeważnie siedzą tylko na tych stołkach i piją kawę, a załatwić coś to od razu jest wielki problem. Jest wyraźna zmiana. Wiadomo ten rząd bardziej dba o biednych obywateli, ale każdemu się nie dogodzi.

gowno prawda tez mam takich znajomych i zmieniaja sie tylko wysokiej stanowiska i wchodze na nie mlodzi wyksztalceni dzialacze PISuaru
Bagor napisał(a):
Jest wyraźna zmiana. Wiadomo ten rząd bardziej dba o biednych obywateli, ale każdemu się nie dogodzi.

gdzie ty widzisz to zmiane.Jestes stworzony do pracowania przez cale swoje zycie jako magazynier czy tym podobne stanowisko bo gdybys mial wlasna firme takich herezji bys nie pisal. W Polsce jest coraz gorzej mlodzi ludzie nie widza tu przyszlosci uciekaja do innych krajow ,pracodawcom jest ciezko o pracownikow, podatki jak byly wysokie tak są

Szkoda mi słów na Ciebie. Omaniony już mówiłem, jesteś Ty. Co do głupoty to obrażasz sporą część polaków, która głosowała na PiS. Apropo Zyty Gilowskiej: http://www.mf.gov.pl/dokument.php?dzial=8&id=50831
Nie wiem po czym stwierdziłeś, że jestem magazynierem, ale powiem Ci że jestem studentem --> języki obce.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 21:48 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
hahahahaha Bagor zalosny jestes.Co idzie ku lepszemu??No podaj mi co sie w twoim zyciu zmienilo na lepsze od kiedy rzadza kaczory.
Bagor napisał(a):
Ja oprócz angielskiego znam rosyjski, a Ty na 100% nie
no i co z tego?Lepszy sie czujesz?Tak samo moge napisac ze znam angielski na 100% lepiej niz ty?Te linki co podales to sa plany. Takie plany to ma kazda partia bardzo fajne. Dla mnie przekretem jest to ze z wysokich stanowisk sa zwalniani kompetentni ludzie po to tylko zeby ich miejsca zajeli wspolpracownicy kaczek.Przykladem moze byc rowniesz fakt ze zniknely dwa nazwiska czlonkow pis na liscie wsi


Ostatnio edytowano 22 lutego 2007, 21:56 przez tomasz86, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 21:55 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
Bagor napisał(a):
Nie wiem po czym stwierdziłeś, że jestem magazynierem, ale powiem Ci że jestem studentem.

po twojej glupocie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:01 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
tomasz86staszic napisał(a):
kompetentni ludzie


A to ciekawe.
Jakbyś był na miejscu kaczek, też byś usuwał ludzi którzy by ci robili koło dupy... i wsadzał swoich. Nie ważne czy takich czy innych, grunt że posłusznych.
... a co do ich kompetentności - przez ostatnie lata jej dowiedli. Już wszyscy zapomnieli prywatyzacje?

Czy Twoim zdaniem ktoś kto jest magazynierem jest głupi? W taki sposób ludzie sympatyzujący z opozycją oceniają innych? ...żenujące...

stones1 - interesuje cię co przeszło - zapraszam do lektury dzienników ustaw.

Ciekawe jest to jak sympatycy PO tolerancyjnie i liberalnie obrażają osoby co mają inne poglądy - na odległość czuć ksenofobię i zakłamanie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lutego 2007, 22:12 przez Kyokushin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kyokushin napisał(a):
Jakbyś był na miejscu kaczek, też byś usuwał ludzi którzy by ci robili koło dupy... i wsadzał swoich. Nie ważne czy takich czy innych, grunt że posłusznych.
nie przyponiam sobie żeby za innych rządów odbywało sie to na taką skale...
Co do tego że nic nie robią to sie nie zgodzę .... szukają "agentów" jak szaleni :rotfl:, i to zajmuje im cały czas.....
Kyokushin napisał(a):
Nie ważne czy takich czy innych, grunt że posłusznych.
tak toretyzując to wolał bym kogoś mi przciwnego niz takiego jełopa jak giertych naprzykład :D

_________________
[you] zobacz moje qp
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri



Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:07 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
Kyokushin napisał(a):
A to ciekawe.
Jakbyś był na miejscu kaczek, też byś usuwał ludzi którzy by ci robili koło dupy... i wsadzał swoich. Nie ważne czy takich czy innych, grunt że posłusznych.

nie dziwie sie ze glosowales na kaczynskich jak wychodzisz z takiego zalozenie ze nie wazne czy ktos cos robi dobrze w tym kraju tylko wazna jest poslusznosc wobec kaczynskich to gratuluje ci twojej madrosci.
Kyokushin napisał(a):
Już wszyscy zapomnieli prywatyzacje?
o co ci chodzi rozwin mysl?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Kyokushin napisał(a):
Nie ważne czy takich czy innych, grunt że posłusznych.

ale przywaliles :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
tomasz86staszic napisał(a):
nie dziwie sie ze glosowales na kaczynskich jak wychodzisz z takiego zalozenie ze nie wazne czy ktos cos robi dobrze w tym kraju tylko wazna jest poslusznosc wobec kaczynskich to gratuluje ci twojej madrosci.


Czy masz do mnie coś osobistego? Bo czuję sarkazm..

...uderz w stół a norzyce się odezwą...
To że normalne jest że wstawia się ludzi posłusznych nie oznacza że wstawiają debili.
A kompetencję ludzi których zdejmują można ocenić po pracy poprzednich rządów...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:22 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2315
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: M5
Kod silnika: nie wiem nie znam si
Cytuj:
Czy masz do mnie coś osobistego? Bo czuję sarkazm..
to dobrze czujesz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:24 
tomasz86staszic napisał(a):
Bagor napisał(a):
Nie wiem po czym stwierdziłeś, że jestem magazynierem, ale powiem Ci że jestem studentem.

po twojej glupocie

Wiesz co chłopczyku tego już za wiele. Przy najbliższej okazji porozmawiamy sobie inaczej. Możesz mnie znaleźć na Szturmowej 4. Między wykładami mam 15 minutowe przerwy, starczy na męską rozmowę. Twoje teksty wobec mojej osoby są stricte osobiste i niestety na to pozwolić nie mogę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lutego 2007, 22:26 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
tomasz86staszic napisał(a):
to dobrze czujesz


Możesz swoje zdanie rozwinać? Mógłbym również znaleść 15 minut przerwy. Przy okazji chętnie poznam Bagora.

Może napiszesz jakie odczucia masz odnośnie mojej osoby.
Słyszałem że sympatycy opozycji są liberalni i tolerancyjni... odnoszę wrażenie że jest nieco inaczej.

Szanuję różne poglądy i rozumiem że każdy ma swoje zdanie, ale nie pozwolę sobie żartować z mojej osoby. Czuję się szykanowany za poglądy politycznie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL