BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 22:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Godny polecenia mechanik WARSZAWA - PIRS PERFORMANCE
PostNapisane: 3 października 2011, 16:20 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 71
Posty: 4299
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E-36 320i Touring 95
Kod silnika: M52b20
Polecam kolegom,niedawno odkryty przeze mnie warsztat naprawy BMW
http://pp.m44.pl/kontakt
dawno nie spotkałem,tak rzetelnego mechanika
duża wiedza i chęci do pracy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sprawdzony warsztat
PostNapisane: 13 grudnia 2011, 21:56 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Szukałem nowego mechanika po tym jak poprzedni jedyny godny polecenia zakończył działalność i widząc polecenie Ryszarda postanowiłem spróbować.

Po wjechaniu na podwórko zobaczyłem same Beemki więc pomyślałem jest dobrze :hyhy: Po tym jak wysiadłem z samochodu spotkałem Kurczaka myślę sobie sami swoi :D Grzesiek który jest właścicielem serwisu to prawdziwy pasjonat BMW i rzeczywiście podchodzi do samochodu tak jak na fana marki przystało. Samochód został zrobiony w terminie i dodatkowo przejrzany czy przypadkiem nic nie potrzeba by było zrobić dodatkowo. Wszystkie płyny które wymagały uzupełnienia, uzupełnione - nawet do spryskiwacza :przestraszony: Telefon po skończeniu roboty że samochód można zabrać. Przyjeżdżam a furka dodatkowo jeszcze umyta :szok: Poczułem się jak klient nowego E92 na przeglądzie w ASO - bez kitu nie dość że pełen mechaniczny profesjonalizm to jeszcze świetne podejście do klienta. Jeszcze godzinę po odebraniu telefon czy wszystko jest OK i czy jestem zadowolony.

Można u niego robić nie tylko standardową mechanikę ale i wszelkie dodatkowe przeróbki z uturbianiem włącznie.

Na pewno będę odwiedzał Grześka częściej bo takich mechaników ze świecą szukać !!! :ok:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Godny polecenia mechanik WARSZAWA - PIRS PERFORMANCE
PostNapisane: 19 stycznia 2012, 13:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1706
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E36 Compact
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=59159
Oj, u Grzesia to nas tam bywa więcej. Ostatnio E36 Kontiniego tam stała, tcr2 regularnie robi tam swoje, Smoke i Duduś też coś robili. Ja się tylko martwię o terminy :D

BTW Grzesiu robi też nadkola i custom gwint pewnie wystruga.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Godny polecenia mechanik WARSZAWA - PIRS PERFORMANCE
PostNapisane: 12 grudnia 2012, 21:16 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
No więc kolejna warsztatowa klasyka - mechanik jest dobry kiedy rozkręca interes.

Już myślałem że udało się wreszcie znaleźć dobrego mechanika po tym jak Przemek z Przem-Car`u zamknął działalność a tu niestety dupa. Muszę odwołać wszystko co napisałem o warsztacie Grześka i dodać i podkreślić NIE POLECAM :cenzura:

Jakoś na wiosnę oddałem samochód do Grześka na założenie gwintu, wydechu i czegoś tam jeszcze. Samochód dostałem skończony chyba nawet w terminie tyle że... znikło sporo benzyny w baku i wydaje mi się że ciut więcej niż było potrzeba na dojechanie na zbieżność. Samochód stał na podwórku z opuszczonymi szybami więc w środku wszystko było zaje... kurzem. Ponieważ skóry są białe to zobaczyłem że uchwyt od drzwi jest czarny a później że skóra wytarta tak samo na kierownicy. Jak się raz wsiada i wysiada z samochodu i nim nie jeździ to takie rzeczy się raczej nie dzieją. Grzesiek zaoferował się że chce poprawić złe wrażenie i żebym przyjechał jakoś na inną usługę w niższej cenie... No więc gdy pojechałem na przegląd i samochód go nie przeszedł bo nie miał ręcznego który załatwił Grzesiek przy wymianie zawieszenia - wcześniej był jak brzytwa - pomyślałem że oddam samochód do niego żeby poprawił to co mu nie wyszło, tj. ręczny i wydech.

Samochód zabrałem dziś bez powiadomienia Grześka bo on też jakiś skory do telefonów nie był żeby powiedzieć co się z samochodem dzieje i pewnie jakbym nie przyjechał to minąłby kolejny tydzień a robota dalej by była w du*** a ja bez samochodu.

Samochód zostawiłem u niego 2 tygodnie temu na zrobienie

- ręcznego który padł po wizycie u niego
- poprawienie wydechu bo się obija
- poprawienie wiązki światła bo nie świeci
- Naprawę stacyjki
- ustawienie drzwi żeby się gładko zamykały
- wymianę sond lambda

Przyjeżdżam dziś po DWÓCH TYGODNIACH i... udało się zmienić stacyjkę, poprawić wydech a od ręcznego naciągnąć trochę linkę bo to pewnie szczęki jak orzekł Grzegorz ale nie miał czasu do nich zajrzeć no przecież minęły raptem DWA TYGODNIE. Szczęki padły nagle po wymianie zawieszenia, rozumiem... Zamiast więc do nich zajrzeć podciągnięta została linka i tyle. Oczywiście nie usłyszałem nawet przepraszam więc jedyne co mogę powiedzieć to trzymać się z dala od tego mechanika z dala i jechać do Przemka z Przem Car`u. Chciałem być fair i oddałem samochód do Grześka jebiąc się 30 km tak żeby miał szansę się zrehabilitować ale poleciał sobie po prostu w h.u.j.a. Za wymianę stacyjki zapłaciłem 250zł więc tyle ile by mnie skasował jakikolwiek serwis naprawiający stacyjki tylko że ze zrobiliby to w godzinę a nie jebali się z tym tyle.

Samochód zabrałem dziś bez powiadomienia wcześniej o mojej wizycie Grześka bo on też jakiś skory do telefonów nie był żeby powiedzieć co się z samochodem dzieje i pewnie jakbym nie przyjechał to minąłby kolejny tydzień a robota dalej by była w dupie a ja bez samochodu.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Godny polecenia mechanik WARSZAWA - PIRS PERFORMANCE
PostNapisane: 13 grudnia 2012, 23:21 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 2969
Lokalizacja: Warszawa/RAJ
Moje BMW: e34
Kod silnika: M50B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... &start=320
Może coś nabroiłeś? :P No ale jak tak było jak napisałeś no to niezła lipa :cisza:

_________________
Jadę nisko o progi trę miską !!
https://www.facebook.com/JadeNiskoOProgiTreMiska


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Godny polecenia mechanik WARSZAWA - PIRS PERFORMANCE
PostNapisane: 14 grudnia 2012, 18:43 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
artim32 napisał(a):
Może coś nabroiłeś? :P No ale jak tak było jak napisałeś no to niezła lipa :cisza:


Nie no wiesz ściemniam bo mi się nudzi. Wczoraj wyszło jeszcze że ręcznego jak nie było tak niema :cenzura: :wsciekly:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL