BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 21 stycznia 2017, 01:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: >> woj. wielkopolskie
PostNapisane: 25 listopada 2010, 12:18 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e39 Touring '99 3.0d
Witam,

Mój pierwszy post na forum ale mam nadzieję że przyda się paru osobą, to są namiary na ludzi z których ja korzystam bądź korzystałem w różnych czasach:

-elektronik - Kędzia na Kopaninie w Poznaniu - 61 8307156 - elektronik z prawdziwego zdarzenia, o ABSach wie wszystko, komputery, sterowniki, to człowiek który prowadzi szkolenia praktyczne dla Bosha i innych. Cent przystępne

-mechanik - po wielu latach różnych mechaników jedyny który sprostał moim oczekiwania to Pan Adam - warsztat Auto Majo - 506 727 314 - warsztat ASO to nie jest z wyglądu ale robi wszystkie bryki, ma sprzęt i zna się na rzeczy, nigdy mnie nie zawiódł, czy to BMW najnowsze czy Porshe czy jakieś japońskie ustrojstwo, jak mówi że będzie na poniedziałek na 12 to o 11 będziesz miał telefon że proszę przyjechać odebrać. Ceny różne, ale nie można narzekać. Często widzę u niego egzotyki typu Lamborgini albo Ferrari.

-mechanik - wspomniana wcześniej Długa Goślina - jak nikt nie pomoże to ten koleś to zrobi, słyszałem ploty że pracował kiedyś jako kierownik serwisu w Anglii w BMW - tani nie jest, ale niektórym znajomym robił rzeczy, których w ASO nie potrafili ugryźć, zresztą z tego co słyszałem to od Smorawińskiego też często samochody do niego trafiają.

-mechanik, wulkanizator - COD Degórscy - Dąbrowa k.Poznania (niedaleko giełdy w przeźmierowie) - robią dobrze i tanio, z czasem bywa różnie - ale nie stoi to na pewno czasów typu 2 miesiące. Raczej nieskomplikowane rzeczy. Polecam jako wulkanizatorów.

-GAZ - jest firma na warszawskiej obok siebie 2 gazownie, pracuje w jednej z nich Pan Krzystof, taki zakręcony koleś z wąsem, naprawdę magik, zrobi wszystko, niestety jak go nie ma to lepiej tam samochodu nie zostawiać ani nie dawać kluczyków nikomu innemu, bez problemu zamontuje BLOS albo jakieś inne dziwne rzeczy.

W razie pytań to piszcie

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 23 grudnia 2010, 09:55 
Częsty bywalec

Moje BMW: e46
Kod silnika: M54B22
Poszukuję dobrego elektronika w Wielkopolsce. Najlepiej okolice Obornik, Chodzieży itp.

PostNapisane: 4 kwietnia 2011, 20:22 
Forumowicz

Moje BMW: M3 E46 ; E92
Kod silnika: s54
Witam nie polecam Mikolajczaka w poznaniu podjechalem na diagnoze moim bmw podlaczyl komp do auta zlecialo chyba 30min i przyszlo do zaplaty ile 600zl :szok: :szok: :szok: :mur:

PostNapisane: 5 kwietnia 2011, 16:57 
Zacna persona forum

Kod silnika: 2,0 T
Mikołajczak ma bardzo różne opinie, ale z reguły potwierdza się to samo - bardzo drogo a naprawy wykonywane są w taki sposób "wymieńmy to, jesli to nie to to wymienimy cos następnego i w końcu może sie uda"
Ja serwisuje na ul. Ostrobramskiej u Dawida Klepackiego, nigdzie indziej swojego samochodu nie zostawie.
Elektryk dobry jest w Tarnowie Podgórnym

PostNapisane: 5 kwietnia 2011, 17:53 
Forumowicz

Moje BMW: Audi A3
Kod silnika: BMM
Dokładnie , Mikołajczak jedzie na starej sławie, a poziom usług bardzo niski. Byłem u niego 2 razy i już więcej się nie pojawię. Auto podobnie jak tomaszeklolek serwisuje u Dawida i mogę z całą pewnością polecić.

PostNapisane: 9 kwietnia 2011, 11:39 
Forumowicz

Moje BMW: M3 E46 ; E92
Kod silnika: s54
Powiedzcie koledzy u tego Dawida co serwisujecie auta to koles wszystko ogarnia czyli mechanike i elektryke?
Chcialbym poszukac wreszcie kogos zaufanego co ma pojecie i robi to co trzeba zrobic a nie wymienia moze to moze jeszcze to i bedzie ok :mad:

PostNapisane: 9 kwietnia 2011, 21:39 
Specjalista

Moje BMW: E38
Kod silnika: M62B44TU
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=137687 Днепр
Poszukuje warsztatu w wlkp, który nie spierniczy wymiany oleju w automacie. Miłym dodatkiem byłoby, gdyby miał potrzebne graty u siebie w NORMALNYCH cenach.

E38 740i (I 2011 - ?)
Obrazek

PostNapisane: 16 kwietnia 2011, 19:46 
Zacna persona forum

Kod silnika: 2,0 T
M3 FAN 1 napisał(a):
Powiedzcie koledzy u tego Dawida co serwisujecie auta to koles wszystko ogarnia czyli mechanike i elektryke?

Robi wszystko co potrzeba, elektryka, mechanika, bieżące serwisy, naprawy, bardzo dobra diagnostyka komputerem itd. M'ke spokojnie możesz do niego oddać, sam ma e39 m5, pojawiają sie u niego tez ludzie z e60, e65. Diesle też ogarnia. Ma dostęp do dobrych niedrogich czesci jesli chodzi np o zawieszenie, nie wymienia na siłe (sam od 3 ostatinch wizyt próboje go namówić na wymiane tulei w wahaczu bo tak mi sie cos wydaje ze są nie tak, ale on twierdzi że niedawno je u mnie wymienial, nie są zużyte i nie chce mi ich wymienic :rotfl: )
Jedyna wada to nonstop zapchany kalendarz. Praktycznie pokazuja sie u niego ci sami ludzie w kółko.
Najważniejsze to uczciwosc, bo na pewno nie wcisnie ci kitu albo nie policzy za rzeczy ktorych nie robil.

http://www.mechanikabmw.pl/omnie.html

Chyba jakas znizke powinienem dostac za tą reklame :rotfl:

PostNapisane: 6 maja 2011, 21:43 
Specjalista

Moje BMW: E38
Kod silnika: M62B44TU
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=137687 Днепр
mroova81 napisał(a):
Poszukuje warsztatu w wlkp, który nie spierniczy wymiany oleju w automacie. Miłym dodatkiem byłoby, gdyby miał potrzebne graty u siebie w NORMALNYCH cenach.

Podtrzymuje pytanie, z tym, że graty już kupione. Chodzi tylko o wymianę oleju.

E38 740i (I 2011 - ?)
Obrazek

PostNapisane: 30 maja 2011, 19:40 
Uzależniony od forum :)

Moje BMW: E39, E32, E30
Kod silnika: M57D30 M60B30 M50B25
Również polecam Dawida, bardzo uczciwy.
e39 - wymiana listwy kierowniczcej i pompy wspomagania
Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.

PostNapisane: 15 lipca 2011, 12:08 
byłem u Dawida wymieniał w moim e46 cały układ kierowniczy i jestem bardzo zadowolony. Szybko, dobrze i stosunkowo nie drogo. Polecam

PostNapisane: 15 lipca 2011, 15:00 

Moje BMW: e65
Kod silnika: N62
Garaż: 3er viewtopic.php?f=6&t=89854

7er http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=100011&start=0
Do drobnych napraw moge polecic tds`ika nikt tego taniej nie zrobi a przy tym zrobione jest to dobrze. :)
Jak coś wiekszego to auto odprowadzam do Pana Jana Fasoli w Puszczykowie i zawsze bylem zadowolony z brata e39 zdzialal wiecej przez tydzien niz ASO Smorawinski przez miesiąc. Ma jeden minus kupe pracy i ciezko sie z nim umowic konkretnie

e65 745i http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=127319
e38 http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116406&start=0

"To jest Polska stary, tu się ciężko oddycha..."

brak zgody na reklamę

PostNapisane: 15 lipca 2011, 15:33 

Moje BMW: E39, E32, E30
Kod silnika: M57D30 M60B30 M50B25
Mogli byście polecić dobrego i najlepiej taniego elektryka (e39)? W razie jakby Dawid nie dał rady z przywróceniem multifunkcji w kierownicy?

PostNapisane: 15 września 2011, 07:02 
Forumowicz

Moje BMW: E46
Kod silnika: M43
Byłem u Dawida wczoraj na Ostrobramskiej w Poznaniu. Wszystko ogarnięte bunia śmiga aż miło.Szybko sprawnie i fachowo. Polecam innym

PostNapisane: 19 września 2011, 22:45 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e34 535i z małym +
Kod silnika: m30b35
Ja jesli chodzi o mechanike osobiscie moge polecic Dawida z Łęczycy za Luboniem ul. Poznańska 25, co do podlaczen do kompa za nieldugo tez bedzie to mozliwe.

PostNapisane: 4 października 2011, 20:38 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e46
Witam, poszukuję kogoś, do kogo mogłabym się udać na sprawdzenie autka przed zakupem. BMW stoi w Gnieźnie. Czy możecie kogoś polecić z tych okolic? Wielkopolska niestety nie moje regiony, więc nie orientuję się w temacie w ogóle:( A może ktoś miałby chwilkę i pomógł mi w zakupie?:)

PostNapisane: 9 października 2011, 19:49 
Specjalista

Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Polecam serwis BMW Wojciechowski w Zbiersku. Jest to miejscowość w połowie drogi między Kaliszem i Koninem. Gość zna się na tym co robi jak się wjedzie na plac to praktycznie same BMW i najczęściej jakieś nowe modele. Jak byłem niedawno to miał akurat w kolejce dwie M-ki. Czasem niestety ciężko się do niego dodzwonić bo często jeździ do Niemiec i nie odbiera wtedy telefonu. Jeszcze bardzo ważna dla mnie rzecz, mianowicie jak jadę do niego to nie czuję się jak persona non grata, zawsze wysłucha, pogada, jeżeli coś można zrobić od razu to zrobi a nie każe zostawić auto i przyjechać za dwa dni. Jeżeli ktoś może przejechać te parę km to naprawdę polecam bo warto.

PostNapisane: 9 listopada 2011, 08:44 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: M3
Kod silnika: M40B18
Dużo dobrych fachowców jest w Ostrowie, ale nie wiem czy z forum komuś po drodze. Jeśli tak to mogę podać namiary

PostNapisane: 10 listopada 2011, 07:10 
Specjalista

Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
maniek60, w tym temacie się nie pyta czy komuś jest po drodze tylko pisze. Ja poleciłem Wojciechowskiego w Zbiersku i założę się, że nikomu tam nie jest po drodze a jednak wole jechać do niego 25km niż zostawiać auto gdzieś blisko. :)

PostNapisane: 20 listopada 2011, 22:25 
Moderator

Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=77118
jawa85, chcę się upewnić - to ten? http://www.autowojciechowski.pl/

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1