BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 20:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 28 kwietnia 2016, 16:52 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: Poznań
Ja też jakbym miał wybierać to wolałbym e38 740i w gazie. Najważniejszy jest porządek i czyste auto, a przede wszystkim podejście do klientów - niektórzy rozgadani, fajnie z nimi pogadać, a do innych lepiej się nie odzywać :)

_________________
Chcesz wypożyczyć auto? Zapraszam do Auto na Czas, ul. Bukowska 35, 60-555 Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 29 kwietnia 2016, 07:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Zdzira 850I napisał(a):
E38 to ta sama technologia i koszty co e39 taka prawda a dla klientów z tyłu będzie wygodniej i wcale nie jest to jakiś nieporęczny wóz.

Do tego7er to 7er jak chodzi o wożenie dupy e39 nie ma podejścia
dokładnie. Ja dopiero teraz się przekonałem, ze nie takie straszne jest e38 jeśli chodzi o eksploatację ;) osobiście uważam też że e39 bliżej do e46 niż do e38 ;) i mówię to z własnego doświadczenia, a nie że tak mi się wydaje :P

Na taxi zdecydowanie e38 lepsze, ale po mieście wygodniej będzie latać e39 bo mniejsze, spalanie mniejsze, buda lżejsza, jednak prezencja zwykłego zadbanego e39 ma się nijak do prezencji zwykłego zadbanego e38, za którym ludziom jednak głowy chodzą, nawet jak jedziesz na zimowej szesnastce :P

A! I na taxi bym wybrał chyba 728i bo raczej z tym silnikiem będzie najekonomiczniej, a do turlania się z klientami po mieście mocy Vki nie wykorzysta się i tak ;)

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 29 kwietnia 2016, 19:57 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2516
Lokalizacja: Nadrenia (DE)
Moje BMW: E39 540&E39 528
Kod silnika: M62B44&M52B28TU
DanyU napisał(a):
A! I na taxi bym wybrał chyba 728i bo raczej z tym silnikiem będzie najekonomiczniej, a do turlania się z klientami po mieście mocy Vki nie wykorzysta się i tak

właśnie, moim zdaniem V8 odpada na auto zarobkowe. Już parę rzeczy w nim wymieniłem i to trochę kosztuje, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Poza tym w automacie, ciężkiej budzie i ruchu miejskim pochłania na prawdę konkretne ilości paliwa.
728i lub 530i, co się trafi pierwsze w super stanie.
Jestem za 728i ze względu na świetny silnik, który mam ponad trzy lata. A miejsca w środku starczy dla każdego, wiadomo...
728i to nie zawalidroga, dobry wół roboczy :)
Nie wiem czy 728iL byłoby sens kupić na taxi, to musiałby napisać ktoś kto zna dobrze ten model.

_________________
E39 M-pakiet 19" Hartge
viewtopic.php?f=6&t=125307&p=1576641#p1576641

V8 Eisenmann, 10J, Dupowóz
viewtopic.php?f=6&t=146942


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 29 kwietnia 2016, 21:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
po co longa na taxi, skoro już ustaliliśmy że od biedy to i e46 da radę ze swoją ilością miejsca, to w zwykłym e38 pasażerowie będą mieli tyle miejsca że HO HO ;) potwierdzić to mogą moi znajomi, którzy mieli okazję jechać że mną 7er, i pierwsza przejażdżka zawsze była kwitowana zdaniem określającym ogrom miejsca na tylnej kanapie :ok:

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 30 kwietnia 2016, 00:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23095
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
W e38 będzie dość dużo miejsca do posprzątania po naładowanych wazonach jadących z imprezy :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: najlepsze auto na taxi?
PostNapisane: 16 maja 2016, 07:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 5693
Lokalizacja: Ciechanów
Moje BMW: e39
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p ... 0#p2043810
E46 to z tyłu ma zdecydowanie za mało miejsca, żeby kogoś wozić tam regularnie. E39 spoko, byle bez tych podnoszonych siedzisk, które nazywają się "isofix" w rozkodowanym vinie. Są mega twarde i tyłek szybko boli. Na dłuższą metę 3 dorosłe osoby na tylnej kanapie mają ciasno. 7er na pewno przestronniejsza ale czy klienci za to zapłacą? Przecież to nie tylko koszty paliwa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL