BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 22 stycznia 2017, 13:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. śląskie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:30 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2006, 09:40 
Przyjaciel forum

Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
ODRADZAM !!!!!!!!!
Q-service Częstochowa ul Odrodzenia 48
nie wiem czy dobrze naprawiaja ,wiem za ze na maxa olewaja ludzi
bylem umowiony dzisiaj na 8 rano na wymiane paskow ,napierw czekalem na szefa 30 minut,potem do 10,wkoncu zdenerwowalem sie i pojechalem do domu,ponad 2 godziny w plecy.

Ostatnio edytowano 26 czerwca 2006, 12:02 przez vanos24, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2006, 09:36 
Poszukaj zanim zapytasz

Jeżeli macie nadmiar cierpliwości i lubicie bawić się w kotka i myszkę (patrz: notoryczne olewanie przez pseudo bacharza i ganianie za ) to zapraszam do Krzepic - okolice Częstochowy i Kłobucka - to tu znajdziecie p. Tadeusza Lisowskiego. Jego największą zaletą jest to że robi w członka swoich klientów - bynajmniej tych z BMW :? może wymienię jego "atuty", znane mi z autopsji:
- wyciągnięty próg (po zaliczonym wczesniej udzerzeniu w znak drogowy "Turów 1,5") w 70% - co jego zdaniem cyt: "to maximum ile mogłem wyciągnąć"
- przyspawane nadkole do progu :|
- sztuk 3 kątowników wspawanych w podwozie - a to już chyba złosliwie po tym jak narobiłam mu rabanu w warsztacie nie skąpiąc miesiwa
- wnętrze auta w kolorze jasnym, niczym nie zabezpieczone ... wyobrażacie sobie jak wyglądało po? #-o
Facet jest poniżej krytyki. Nieodpowiedzialny paprok i burak - mieszkam na śląsku od roku ... nie spotkałam się wcześniej mieszkając w mazowieckim i świętkorzyskim z tak nieodpowiedzialnym palantem. Ostatecznie auto zostało doprowadzone do porządku w Starachowicach u Grześka Fryzla - być może postarał się ze względu na stare dobre czasy - dzieciństwa a byc może jest facetem sumiennym i mającym fach w ręku - a dziś ciężko o takich :wink:
dziękuję za uwagę :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2006, 21:30 
Forumowicz

Omijajcie szerokim lukiem mechanika z czestochowy ze starego bleszna , ktory mieni sie nazywac serwisem BMW. gosciu nie ma nawet komputera. bylem u niego swego czasu ze swoja poprzednia beemka to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. facet w sam raz do "usterki" sie nadaje. dlugo by opowiadac co ten pseudo mechanik wyczynial z moim autkiem.
patrzac na dzial i na tresc jaka mozna tutaj wpisywac przypomnial mi sie wlasnie ten facet i postanowilem go tu wpisac aby zaden powazny beemkowicz czasem sie na niego nie nacial.

Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2006, 19:54 
Forumowicz

vanos24 napisał(a):
ODRADZAM !!!!!!!!!
Q-service Częstochowa ul Odrodzenia 48
nie wiem czy dobrze naprawiaja ,wiem za ze na maxa olewaja ludzi
bylem umowiony dzisiaj na 8 rano na wymiane paskow ,napierw czekalem na szefa 30 minut,potem do 10,wkoncu zdenerwowalem sie i pojechalem do domu,ponad 2 godziny w plecy.

hehe Mieszkam 2 ulice od tego serwisu i mowie ci ciesz sie że nikt z tamtym mechaników nie tknął sie twojego samochodu!! Bo ja bym im nie dal Trucka którego trzymam na wlewkę ....

Tytuł:
PostNapisane: 6 stycznia 2007, 10:28 
Częsty bywalec

POLECAM!!!
Szecówka Z., inż. Elektromechanika i mechanika pojazdowa
0 34 314 63 57
42-311 Żarki Letnisko gm. Poraj, Nałęczowska 13
pow.myszkowski, woj. śląskie
nie jest zbyt tani ale bdb

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwietnia 2007, 16:03 
Poszukaj zanim zapytasz

Katowice, ul Warszawska 60,
serwis zajmuje się tylko marką BMW, obsługa fachowa (szczególnie P. Krystian), bardzo mnie mile zaskoczył za pierwszym razem i to wrażenie nie zostało "zmyte" przy żadnej z kolejnych odwiedzin. Ceny na poziomie "Kowalskiego", a nie "bambra" z bmw - hehe. Co najważniejsze nie zrywa kasy jak tylko się da, lecz wręcz przeciwnie jeśli nic nie zrobi nie bierze złotówki - mimo że wpina kompa, poświęca czas i wiedzę !!!!

Zdecydowanie POLECAM
PawelM8008

Tytuł:
PostNapisane: 6 lipca 2007, 23:45 
Poszukaj zanim zapytasz

OIL SERVICE na ulicy warszawskiej koło edpolu w częstochjowie.

jest tam chłopak co ma e 36 318 is i zna się nieprawopodobnie na bmw.

Raczej drogo, ale naprawdę warto dać im samochód.

Tytuł: Mistral Knurów & AutoComplex Gliwice
PostNapisane: 14 lipca 2007, 10:51 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E92
Kod silnika: N52NB25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147922
Warsztat Mistral przy ulicy Targowej 9 w Knurowie:

Ładny nowy budynek, nie najgorsza obsługa, ale E30 naprawić nie potrafią (problem z silnikiem,układem zapłonowym).
Z tego, co mówił mechanik tylko 50% BMW udaje im się podłączyć do komputera.
Pewnie można się do nich udać z wymianą klocków hamulcowych, ale z poważniejszymi awariami chyba szkoda się fatygować.

AutoComplex - Gliwice, ul. Knurowska 11a

Ciągle nie mają czasu, zajmują się głównie autami z USA, umawiasz się na naprawę, a później mówią, że nie ma miejsca, że są zajęci.
Wyjaśniłem mechanikowi w czym problem, powiedział, że musi zadzwonić do szefa... fragment rozmowy "...BMW... E35, czy jakoś tak... gaśnie i nie jedzie, na benzynie i na gazie, więc to nie pompa paliwowa..." - Brawo za pomysłowość i znajomość modeli BMW.

Inne warsztaty, które nie radzą sobie z komputerami BMW:
- Auto-Test, Gliwice, Staromiejska (okolice ul. Długiej)
- Kostecki Krzysztof Diagnostyka Silników, ul. Długa 36
- Warsztat Samochodowy - ul. Sowińskiego

NIE POLECAM:
Auto płoński, Gliwice, ul. Andersa !
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=10843

Tytuł:
PostNapisane: 9 sierpnia 2007, 00:54 
Poszukaj zanim zapytasz

POLECAM AUOSERWIS BETA NA UL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 18 W TARNOWSKICH GÓRACH TEL:327683020
(PS.ROBIOM TAM ZIOMY CO SIE NAPRAWDE ZNAJĄ NA B.M.W) :D

Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2007, 22:40 
Poszukaj zanim zapytasz

M-AUTO w Katowicach ul Rożdzienskiego 190b http://www.m-auto.pl/ Bylem u nich ostatnio i super fachowcy naprawdę znają się na BMW polecam w 100% naprawde warto

Tytuł: BMW SERVIS PANA KRYSTIANA
PostNapisane: 7 września 2007, 08:17 
Częsty bywalec

Osoby wtajemniczone wiedzą ze Pan Krystian to z prawdziwego zdarzenia fachowiec odnośnie BMW.Załozył swój warsztat opodal poprzedniego i juz teraz działa na swój rachunek

ADRES:
ul.Warszawska 60 Katowice
032-7380121
kom.503 066 262

Wjazd jest od dwóch stron.Tak jak poprzednio od strony warszawskiej przez ta sama brame lub jadac od ronda w Katowicach za hotelem Novotel na pierwszych swiatłach w prawo w ul.Dudy-Gracza i po jakis 300m zaraz za swiatłami w połowie tej ulicy po 10m w prawo w uliczke po kosce brukowej i zaraz po 10m jest servis.

Mowcie ze namiary dostaliscie ode mnie z forum bo bedzie wtedy to uwzgledniane extra

Moj poprzedni COMPACT
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t ... ht=compact

Tytuł: KATOWICE
PostNapisane: 20 września 2007, 01:13 
Poszukaj zanim zapytasz

POLECAM:

*HADEK Wojtek Haśnik !! CZYNNE 24h !!
ul.Książęca 29a
Katowice
hale nr 9 i 10
tel : 501439104 (za komisariatem w lewo -> wyglada jak dziupla :D )

koles sie zna i jest ok (ale mimo tego ze ma otwarte cala dobe to ma problemy zeby sie w czasie wyrobic :P ) polecam zwlaszcza jesli ktos chce zawory wyregulowac czybko i tanio (50zl)

*polecam tez Pana z Chorzowa (ul. Janasa 15 - teren zakladow miesnych) Artur Reczek
tel 604271167
bmwteile@poczta.fm
allegro: ARTURRO781
gg 2900773
Polecam jesli chodzi o teile (czesci gorole! :P ) a co do mechaniki to opinie slyszalem bardzo dobre ale sam jeszcze nic nie robilem u tego Pana

NIE POLECAM/ODRADZAM/OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM!!

*zajeβisty serwis bmw w myslowicach na przeciwko gieldy!! nie dotrzymuja terminów, olewaja klienta, robia na "odpie...ol" - jak sprowadzilem moja e30 pojechalem tam wymienic pasek i plyny (oraz korbke do otwierania szyby :] ) - auto mialo byc do odbioru w ten sam dzien..odebralem je po 3 dniach, zaplacilem o 200zl wiecej niz mialo byc, pomine fakt, ze pod maska znalazlem krzyzaka i tone recznikow papierowych, kolesie wymienili mi tylko pasek i olej i przykrecili korbke (z zatyczka w innym kolorze)..a skasowali mnie tez za wymiane oleju w skrzyni, w moscie i nawet za plyn do chlodnicy i kij wie co jeszcze! Najdrozsza pewnie byla ta korbka :rotfl:

*drugi mechanik ktorego odradzam to mechanik w Katowicach na Brynowie, to jest chyba ul. Klonowa (za serwisem cb), niby robia tlumiki i opony ale znaja sie na wszyyyyyyystkim - zwlaszcza na cenach i na zegarku ;)

Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 09:00 
Forumowicz

Moje BMW: 750i
Kod silnika: M70B50
Nie chciałabym być nie miła ale co do uczciwości p.Krystiana to mam pewne obiekcje .Dlaczego? Ponieważ moja lalunia ma pojemność oleju w skrzyni biegów/automat /3l a u pana Krystiana jest 5l. Nie powiem wymienił po moim dokupieniu a nawet zrobil gest podpięcia do komputera za opłatą tak więc z ceny około 30zł wyszło 100zł za samą usługę.Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale jakiekolwiek inne dodatkowe czynności powinny być mówione przed wykonaniem czegokolwiek przynajmniej ja tak uważam. :hyhy:

Nie, żebym usprawiedliwiał Pana Krystiana
Cytuj:
Nie chciałabym być nie miła ale co do uczciwości p.Krystiana to mam pewne obiekcje .Dlaczego? Ponieważ moja lalunia ma pojemność oleju w skrzyni biegów/automat /3l a u pana Krystiana jest 5l

E34 z 92 roku posiada już skrzynię biegów 5HP.. do której na wymianę przewiduje się właśnie 5 litrów. 3-4 litry na wymianę oleju przewiduje się do starszych skrzyń automatycznych typu 4HP.. a nawet i 4-4,5 litra przy skrzyni 4HP24. Ogólnie do wszystkich skrzyń automatycznych wchodzi większa ilość oleju o ile są puste, czyli po rozbiórce albo naprawie.
W kwestii podpięcia pod komputer powinien ówcześniej poinformować jak i w każdej innej kwestii mającej wpływ na wysokość ceny za usługę. Podpięcie pod komputer jest ogólnie dobrym krokiem, gdyż przedstawia właścicielowi relacje, że wszystko jest dobrze, lub coś wymaga naprawy. Całkiem też możliwe, że układ sterujący skrzynią mógł załapać błąd w wyniku przyczyny dla której olej w skrzyni był wymieniany i wymagaj wyczyszczenia poprzez podpięcie komputera dla pojawiających się problemów ze skrzynią w przyszłości i powiązanych ze świeżą usterką komunikatów o błędach.
To powinno być wykonywane przy każdej naprawie lub usłudze wymiany części mogących wygenerować błąd dla diagnostyki komputerowej.

robertbmw

Dziękuję za wyjaśnienia ,sugerowałam się ilością oleju z danych :niepewny: .Podpięcie do kompa nie jestem przeciw tylko za ale jednak info powinno być przed , tym bardziej ,że zawsze pytam o cenę średnią krajową :hyhy:

Ostatnio edytowano 24 grudnia 2007, 08:46 przez dorka, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: 21 listopada 2007, 17:37 
Poszukaj zanim zapytasz

od dobrych paru lat jeżdżę tylko do serwisu BETA NA UL.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 18 W TARNOWSKICH GÓRACH TEL:327683020 . Naprawdę polecam. Zawsze trafiona diagnoza i szybko usunięta usterka.

Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, 13:37 
Forumowicz

Moje BMW: 318 is
serwis na przeciw gieldy w Myslowicach... :zakrecony: totalna porazka...zwodza wiec jak chcesz odebrac auto w umowionym terminie zapomni!! nie ruszane badz nie do konca opanowane!!mialem przejscia z nimi z awaria walu napedowego (szarpalo autem na kazdym biegu przy 2ooo obrotow), mowili ze go nawet wyciagali i na wywazarke wrzucali i stwierdzono zuzyte krzyzaki!mowi aby kupic jakis uzywany i po sprawie..
co sie okazalo?w innym warsztacie dokrecono sruby ktore go mocuja od strony skrzyni biegow i jazda do dzis!! :hurra: byly jeszcze inne przejscia z tymi magikami wiec jak chcesz se podniesc cisnienie to polecam :kwasny:

Tytuł: Re: Mistral Knurów & AutoComplex Gliwice
PostNapisane: 16 grudnia 2007, 13:51 
Poszukaj zanim zapytasz

Gliwice plac piastów 6 a firma wulkanex jest tam 2 mechaników którzy są obeznani w buniach sami tez posiadają .mozna u nich naprawic instalacje gazowe ,elektronike,zawieszenia

Tytuł:
PostNapisane: 20 grudnia 2007, 21:15 
Poszukaj zanim zapytasz

Polecam BM-ka Piórkowski w Wojkowicach/Piekary Śląskie. www.bmka.pl
Współpraca z "BMW Polska" - partner programu "Więcej niż części",diagnostyka na urządzeniach oryginalnych BMW.

Można porozmawiać z samym właścicielem który doradzi i indywidualnie podchodzi do sprawy.Ceny przystepne,części firmowe a nie jakieś zamienniki.Trzeba wcześniej zadzwonic i sie umówić,najlepiej po 13-14 z samym szefem.
POLECAM

Tytuł:
PostNapisane: 22 grudnia 2007, 23:40 
Forumowicz

hetman4339 napisał(a):
Polecam BM-ka Piórkowski w Wojkowicach/Piekary Śląskie. www.bmka.pl
Współpraca z "BMW Polska" - partner programu "Więcej niż części",diagnostyka na urządzeniach oryginalnych BMW.

Można porozmawiać z samym właścicielem który doradzi i indywidualnie podchodzi do sprawy.Ceny przystepne,części firmowe a nie jakieś zamienniki.Trzeba wcześniej zadzwonic i sie umówić,najlepiej po 13-14 z samym szefem.
POLECAM

A ja polecam szczególnie patrzeć mechanikom na ręce i na części, które montują.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 00:26 
Poszukaj zanim zapytasz

A znacie cos wartego uwagi w Bielsku-Białej albo okolicach.
Ps. Polecam tak samo Sikore.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1