BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 12:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wgniecenia po gradobiciu Warszawa
PostNapisane: 4 lipca 2012, 17:24 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E46 328ci
Witam! Jaki serwis z Warszawy możecie mi polecić do usunięcia bezinwazyjnie wgnieceń po gradobiciu w Warszawie? Wczorajsze burze gradowe dopadły też niestety auto żony:/ Znalazłem stronę serwisu Puller i wiem, że wykonują takie szkody także bezgotówkowo z firmami ubezpieczeniowymi (z polisy ac autocasco), a to by mnie interesowało najbardziej. Ale teraz powiedźcie czy ten serwis polecacie?? Był ktoś u nich?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wgniecenia po gradobiciu Warszawa
PostNapisane: 9 lipca 2012, 17:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Nie polecam tej firmy. Byłem u nich na wycenę auta po szkodzie. Pan kazał mi pisać upoważnienie do podjęcia prac. Ja chciałem wycenę najpierw, gdyż jak się dowiedziałem u ubezpieczyciela - jeśli nie będzie zgody na przedstawioną przez nich kwotę - zostanę obciążony kosztami różnicy. Pan zaczął grymasić i robić kwaśne miny, że wezmę wycenę i pojadę gdzie indziej. Powiedziałem, że nie musi mi jej nawet wysyłać. Niech wyśle ubezpieczycielowi... podałem adres do babki, która się tym zajmowała. Ostatecznie porobili zdjęcia. Minęło kilka dni. Dzwonię do tej babki z ubezpieczeń i cisza... nic nie dostała. Myślę sobie - olać go... mi się śpieszy poszedłem do innego zakładu - zapytałem czy dadzą radę zrobić w tej kwocie jaka jest na pierwszej wycenie od rzeczoznawcy w tu- nie ma problemu. Auto po 2 dniach odebrane. I TERAZ HIT! FACET DZWONI DO MNIE PO 1,5 tygodnia i że jest wycena! Ja mówię, że po co mi? auto już naprawione. A ten z tekstem, że w takim razie muszę zapłacić za tę wycenę :D. Myślałem, że z krzesła spadnę. Rozłączyłem się, żeby nie używać brzydkich wyrazów.

W czasie jak byłem na miejscu - reperowali wgniotki w BMW X1 - babka mało zawału nie dostała jak zobaczyła, że młotem napierdzielają. A reklamują, że jakaś super technologia :D. Babka jechała specjalnie z Mokotowa. Okazało się, że taką samą "technikę" zaoferowali jej u blacharza na Mokotowie i to o połowę taniej. Babka się popłakała - mąż pocieszał :).
Generalnie później jeszcze szydzili, że auto całe malowane i śmiali się pod nosem (myśleli, że nie widzę/nie słyszę).

Z DALA!!

Ich inna strona:
http://www.sztukalakierowania.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL