BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Warszawa] Blacharstwo/lakiernictwo ul. Liwska 2 NIE POLECAM
PostNapisane: 9 lipca 2012, 17:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Nie polecam zakładu na ul. Liwska 2 - ASO MAZDY. Miałem uszkodzone auto. Dostałem wycenę z TU. Szukałem serwisu z wolnym terminem. Na ul. Liwskiej 2 mieli przyjąć od zaraz, bardzo miły kontakt na początku... Z rozmowy z osobą kontaktową w sprawie mojej szkody wynikało, że ubezpieczalnia wypłaci odszkodowanie tylko jeśli wyda zgodę na naprawę w cenie, którą przedstawi warsztat. Jeśli się nie zgodzi, różnicę pokrywa użytkownik. Przyjechałem na miejsce. Czekam, a Pan wręcza mi upoważnienie do podjęcia napraw. Wytłumaczyłem mu całą sytuację. Pan z zakładu strasznie się zdenerwował i robił kwaśne miny, że nie zrobią mi wyceny bo ja pójdę gdzie indziej naprawiać :orany:. Poczułem się jak złodziej. Mówię mu, że jak się obawia to przecież może wysłać wycenę do TU na skrzynkę osoby kontaktowej w tej szkodzie. OK. Porobili zdjęcia. Auto stało niesprawne przez parę dni. Dzwonię do kobietki z ubezpieczeń - nic nie dostała... olali mnie - pomyślałem. Poszukałem innego zakładu - trafiłem na FLOTCAR.pl. Zapytałem, czy da radę zmieścić się w kwocie, którą gotówkowo chcą rozliczyć z TU (przedstawiłem wycenę) - nie ma problemu, pomalowali mi nawet fragment błotnika, który był lekko puknięty. 2 dni po wizycie auto odebrane. Wszystko elegancko, bez tony papierów upoważnień itd.. Nawet pokasowali błędy z komputera (bezpłatnie).
TERAZ HIT! Po jakiś 1,5tyg. od wizyty w ASO MAZDY - dzwoni do mnie ten człowiek i mówi, że jest wycena! :rotfl: STRUŚ PĘDZIWIATR NORMALNIE! I że możemy wstawiać auto. Ja mówię - że auto już naprawione. A Pan do mnie - W takim razie musi Pan zapłacić za wycenę. Rozłączyłem się, żeby nie posłać wiązanki :wsciekly:

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Warszawa] Blacharstwo/lakiernictwo ul. Liwska 2 NIE POLECAM
PostNapisane: 1 sierpnia 2012, 07:32 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 132
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=117788
To samo pisałeś o Puller:

Bauer napisał(a):
Nie polecam tej firmy. Byłem u nich na wycenę auta po szkodzie. Pan kazał mi pisać upoważnienie do podjęcia prac. Ja chciałem wycenę najpierw, gdyż jak się dowiedziałem u ubezpieczyciela - jeśli nie będzie zgody na przedstawioną przez nich kwotę - zostanę obciążony kosztami różnicy. Pan zaczął grymasić i robić kwaśne miny, że wezmę wycenę i pojadę gdzie indziej. Powiedziałem, że nie musi mi jej nawet wysyłać. Niech wyśle ubezpieczycielowi... podałem adres do babki, która się tym zajmowała. Ostatecznie porobili zdjęcia. Minęło kilka dni. Dzwonię do tej babki z ubezpieczeń i cisza... nic nie dostała. Myślę sobie - olać go... mi się śpieszy poszedłem do innego zakładu - zapytałem czy dadzą radę zrobić w tej kwocie jaka jest na pierwszej wycenie od rzeczoznawcy w tu- nie ma problemu. Auto po 2 dniach odebrane. I TERAZ HIT! FACET DZWONI DO MNIE PO 1,5 tygodnia i że jest wycena! Ja mówię, że po co mi? auto już naprawione. A ten z tekstem, że w takim razie muszę zapłacić za tę wycenę :D. Myślałem, że z krzesła spadnę. Rozłączyłem się, żeby nie używać brzydkich wyrazów.


/edit
Chyba, że to aż tak podobne sytuacje.

_________________


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [Warszawa] Blacharstwo/lakiernictwo ul. Liwska 2 NIE POLECAM
PostNapisane: 9 sierpnia 2012, 10:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 2098
Lokalizacja: Warszawa Włochy/Wola
Moje BMW: BMW
Kod silnika: 007
Garaż: Taki tam stary rupieć.
Bo to jest ta sama firma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL