BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 17:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4041 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 22:42 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Michu napisał(a):
rafalh napisał(a):
Jeżeli Lewis jest ostatnim niekwestionowanym mistrzem , to kim jest Kliczko?

Nie niekwestionowanym? :rotfl:
Stary, zacznijmy od tego czy wiesz co to jest "undisputed champion of the world" ? :oczami: Bo widzę, że brakuje Ci podstaw a gorące dyskusje chcesz prowadzić...
Od 1987 do 2007 r uznawano, że bokser który posiada jednocześnie pasy organizacji WBA, WBC, i IBF jest niekwestionowanym mistrzem świata, a od 2007 r do tych pasów doszedł pas WBO. Więc jeśli Władek zawalczyłby z Witalijem i jakimś cudem wygrał to wtedy byłby niekwestionowanym mistrzem świata ;) A jak na razie ostatnim jest tak jak już pisałem Lennox...


Słyszałeś o anglojęzycznym czasopiśmie the Ring, znanym od blisko 100 lat? Niekwestionowanym mistrzem świata wg The Ring może zostać bokser, który pokonał w bezpośredniej walce poprzedniego mistrza The Ring. Jeśli niekwestionowany mistrz zakończy karierę czy zmienia kategorię wagową to kolejnym niekwestionowanym mistrzem zostaje ten, który ..... Poszukaj sobie odpowiedź, tak jak teraz szukasz innych informacji i jako rzekomy ekspert edytujesz swój post 9 razy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 23:01 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
rafalh, wielki znawca boksu zapomniał że w boksie chodzi o wygraną. Z całym szacunkiem dla Kliczki, bo panował w HW długo, i mimo że nie lubię jego stylu walki, trzeba czarnemu przyznać to że wygrał ( cyganowi też ). Tak krótko - jego kunszt bokserki nie wystarczył, i wygrał lepszy. Co z tego że pokazuje dobry boks, i znawca boksu czy też ja, czyli niedzielny janusz oglądamy to i się cieszymy, skoro w danym przypadku jego kunszt bokserki nie wystarczył ( czyli klinczowanie, wieszanie się na przeciwniku, i trochę dobrego boksu ) na czarnego, który po prostu wygrał przez nokaut? Kontrowersyjny przykład trochę dam, ale np. Gołota - również był lepszy technicznie od większości bokserów z którymi walczył ( nie był lepszy min. od ostatniego niekwestionowanego mistrza świata HW ), ale jakie to ma znaczenie, skoro przegrywał. Mimo to jego walki oglądało się świetnie ( i te krótkie, i te dłuższe ). To że jakiś bokser był lepszy technicznie od drugiego, a przegrał walkę, świadczy o tym, że jego technika, styl walki, był niedopasowany do przeciwnika i po prostu przegrał. Nie ma się co emocjonować jak największy znawca boksu w Polsce, tylko przyjąć to do wiadomości, że w boksie, a przede wszystkim w wadze ciężkiej, nie zawsze wygrywa lepszy technicznie. Teksty o jakimś farcie, lucky punchu - no tak, od znawcy boksu to czego innego się spodziewać :rotfl: Jakby był tak dobry technicznie, miał plan na walkę to by murzyna skończył, bo miał go na dechach, na dodatek jak to znawca boksu twierdzi przez 3 rundy czarny nie miał czym oddychać. Widocznie nie miał czym oddychać, ale był na tyle dobry, żeby nie dać się świetnemu technikowi zakończyć walki przez nokaut. Cóż za niebywały fart :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 05:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
rafalh napisał(a):
to kim jest Kliczko?


To akurat jest proste -


https://en.wikipedia.org/wiki/Heavyweight


Wystarczy poczytać.

Najdłużej panujący mistrz świata wagi ciężkiej -


1. United States Joe Louis 11 years, 8 months, 8 days Universal
2. Ukraine Wladimir Klitschko 9 years, 7 months and 6 days IBF (+WBA, WBO, The Ring)
3. United States Larry Holmes 7 years, 3 months, 12 days WBC-to-IBF (+The Ring/Lineal)
4. United States Jack Dempsey 7 years, 2 months, 19 days Universal
5. United States John L. Sullivan 7 years, 0 months, 9 days Universal
6. United States Jack Johnson 6 years, 3 months, 10 days Universal
7. United States James J. Jeffries 5 years, 11 months, 4 days Universal
8. Ukraine Vitali Klitschko 5 years, 2 months, 4 days WBC
9. United States Joe Frazier 4 years, 10 months, 18 days NYAC (+WBA, WBC)
10. United States James J. Corbett 4 years, 6 months, 10 days Universal


Najwięcej wygranych walk o pas mistrzowski w wadze ciężkiej -

1. United States Joe Louis 26
2. Ukraine Wladimir Klitschko 25
3. United States Muhammad Ali 22
4. United States Larry Holmes 21
5. United Kingdom Lennox Lewis 15
6. Ukraine Vitali Klitschko 15
7. United States Mike Tyson 12
8. Canada Tommy Burns 11
9. United States Joe Frazier 10
10. United States Evander Holyfield 10


Najwięcej obronionych walk o mistrzostwo w wadze ciężkiej pod rząd-

1. United States Joe Louis 25
2. United States Larry Holmes 20
3. Ukraine Wladimir Klitschko 18
4. Canada Tommy Burns 11
5. United States Muhammad Ali 10
6. United States Joe Frazier 9
7. United States Mike Tyson 9
8. United Kingdom Lennox Lewis 9
9. Ukraine Vitali Klitschko 9
10. United States Jack Johnson 8
11. United States Ezzard Charles 8



Oto, kim jest Kliczko :) ( gdyby nie kontuzje [i kariera polityczna] , Vitali byłby spoooooro wyżej).

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 07:24 
rafalh napisał(a):
Słyszałeś o anglojęzycznym czasopiśmie the Ring, znanym od blisko 100 lat? Niekwestionowanym mistrzem świata wg The Ring może zostać bokser, który pokonał w bezpośredniej walce poprzedniego mistrza The Ring.

buahahahah :rotfl:

A wiesz, że według "Wędkarza Polski" królem polskich rzek jest Sum a nie Szczupak? :rotfl:
Ja Ci podaję zasady/reguły wyznaczone przez federacje bokserskie a Ty mi wyskakujesz z czasopismem...Znanym, bardzo szanowanym, bardzo rzetelnym, lubianym, ale jednak czasopismem. Tak wygląda np sprawa z ich pasem, że w chwili obecnej w dalszym ciągu należy do zatłuszczonego, nieaktywnego od niecałych dwóch lat Tysona Furego...
No zlituj się chłopie :wstyd:
Dyskusja z Tobą jest bezsensowna... Niech będzie , że masz rację :D A zwłaszcza z "The Ring" :D


pawelek napisał(a):
Gołota - również był lepszy technicznie od większości bokserów z którymi walczył ( nie był lepszy min. od ostatniego niekwestionowanego mistrza świata HW ), ale jakie to ma znaczenie, skoro przegrywał. Mimo to jego walki oglądało się świetnie

Sam potwierdziłeś to o czym ja tutaj cały czas piszę...
Michu napisał(a):
Ja tutaj nigdzie nie kwestionuje zwycięstwa Anthonego ;) Wygrał bez dwóch zdań, aczkolwiek lepiej się oglądało do 11 rundy boks w wydaniu ukraińca i ja tylko o tym tutaj piszę. Patrz post Lewis vs Rahman.


pawelek napisał(a):
wielki znawca boksu zapomniał że w boksie chodzi o wygraną. Z całym szacunkiem dla Kliczki, bo panował w HW długo, i mimo że nie lubię jego stylu walki, trzeba czarnemu przyznać to że wygrał

Faktycznie umknęło mi to... :ok:
Michu napisał(a):
Ja tutaj nigdzie nie kwestionuje zwycięstwa Anthonego ;) Wygrał bez dwóch zdań,

Michu napisał(a):
Klitschko przegrał i nikt tego nie neguje :!: Tak samo jak i tego, że Lewis przegrał z Rahmanem w piatej rundzie pomimo tego, że wcześniej udowodnił mu , że boksersko jest kilka klas wyżej...

Nawet nie chce mi się odnosić do reszty tego jak zwykle nic nie wartego, złośliwego bełkotu. Idź i wróć dopiero wtedy jak zaczniesz rozumieć to co czytasz :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 09:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
pawelek, walka na twoim poziomie (Janusza i Grażyny) ma dopiero nadejść...27 maj 2017r
Narkoman vs Steryd , PPV już wykupione? Dla fanów Natalii Siwiec ma być upust :D
Kiedy to już zasiądziesz wygodnie z popcornem na zapierdzianym tapczanie a Grażyna doniesie chleba z cebulO to wtedy będzie czas na to byś zabierał głos! Póki co, jak widać ligi ci się poyebały :rotfl:

Gdzieś ty widział w walce WK vs AJ klincze, wieszanie się czy dyszel? Czarny wygrał i tutaj nikt temu nie zaprzecza aczkolwiek Ukrainiec pokazał ładniejszy boks.
Ja wiem, że dla niektórych boks to tylko krew i nokauty, ale są też tacy którzy chcą oglądać boks jako sztukę walki.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 09:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Pawełek nie ma lekko w wadze ciężkiej ;) :rotfl:


"Witalij Kliczko: Rewanż z Joshua tylko dla walki nie ma sensu"
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swieci ... e-ma-sensu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 12:24 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Kliczko nie miał przewagi wzrostu i zasięgu to nie mógł się wieszać i często klinczować. Asekuracyjnego dyszla używał regularnie.


Co do wypowiedzi Witalija, że ''rewanż z Joshuą tylko dla walki nie ma sensu''. Jeśli w miedzyczasie AJ straciłby pasy, to rewanżu Kliczko-Joshua nie będzie.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 9 maja 2017, 21:22 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
renoraines, napisał(a):
Kliczko nie miał przewagi wzrostu i zasięgu to nie mógł się wieszać i często klinczować. Asekuracyjnego dyszla używał regularnie.


Mógł pożyczyć od dżordża pałkę, bo on się i tak boi w aucie wozić, to szkoda żeby się marnowała :rotfl:

A tak na poważnie, to kliczko młodszy już nie będzie, a murzyn non stop nabiera doświadczenia. Rewanż pewnie wyglądałby podobnie, bo warunki fizyczne też się nie zmienią, a co za tym idzie, kliczko dalej :

renoraines, napisał(a):
nie miał przewagi wzrostu i zasięgu to nie mógł się wieszać i często klinczować.


a większość jego walk na tym polegała.

Technicznie - wiadomo że dobry, ale w boksie jak już niejeden się przekonał nie tylko o technikę chodzi, ale o to żeby wygrać. Jeden ma sposób wieszać się, klinczować, nie wchodzić w wymiany, zamęczyć i nokautować, a drugi ( lepszy dla niedzielnych januszy ), po prostu znokautuje, dając przy tym ciut emocji. Dlatego wszyscy lubili wstawać w nocy na Gołotę. I janusze, i znawcy :oczami:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 10 maja 2017, 11:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Ja chetnie zobaczyłbym rewanz, niemniej oczywiscie szkoda,ze Wlad nie jest z 6 lat młodszy.

Ale nazywanie Wlada " miszczem " jest tak słabe jak poziom wiedzy Ryśka Petru.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 10 maja 2017, 12:16 
Frank napisał(a):
Ja chetnie zobaczyłbym rewanz, niemniej oczywiscie szkoda,ze Wlad nie jest z 6 lat młodszy.

Ja również.
Co do wieku to fakt, forma z Haye czy Petera była zacna :cool:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 13 maja 2017, 12:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Joanna Jędrzejczyk w obronie pasa UFC zmierzy się z Jessicą Andrade.




_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 14 maja 2017, 11:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 4977
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Moje BMW: e91
Kod silnika: N52B25
ktoś oglądał?
Dobra walka, po pierwszej rundzie było ostro, Brazylijka wygląda jak tak taki chłopiec co kiblował 10 lat w podstawówce, palił fajki więc nie urósł ale nie odpuszczał siłowni :P młoda jest, ciekawe jak długo pociągnie przyjmując tyle ciosów na głowę. Oświadczyny Brazylijki z oktagonu - chyba wiadomo kto nosi spodnie w związku :rotfl:
JJ kontrolowała całą walkę jak na mistrzynię przystało, teraz pora na KK.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 14 maja 2017, 19:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 1884
Moje BMW: E92 335i Msport
Kod silnika: N55
Ja oglądałem prawie całą galę :)

Co do JJ zaprezentowała się na prawdę świetnie. Szybkość, technika, kondycja. Brakowała mi tylko front kicków, ale zapewne taki był plan taktyczny, żeby Andrade nie przechwyciła nogi i sprowadziła do parteru.

Andrade brak jakiejkolwiek techniki w stójce. Tylko luje usypiacze i do przodu! Jedyne co mnie zaskoczyło to jej kondycja. Myślałem, że po 3 rundzie będzie pływać a ona całe 5 rund szła do przodu. W tej dywizji nie ma zawodniczki, która na dzień dzisiejszy jest w stanie wygrać z JJ.

Szkoda Krzycha Jotko, bo przegrał splitem. Walka nudna, bo przeciwnik tylko dążył do klinczu i wpychał w siatkę.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 15 maja 2017, 11:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 16 maja 2017, 07:26 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Eh...

Szpilka ponad rok z nikim nie walczył wypad z rankingów a szczeka na FB że nikt nie chce z nim walczyć bo "leszcze" :wstyd:
Zamiast wziąć kogoś na przetarcie, żeby wrócić szybko do rankingu to cwaniak, przecież to normalne że nikt wysoko postawiony nie chce z nim walczyć bo po co...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 16 maja 2017, 10:02 
Chłopaki z EastSideBoxing przyszydzili troszkę z Beyonce Wildera :D
Ponoć mamy nowy cios w boksie, a raczej kombinację, nazywają tą morderczą sztukę wiatrakiem z alabamy :rotfl:

Oglądać z dźwiękiem.
https://www.facebook.com/FightCrowd/vid ... 178419655/




Przypadkowo trafiłem, ale walka konkret ;)
https://www.facebook.com/FightCrowd/vid ... 674484572/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 17 maja 2017, 21:19 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 46
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
kryst16 napisał(a):
Eh...

Szpilka ponad rok z nikim nie walczył wypad z rankingów a szczeka na FB że nikt nie chce z nim walczyć bo "leszcze" :wstyd:
Zamiast wziąć kogoś na przetarcie, żeby wrócić szybko do rankingu to cwaniak, przecież to normalne że nikt wysoko postawiony nie chce z nim walczyć bo po co...


Szpilka nie jest atrakcyjny sportowo ani finansowo dla zadnego boxera z top 10.Mial juz swoje szanse.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 18 maja 2017, 12:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
20 maja 73 gala PL MMA na żywo w TV Puls http://tvpuls.pl/aktualnosci/73-gala-pl ... -w-tv-puls . Spotkają się również Trybson z uczestnikiem Top model :D .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 21 maja 2017, 19:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
Byłem na wczorajszej 73 gali PLMMA, wygrana Niedźwiedzia z Trybsonem chyba najbardziej ucieszyła publikę :P
Niedźwiedź pokazał fucka jak skakał po siatce, a żona trybsona i jej psiapsiuły odpowiedziały fakolcami, i wszystko spoko, gdyby nie to że ta lampucera potem w wywiadzie mówiła że pokazała tylko kciuka w dól.. żenada straszna.
Pozostałe walki:
Marcin Naruszczka vs. Edilson Franca, słusznie wygrał decyzją sędziów Brazylijczyk, choć sporo bił na ślepo. Marcin twardy skubany, trzy razy podnosił go Franca i rzucał nim..
Kołecki wygrał swoją drugą walkę, sędzia moim zdaniem trochę za wcześnie przerwał walkę, niby okładał Balejko, ale głownie po rękach którymi zasłonił głowę.
Ostatnia walka najlepsza, najciekawsza: Mateusz Piskorz vs. Mariusz Radziszewski
Ogólnie spoko, trochę jednak lipa że największe emocje wzbudziła walka pseudogwiazdy MTV i modela :P

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 22 maja 2017, 12:39 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4041 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 203  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL