BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 13:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 28 października 2015, 18:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Wieczny Grunwald Twardocha, ryje banie :D

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 29 października 2015, 12:59 
Offline
Forumowicz

Posty: 412
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: E90
Garaż: mondeo mk4
Ken Follett - "Upadek Gigantów" i "Zima Świata". Świeżo przeczytane - zdecydowanie polecam chociaż to długie książki. Przy nich pierwszy raz nastawiałem budzik wcześniej niż powinienem żeby chwilę poczytać :D To są dwie częsci trylogii, trzeciej nie czytałem. Możecie polecić jakiś inny tytuł od tego autora?

Masę też ostatnio skończyłem trzecią część. Robi wrażenie ale jednak przy pierwszej częsci było największe WOW.
W tym klimacie polecam Księgowego Mafii - książka opisująca życie Pablo Escobara, a tytułowy księgowy to jego brat - Roberto. Rozmach tego o czym tam piszą jest ogromny.

Możecie polecić jakieś książki, które ciekawie się czyta a można przy tym dowiedzieć się czegoś na temat okresu w Polsce kiedy był m.in stan wojenny? Ostatnio stwierdziłem, że w każdej szkole podczas edukacji materiał był tak rozplanowany, że historia po 2 wojnie światowej zawsze wypadała na czas kiedy już nie było lekcji i tak naprawdę ze szkoły ja i większość moich kolegów, z którymi o tym rozmawiam, a którzy mają te 20-25lat nie ma bladego pojęcia co się wtedy działo, czemu i kiedy dokładnie. Słabe rozwiązanie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 16 listopada 2015, 09:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
"Ostatni, który umrze" - Tess Gerritsen - Kolejna świetna pozycja tej autorki. Ode mnie spokojnie 8,5 / 10.


http://www.empik.com/ostatni-ktory-umrz ... lsrc=aw.ds


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 7 stycznia 2016, 10:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Harlan Coben - "Odnaleziony" - To pierwsze książka Hobena w mojej "karierze". Spodziewałem się, że pisze trochę inaczej, ale powyższy tytuł (jeden z trylogii) nie był zły. Myślę, że w przyszłości sięgnę po pozostałe :ok:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/224016/odnaleziony


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 21 marca 2016, 09:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
"Futbol i cała reszta" - Świetna książka znanego komentatora piłkarskiego i dziennikarza Przemka Rudzkiego. Gwarantuję, że większości z Was przewinie się całe życie, i prawda o nim. Serdecznie polecam :ok:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 21 marca 2016, 09:38 
Offline
Lokalny Ekscentryk

Wiek: 38
Posty: 5113
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: ????
Kod silnika: ????
Garaż: Brak :(
Jest:
Ford S-Max 2.0
Volvo V40

Było:
E36 325td
E36 318is Coupe
E39 530d Touring: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=82514
E46 318i: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=132544
E90 320d: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159224
E87 120d
E60 535d
po przeczytaniu wszystkich części "Masa, o......" ostatnio przeczytałem książkę Wojciecha Smulinskiego "Czego nie powie Masa o polskiej mafii". Książka moim zdaniem średnia, były tam jakieś niespójności względem rzeczywistości ;) Teraz czytam " Nowy alfabet mafii" Ewy Ornackiej i Piotra Pytlakowskiego :) Jak narazie ciekawa :) Generalnie to lubie taką tematykę i czytam tego typu książki :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 29 marca 2016, 08:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
"Igrzyska śmierci" - Dobra i wciągająca książka. Dzisiaj melduję się w bibliotece po 2 część :ok:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/134209/igrzyska-smierci


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 1 kwietnia 2016, 14:08 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - jestem w trakcie pierwszej, a już czekają kolejne części ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 1 kwietnia 2016, 15:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Daniel_85 napisał(a):
"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - jestem w trakcie pierwszej, a już czekają kolejne części ;)


Oglądałem bodajże 6-cio odcinkowy (każda z części książki podzielona na 2 odcinki) serial. Bardzo dobry :ok:

Ja zgodnie z zapowiedzią, jestem w trakcie czytania drugiej części Igrzysk śmierci - "W pierścieniu ognia" :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 kwietnia 2016, 15:51 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e46 330d Touring
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 1#p2066661
feder napisał(a):
po przeczytaniu wszystkich części "Masa, o......" ostatnio przeczytałem książkę Wojciecha Smulinskiego "Czego nie powie Masa o polskiej mafii". Książka moim zdaniem średnia, były tam jakieś niespójności względem rzeczywistości ;) Teraz czytam " Nowy alfabet mafii" Ewy Ornackiej i Piotra Pytlakowskiego :) Jak narazie ciekawa :) Generalnie to lubie taką tematykę i czytam tego typu książki :)

Też bardzo lubie tą tematykę. Masa o kobietach moim zdaniem.najslabsza, monotonna dosc po poloeir dalrm sobie spokoj. Czego nie powie masa musze zaczac bo sir kurzy.
Polecam "zle psy" Patryka Vegi bardzo fajna ksiazka zreszra jak sir pozniej okazalo to na jej podstawie kręcili Pitbulla nowego.

Jak ktos lubi biografie sportowe to polecam szczegolnie Spalonego o Andrzeju Iwanie i Zasypany o Sypniewskim.
Polecam szczegolnie Ja Ibra o Ibrahimowicu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 kwietnia 2016, 16:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
RychoLBN napisał(a):
Jak ktos lubi biografie sportowe to polecam szczegolnie Spalonego o Andrzeju Iwanie i Zasypany o Sypniewskim.


Obie przeczytane, i obie dumnie leżą w mojej małej biblioteczce ;)

Polecam również obie książki Przemka Rudzkiego. Wyżej wspomniany "Futbol i cała reszta", a także "Gracz".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 kwietnia 2016, 17:54 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 55
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: e46 330d Touring
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 1#p2066661
binta napisał(a):
RychoLBN napisał(a):
Jak ktos lubi biografie sportowe to polecam szczegolnie Spalonego o Andrzeju Iwanie i Zasypany o Sypniewskim.


Obie przeczytane, i obie dumnie leżą w mojej małej biblioteczce ;)

Polecam również obie książki Przemka Rudzkiego. Wyżej wspomniany "Futbol i cała reszta", a także "Gracz".

Fucking Polak wyszła Arka Onyszko, czuje ze może być dobra :szok: :cenzura: Chciałem przeczytać 1 część ale była tylko po Duńsku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 6 kwietnia 2016, 13:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
binta napisał(a):
Daniel_85 napisał(a):
"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - jestem w trakcie pierwszej, a już czekają kolejne części ;)


Oglądałem bodajże 6-cio odcinkowy (każda z części książki podzielona na 2 odcinki) serial. Bardzo dobry :ok:

Ja zgodnie z zapowiedzią, jestem w trakcie czytania drugiej części Igrzysk śmierci - "W pierścieniu ognia" :)


Jaki tytuł miał ten serial? Ja oglądałem tylko "Dziewczynę z tatuażem"..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 7 kwietnia 2016, 07:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Daniel_85 napisał(a):
binta napisał(a):
Daniel_85 napisał(a):
"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - jestem w trakcie pierwszej, a już czekają kolejne części ;)


Oglądałem bodajże 6-cio odcinkowy (każda z części książki podzielona na 2 odcinki) serial. Bardzo dobry :ok:

Ja zgodnie z zapowiedzią, jestem w trakcie czytania drugiej części Igrzysk śmierci - "W pierścieniu ognia" :)


Jaki tytuł miał ten serial? Ja oglądałem tylko "Dziewczynę z tatuażem"..


http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3 ... 009-485856

http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3 ... 009-465857

http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3 ... 009-505440


Tutaj widzę, że jest w 3 odcinkach filmowych bodajże :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 29 kwietnia 2016, 17:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 7390
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: E91 LCI
Kod silnika: N53B30A
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=157967
binta napisał(a):
"Futbol i cała reszta" - Świetna książka znanego komentatora piłkarskiego i dziennikarza Przemka Rudzkiego. Gwarantuję, że większości z Was przewinie się całe życie, i prawda o nim. Serdecznie polecam :ok:

Obrazek


Też niedawno przeczytałem i również polecam.

_________________
Obrazek

Typer EURO 2016 - I miejsce


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 3 maja 2016, 08:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
A czytałeś jego pierwszą książkę "Gracz" ? Teź dobra, i teź życiowa. Ròwnież polecam :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 3 maja 2016, 10:39 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
binta napisał(a):
A czytałeś jego pierwszą książkę "Gracz" ? Teź dobra, i teź życiowa. Ròwnież polecam :)


Ja czytałam i potwierdzam - warto po nią sięgnąć. Natomiast jeszcze nie miałam okazji czytać Futbolu i całej reszty. Lubię styl Rudzkiego, więc na pewno ją przeczytam :)

Zasypany Sypniewskiego i Przegrany Króla są bliźniaczymi historiami, według mnie nie warto czytać obu (ja się pokusiłam, ale drugi raz bym tego nie zrobiła).

Złe psy, o których mowa powyżej, są w moim odczuciu świetne. Polecam zarówno pierwszą jak i drugą część.

Jeśli chodzi o książki Masy to przeczytałam większość (o ile nie wszystkie części). Wystarczy przeczytać jedną, dwie części i w całej reszcie w zasadzie treść jest powtórzona. Czego nie powie Masa o polskiej mafii stanowi w dużej mierze bełkot, dodatkowo bez interwencji korekty (powtarzające się strony są na porządku dziennym), ale w ramach poznania układów sprzed kilku lat można i przez to przebrnąć. Polecam tylko wytrwałym / mocno zainteresowanym tą tematyką / nudzącym się.

Ostatnimi czasy przeczytałam też To musi się udać Paula Smitha. Przyjemna książka o tematyce podróżniczej - Gość chce udowodnić, że dotrze w ciągu 30 dni na dokładnie drugą stronę półkuli od miejsca, w którym mieszka, korzystając z pomocy użytkowników Twittera (muszą mu sponsorować transport i noclegi na maksymalnie 3 dni do przodu). Książka zdecydowanie napawa optymizmem.

Obecnie czytam Deyna - geniusz futbolu, książę nocy. Ze względu na styl jakim jest napisana i zawartą treść, szczerze polecam.

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 maja 2016, 09:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Ania napisał(a):
binta napisał(a):
A czytałeś jego pierwszą książkę "Gracz" ? Teź dobra, i teź życiowa. Ròwnież polecam :)


Ja czytałam i potwierdzam - warto po nią sięgnąć. Natomiast jeszcze nie miałam okazji czytać Futbolu i całej reszty. Lubię styl Rudzkiego, więc na pewno ją przeczytam :)

Zasypany Sypniewskiego i Przegrany Króla są bliźniaczymi historiami, według mnie nie warto czytać obu (ja się pokusiłam, ale drugi raz bym tego nie zrobiła).

Ostatnimi czasy przeczytałam też To musi się udać Paula Smitha. Przyjemna książka o tematyce podróżniczej - Gość chce udowodnić, że dotrze w ciągu 30 dni na dokładnie drugą stronę półkuli od miejsca, w którym mieszka, korzystając z pomocy użytkowników Twittera (muszą mu sponsorować transport i noclegi na maksymalnie 3 dni do przodu). Książka zdecydowanie napawa optymizmem.

Obecnie czytam Deyna - geniusz futbolu, książę nocy. Ze względu na styl jakim jest napisana i zawartą treść, szczerze polecam.



Ja jestem w trakcie czytania Deyny, ale na razie odłożyłem ją na bok, bo czytam co innego z biblioteki, co trzeba oddać ;)

"Futbol i cała reszta" jak najbardziej polecam. Myślę, że Ci się spodoba :ok:

Sypniewskiego też czytałem, Króla natomiast nie. Z tego co słyszałem, ponoć Król nieźle nakłamał w tej książce. Pewnie po to żeby mniej uczciwym podejściem podbudować trochę swój budżet.

Odnośnie opisywane przez Ciebie książki Paula Smitha, napiszę tylko tyle, że historia ciekawa, więc pewnie kiedyś również po nią sięgnę :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 maja 2016, 12:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Po "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" przyszedł czas na "Dziewczyna, która igrała z ogniem" :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co ostatnio czytałaś / czytałeś / polecane książki ??
PostNapisane: 5 maja 2016, 13:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1008
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Moje BMW: E39 525i
Kod silnika: M54B25
Jo Nesbo - "Człowiek-nietoperz" i "Karaluchy". Cykl książek o norweskim policjancie Harrym Hole. Książki wciągają jak bagno, 3 wieczory i książka znika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL