BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 kwietnia 2024, 20:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 19:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 3736
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: e36 328 racecar
e34 550 v12
Cześć Wszystkim.

Chciałbym podzielić się opinią a zarazem was ostrzec przed G-Tune aka G-Rad.
Mianowicie pierwszą nie przyjemną rzeczą , która mnie spotkała ze strony G-Rada aka G-tune , jest strojenie , mianowicie oddałem mu samochód na strojenie ( 500 zł strojenie + 150 zł komputer na którym da się stroić auta )
Sz.P. Radosław oszukał mnie , że wystroił moje auto na 217 km wysyłając mi wykres nie mojego samochodu... Z racji , że miałem przeczucie takie , że auto nie jedzie w ogole lepiej , tylko jest ustawiona odcinka na 7k pojechałem na hamownie gdzie auto wypluło 206 km ?!??! GDZIE TE 11 KM !? Pojechałem do Radka , Radek dał mi mojego kompa i powiedzial , żebym pojechał na nim na hamownie , więc tak to zrobiłem , auto znowu wypluło ~206 km , Radek bronił się gadką typu , że mój silnik jest jakiś inny , dziwny itd. ale suma sumarum oddał $$ za strojenie i komputer.

Nastepnie zrobiłem u niego kolektor m50, gdzie jak się tłumaczył miał mało czasu a ja caly czas nacierałem , żeby w koncu skonczył auto czekałem ~1.5 tygodnia ..... chyba nie musze tego komentować ?
Okazało się , że tak zamontował , mi ten kolektor , że zasysał lewe powietrze , ale ok , każdemu się zdarza zrobił przejściówke w plexy , która pękła. zrobił też układ paliwowy od listwy m50 , gdzie dał złoczkę , raz ta złoczką się rozpieła ale miałem szczęście , że auto stało w garażu i ogarnąłem z kolegami , że z auta cieknie paliwo :O , niestety dziś jadąc do znajomego około 1km od domu , poczułem paliwo , stwiedziłem , że to nie moje ... ale na wszelki wypadek zerknąłem po dojechaniu pod maskę i okazało się , że to jednak moje ... pewnie jakbym dobrze rozgrzał auto to bym sobie zjarał silnik i wszystko w komorze .... Pan Radek niestety nie raczył nawet na to odpisać , kiedy powiedziałem , że drugi raz taka opcje mam , a on jest za to moim zdaniem odpowiedzialny.

Jako , że mam dobre serce :D dałem mu szanse , każdemu się zdarza .. poprosiłem , żeby mi zamontował gajgerki od temp. cieczy , oleju i ciśnienie oleju. Nie dość , że wziął x2 więcej niż mówił , to musiałem jeszcze po nim poprawiać , mianowicie , zegar temp. oleju nie działał , kable nie były podłączone, ale to był pikuś przy tym , jak zamontował czwórnik , na pakułe i taśme teflonową , czwórnik nie miał miejsca , z którego nie lał by się olej , strasznie dużo oleju może uciec przez taki czwórnik.... po prostu rzeźba w kupie jednym słowem , nie wspominając o montażu , bo wygląda jakby zamontował go na gume do żucia , jak to jeden z kolegów skomentował :) jak zobaczył gajgerki :D .... jeszcze pewnie kilak rzeczy by się znalazło , gdzie się popisał ale już myślę , że wystarczy :)

Nie dość , że najeździłem się do niego , to zachwouje się bardzo nie koleżeńsko i ma jeszcze pretensje...

Odradzam jaką kolwiek współprace z tym Panem, chyba , że ktoś chce mieć po prostu coś choinkowo zrobionego w aucie na sztukę ... rzeźbę itd. itp


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 20:10 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Jebany złodziej...

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 20:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 795
Lokalizacja: Gierczyce
Moje BMW: E90 320D
Kod silnika: M47TU2
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=149305
Zastanawia mnie że pojechałeś tam kilka razy ? Pomimo fuszery ? :oczami:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 20:35 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 366
Lokalizacja: ...::: PL :::...
Moje BMW: BMW 330d
Kod silnika: m57
Fuszerkę zawsze trzeba piętnować!

_________________
"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd, może dlatego. że idiota z dyplomem to taki sam idiota, jak przedtem – tylko z pretensjami."
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 20:52 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Po przeczytaniu tego postu nie wiem co napisać, bo to ja robiłem Wojtkowi auto.

W skrócie...
Podjąłem się strojenia auta, pomimo starań klient nie był zadowolony, zwróciłem koszty. Nie będę komentował radosnych insynuacji odnośnie mocy i wykresów.
Podjąłem się wymiany kolektora. Błędem moim było przystanie na montaż pomimo brakujących części i dorabianie czegoś na szybko.
Montaż kolektora odbył się w siepniu 2014. Niedawno okazało się, że dorobiona część nie wytrzymała lub została uszkodzona przy demontazu, zaproponowałem poprawę montażu w ramach reklamacji na co klient nie przystał.
Odnośnie zegarów - klient dostarczył jedne z tańszych zegarów na Allegro w opakowaniu bez kubków. Kubki były dostarczone oddzielnie. Jak się okazało kubki nie były przeznaczone do tych zegarów ze względu na inny profil i luz 3mm po obwodzie. Klient wiedział o tym, pomimo to kazał montować.
Trójnik ciśnienia oleju zakupiony został również przez właściciela i zamontowany na jego wyraźne polecenie.
Jeżeli chodzi o paliwo, to tak jak Wojtek napisał, najpierw próbował naprawić to na własną rękę, by po kilku miesiącach stwierdzić, że jednak to moja wina.

Niestety w tym przypadku zabrakło mojej konsekwencji i zamiast bezsprzecznie słuchać co klient każe zrobić i jakimi metodami powinienem po prostu grzecznie odmówić wykonania. Wojtek obecnie jest trudną osobą do prowadzenia jakiejkolwiek sensownej rozmowy i jego dzisiejszy post na forum to częściowy odwet za usunięcie go z grona znajomych na facebooku o czym poinformował mnie telefonicznie. Jednak usunąłem go nie dlatego, że ma wobec mnie roszczenia. Usunąłem go dlatego, bo dowiedziałem się, że kłamliwie wypowiada się na mój temat w gronie naszych wspólnych znajomych. Poczytajcie jego temat, nagle wychwalał moją robotę, aby teraz piętnować ?

Wojtek niejednokrotnie gościł w moim domu, nie raz pozwalałem mu korzystać nieodpłatnie z warsztatu, pomimo tego zdecydował się na konfrontacje na forum publicznym. Wśród publiczności, dla której ja jestem obcy a on jest moderatorem. Nie wiem jak to skomentować.

Pomimo wszystkiego deklaruję się poprawić wszystkie ww. rzeczy w ramach gwarancji o ile właściciel się na to zdecyduje. Jednak będzie to ostatnia rzecz jaką chciałbym wykonać dla niego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 3736
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: e36 328 racecar
e34 550 v12
exuprad napisał(a):
Po przeczytaniu tego postu nie wiem co napisać, bo to ja robiłem Wojtkowi auto.

W skrócie...
Podjąłem się strojenia auta, pomimo starań klient nie był zadowolony, zwróciłem koszty. Nie będę komentował radosnych insynuacji odnośnie mocy i wykresów.
Podjąłem się wymiany kolektora. Błędem moim było przystanie na montaż pomimo brakujących części i dorabianie czegoś na szybko.
Montaż kolektora odbył się w siepniu 2014. Niedawno okazało się, że dorobiona część nie wytrzymała lub została uszkodzona przy demontazu, zaproponowałem poprawę montażu w ramach reklamacji na co klient nie przystał.
Odnośnie zegarów - klient dostarczył jedne z tańszych zegarów na Allegro w opakowaniu bez kubków. Kubki były dostarczone oddzielnie. Jak się okazało kubki nie były przeznaczone do tych zegarów ze względu na inny profil i luz 3mm po obwodzie. Klient wiedział o tym, pomimo to kazał montować.
Trójnik ciśnienia oleju zakupiony został również przez właściciela i zamontowany na jego wyraźne polecenie.
Jeżeli chodzi o paliwo, to tak jak Wojtek napisał, najpierw próbował naprawić to na własną rękę, by po kilku miesiącach stwierdzić, że jednak to moja wina.

Niestety w tym przypadku zabrakło mojej konsekwencji i zamiast bezsprzecznie słuchać co klient każe zrobić i jakimi metodami powinienem po prostu grzecznie odmówić wykonania.
Wojtek jest trudną osobą do prowadzenia jakiejkolwiek sensownej rozmowy i jego dzisiejszy post na forum to częściowy odwet za usunięcie go z grona znajomych na facebooku o czym poinformował mnie telefonicznie.
Jednak usunąłem go nie dlatego, że miał wobec mnie roszczenia. Usunąłem go dlatego, bo dowiedziałem się, że kłamliwie wypowiada się na mój temat w gronie naszych wspólnych znajomych. Poczytajcie jego temat, nagle wychwalał teraz piętnuje ?

Wojtek niejednokrotnie gościł w moim domu, nie raz pozwalałem mu korzystać nieodpłatnie z warsztatu, pomimo tego zdecydował się na konfrontacje na forum publicznym. Wśród publiczności, dla której ja jestem obcy a on jest moderatorem. Nie wiem jak to skomentować.

Pomimo wszystkiego deklaruję się poprawić wszystkie ww. rzeczy w ramach gwarancji o ile właściciel się na to zdecyduje.


Może od początku , jakbym nie dociekł tego , to byś mi hajsu nie zwrócił , bo chciałeś mnie oszukać , nie gadaj głupo , że nie ... bo 217 km wyslales mi po STROJENIU ... ale jednak było 206 jak już pisałem , ale przyzwyczaiłem się do twoich kłamst ... dalej o kolektorze tylko wspomniałem, że po prostu jesteś małołebski i tyle , bo wystarczyło dać oring gdzie ty wycinałeś plexe , ale to już nie twoja wina :D .

Czytaj ze zrozumieniem , nie mówie o kubkach , bo , że były w nich luźne zegary to sobie poradziłem , montaż tych kubków jest przekiepski ... dobrze o tym wiesz , a co do tego , że naprawiałem na swoją rękę to już pod koniec naszej współpracy , bo ile można dawać człowiekowi szans ... znudziło mnie robienie 20km do Ciebie po prostu po nic...

Co do paliwa , to może i racja powienienem do CIebie zadzwonić i powiniens dymać 30 km w jedna stronę żeby dokrecić opaski , których prawie nie skręciłeś , no ale mam chyba za dobre serce ...

Co do usuniecia z grona znajomych to , ciekawe czemu mnie skasowaleś jak przypomniałem się z problemem ( nie raz tak było , że musiałem do Ciebie dzwonić , bo się umawiałeś a potem nie odbieraleś - tak się nie robi :) ale możliwe , że tego nie wiesz , nie zdziwiłbym się...

exuprad napisał(a):
-Usunąłem go dlatego, bo dowiedziałem się, że kłamliwie wypowiada się na mój temat w gronie naszych wspólnych znajomych. Poczytajcie jego temat, nagle wychwalał teraz piętnuje ?


stary mówiłem, tylko i wyłącznie o twojej robocie w moim aucie , która musisz chyba sam przyznać byla wręcz żenująca , chyba po prostu się do tego nie nadajesz , może dla siebie robisz trochę lepiej ... do tego jeszcze bierzesz chore pieniądze , za robote. Dlaczego Cie wychwalałem na forum ? Bo obiecywaleś , że wszystko poprawisz itd. itd. a teraz jeszcze zaczynasz kłamać bez sensu , jak ktoś mi mówi poprawimy to i to , to myśle sobie ok ! dam im szanse , ale jak ktoś zjebał sprawe 5 razy z rzędu to nie ma co dalej z nim współpracować , to chyba normalne ?


exuprad napisał(a):
Wojtek niejednokrotnie gościł w moim domu, nie raz pozwalałem mu korzystać nieodpłatnie z warsztatu, pomimo tego zdecydował się na konfrontacje na forum publicznym. Wśród publiczności, dla której ja jestem obcy a on jest moderatorem. Nie wiem jak to skomentować.


-Tak jak przyjeżdzałem z reklamacją twojej roboty bo raczej z toba na piwo się nie ustawiałem , zauważyłeś ?
Raz pozwoliłeś mi nieodpłatnie skorzystać z garażu którego wynajmowałeś i wymieniłem tam pompe wody + zapomniałeś , że bezemnie i moich 2 kolegów czerwa i jakuba byś nie wyjął silnika , ani nie rozberał przodu auta , bo może to też Cię przerasta ....

Co do konfrontacji na forum publicznym , nie bądź śmieszny sam mnie do tego zmusiłeś , ja napisałem tylko prawdę , że jesteś za przeproszeniem o dupę potłuc , a raczej twoja robota , bo praktycznie Cię nie znam prywatnie i nie chce poznawać ...


exuprad napisał(a):
-Pomimo wszystkiego deklaruję się poprawić wszystkie ww. rzeczy w ramach gwarancji o ile właściciel się na to zdecyduje.


No chyba sobie kpisz , że dam Ci się dotknąć pomimo tylu wpadek , do mojego auta ? Radek nie bądź śmieszny ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 23 marca 2015, 21:39 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Proszę o podpięcie mojej odpowiedzi do działu "Warsztaty znane i poszukiwane". Dla mnie wystarczy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ostrzeżenie przed G-Tune
PostNapisane: 24 marca 2015, 10:01 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 32
Posty: 3736
Lokalizacja: Warszawa
Garaż: e36 328 racecar
e34 550 v12
exuprad napisał(a):
Proszę o podpięcie mojej odpowiedzi do działu "Warsztaty znane i poszukiwane". Dla mnie wystarczy.


też tak sądzę , nie pogrążaj się ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL