BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 11:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 2890
Lokalizacja: Bangladesz
Moje BMW: Sędziwy Paździerz
smietnik napisał(a):
adam-bmw napisał(a):
gościu jako właściciel tego pojazdu powinieneś choć w jakimś stopniu znać jego historię, a powiem że musiała być ciekawa z racji że widziałem silnik jak głowica była ściągana, rozrząd wcześniej był ustawiany chyba ze 100 razy sądząc po ilości znaków wykonanych korektorem na kołach, łańcuchach i obudowach, a już żeby podnieść renomę osobie, która kiedyś składała ten silnik warto dodać że uszczelkę pod głowicą z obu stron na całej powierzchni posmarowano pastą uszczelniającą :szok: (chyba ktoś się bał przecieku lub składał na starej).
weź przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałeś, bo chyba tego nie zrobiłeś :wstyd: Mój samochód mógłby być i milion razy rozbierany, ale po to wstawiam do warsztatu, żeby w końcu to naprawić. Nie ma znaczenia czy poprzedni właściciel serwisował go w szopie i coś popsuł, czy coś się samo zużyło, ma być naprawione i tyle, a jak mechanik nie umie tego naprawić to niech się nie podejmuje.


Dokładnie, robi od nowa, składa po swojemu, nie powiela błędów poprzedników, bo domniemam zna się lepiej od nich :hyhy:
Jak dla mnie, minus dla mechanika za sam fakt wypuszczenia auta w takim stanie z warsztatu i na domiar złego wzięcie za to jakiej kolwiek kasy.
Temat bym zamknął, aż do momentu w którym ktoś będzie miał podstawy do napisania konstruktywnych postów, bo póki co to tylko zbędne bicie (edit:) piany tu występuje.

_________________
e30 87' M-technic 1
Ładne 320iT Mpak


Ostatnio edytowano 18 marca 2012, 22:30 przez Juras, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7454
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
adam-bmw napisał(a):
gościu jako właściciel tego pojazdu powinieneś choć w jakimś stopniu znać jego historię, a powiem że musiała być ciekawa z racji że widziałem silnik jak głowica była ściągana, rozrząd wcześniej był ustawiany chyba ze 100 razy sądząc po ilości znaków wykonanych korektorem na kołach, łańcuchach i obudowach, a już żeby podnieść renomę osobie, która kiedyś składała ten silnik warto dodać że uszczelkę pod głowicą z obu stron na całej powierzchni posmarowano pastą uszczelniającą :szok: (chyba ktoś się bał przecieku lub składał na starej). Na koniec powiem jedno jak się kupiło grata to trzeba się liczyć z kosztami a nie obwiniać osobę, która się zna na rzeczy.

jakie to ma znaczenie "gościu" ? Co ma do rzeczy to ile bylo znakow i jaka byla uszczelka?
Przecież chlopak oddal auto do mechanika po to zeby ten mu naprawil auto i tyle i z tego co pablosek mowi ,nie wywiazal sie z tego a wzial pieniadze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 18 marca 2012, 22:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 249
Lokalizacja: okolice Torunia
Moje BMW: e39 528i
Kod silnika: m52tu b28
właściciel został poinformowany co jest jeszcze do wymiany jednak albo odpuścił temat albo zaczął szukać pomocy gdzie indziej, po prostu nie dał dokończyć rozpoczętej pracy bo tyle w tej sprawie wiem na pewno.

_________________
http://www.bmwklubtorun.pl

http://www.facebook.com/pages/BMW-Klub- ... 7149010469

połamane wieszaki lamp e39- mój sposób na naprawę viewtopic.php?f=25&t=104939

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 19 marca 2012, 07:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
Juras napisał(a):
Temat bym zamknął, aż do momentu w którym ktoś będzie miał podstawy do napisania konstruktywnych postów,
Amen.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 19 marca 2012, 09:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 1521
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: 528i 318i
Kod silnika: M52TUB28 M40B18
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=25990
Kaine nie ma 20 postów aby tu napisać, a nabijać emotikonek w galerii tez nie będzie, także pablosek ma do niego numer i wie gdzie jest warsztat więc niech to wyjaśni

_________________
www.bmwklubtorun.pl

MOJA E34 528i DELPHIN METALIC ==>> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=25990
MOJA E39 535i V8 BIARRITZBLAU METALLIC ==>> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=60703 ( Sprzedana :-( )
MOJA E30 318i CIRRUSBLAU METALLIC ==>> viewtopic.php?f=6&t=78957


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 31 marca 2012, 11:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 288
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: E36 x2
adam-bmw napisał(a):
właściciel został poinformowany co jest jeszcze do wymiany jednak albo odpuścił temat albo zaczął szukać pomocy gdzie indziej, po prostu nie dał dokończyć rozpoczętej pracy bo tyle w tej sprawie wiem na pewno.


Właściciel został poinformowany że ma wymienic sobie sonde lambda i pompe wody. Uważasz że po wymianie tych części rozrząd sam by się ustawił ? Jeśli tyle wiesz w tej sprawie to lepiej nie zabieraj wogóle głosu. Proponuje byś jeszcze raz przeczytał mój 1 post.Bez odbioru

groocha napisał(a):
Kaine nie ma 20 postów aby tu napisać, a nabijać emotikonek w galerii tez nie będzie, także pablosek ma do niego numer i wie gdzie jest warsztat więc niech to wyjaśni


Samochód od jakiegoś czasu nie jest moją własnością, jeździ nim mój znajomy, jego dotknęła ta nieprzyjemna sytuacja, i to On zrobi z tym co uważa za stosowne. Temat miał byc informacyjny, a zrobił się bajzel, także lepiej będzie jak zostanie zamknięty, bo co niektórym jeszcze żyłka pęknie. Z mojej strony to wszystko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 14 sierpnia 2012, 13:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 121
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3CS G80
Może napisz gdzie naprawiłeś auto i kto znalazł błąd w sztuce składania silnika?
Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [NIE POLECAM] KAINE Toruń
PostNapisane: 23 sierpnia 2012, 14:26 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 288
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: E36 x2
Poskładał to znajomy z Grębocina k/ Torunia, który co najśmieszniejsze nie zajmuje się na codzień BMW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL