BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 15:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 331  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 8 maja 2017, 11:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
F&F 8:
Byłem, widziałem, podobało mi sie, jak zwykle nie oglądam zapowiedzi, nie zawiodłem sie. Podobał mi się motyw z Stathamem i dzieckiem (ale pewnie dlatego że mam Maleństwo w podobnym wieku) oraz z samochodami nad którymi można przejąć kontrolę zdalnie (ale jak tam się znalazł B5 po lifcie :-P)
Było i wesoło i szybko 8 / 10

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 8 maja 2017, 12:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
ZuchLCT napisał(a):
Moonlight (2016) obejrzałem skuszony 3 oscarami i kilkoma innymi nagrodami. Film dostał oscary dlatego że promowanie odmienności jest w modzie (główni bohaterowie homosie) co w połączeniu z filmem o murzynach daje nam przepis na sukces. Film bez puenty, po prostu o dwóch gejach murzynach i tyle. Panowie teraz do was propozycja, jeśli ktoś z Was ma ochotę na oscara to proponuję nakręcenie filmu gdzie głównym bohaterem jest mieszaniec murzyna i żyda, o rudych włosach, dodatkowo homoseksualista o nieokreślonej płci, sukces murowany!!! :ok: aha jeszcze ocena, no to tak: scenariusz -4.76/10 dźwięk i kamera 10/10


Gdy film będzie dodatkowo pluł jadem na Polskę i Polaków, to poza oskarem zdobędzie również nagrodę na niemieckim Berlinale i francuskim Cannes.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 8 maja 2017, 13:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Jednym z fajniejszych filmow jakie widzialem od dawna to Split 2016
Polecam :)
http://www.imdb.com/title/tt4972582/

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 9 maja 2017, 14:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Lincoln napisał(a):
Podobał mi się motyw z Stathamem i dzieckiem
to prawda, fajna scena :)
Lincoln napisał(a):
ale jak tam się znalazł B5 po lifcie )
hehe tez czepnąłem się głównie tego auta :P

Ja zrobiłem sobie wczoraj seans z "Ogniem i Mieczem" :hyhy: świetnie się ogląda :ok: teraz czas na Potop :)

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 9 maja 2017, 15:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Księgowy - Całkiem, całkiem. Ode mnie 6,5 / 10.


http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99gowy-2016-728399


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 10 maja 2017, 06:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Strażnicy Galaktyki 2

Akcja, humor, gadający szop. Dla mnie bomba :) 8/10

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 12 maja 2017, 07:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
"XIII - Spisek"

http://www.filmweb.pl/serial/XIII+-+Spisek-2008-463507

"6 dróg do śmierci"

http://www.filmweb.pl/film/6+Ways+to+Die-2015-710999#


Oba filmy ciekawe. Szczególnie ten pierwszy. Ode mnie kolejno 7,5 i 7 / 10.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 14 maja 2017, 11:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
Obrazek
nowy Alien - ogólnie ok chociaż mogło być lepiej chyba. Prometeusz bardzo mi się podobał ale w tym momencie ubili to co zbudowali tamtym filmem. Akcji dużo ale żeby było jej dużo to musi być bardzo skompresowana i tutaj to było bardzo widać, nie było budowania napięcia tylko z jednej masakry hyc w drugą. Dobra końcówka, niby do przewidzenia ale była taka jaka powinna być. Dla fanów Aliena - chyba obowiązkowy film ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 15 maja 2017, 20:44 
DanyU napisał(a):
trzeba dodać że pół filmu sobie grozili że się pozabijają, a potem razem z montują skrzynię i śmieją z żartu... nie idźcie na ten film


heheh taką opinię właśnie trafiłem na złomniku :D

Cytuj:
Moją recenzję ósmej części „Szybkich i wściekłych” chciałbym przedstawić w formie scenariusza do części dziewiątej.

W „Fast & Furious 9” „Rodzina” Domenica Toretto rozrosła się już do ok. 40 osób. Jest tam m.in. niewidomy kucharz, specjalista od wybuchów Khalid oraz łysa hakerka o 12 palcach. Tym razem jednak ich kolejny skok zakłóca wiadomość, że Brian O’Conner jednak żyje i został porwany przez tajemniczego laserowego mordercę Draculę (w tej roli Szyja Labuff), który chce wyekstrahować z niego DNA do stworzenia armii najlepszych kierowców na świecie i w ten sposób wyprztykać Toretta z interesów.

Rodzina dowiaduje się, że Dracula przetrzymuje O’Connera w swojej tajnej bazie na Księżycu. Nie szczędząc więc środków, przebudowuje swoje samochody na rakiety kosmiczne. 900-konny Charger Toretta otrzymuje rakietowe silniki, podobnie zostają przerobione inne pojazdy, w tym Nissan GT-R, Porsche 911 GT coś tam i Opel Agila w wersji Cosmo. Toretto przed wylotem w kosmos odmawia założenia kombinezonu, mówiąc że „rodzina to powietrze, którym oddycham”. W sile 8 samochodów rodzina opuszcza Ziemię i leci na Księżyc. Tam jednak czekają już na nich strażnicy Drakuli w księżycowych pojazdach. Odbywa się pościg, w trakcie którego nasi bohaterowie w swoich autach skaczą 6-krotnie wyżej i dalej niż mogliby to zrobić na Ziemi. W pewnym momencie Roman zostaje trafiony z blastera i wypada z samochodu. Na szczęście jest czarny i świetnie pochłania promienie słoneczne, dlatego nie umiera z zimna, gdy ratuje go Letty. Laserowy morderca Dracula postanawia przenieść O’Connera do swojej Innej Bazy o nazwie „Inna Baza”. Nasi bohaterowie gonią jego statek po kosmosie swoimi samochodami. W pewnym momencie z tego statku zostaje wystrzelona torpeda w stronę samochodu Toretta. Domenic wysiada, łapie torpedę i krzyczy „nie masz szans z moją rodziną, Drakula”, odrzucając ją w stronę tego statku, ale niestety trafia w powierzchnię Księżyca, który wybucha na miliard kawałków. Pościg trwa. Toretto spada na ziemię, lądując niechcący w Bahrajnie podczas wyścigu Formuły 1. Wygrywa go swoim Chargerem, objeżdżając wszystkie bolidy. Zostaje udekorowany jako zwycięzca. Impreza, szampan, laski. Tymczasem w centrum dowodzenia siłami F&F trwają gorączkowe poszukiwania „Innej Bazy”. Hakerka o 13 palcach zauważa niespodziewany ruch na dnie Rowu Mariańskiego. Okazuje się, że „Inna Baza” mieści się właśnie tam. Atak będzie więc przeprowadzony dwutorowo. Jedni członkowie rodziny zaatakują „Inną Bazę” od strony wody specjalnie przerobionymi samochodami, a drudzy jeszcze bardziej specjalnie przerobionymi samochodami wgryzą się w skorupę ziemską i podkopią się od strony płaszcza ziemskiego. Plan idzie świetnie, po drodze Toretto na dnie oceanu walczy wręcz z 12-metrowym rekinem, którego w końcu zabija lewym prostym, mówiąc „you may be a shark, but I got family”. Okazuje się, że świat nielegalnych wyścigów przeniósł się na dno oceaniczne. Aby poznać lokalizację „Innej Bazy” Toretto musi wygrać wyścig swoim Chargerem ze stuningowaną łodzią podwodną. Emocjonujący wyścig w kompletnych ciemnościach to festiwal pisku opon na podwodnych zakrętach i bulgoczących silników. Łódź podwodna rywali Domenica wreszcie rozbija się o ławicę śledzi i droga do „Innej Bazy” stoi otworem. Rodzina wbiega do środka aby uwolnić Briana, ale w tym momencie Baza okazuje się statkiem, który zaczyna wypływać na powierzchnię. Cała rodzina wsiada do samochodów i zaczyna go gonić. Statek opuszcza wody oceanu i unosi się w powietrze. Trwa pościg w chmurach, który przenosi się nad wieżowce różnych miast, raz Honkongu, raz Moskwy, raz Helsinek, a następnie do stratosfery. Statek „Inna Baza” osiąga prędkość światła, ale Toretto wciska w swoim Chargerze przycisk „LIGHTS”, co oznacza „prędkość światła S” i dogania go. Lecą łeb w łeb z prędkością światła mijając galaktyki, Toretto wysiada z samochodu i bije się z laserowym mordercą Draculą stojąc okrakiem między statkiem a swoim samochodem, w tym czasie Brian O’Conner uwalnia się z klatki i rusza tunelem nadprzestrzennym wykonanym z Mercedesa klasy B na ziemię. Toretto tymczasem zabija Draculę kluczem do kół z „Parts R’Us” i szybko wraca na imprezkę na Jamajce.

A ja tak lubiłem pierwszą część.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 15 maja 2017, 20:58 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 15 maja 2017, 22:24 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Byłem w kinie na tym. Ogólnie co część jestem coraz bardziej zniesmaczony. Ale musiał ktoś mieć łeb żeby w scenariuszu ująć przejęcie rosyjskiego okrętu podwodnego :rotfl: To była ostatnia część którą obejrzałem, więcej nikt mnie nie namówi. A w sumie byłem na premierze. I Charger moc od 1000KM do 5000KM :rotfl: Nawet moja kobita powiedziała że ostatni raz, bo nie lubi jak śpię w kinie :D Nawet polskie " Jestem mordercą " bardziej trzymało w napięciu :kwasny: To było po prostu śmieszne :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 11:14 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Tabu http://www.filmweb.pl/serial/Tabu-2017-708201# polecam ten serial.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 11:52 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
pawelek napisał(a):
To była ostatnia część którą obejrzałem, więcej nikt mnie nie namówi. A w sumie byłem na premierze.

I tak pójdziesz.
Wymaganie od serii F&F ambitnej akcji, dialogów itp. itd. jest jak wymaganie od Citroena Berlingo właściwości jezdnych. Mają być szybkie samochody, wybuchy i zupełnie odrzucona rzeczywistość które ma sprawić, że oglądający zrobi wow na efekty specjalne.
Mnie się podobał, odprężyłem się przez dwie godziny i na następną część również pójdę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 12:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Tu chyba nie chodzi o to że wymaga się dialogów czy ambitnej akcji, ale pierwsza czy druga część, były bardziej ukierunkowane na pokazanie w fajny sposób (przelot kamery przez wydech do silnika itd) nielegalnych wyścigów ulicznych. Późniejsze wplątanie wątków kryminalnych było OK, bo nadal było dużo ścigania, a ósemka chyba za daleko poszła już, bo wyścig po zamarzniętym jeziorze pomiędzy lambo, pickupem na gąsienicach i łodzią podwodną to już parodia trochę. Ale spoko, rozumiem fanów serii, ja jestem fanem Szklanej Pułapki i każda część mi się podoba bez względu na stopień absurdu pokazany w sumie w każdej części :P

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 14:11 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
DanyU napisał(a):
ale pierwsza czy druga część, były bardziej ukierunkowane na pokazanie w fajny sposób (przelot kamery przez wydech do silnika itd) nielegalnych wyścigów ulicznych. Późniejsze wplątanie wątków kryminalnych było OK, bo nadal było dużo ścigania, a ósemka chyba za daleko poszła już

Pewnie dlatego odniosła sukces bo gdyby przez 8 części byłoby ściganie to już dawno by się znudził.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 19:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
7 częśc była już sensacyjna, a 8emka to już czyste kino akcji, które ma na siebie zarobić. Tak samo jak było z transporterem 1, a pozniej 4-5 czy tam 6 częscia z kolei. Klimat niestety zaginął. Nie nudze się przy takich filmach, ale to już nie to.

ps.Przyznam, że na początku filmu , akcja na kubie... wrociły miłe wspomnienia, ten klimat... aaa później.. zaczęła się wielka Hameryka.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 19:48 
Rafał napisał(a):
Mają być szybkie samochody, wybuchy i zupełnie odrzucona rzeczywistość które ma sprawić, że oglądający zrobi wow na efekty specjalne.

Czy ja wiem? W moim przypadku to jest pewna granica po której przekroczeniu film mnie bardziej wkoorwia swoimi debilizmami niż odpręża :D
Rozumiem, że to lekkie, efektowne kino, ale chyba nie musi być aż tak głupie... Ja F&F skończyłem na Tokio Drift...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 20:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Michu napisał(a):
Rafał napisał(a):
Mają być szybkie samochody, wybuchy i zupełnie odrzucona rzeczywistość które ma sprawić, że oglądający zrobi wow na efekty specjalne.

Czy ja wiem? W moim przypadku to jest pewna granica po której przekroczeniu film mnie bardziej wkoorwia swoimi debilizmami niż odpręża :D
Rozumiem, że to lekkie, efektowne kino, ale chyba nie musi być aż tak głupie... Ja F&F skończyłem na Tokio Drift...

Potwierdzam, Tokio Drift to ostatni odcinek gdzie była jakaś fabuła i wszystko trzymało się kupy

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 20:14 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 40
Posty: 2237
Lokalizacja: Stalowa Wola/Bandon-Ireland
Moje BMW: E46Coupe E63Coupe
Kod silnika: M54B30 M57D30TU
Obcy..

Ogldalem na max screen w sobote. powiem szczerze lepiej sie ogladalo obcego kiedys w tv z ripley.

tu jak dwoch androidow gra sobie na flecie to mnie troche smieszylo :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bardzo przewidywalny koniec,

moim zdaniem bedzie kilka fajnych do obejzenia niebawem

MUMIA z Tomem Cruise m
Krol Artur
Piraci z Karaibow
Transformers

a poza tym czekam na gre o tron bo winter is coming n coming n coming >>>>>>>>>>>>>>

juz powli zamawiam bilety na wielki ekran

_________________
Garage....
Betsy
Czarna Wdowa
Silver Queen
White Lady

"No Replacement for Displacement... "


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio oglądałeś/aś ?
PostNapisane: 16 maja 2017, 20:17 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
DanyU, napisał(a):
Tu chyba nie chodzi o to że wymaga się dialogów czy ambitnej akcji, ale pierwsza czy druga część, były bardziej ukierunkowane na pokazanie w fajny sposób (przelot kamery przez wydech do silnika itd) nielegalnych wyścigów ulicznych. Późniejsze wplątanie wątków kryminalnych było OK, bo nadal było dużo ścigania, a ósemka chyba za daleko poszła już, bo wyścig po zamarzniętym jeziorze pomiędzy lambo, pickupem na gąsienicach i łodzią podwodną to już parodia trochę.


Tak, dokładnie o to mi chodziło.

Rafał, napisał(a):
I tak pójdziesz.


Nie pójdę. Za bardzo się męczyłem na ostatnim. Nie jestem jakimś fanem serii, obejrzałem wszystkie, bo przy poprzednich jeszcze dało się odprężyć. Ale jeśli następna będzie, zapewne obejrzę w necie. Do kina nie pójdę.

Na pewno za to pójdę na premierę Piratów z Karaibów :cwaniak: Tu jestem fanem serii.

Ostatni w miarę dobry film, na którym byłem w kinie, to Przełęcz ocalonych. Jak ktoś nie oglądał, to warto obejrzeć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 331  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL