BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 03:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: WOJSKO!!
PostNapisane: 28 marca 2006, 12:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Jakież dziś było moje zdziwienie gdy śpiąc sobie smacznie zadzwonił do mnie do domu dzwonek i w wizjerze zobaczyłem listonosza. Otworzyłem i myśląc że mnie zaskoczy znowu jakimś rachunkiem, wyjął bilet do wojska. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie drobiazg że ja już służbe odbyłem!! Dziwne żeczy sie w WKU dzieją ale nigdy nie sądziłem że aż taka sytuacja sie zdarzy. PARANOJA. Gdy pojechałem do WKU Kielce Śródmieście wszyscy udawali Greków. Nie wiedzieli dlaczego po co i kto to wysłał. Zrobiłem im niezłą awanture i mam nadzieje że to sie nie powtórzy. Przez nich spałem godzinę krócej. Ciekawy jestem czy Wam sie takie przygody z WKU przydażyły.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, 15:21 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
Nie jesteś odosobnionym przypadkiem, mi kiedyś przysłali tak samo bilet, ale w trochę innych okolicznościach, a mianowicie kiedy jeszcze studiowałem miałem delikatny poślizg w ukończeniu w terminie, zostałem najpierw wezwany po terminie upływu odroczki w celu wyjaśnienia, gdzie dyplom itp., ale przedstawiłem następną odroczkę i sprawa miała być zamknięta, a tu za tydzień polecony i uprzejma prośba o stawienie się dnia... w celu odbycia służby wojskowej. Ale nie miało to żadnych następstw...
po skończeniu studiów zostałem z automatu przeniesiony do rezerwy i na tym się moja historyja z Wojskiem zakończyła.

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, 16:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
no dobra ale ja pracuje w Policji, odsłużyłem wojsko w Szczytnie w szkole policyjnej a oni mnie jeszcze ciągają. Tej pani co przyjmuje interesantów sie jeszcze ode mnie oberwało. Poprostu rzuciłem legitymacją i pytam jej jak to możliwe że bez wojska mnie do policji wzięli??


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2006, 18:39 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
No niestety brak organizacji, przepływu informacji i nieodpowiedni ludzie mogą robić tylko bałagan, aż człowiekowi gul skacze.

.....po skończeniu studiów zostałem z automatu przeniesiony do rezerwy i na tym się moja historyja z Wojskiem zakończyła

Chyba, że któregoś pięknego dnia zapuka mi do drzwi listonosz z biletem w ręku....

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL