BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 11:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2450 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 123  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 16 stycznia 2018, 15:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 16 stycznia 2018, 19:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
To świadczy tylko i wyłącznie o tym jakim świetnym kierowcą jest RK.

Jak macie chwilę to polecam przeczytać wpis Cezarego Gutowskiego:

Cytuj:
"Ten deal wygląda na jeszcze lepszy, niż się zapowiadało.
Kierowcy mają tylko osiem dni w testach zimowych na przygotowanie do sezonu. Jeśli faktycznie Williams przeznaczy część tego czasu na RK, będzie to przejaw poważnych planów - wręcz zaskakujący, biorąc pod uwagę, jak mało czasu jest na testy. Aż mi się wierzyć nie chce.
Potem mówi się o około ośmiu przejazdach w piątkowych treningach (to się może zmieniać - oby na plus!) oraz testach w trakcie sezonu. Przede wszystkim zaś obecności podczas Grand Prix na torach i - najważniejsze - pomoc inżynierom w pracach nad rozwojem bolidu. W ten sposób RK wniesie dokładnie to, czego nie mają Stroll i Sirotkin, ale nie będzie to "czarna robota".

Będzie to okazja do szlifowania prędkości. Znalezienie tych ostatnich części sekundy, które tak ciężko wycisnąć w jeden dzień w najnowszym bolidzie danej marki. Pamiętajcie - w autach starszej generacji RK z miejsca miał doskonałe tempo. A i w najnowszym bolidzie, tu cieszę się z poparcia Isoli, spisywał się lepiej niż dobrze, ale każdy kierowca potrzebuje czasu, aby znaleźć to optymalne tempo w tych "potworach". Nawet bez ponadsześcioletniej wyrwy w życiorysie.

Super ciekawa jest także informacja z Auto Motor i Sportu, że ten angaż nie wymagał udziału sponsorów. Jak na moje oko Williams podchodzi do sprawy bardzo poważnie. To nie będzie funkcja honorowa. To kolejny, duży krok w kierunku powrotu i kolejny powiew nadziei dla nas.

Wiem, że były większe apetyty, gdy zdawało się, że może być fotel w Renault, a potem przed GP Abu Zabi najpoważniejsze nazwiska i media przekonywały, że na 99% sprawa będzie dokonana. Jednak, jak by się tak na chłodno zastanowić, to, co już zaszło jest po prostu niesamowite. Wielki sukces, a kolejnym jest zaczepienie się na stałe w orbicie F1.

Ta historia jeszcze nie jest skończona. Wierzę, że jeszcze nadejdzie ten dzień, ale tak czy inaczej, zamierzam czerpać frajdę z tej przejażdżki :D

Forza RK i...
czapki z głów!"

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 16 stycznia 2018, 21:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN, nie łam się ;)

To jest na prawdę dobra informacja, także możemy się cieszyć :) Ktokolwiek pomyślałby rok temu, że Kubica w ogóle będzie prowadził poważne rozmowy z jakimś zespołem? Już o 140 okrążeniach, kilku testach, itd. itp. nie mówię. No sen na jawie!

Sam RK, być może w danej chwili nie miał innej/lepszej opcji do wyboru z jakiejś innej serii wyścigowej; być może też sprawy z Williamsem w pewnym momencie zaszły tak daleko, że obóz Kubicy (Aluni Bravi i Nico Rosberg) uznał, że jednak coś z tego będzie. Pewnie gdzieś na początku października wiedzieli już sporo więcej. Ale na pewno jeśli RK zgodził się na takie warunki, to musi mu to odpowiadać. I na pewno w tej sytuacji więcej wyrwać się nie dało. Z resztą po pierwszym dniu testów w Abu Dhabi w rozmowach z Nim było widać szczerą radość u Kubicy, zapewne bierze się to też z atmosfery w zespole. Po drugim dniu, wiemy jak było..więc i Williams zakazał wywiadów.

Cóż, Williams ma dwóch sponsorów, więc na wszelki wypadek zatrudnili też kierowcę ;) Apetyt rósł baaardzo, Kubica w oficjalnej wypowiedzi nadal podtrzymuje, że cel się nie zmienił. Ściganie się w F1. Z drugiej strony najważniejszy krok już za Kubicą. Powrót do Formuły 1 stał się faktem :)

Nie czytałem wcześniej tej wypowiedzi CG (w ostatnich godzinach nie wiem co pierwsze czytać :P ), brzmi bardzo obiecująco, i fajnie gdyby rzeczywiście Williams coś w tym kierunku kombinował z Kubicą, ale ..to skomplikowane. Póki co RK ma przed sobą dużo pracy.

Testy przedsezonowe:
- 26.02 - 01.03
- 06.03 - 09.03

No i oby piątki były nasze!

Na koniec:
Cytuj:
Chciałbym podziękować wszystkim wspierającym mnie fanom, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Polscy kibice podążają za mną wszędzie i wspaniale jest widzieć jak wielkie mam od nich wsparcie.

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 17 stycznia 2018, 08:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29634
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
nie no cieszę się, przyznajcie że apetyty były większe po jak się okazuje bezpodstawnych zapowiedziach mediów

szkoda, że będzie odwalał czarną robotę żeby sponsorzy mogli sobie pojeździć...

fajnie, że wrócił, może któremuś się "znudzi" i wskoczy do fotela na stałe, bo jest bardzo szybkim i doświadczonym kierowcą


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 17 stycznia 2018, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
DaaN napisał(a):
przyznajcie że apetyty były większe po jak się okazuje bezpodstawnych zapowiedziach mediów
dokładnie, tak jak już napisałem wyżej, ale jak też napisałem/uważam - wszystko to skomplikowane..bardziej.

Apetyty urosły bardzo. Bezpodstawnie. Ale nie ma co się dziwić, bo przez ten czas byliśmy mocno karmieni różnymi doniesieniami i przez zagranicznych dziennikarzy, i przez osoby z otoczenia Roberta poniekąd.
Np.: "98% pewności, pozostałe 2% z przyzwoitości", Chincherro i jego inne doniesienia, GAME OVER z teamu Kubicy.
Dużo tego było. I tak uważam, że my możemy brać w ciemno taki kontrakt Kubicy, i jeszcze chwilę cierpliwie poczekać, ponieważ jak sam powiedział, to pozwala mu nadal mieć przed sobą osobiste cele :)
W sumie, to można się cieszyć już nawet choćby z tego, że cała ta zgadywanka skończyła się..

Nawet teraz większość informacji, które możemy gdzieś znaleźć to nadal są doniesienia i spekulacje.
Sponsorzy będą jeździć cóż, fakt. Rozumiem o co chodzi, ale jeszcze jedno ale :)
Kubica będzie robił dużą robotę dla zespołu. Największą. Tak wynika z ustaleń. To co możemy wyczytać na pewnym blogu o powrocie Roberta :oczami:, to że ważne z punktu widzenia całego sezonu testy w lutym i marcu dostał RK, piątkowe treningi (ponoć mowa o ośmiu) dostał RK, w razie niedyspozycji któregoś ze "sponsorów" wskoczy właśnie RK.
Williams mógł sprzedać te treningi jakiemukolwiek innemu kierowcy, a żeby było lepiej. Kubica nie wnosi wkładu finansowego. To zespół opłaca jego pracę :) Pieniądze sponsorów Kubicy będą uruchomione, jeśli pojawi się opcja startu w wyścigu, i to chyba najlepsza wiadomość. Myślę, że to na prawdę pokazuje, że RK będzie pełnił kluczową rolę.

Mimo wszystko chyba jednak Stroll wcześniej zwolni miejsce, tak myślę.. Nie ma Massy, tak samo młody kolega w zespole, no i RK, jest presja. Już w poprzednim sezonie pojawiły się plotki, że Papa Stroll będzie zmniejszać wkład do Williamsa, a do tego interesuje się Force India. To tylko plotka, ale wiadomo. Polak za Kanadyjczyka, historia lubi się powtarzać :D

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 18 stycznia 2018, 12:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Wiem że to bardzo optymistyczne i dużo rzeczy ma na to wpływ, ale 2018 to prawdopodobnie ostatni sezon Raikkonen'a...

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 18 stycznia 2018, 13:49 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Nowe logo F1 http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-25857- ... nikow.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 18 stycznia 2018, 14:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Duże zamieszanie wokół nowego loga jest na rękę Liberty, jak wiadomo "szum w interesie" robi lepsze wyniki.
Należę do grupy ludzi którym bardziej podobało się poprzednie logo, chociaż nowe zaczynam lubić :)
Obrazek

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 19 stycznia 2018, 09:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29634
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
ta, była prezentacja w zeszłym sezonie, może się przyjmie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 19 stycznia 2018, 20:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Trochę słabo, że logo F1 jest podobne do symbolu rajstop uciskowych ;) ciekawe jak to się rozwinie..
Jeśli chodzi o nowe logo uważam, że dobrze będzie się "sprzedawać" np. na okładce kolejnej gry F1 2018.
Kwestia, aż nowe się "opatrzy". Póki co ja nadal bardziej jestem za starym ;)

Obrazek

Pawel! napisał(a):
Wiem że to bardzo optymistyczne i dużo rzeczy ma na to wpływ, ale 2018 to prawdopodobnie ostatni sezon Raikkonen'a...
Z pełnym szacunkiem dla niego, ale to już chyba ten czas :/


BTW. myślę, że temat zasługuje, żeby uzupełnić kilka informacji. W końcu zima, to także gorący sezon dla Formuły 1, i tak:

Obrazek

1. Na początku grudnia odbyła się konferencja, podczas której prezentację malowania na nowy sezon miał zespół Alfa Romeo Sauber F1 :)
Aktualnie Sauber jeździł na silnikach Ferrari, ale od teraz ma to być stajnia juniorska kierowców Ferrari, a zespół zyska dzięki temu silniki w najnowszej specyfikacji. Alfa Sauber potwierdził też swój skład kierowców: Marcus Ericsson, Charles Leclerc, oraz rezerwowy Antonio Giovinazzi.
http://f1.autoklub.pl/news/w-skladzie-l ... sson,81220

2. W przyszłym roku - Aston Martin Red Bull Racing :) Tutaj na razie nie mamy żadnego bolidu w nowych barwach, ale logo już potwierdzone. Ponoć umowa została podpisana na 3 lata.
http://www.cyrkf1.pl/aston-martin-red-b ... 2018-roku/

3. Prezentacje bolidów potwierdziły już pierwsze zespoły:

FERRARI - 22.02.2018
MERCEDES - 22.02.2018
MCLAREN - 23.02.2018

4. Kolejne wieści; z dzisiejszej konferencji SMP Racing.
"Siergiej Sirotkin liczy na pomoc swojego byłego rywala do miejsca w kokpicie, a obecnie rezerwowego kierowcy Williamsa, Roberta Kubicy. Siergiej przyznał, że Polak perfekcyjnie potrafi ustawić samochód i uznał obecność Kubicy w zespole za duży plus."
http://f1.autoklub.pl/news/sirotkin-lic ... bice,82132

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 19 stycznia 2018, 21:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
Artur.92 napisał(a):
4. Kolejne wieści; z dzisiejszej konferencji SMP Racing.
"Siergiej Sirotkin liczy na pomoc swojego byłego rywala do miejsca w kokpicie, a obecnie rezerwowego kierowcy Williamsa, Roberta Kubicy. Siergiej przyznał, że Polak perfekcyjnie potrafi ustawić samochód i uznał obecność Kubicy w zespole za duży plus."


To zaskoczył...


Czytałem że ojciec $$ powiedział coś w stylu: "Mój syn był dużo lepszy od Kubicy podczas testów, więc otrzymał fotel kierowcy wyścigowego".

:rotfl:

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 20 stycznia 2018, 13:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
A no powiedział: "Sergey okazał się silniejszy od Kubicy w testach, zarówno w kwalifikacjach, jak i trybie wyścigowym. Sergey testował również w symulatorze, gdzie pokazał dużą wiedzę, dawał feedback większy niż inni młodzi kierowcy przed nim".

Z tym nie kłóciłbym się. W elevenF1 rozmawiali raz z Sirotkinem i raczej sprawiał dobre wrażenie..
Ale na początku wypowiedzi ojciec to chciał chyba zrobić mocne wejście :zdziwko: :rotfl:
Wszyscy w końcu widzieli pracę RK w testach (zwłaszcza pierwszego dnia).

Przy okazji, kilka dni przed oficjalką Williamsa wypowiedział się (wreszcie) Mario Isola, szef motorsportu Pirelli. To co najciekawsze dotyczyło drugiego dnia testów. Mówił m.in. żeby nie patrzeć na tempo kwalifikacyjne Kubicy, tylko czasy poszczególnych sektorów, ponieważ wtedy było bardzo dobrze.
Kubica testował nieznane dla siebie hypersofty, w sumie nieznanym dla siebie aucie. W Abu Zabi ze względu na temperaturę te opony najpewniej wystarczały tylko na jedno kółko, RK nie zrobił ich wiele, dodatkowo na torze był ruch pod koniec testów.Trudno było w tej sytuacji złożyć dobry czas, ale szybkość była widoczna w sektorach. $$ nie miał okazji poznać hiper miękkich opon :)

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 24 stycznia 2018, 19:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Artur.92 napisał(a):
Prezentacje bolidów potwierdziły już pierwsze zespoły:

FERRARI - 22.02.2018
MERCEDES - 22.02.2018
MCLAREN - 23.02.2018
Aktualizacja :)

Force India, 25.02.2018 Wtedy również ogłoszona zostanie nowa nazwa zespołu; prawdopodobnie Force Formula One Team.
http://f1.autoklub.pl/news/prezentacja- ... azwy,82219


Paddy Lowe jak zwykle ciepło o Kubicy :zawstydzony:
Mówi, że będzie on ważnym członkiem zespołu, a nie jedynie oczekującym na zmianę kierowcy.
W przypadku wystartowania w wyścigu za któregoś "sponsora" stwierdza, że byłby konkurencyjny.
Na pytanie czy RK może być kandydatem do miejsca w bolidzie w 2019 odpowiedział: "Tak, może."


PS. Ponoć Ferrari zbliża się do 1000KM. Wcześniej donoszono, że do tej "granicy" dobija Mercedes (950KM).

EDIT: Prezentacje bolidów.

FERRARI ONLINE 22.02.2018
MERCEDES SILVERSTONE 22.02.2018
MCLAREN BRAK DANYCH 23.02.2018
TORO ROSSO CIRCUIT DE BARCELONA-CATALUNYA 25.02.2018
FORCE INDIA CIRCUIT DE BARCELONA-CATALUNYA 25.02.2018
WILLIAMS LONDYN 15.02.2018
SAUBER ONLINE 20.02.2018

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 20 lutego 2018, 10:16 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
hej panowie jak wam się podobają nowe bolidy f1 2018.....czy takie sobie jedni już latali po torze :hyhy: :hyhy:

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: F1 TYPER - dyskusja
PostNapisane: 29 marca 2018, 13:35 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Z innej beczki, ale pozostając w temacie https://www.instagram.com/p/Bg5bT9CByOz/

BMW M1 ProCar “Series” - Monaco Grand Prix - 27th May 1979.
1.Niki Lauda
2.Clay Regazzoni
3.Emerson Fittipaldi

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Robert Kubica - świetny wywiad
PostNapisane: 11 lipca 2018, 19:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 3230
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
W necie dużo spekulacji nt Roberta i jego powrotu za kółko, przed sezonem normalnie codziennie były chwytliwe nagłówki o jego powrocie. Jest wiele wywiadów z Robertem, ale ten moim zdaniem jest naprawde warty poświęcenia godziny.


Niesamowity człowiek, takie podejście do motorsportu ma mało kto.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Robert Kubica - świetny wywiad
PostNapisane: 11 lipca 2018, 21:16 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
Tu chyba ten sam w wersji dla czytających, po polsku:
https://powrotroberta.blogspot.com/2018 ... ialny.html

GP-T1000 napisał(a):
Niesamowity człowiek, takie podejście do motorsportu ma mało kto.

Też go tak odbieram. Mega skupiony na robocie, pracowity, utalentowany, nie robiący z siebie Bóg wie kogo - wzór. Jak dla mnie jeden z najlepszych sportowców.

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Robert Kubica - świetny wywiad
PostNapisane: 12 lipca 2018, 11:32 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 40
Posty: 5953
wiadomo małymi kroczkami doszedł na szczyt góry ale na niej się trzeba jeszcze utrzymać...

_________________
Typer 12/2012-I miejsce
Typer 01/2013-II miejsce...Typer 02/2013-III miejsce...Typer 03/2013-III miejsce...Typer 04/2013-I miejsce..Typer 09/2013-II Miejsce...Typer 12/2013-II miejsce...Typer 03/2014-III miejsce...Typer 05/2014-III Miejsce...Typer 10/2014-II miejsce...Typer 11/2014-II...Typer 12/2014-I..Typer 11 / 2015 - II...Typer 04/2016-III...Typer 08/2016-II..Typer 09/2016-III..Typer 10/2016-III..Typer 05/2017=II...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Robert Kubica - świetny wywiad
PostNapisane: 12 lipca 2018, 13:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 3230
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
aniołki napisał(a):
wiadomo małymi kroczkami doszedł na szczyt góry ale na niej się trzeba jeszcze utrzymać...


Co masz na myśli z tym, że trzeba się na niej utrzymać?

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Robert Kubica - świetny wywiad
PostNapisane: 12 lipca 2018, 13:21 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29634
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
:rotfl:

wielka szkoda, że się nie udało dostać do lepszego zespołu, szczególnie że mógł jeździć dla ferrari przez rajd na który jak sam mówi nie chciał jechać, ale kto mógł to przewidzieć

ciekawe czy powróci jako kierowca


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2450 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 123  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL