BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 2 maja 2024, 00:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4044 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 3 maja 2017, 19:10 
Frank, wszystko się zgadza, nie mamy się co kłócić, jesteśmy fanboyami ;)
Pracę domową do odrobienia ma nie ten co wyłapywał mnóstwo lewych prostych, prawych prostych po zwodzie, lewych sierpowych z doskoku czy piekielnie mocnych prawych krzyżowych (po jednym z nich w szóstej rundzie Stadion na Wembley zamilkł :D ),nie ten co od 5 rundy oddychał skarpetami, a ten co to wyłapał odjebany prawie, że na ślepo, w zwarciu luckypunch :ok:
Logiczne :23:

Nie kłóć się, to nie ma sensu ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 3 maja 2017, 19:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Co nie zmienia faktu panowie, ze Kliczko przegral przez nokaut i Joshua wygral-w tym pojedynku murzyn byl lepszy.Prawda ze kondycyjnie usiadl przez dwie rundy ,ale zregenerowal sily i ukrainiec skapitulowal. Kliczko pokazal sie z dobrej strony i na punkty by wygral niestety to on dal sie trafic porzadnymi bombami i tyle w temacie.Rewanz bylby bardzo ciekawy.

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 3 maja 2017, 20:08 
BAWARA, ale gadamy o tym kto pokazał prawdziwy, przemyślany, techniczny BOKS a nie komu dopisał fart.
U kogo wyszły większe braki ;)
Klitschko przegrał i nikt tego nie neguje :!: Tak samo jak i tego, że Lewis przegrał z Rahmanem w piatej rundzie pomimo tego, że wcześniej udowodnił mu , że boksersko jest kilka klas wyżej...
Naprawdę nie rozumiecie tego??? :szok:


Ostatnio edytowano 4 maja 2017, 11:16 przez Michu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 3 maja 2017, 22:03 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Michu, Klitschko jest jednym z najlepszych bokserow swiata takze spor jest o niczym-tylko gdybanie i preferencje o to kto kogo lubi :)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 4 maja 2017, 11:10 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
BAWARA napisał(a):
Michu, Klitschko jest jednym z najlepszych bokserow swiata takze spor jest o niczym-tylko gdybanie i preferencje o to kto kogo lubi :)


A co tam Klitschko, sa ważniejsze rzeczy.

Szpilka wraca w połowie lipca.
Cytuj:
Dobra, wracam w połowie lipca... Czekam teraz tylko na kontrakt i dokładna datę, bo to jest wciąż niejasne, ale różnica to tylko tydzień. Zaczynam ostry trening i powrót z przytupem
- Zdradził Szpilka na swoim profilu FB w postach pomiędzy dodawaniem zdjęć psa. :rotfl:

Ciekawe z kim.

Zawsze jak odwiedzę jego profil to poprawia mi się humor, albo jakieś cyce (psy), albo pierdzioch albo coś innego ciekawego :wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 4 maja 2017, 11:18 
kryst16 napisał(a):
Ciekawe z kim.

Pewnie z Krisem "Ałreolą" :rotfl:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 00:26 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 46
Posty: 532
Lokalizacja: Hersham
Moje BMW: brak
Pewnie bedzie to walka o Pas Polsatu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 01:19 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Albo o pas pierdzioszka.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 06:58 
Frank napisał(a):
Albo o pas pierdzioszka.

Cycu ringowym będzie :rotfl:

:D
Obrazek


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 13:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Przed walką Szpilki zaśpiewa Kamila? Też może, skoro dała show Kliczkowa :rotfl: .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 14:04 
rafalh napisał(a):
Przed walką Szpilki zaśpiewa Kamila? Też może, skoro dała show Kliczkowa :rotfl: .

A jak! A czemu nie!? Niech śpiewa jak solorz pozwoli :rotfl:
"Ooops i did it again" i do przodu :cwaniak:

Tylko "subtelna" różnica między tymi dwoma Paniami jest taka, że to ta druga wywodzi się z rodziny muzyków, śpiewa od małego, pisze teksty swoich piosenek, nagrywa płyty, jest dość mocno rozchwytywana w Soulowo Jazzowym świecie, a za sprawą nowej płyty "Naked Soul" rok 2017 ma już rozpisany ;) Jednak Soul jest dość niszowy i nie każdy o tym musi wiedzieć :oczami:

;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 5 maja 2017, 14:49 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Natalia Kliczko popularna zwłaszcza na Ukrainie i w Niemczech. Śpiewanie dla rodziny stało się modne, Tyson Fury śpiewał dla żony po wygraniu z Kliczko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 7 maja 2017, 09:39 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 146
Moje BMW: 435i
Michu napisał(a):

Anthony przy Cassiusie czy Lennoxie jest po prostu sztywnym, dość surowym technicznie ale przeogromnie silnym bambusem :D Duuuuuużo pracy przed nim żeby choć zbliżyć się do poziomu Claya czy Lewisa.
Czego tu nie widać?

Zachwycasz się dość fartownym zwycięstwem młodego byczka nad 41 letnim gościem który przez niecałe dwa lata nie był między linami, już długo jest pastprime a i tak przez całą walkę spuszczał młodemu porządne lanie ;)



Sorry ale muszę wrócić do tematu bo mnie na forum nie było trochę, a nie chcę pominąć tego tematu :)

Nie uważam, że fartownie Joshua wygrał, chociażby dlatego, że po pierwsze najpierw on posłał na deski Kliczkę i nie dokończył za co został ukarany w 6 rundzie, ale PRZETRWAŁ. Mówienie, że go Kliczko nie wykończył wtedy to równie dobrze można powiedzieć, że AJ też tego nie zrobił już wcześniej. Poza tym takie braki techniczne i takiego "miszcza" załatwił??? Nie ważne jest punktowanie tylko, czy walka była wygrana, czy nie - w piłce nożnej też nikt nie patrzy, że lepszy był ten czy tamten zespół tylko ten który strzelił więcej bramek bo o to tu chodzi. Jak Kliczko jest stary to niech kończy... - to samo w przypadku Gołoty, Adamka i innych, a nie potem mamy się ich żałować, że za pieniądze dają sobie gębę obić! Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.

Tak walki WK były tak nudne jak flaki z olejem. Mimo, że za nim byłem od kiedy zacząłem oglądać jego walki to z późniejszym okresie po prostu już mnie swoim sposobem walki tak zraził do siebie, że nawet miałem nadzieje, że ten pajac Fury z nim wygra bo w HW było nudno przez jego dominację, a przede wszystkim takie boksowanie jak najmniejszym nakładem sił:
"Mimo wszystko to co definiowało karierę Władymira czyli zachowawczość do przesady tym razem również wzięła górę. Miał Joshuę wyczerpanego, miał go mocno zranionego, Anglik pokazał numer buta i potem dochodził do siebie prawie 3 rundy w których natura Władymira znowu dała o sobie znać i odpuścił zamiast próbować skończyć. Wyszedł jako underdog, był naprawdę głodny, chciał to wygrać, nie zostawił jaj w szatni, ale kiedy tylko poczuł się pewnie i widział, że ma rywala na widelcu to znowu wzięła górę jego natura, zaczęła się kalkulacja i ostatecznie przez to przegrał."
Podpisuję się pod tym w 100 % i pod tym, że ciągle się wieszał na swoich rywalach, o czym wcześniej pisał rinoreines, czego również nie trawiłem. Ponadto już nie wspomnę o wyprowadzonym forchendzie, gdy stanął pod ścianą - wyszło szydło z worka :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 14:51 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Jeżeli Lewis jest ostatnim niekwestionowanym mistrzem , to kim jest Kliczko?
Jeżeli "cieniasy" Fury i Joshua pokonały Kliczko, to kim jest Kliczko?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 19:25 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Nie chciałem się wdawać w dyskusję wcześniej, bo z niektórymi specjalistami od boksu to w ogóle nie ma sensu jakakolwiek dyskusja, ale - martin4004, rafalh, macie rację. A tekst o ostatnim niekwestionowanym mistrzu świata - to było mistrzostwo świata :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 20:42 
martin4004 napisał(a):
Nie ważne jest punktowanie tylko, czy walka była wygrana, czy nie - w piłce nożnej też nikt nie patrzy, że lepszy był ten czy tamten zespół tylko ten który strzelił więcej bramek bo o to tu chodzi.

Ja patrzę, i wielu moich znajomych którzy lubią boks też ;) Rozumiem, że w Walce Adamek vs Cunningham też bardziej podobał Ci się boks Adamka? ;) Oglądając walkę Pacquiao vs Bradley z 2012 gdzie wynikiem był ogromny wał też bardziej podobał Ci się boks Czarnego? ;)
Ja tutaj nigdzie nie kwestionuje zwycięstwa Anthonego ;) Wygrał bez dwóch zdań, aczkolwiek lepiej się oglądało do 11 rundy boks w wydaniu ukraińca i ja tylko o tym tutaj piszę. Patrz post Lewis vs Rahman.

rafalh napisał(a):
Jeżeli Lewis jest ostatnim niekwestionowanym mistrzem , to kim jest Kliczko?

Nie niekwestionowanym? :rotfl:
Stary, zacznijmy od tego czy wiesz co to jest "undisputed champion of the world" ? :oczami: Bo widzę, że brakuje Ci podstaw a gorące dyskusje chcesz prowadzić...
Od 1987 do 2007 r uznawano, że bokser który posiada jednocześnie pasy organizacji WBA, WBC, i IBF jest niekwestionowanym mistrzem świata, a od 2007 r do tych pasów doszedł pas WBO. Więc jeśli Władek zawalczyłby z Witalijem i jakimś cudem wygrał to wtedy byłby niekwestionowanym mistrzem świata ;) A jak na razie ostatnim jest tak jak już pisałem Lennox...
rafalh napisał(a):
Jeżeli "cieniasy" Fury i Joshua pokonały Kliczko, to kim jest Kliczko?

Ty tak serio? :wstyd:
Jeżeli Georga Foremana pokonał Jimmy Young to kim był George Foreman? :rotfl:

pawelek napisał(a):
A tekst o ostatnim niekwestionowanym mistrzu świata - to było mistrzostwo świata

Tak, tak...jak ci już niejednokrotnie pisałem, jesteś debilem :D A dziś do tego miana dochodzi order niedzielnego janusza :rotfl:
Smieszny w chooj jesteś, na każdym kroku próbujesz udowodnić jaki to jesteś supermegaturbozajebisty a za każdym razem wychodzi ci na odwrót :rotfl:
Aż kipi frustracją i kompleksami nie wspominając o złośliwości... Ale jeśli jest ci po tym lepiej to próbuj dalej :D


Ostatnio edytowano 8 maja 2017, 22:00 przez Michu, łącznie edytowano 9 razy

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 20:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 2479
Lokalizacja: Rzeszów
Moje BMW: M4, E82 120d
Kod silnika: S55 ,N47(260km/550nm
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98535
pawelek napisał(a):
A tekst o ostatnim niekwestionowanym mistrzu świata - to było mistrzostwo świata


Cytuj:
1920–1963, a boxer who held both the NYSAC and NBA (WBA) titles simultaneously.
1963–1983, a boxer who held both the WBA and WBC titles simultaneously.
1983–2007, a boxer who held the WBA, WBC, and IBF titles simultaneously.
2007–present, a boxer who holds the WBA, WBC, IBF and WBO titles simultaneously


pawelek, łap definicję a potem się udzielaj mistrzu

_________________
Obrazek

Chiptuning Turbo Diesel/Benzyna | Hamownia


XHP Flash Tool - Dealer

Obrazek

PODKARPACIE, siedziba 20 minut od Rzeszowa.

http://www.performance-lab.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 21:14 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 620
Lokalizacja: Dębica
Mimo że jesteś idiotą - przyznam ci rację - bo ją masz tym razem Michu,


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 22:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 8579
Lokalizacja: Lubelskie LJA
Moje BMW: Mercedes-Benz CLS
Kod silnika: 320CDI 7G-Tronic
Garaż: 93' E36 Sedan Calypsorot
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=107879

99' E46 Coupe Topasblau
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=119679

07' CLS W219 7G-Tronic
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=151028
Pawełek fajter "znaffca" wszlakich "tematóff" powrócił ! :rotfl:

Co do walki - oglądałem całą galę. Kliczko vs Ciemnoskóry "Anglik" no cóż - umarł król, niech żyje król!

Ale jak tak czytam ten wątek to faktycznie Frank oraz Michu mają najwięcej racji.

_________________
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim autem spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"
Obrazek
Był: 93' E36 Sedan 316i Calypsorot Metallic - Bimbrowóz (2009-2012)
Był: 99' E46 Coupe 320Ci Topasblau - Smerfeta (2012-2015)
Jest: 07' Mercedes-Benz CLS W219 320CDI 7G-Tronic - Czarna Locha (2015-Obecnie)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Boks, MMA i inne sporty walki.
PostNapisane: 8 maja 2017, 22:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Nie chce mi sie rozstrzygać kto kogo zaczepil albo kto pierwszy komu pojechał po rajtach, tak wiec uczciwie ostrzegam że każda kolejna wycieczka osobista zostanie nagrodzona :)

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4044 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 203  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL