BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 18 stycznia 2017, 02:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. zachodniopomorskie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:35 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 14 października 2006, 15:39 
www.sieradzan.pl niby autoryzowany serwis bosh ale nie ma go w spisie aktualnym seriwsow bosh w polsce nie dosc ze naciagaja to stawiaja przed faktem dokonanym
wedlug ich cennika amortyzator do e36 (nie podali firmy) to koszt 700 pln (olejowy)
nie polecam i odradzam.

- nie mila obsluga
- zawyzone koszta
- wymiana niepotrzebnych elementow ( mimo ze sa sprawne )
- tanie czesci kiepskich form za ceny markowych

Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2007, 12:02 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e36
mam dobrego mechanika szczecin sloneczne, mocno tanio i mocno dobrze. drobne poprawki lakiernicze tez robi (pryskal mi progi i zderzaki i wyszlo super). robie u niego wszystko przy aucie od ponad roku i wszystko ok. jak cos to gg: 1890368

Tytuł:
PostNapisane: 6 kwietnia 2007, 12:03 
Serwis Boscha -Andrykowski w Koszalinie mogę polecić. Sam szef też jest fanem BMW :). Ceny owszem, drogo, ale solidnie.

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:43 
CARFIX-JEDNA WIELKA PORAŻKA, ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG TEGO WARSZTATU, PRACUJĄ TAM LUDZIE WOGÓLE NIEZNAJĄCY SIĘ NA RZECZY, DOBRZE ŚCIEMNIAJĄ JEDNAK KTOŚ KTO ZNA SIĘ NA RZECZY SZYBKO WYCHWYCI ŻE MIZERNI Z NICH FACHOWCY :dobani:

Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2007, 00:39 
Malak BMW hangarowa 8 , szczecin

ceny normalne bo z BMW smorawinski , do diagnostyki maja GS1 ten serio do bmek

solidnie , fachowo , i wreszcie mi 7 bledow silnika wykasowal ktos :szok: bo inni zapomnieli chyba

Tytuł:
PostNapisane: 16 czerwca 2007, 13:39 
Częsty bywalec

Moje BMW: E91+F10+E36M54
Kod silnika: N47 + M54
o co konkretnie chodzi z carfixem?

Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2007, 12:38 
Poszukaj zanim zapytasz

ROTOCAR na ul. wernychory, jedna wielka sciema naprawiaja rzeczy co sa dobre i wyłudzaja kupe kasy . na poprawki jezdziłem 4 razy i nic nie zrobili w koncu zaprowadziłem do CARFIXU i mi naprawili to co wczesniej zepsuli fachowcy z ROTOCARU

Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2007, 23:55 
Forumowicz

Moje BMW: E61 530i
Kod silnika: N52B30A
Carfix - wymienialem drazki kierownicze. 100zl zaplacilem ale rbota zrobiona idealnie, no i jeszcze Bartek pofatygowal sie i przyjechal do warsztatu o 22giej abym mogl odebrac auto wracajac z pracy. Polecam.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2007, 15:14 
Polecam warsztat na Dabiu,jak sie jedzie na Wielgowo.Solidna robota,dobre ceny i ludzie,ktorzy kochaja swoja prace.Wielu moich kumpli dam daje autka i sa zadowoleni,sasiad<i dobry kolega>jest tam mechanikiem,szef,Julek-de facto facet sam co rusz zmienia Emki,fan bmw ,wiec mozna mu oddac w rece swoja :D Polecam.Jesli chodzi o czesci to Fota na Slonku.

Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2007, 16:01 
Uzależniony od forum :)

Zapomiałem że tez miałem Carfix'a pochwalić. Widac odrazu że znają się na tym co robią ;)... aczkolwiek minus za to że mają chyba problem z obsługa telefonu bo kilkarazy było tak że mieli dzwonić ale zawsze to wkońcu ja musiałem do nich zadzwonić :zdegustowany:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=26102#26102 - nowe zdjĂŞcia w galeri

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 5 października 2007, 19:04 
BrzeszczoT napisał(a):
Zna ktos jakiegos blacharza - lakiernika w Szczecinie lub okolicy , ktory rzetelnie i niedrogo zajmuje sie swoim fachem?

Koles polecal jak jedziesz Kolumba jak tramwaj3 w strone Pomorzan to skrecasz w lewo przed Tip Top myjnia ,za komisem i prosto. Twoje rejony to mozesz skoczyc i zobaczyc co i jak :)

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2007, 19:41 
Polecam Bosch Serwis na Heyki, specjalizują się w BMW i naprawdę znają się na rzeczy, mają odpowiedni sprzęt i wiedzę, nie eksperymentują na samochodach.

Tytuł:
PostNapisane: 29 listopada 2007, 20:53 
Przyjaciel forum

Moje BMW: e 60
Kod silnika: 530 I
Witam
Jako godny polecenia warsztat samochodowy mogę polecić "AUTO NAPRAWĘ i MONTAŻ INSTALACJI LPG" Bogusław Krzyśków w Kamieniu Pomorskim ul. Chopina 35. Fachowa obsługa trzech młodych kolesi i ceny nie z kosmosu. Kawusia jest tam zawsze dobra i każdy dostanie. Duża wiedza, komp do LPG i innych rzeczy.
zapraszam
w razie pytań zapraszam na priva

Tytuł: Serwis Kamińskiego
PostNapisane: 19 grudnia 2007, 12:13 
Poszukaj zanim zapytasz

..::CZARNY::.. napisał(a):
Serwis Boscha -Andrykowski w Koszalinie mogę polecić. Sam szef też jest fanem BMW :). Ceny owszem, drogo, ale solidnie.

GARY natomiast Serwis Bosha -KAMIŃSKI Odradzm,Niedióść że cfaniakuje to jest nieuczciwym naciągaczem.Naprawia pojazdy nie dając gwarancji tłumacząc to tym że musiał by więcej za robociznę zabrać kasy.Gorąco nie polecam,jak wydać 1600zł za regenerację pompy wtryskowej to nie u sfaniaka z miodem w uszach....GARY...

[ Dodano: 19 Grudzień 2007, 12:20 ]
Czy ktoś zna fajny,uczciwy warsztat BMW gdzie znają się dobrze na silnikach 2500Tds i biotą normale pieniądze,cfaniaków nie potrzebuje!!!!Pozdrawiam..GARY :hurra: :hurra:

Tytuł: BMW Bońkowscy
PostNapisane: 23 maja 2008, 14:57 
Poszukaj zanim zapytasz

Zdecydowanie NIE POLECAM tego miejsca. Jeśli już ktoś musi tam zawitać to p. Krupeckiego omijajcie szerokim łukiem. Po prostu szczyt chamstwa, ale po kolei co i jak...
Miałem dwie usterki, jedna to wibrujący drążek zmiany biegów, drugi to nie działająca wycieraczka.
1. Przyczyną wibrującego drążka był zużyty trójnik, wymienił i nie wibruje ale... Przed wymianą dźwignia zmiany biegów wyglądała prócz lekkich śladów eksploatacji jak w samochodzie który opuścił salon. Po wymianie na łączeniu gałki ze skórzanym mieszkiem powstała szczelina i widać było przewody (podświetlana gałka), po zwróceniu uwagi poprawili ale nie dało to satysfakcjonującego efektu.
2. Przy okazji tej samej wizyty wymieniali mechanizm tylnej wycieraczki. W efekcie po otwarciu schowka z narzędziami i trójkątem w klapie bagażnika (touring) nie mogłem już go zamknąć, po poprawce zamyka się z trudem. Pozatym samochód zaczął klekotać na wybojach jak zdezelowany polonez. Okazało się, że powyłamywali zatrzaski w plastikowej listwie po bokach tylnej szyby.
Wymiana trójnika i naprawa tynej wycieraczki trwała zdecydowanie długo, byłem z Żoną która jest w Ciąży, wcześniej uprzedzałem, że na 18:15 mamy badanie kontrolne u lekarza. Po moich uwagach i prośbach że Żona jest w ciąży i nie powinna się denerwować było grubo po 18tej gdy oddano mi samochód po poprawkach dźwigni biegów i niezamykającego się schowka w klapie. Możecie sobie wyobrazić w jakim stanie nerwowym była moja biedna Żona. Gdy zwróciłem uwagę, że schowek nadal się nie zamyka tak jak przed naprawą i np. moja Żona będzie miała z tym duży problem (sam jakoś go zamknałem odpowiednio wyginając plastikowe zamknięcia) pan Krupecki powiedział, że dla niego schowek który otwiera się raz w roku nie jest problemem pozatym, jemu udało się zamknąć, więc się zamyka. Na moje uwagi że coś tu jest nie tak, zaczął przekonywać, że wszystko jest w porządku i na moje uwagi zdawał się być głuchy jak pień. Jak powiedziałem, że nie mam czasu bo muszę z żoną do lekarza, to powiedział coś w rodzaju "no tak! to jak tu ma ze mną rozmawiać". Wcześniejsza rozmowa wyglądała jak coś w rodzaju mantry powtarzanej uparcie przez w.wym. pana czym przyznaję doprowadził mnie do szewskiej pasji i odjeżdżałem z serwisu w stanie w jakim nie powinienem zasiadać za kierownicą. To jest właśnie jakość usług i obsługi prezentowana przez BMW Bońkowscy. Zainteresowani są tylko kasowaniem a jakość usług i obsługa skandaliczna.

Tytuł: Re: BMW Bońkowscy
PostNapisane: 23 maja 2008, 15:08 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: 523i, E39
Wse napisał(a):
...To jest właśnie jakość usług i obsługi prezentowana przez BMW Bońkowscy. Zainteresowani są tylko kasowaniem a jakość usług i obsługa skandaliczna.

Święta racja, zgadza się! U nich liczy się tylko kasa - nic więcej! Widać mój przypadek z września nie był odosobniony...Nie polecamy!

Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2008, 08:00 
Poszukaj zanim zapytasz

qasdf napisał(a):
Witam

Szykuje się do wymiany końcówki drążka z lewej strony i do zdiagnozowania przyczyny stuku z tyłu auta jak puszczam szybko sprzęgło (było już o tym na forum).
Jestem z Białogardu i mam prośbe poleccie kogos w okolicach koszalina gdzi ewarto by pojechac.

Witam

Kumpel był w Boschu, gdzie niby znaja sie na BMW, robił tylne zawieszenie w e39. Po wszystkim jakoś przy okazji sprawdził te części w serwisie BMW chyba w Szczecinie. Większość części przepłacił. Robocizna z tego co słyszałem droga, jak w serwisie. Co do skuteczności diagnozowania to z forum wynika chyba 50:50. Ja kiedyś byłem u nich z audi to nie mieli pojęcia. Po sprawdzeniu kilku warsztatów z naszego województwa oraz kujawsko-pomorskiego wybrałem Inchcape w Warszawie. Jeżdżę do Wołomina do rodziny więc mam całkiem po drodze. Chociaż to serwis BMW mają dobre ceny na usługi, na części też. Fachowa miła i rzetelna obsługa, przynajmniej jak na razie. Byłem u nich na drugiej inspekcji, miałem też problem z kopceniem, duża czarna chmura, przy ciepłym silniku, tak że tych z tyłu nie było widać, aż wstyd:) Sprawdzili co jest, odma, 140 albo 160 zł, od razu przeczyścili też kanały i węże do turbiny i intercoolera. Teraz zdarzy mu się przykopcić lekko, tyle co każdy diesel bez filtra cząstek stałych lub nawet nieco mniej:)
Póki co odwiedziny rodziny będę planował z wizytami w serwisie.

Pozdrawiam

Seba

Tytuł:
PostNapisane: 26 sierpnia 2008, 10:21 
Forumowicz

Moje BMW: E46 323ci
No właśnie ja też mam nie miłe wspomnienia jeśłi chodzi własnei o ten serwis.
Słyszałem ze na wylocie z Kołobrzegu jest warsztat gdzie znają się na BMW pan Karol.
Może ktos słyszał i napisze jakieś opinnie

Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2008, 14:03 
Poszukaj zanim zapytasz

..::CZARNY::.. napisał(a):

Nie polecam. Ostatnio za diagnoze skasowal mnie 195 zl. Z te sama diagnoze (PODLACZENIE DO KOMPUTERA )wszedzie biora gora 50 zl. Auto bylo wczesniej u niego serwisowane. W ciagu poltora roku skasowal mnie juz ok. 6 tys.(za drobne naprawy) a jak przyjechalem z powazniejszym problemem to potraktowal mnie jak wroga. Zdziera i nic poza tym. A tak w ogole to szukam warsztatu ktory zrobi mi porzadnie asb, vanosa i inne pierdoly, ktore mnie wkurzaja w mojej beni. Moze byc zachodniopomorskie lub pomorskie.
Pomozcie!!!!!!!!!!!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1