BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 07:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 7 kwietnia 2016, 00:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
ded napisał(a):
Przy obecnych cenach paliw to ja bym brał coś ekonomicznego, taniego w naprawach, młodego, silnik pb + gaz i zapomniał o nastoletnich bmw. Za luksusy teraz nikt nie płaci a im mniej bedzie kosztowało auto tym więcej zostanie taksiarzowi w kieszeni. Mam wrażenie, że w tym fachu ludzie ledwo wiążą koniec z końcem więc jest to priorytet.


Wiesz, problem w tym, że szukam auta z którego kierowania i jazdy będę czerpał jakąś przyjemność. Spędzam sporo czasu za kółkiem i jazda jakąś tandetą nie sprawia mi przyjemności. Uwierz też, że gdybym ledwo wiązał koniec z końcem nie zakładałbym tu tematu, i nie pytał o BMW tylko sobie kupił jakąś Astrę z 1.4 :P

Pablo325i napisał(a):
ten silnik ogarnie bez najmniejszego problemu spec we Wrocławiu. Jak chcesz kontakt napisz PW. Ja serwisuję u niego swoje dwie E39, niestety obie nie mają M54B30, żebym mógł napisać Ci konkretniej coś o tym silniku.


Nie chodzi przypadkiem o Leo z forum i serwis BMW Motorexpert?

Pablo325i napisał(a):
A ogólnie naprawy E39 na pewno nie będą tak denerwujące jak vectry V6
czy jakoś tak?

Jestem pewny, że jest o niebo prostsza w ewentualnych naprawach.

Cytuj:
30.000zł na auto? 24.000zł auto i 6000zł instalacja gazowa? Myślę że znajdziesz coś ładnego i zadbanego.


Chyba za 3000zł, nie 6000zł :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 7 kwietnia 2016, 17:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
Arecki_Ldz napisał(a):
Wiesz, problem w tym, że szukam auta z którego kierowania i jazdy będę czerpał jakąś przyjemność. Spędzam sporo czasu za kółkiem i jazda jakąś tandetą nie sprawia mi przyjemności.

auto to Twoje miejsce pracy, więc to normalne że nie chcesz pracować w jakimś kiblu :rotfl:
Szkoda życia, w sumie jedną trzecią jakoś spędzamy go w pracy. Zarobek nie jest najważniejszy, też mógłbym zmienić pracę i zarabiać więcej...

Arecki_Ldz napisał(a):
Nie chodzi przypadkiem o Leo z forum i serwis BMW Motorexpert?

tak, o Niego chodzi. Nazwę troszkę przekręciłeś ;) . Myślę, że M54B30 by Ci ogarnął na tip top co by tam się nie działo.

Arecki_Ldz napisał(a):
Chyba za 3000zł, nie 6000zł

3000zł to chyba totalne minimum do sześciocylindrowego silnika o mocy ponad 200KM. A przykładowo Prins będzie pewnie kosztował z 6000zł. Ja mam w 528i Prinsa za 2150 euro z 2011 roku i jestem mega zadowolony.
Ale wiadomo, nie ma co przepłacać... Ja sam bym chyba nie dał tyle za instalację, ale że już była założona i był rachunek to czemu nie ;)

Arecki_Ldz napisał(a):
Astrę z 1.4

w takim sprzęcie można chyba zapomnieć o pełnej regulacji elektrycznej foteli i kierownicy, nie?
Niby ustawiasz raz na cały dzień, rok... Ja natomiast lubię sobie zmieniać pozycję co jakiś czas, szczególnie gdy długo siedzę w aucie...

Arecki_Ldz, siedziałeś w komfortach w E39? Jak nie to koniecznie sobie usiądź w takim fotelu i ustaw pod siebie. Moim zdaniem ja na tamte lata są to mega wygodne fotele. W przypadku moich dolegliwości z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa pompowanie na tym odcinku bardzo pomaga!

Kultura pracy R6 w E39 też daje duży komfort kierowcy i pozwala odpoczywać w ciszy gdy silnik ma niskie obroty. Chyba że nie uznajesz absolutnie przebywania w aucie przy wyłączonym audio...

Wentylator nagrzewnicy jest też dobrze wyciszony a nawiewy nie wydają denerwujących odgłosów.

BARDZO przydatną rzeczą jest ogrzewanie postojowe w standardzie (z tego co mi wiadomo) z ciepłego silnika, jakieś 5-10 min po zgaszeniu jest nadal ciepły nawiew, nawet bez kluczyka, można sobie zamknąć auto i wysiąść. Często z tego korzystam, praktycznie zawsze w zimie gdy idę na zakupy na przykład.

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 7 kwietnia 2016, 17:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1926
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 530i
Kod silnika: M54B30
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
z tym olejem to nie tak do końca że każda albo prawie każda, ja mam 530 i ... na valvo 5w50 wzieła od wymiany do wymiany litr. Teraz zalałem Fuszka 0w40, przejechane 3000 i narazie ZERO ubytku. Kolega jeździ na shelu, 5w30 (chyba) i nic nie dolewa, a to jest typ który butuje prawie za każdym startem ze świateł... Więc jak trafisz na mocno sfatygowanego - może być problem. Ale ogólnie to dobre motory, świece wymienia się banalnie prosto, klocki, tarcze, mega prosto. No do odmy to fajnie zdjąć kolektor, a raczej inaczej się nie da :) ale to podczas instalacji podtlenku zrobisz kompleksowo ( Jak kupisz to za dobrą cenę odsprzedam CI dwa NOWE przewody od odmy bo mi zostały - zdublowałem sobie zamówienie) manual - zobacz ile kosztują sprzęgła z dwumasą, automat - od 500 do 1000zł za skrzynie. Tyle ode mnie ;) aaa jak będziesz kupował - od mało kumatego sprzedawcy, podczas pracy silnika możesz odpiąć wtyczkę od nieszczęsnego zaworu DIS jak przestanie coś klekotać w okolicy kolektora to znaczy że zawór rozklekotany i do wymiany. Wtedy możesz urwać na nowy 1000zł ;) WARTO !
zdjęcie komory silnika z zaznaczonym zaworem: Obrazek
zdjęcie zaworu i widać gdzie wtyczunia wchodzi Obrazek

_________________
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149340
Niebieski junkers w mpaku !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 8 kwietnia 2016, 00:58 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
Pablo325i napisał(a):
3000zł to chyba totalne minimum do sześciocylindrowego silnika o mocy ponad 200KM. A przykładowo Prins będzie pewnie kosztował z 6000zł. Ja mam w 528i Prinsa za 2150 euro z 2011 roku i jestem mega zadowolony.
Ale wiadomo, nie ma co przepłacać... Ja sam bym chyba nie dał tyle za instalację, ale że już była założona i był rachunek to czemu nie


Mam znajomego gazownika (bardzo kumatego) który obiecał zrobić instalkę z malutką robocizną, zresztą sam namiętnie doradza mi BMW :)

Pablo325i napisał(a):
Arecki_Ldz, siedziałeś w komfortach w E39? Jak nie to koniecznie sobie usiądź w takim fotelu i ustaw pod siebie. Moim zdaniem ja na tamte lata są to mega wygodne fotele. W przypadku moich dolegliwości z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa pompowanie na tym odcinku bardzo pomaga!


Siedziałem, duża wygoda :) Zgodzę się jednak z poprzednikami, miejsca z tyłu nie ma ani dużo, ani mało, jest po prostu średnio, z naciskiem na lekki niedosyt przy tej klasie auta.

Pablo325i napisał(a):
Kultura pracy R6 w E39 też daje duży komfort kierowcy i pozwala odpoczywać w ciszy gdy silnik ma niskie obroty. Chyba że nie uznajesz absolutnie przebywania w aucie przy wyłączonym audio...


Uznaję, bo w tym nieszczęsnym Oplu mam V6, który przepięknie mruczy i nie raz jadę bez muzyki, by posłuchać ten wspaniały dźwięk :D
Pablo325i napisał(a):
BARDZO przydatną rzeczą jest ogrzewanie postojowe w standardzie (z tego co mi wiadomo) z ciepłego silnika, jakieś 5-10 min po zgaszeniu jest nadal ciepły nawiew, nawet bez kluczyka, można sobie zamknąć auto i wysiąść. Często z tego korzystam, praktycznie zawsze w zimie gdy idę na zakupy na przykład.


Pierwszy raz słyszę o takim bajerze, naprawdę jest to w standardzie?

MichcioManiak napisał(a):
Ale ogólnie to dobre motory, świece wymienia się banalnie prosto, klocki, tarcze, mega prosto. No do odmy to fajnie zdjąć kolektor, a raczej inaczej się nie da


W vectrze muszę zdejmować kolektor, by wyjąć cokolwiek, więc prostota jest dla mnie bardzo dużym plusem.

MichcioManiak napisał(a):
manual - zobacz ile kosztują sprzęgła z dwumasą, automat - od 500 do 1000zł za skrzynie. Tyle ode mnie


Sprzęgło z dwumasą kupuję nowe, a za 1000zł dostanę używany automat którego kupno to gra w totka tak naprawdę , więc tu nie jest tak słodko :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 8 kwietnia 2016, 19:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
Arecki_Ldz napisał(a):
Pierwszy raz słyszę o takim bajerze, naprawdę jest to w standardzie?

tak, raczej ma to każda, a tym bardziej polift. Taki bajer od BMW :D.
Poza tym możesz też trafić z Webasto jak ja, a wtedy wiadomo, grzanie z zimnego silnika, ustawiane na konkretną godzinę, u mnie po jakichś 12min jest już ciepło...
Nie wiem czy miałeś to w vectrze, ale chyba w każdej E39 otwierasz sobie wszystkie szyby i szyberdach kluczykiem. Bardzo przydatne w upały!!! Ja mam czarną skórę, więc w lato wiadomo, zanim wsiądę do auta stojącego na słońcu zawsze otwieram cały kurnik ;)
Czujnik deszczu w E39 działa rewelacyjnie, jak dla mnie.

Arecki_Ldz napisał(a):
miejsca z tyłu nie ma ani dużo, ani mało, jest po prostu średnio, z naciskiem na lekki niedosyt przy tej klasie auta.

BMW słynie z ciasnych środków w swojej klasie ;)
Ale wiesz, nie Ty będziesz z tyłu siedział haha, dryblasy niech siadają po prawej heh.
Wiesz, ważne ile masz wzrostu i jak mocno pochylasz oparcie. Ja mam 182cm i jak się kładłem to bywało że ktoś narzekał, teraz jeżdżę bardziej pionowo, jakoś sam z siebie i jest lepiej tzn ok!
A siódemki na taxi nie polecam bo droższa w serwisie na pewno cięższa, wolniejsza, więcej spali i nieporęczna trochę żeby wszędzie wjechać.

Arecki_Ldz napisał(a):
Sprzęgło z dwumasą kupuję nowe

z moich doświadczeń wynika, że dwumasy w BMW są mega trwałe, a sprzęgła są zarówno tanie jak żywotne. U siebie zmieniałem dwumas i sprzęgło w 528i bo lubię mieć auto w super stanie, to jest moje hobby, mechanika... Ale te graty co wyjąłem wyglądają bardzo dobrze, a przejechały 280tkm. Nic się nie działo, po prostu był wolny grosz to się zrobiło.

Oczywiście polifty są ładniejsze, więc i moje/żony 528i jest zrobione na polifta, szkoda że Ty musisz kupić młodsze auto bo 2,8 to świetny silnik, ale będziesz miał za to z 38KM więcej, ewentualnie przy niedoborze mocy M54 jakieś 30KM...

Czy E39 się szybko znudzi?
528i którym obecnie jeździ żona mamy 3 lata i nie bierzemy pod uwagę jego sprzedaży. Pomimo że jest kilku chętnych mi.in. z tego forum. Po dwóch latach jazdy E39 ten model zachęcił mnie do kupienia drugiej.
U mnie obie E39 jeżdżą codziennie, chociażby dziś i sprawują się obiektywnie mówiąc znakomicie. Obie na gazie.
Dobrze że planujesz automat, daje on dużo komfortu w E39, częste ruszanie tym dosyć ciężkim autem w manualu jest jak dla mnie już lekko nużące. Szczególnie że w beemkach pedał sprzęgła stawia spory opór...
Kolega ma E60 530i w benzynie. Wiadomo, nowsze auto, droższe, lepiej wyciszone chyba, prowadziłem je, ale nie robi na mnie jakiegoś mega wrażenia żebym chciał je kupić teraz czy za rok, lub dwa. Na pewno w tym momencie właściciele E60 mnie skrytykują :P
Ale wiele osób uważa, że to auto to brzydal, szczególnie bez M-paka...
I chyba silniki w nich też nie należą do najlepszych...

MichcioManiak, niech zrobi rozpiskę rzeczy które wymieniał, ile kosztowały itd :)

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 14:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
Hmm, a co sądzicie o E46 3.0i w touringu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 14:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Silnik taki sam, ale poza tym taniej bedzie w utrzymaniu, a miejsca w srodku pewnie jak w octavii II, czyli minimum absolutne.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 15:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
Arecki_Ldz napisał(a):
Hmm, a co sądzicie o E46 3.0i w touringu?

za mało miejsca na tylnej kanapie jak na taxi moim zdaniem.
Fotele są ok, ale na pewno nie tak komfortowe jak te w E39.
Ciężko coś wyrwać z porządnym wyposażeniem!

E46 nie jest bardziej podatne na rdzę, która wyjdzie na naszych słonych drogach?

Arecki_Ldz, nie ma żadnej ciekawej 530i? Czy w sumie nie szukałeś?

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 15:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
Pablo325i napisał(a):
E46 nie jest bardziej podatne na rdzę

na pewno nie
poza tym, zarówno E46 jak i E39 mniej podatne na rdzę są egzemplarze przedliftingowe

Arecki_Ldz napisał(a):
Hmm, a co sądzicie o E46 3.0i w touringu?

słaby pomysł, za ciasne

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 16:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Bez przesady... Mniejsze auta na taksach jezdza... Aczkolwiek e39 bardziej sie nadaje. Poliftowe jeszcze bardziej gnija? :o

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 17:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
jiGsaw napisał(a):
Bez przesady... Mniejsze auta na taksach jezdza...

tak, ale temat brzmi: najlepsze auto na taxi?
a nie: akceptowalne auto na taxi ;)
Wszystko zależy od wzrostu kierowcy i pasażerów. Powyżej 185cm chyba zaczynają się schody, bo ja mam 182cm i w e39 jest tak na styk, żebym wygodnie siedział za kółkiem i żeby za mną ktoś o podobnym wzroście nie narzekał, a nie jeżdżę przesadnie odsunięty czy pochylony do tyłu. W 3er już się zaczynają szachy, kto gdzie ma usiąść.
Ale też jak tu już padło zdanie: klient i tak wsiądzie w to co podjedzie.
Kwestia dbałości o stałych klientów, bycia polecanym...

Poza tym w 3er występuje ogrzewanie postojowe z ciepłego silnika? Nie chodzi mi o webasto.
W e39 można sobie poczekać kilka do kilkunastu minut na mrozie w ciepełku nie spalając paliwa... Używałem tego bardzo często i nigdy nie miałem problemu z akumulatorem...

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 18:10 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2977
Lokalizacja: RMI
Moje BMW: e90 330d +
Kod silnika: m57t2
Arecki_Ldz napisał(a):
Hmm, a co sądzicie o E46 3.0i w touringu?




Moje poprzednie auto to e46 330i z 2005 z 6 biegowym manualem paliło w mieszanym ok 8,5-9PB. Jak najbardziej polecam. Osobiście uważam, że zadbany motor m54b30 to najlepszy kompromis moc/brzmienie/osiągi i koszt eksploatacji. Auto nie miało grama rdzy a przy okazji oryginalny cały lakier także takie e46 też istnieją.


Mam ponad 1,9m wzrostu i mi było wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu-choć miejsca na nogi przy przednim fotelu ustawionym pode mnie nie było za dużo, ale "wystarczająco". Irytowała mnie tylko skokowa regulacja foteli przednich także polecam elektrykę. Reszta to kwestia potrzeb i preferencji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 26 kwietnia 2016, 20:04 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
Jednak E46 odpada, za malutkie, myślałem, że i bagażnik będzie spory, skoro kombi, ale cóż zdziwiłem się. Szkoda, bo jak dla mnie piękne auto w touringu.

E39 to raczej sedan, chociaz jak ładne kombi się trafi to i wezmę, ale generalnie znaleźć fajną sztukę z dobrym wypasem i M54B30 nie jest łatwo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 27 kwietnia 2016, 11:31 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
a może 7er e38 ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 27 kwietnia 2016, 14:21 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
Auto powyżej 2000 roku musi być, chociaż sądzę, że E38 by przeszła bez problemów, 7-er piękne auto, wygodne, ale już ciężka buda, wyższe koszta eksploatacji, dlatego zastanawiam się na 5-er która jest dla mnie dobrym kompromisem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 27 kwietnia 2016, 14:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23101
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Wiadomo iż 7er nie jest tanie w utrzymaniu ale komfortem zabija :hyhy:


To szukaj piąteczki :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 27 kwietnia 2016, 20:51 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
E38 to ta sama technologia i koszty co e39 taka prawda a dla klientów z tyłu będzie wygodniej i wcale nie jest to jakiś nieporęczny wóz.

Do tego7er to 7er jak chodzi o wożenie dupy e39 nie ma podejścia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 27 kwietnia 2016, 23:15 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 15
Moje BMW: brak
Kod silnika: brak
Hmm, dzisiaj sobie usiadłem w E39 z tyłu, zastanowiłem się na spokojnie, pomyślałem, zgadzam się z poprzednimi postami, że miejsca z tyłu nie ma za wiele, co innego w nowszej e60, ale nie ten pułap finansowy, popatrzyłem oferty E38, wizualnie podoba mi się mniej niż 5-tka, ale łatwiej znaleźć z lepszym wypasem i zawsze to klasa siódma. Nie wiem sam co mam zrobić, jak wsiąde do e38 to już założe sobie ogromne klapki na oczy zapewne :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 28 kwietnia 2016, 08:04 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7011
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
słuchaj spędzasz w tym w zasadzie cały dzień do tego twoi klienci też to myślę, że komfort i wygoda to podstawa a wygląd e38 w ładnym kolorze jak nie jest zapuszczonym syfem tez jest mega


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 28 kwietnia 2016, 08:15 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
Arecki_Ldz napisał(a):
miejsca z tyłu nie ma za wiele, co innego w nowszej e60
siedziałeś czy tak Ci się wydaje? ustaw fotele z przodu dla siebie, przesiądź się do tyłu i zobacz jak jest z miejscem dla tylnego rzędu. Dla mnie między e39 a e60 różnicy nie ma wcale jeśli chodzi o tył, czyli jest ok, ale na taksówkę wolałbym e38 740i w gazie.

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL