BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 16 stycznia 2017, 18:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. dolnośląskie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:37 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2007, 19:14 
Zacna persona forum

Moje BMW: e39 525d
Kod silnika: M57
Witam chciałem Polecic warsztat we WROCŁAWIU
Bardzo miła atmosfera byłem kilka razy wymiana amortyzatorow itp.. Wszystko super!! Maja naprawde nie drogo robia dobrze, znaja sie na zeczy przykladowo wymiana amortyzatorow 120zł Za 2
Wszystko super szanuja klienta co wazne zawsze zakldaja worek na siedzenia zeby nie pobrodzic Pisze bo spotkałem sie z tym ze niektore warsztaty wogle nie dbaja o klienta wybrudza i tak zostawia !!a tutaj a jak wybrudza to wyczyszcza :ok:
Dobra teraz namiary !! :P
Warsztat nazywa sie AUTO NAPRAWA RYSZARD I GRAZYNA ŚLEDŹ interesik rodzinny :super: ;) Warsztat znajduje sie na ulicy ROBOTNICZEJ 72d (Wjazd na ARCHIMEDES ;) ) Jednym słowem POLECAM !!

[ Dodano: 20 Październik 2007, 11:18 ]
Znalazłem telefonik (071) 782-73-27 POZDRAWIAM !! ;)

[ Dodano: 20 Październik 2007, 11:47 ]
Jeszcze Raz ja :P :P Tym razem chciałem polecic. Naprawde dobrego Elektomechanika Znaja sie ludzie na tym co robia. Moze nie maja najtaniej ale naprawde sa dobrzy objasnia co i jak zrobili dlaczego sie tak robi itp.. Poprostu posiadaja duza wiedze, nie działały mi absy pojechałem odrazu probowali sie podłaczyc pod komputer ale cos nie mogli co jest nie tak, zostawiłem auto rano a na wieczor dzwonia ze samochodzik naprawiony zrobili gniazdo i absy naprawili zadwonili powidzieli co zrobili Zapłaciłem ok 300zł Naprawiełem u nich tez przepływomiesz zapłaciłem około 220zł
Chyba nie ma dla nich zeczy nie do zrobienia ;) :P NAPRAWDE POLECAM :hyhy: !!!!! Dobra a teraz adresik ;)
Warsztat znajduje sie we wrocławiu nazwa "AUTO TECH" Diagonistyka i elektromechanika samochodowa ulica Reymonta 12 (bud.E) Telefoniki 604-405-036 DRUGI 606-698-042 ~~~~~~~~POLECAM~~~~~~

Ostatnio edytowano 20 października 2007, 10:19 przez Chmielu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 29 października 2007, 16:59 
Forumowicz

http://www.auto-chip.pl/index.html

Polecam link do tego serwisu typowo BMW, jestem zadowolony z kazdej ich naprawy.

Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2007, 13:23 
Poszukaj zanim zapytasz

nie polecam auto-chipa na przedmiejskiej!!! Oddałem im auto z walącym zawieszeniem. Cały dzień niby sprawdzali, niby jeździli i powiedzieli, ze mam fabryczne, sportowe zawieszenie + koła 18 i tak musi być. Na szczęście wzięli 25 zł. Pojechałem na Trawową, serwisowałem tam poprzednie auto, toyotę, i od razu pokazali mi luzy na wahaczach i to takie, że palca mozna było wsadzić!!! Wymienili, dali gwarancję i po sprawie. A ci z przedmiejskiej, jestem przekonany, że nawet do mojego auta nie wsiedli, po prostu mnie olali.

Tytuł:
PostNapisane: 21 lutego 2008, 21:26 
Witam. Szukam warsztatu lub osoby w Legnicy(okolice), ktora pomoże mi w określeniu stanu bmw e30.

Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, 01:14 
Częsty bywalec

Moje BMW: e61 530xd LCI
Kod silnika: m57tu2
Jak bliskie okolice legnicy Cie interesuja ?? Jeeli 60km od Legnicy to w Jeleniej Gorze znajdziesz dwa warsztaty BMW jeden autoryzowany drugi z zamilowania ;))

Jka bedziesz chetny to wal na gg:6357677 to powiem Ci gdzie i jak :))

Tel. 790-465-462

Tytuł:
PostNapisane: 12 marca 2008, 07:51 
Poszukaj zanim zapytasz

Auto-chip na przemiejskiej - złodzieje jakich mało!!! Miałem problem z wyskakujący pierwszym biegiem (e39 520). Pojechałem na przedmiejską, szef powiedział że nie am sie co martwić - przyczyną są wodziki (jeden kosztuje 50 zł, drugi 70zł). Po jakimś czasie postanowiłem usunąć problem. Umówiłem sie na termin (po godzinnym czekaniu w 'poczekalni') za dwa tygodnie. W umówiony dzień, rano odstawiłem auto. Wieczorem dzwoni i oczywiście okazuje się że przyczyną nie są wodziki. Gość zaczyna sie coś mieszać ze sprzęgło do wymiany i że nie wie jaki koszt...Powiedziałem że podjade. Wcześniej oczywiście sprawdziłem ile kosztuje sprzegło (510zł komplet, nowe). Jak przyjechałem to powiedzieli ze do wymiany sprzęgło i że to jest przyczyna, a koszt naprawy to 1800zł (!!!), i że większość w tym to koszt części i że nie wiedzą za ile dostaną tarcze do sprzęgła(?!).Pytam ile im to zajmie - odpowiadają że jeden dzień (niezła dniówka!) ale oczywiście trzeba dwa tygodnie czekać. Zaczeło mi coś nie poasować więc zabrałem auto i zapłaciłem 100zł za 'diagnoze'.Pojechałem do warsztatu kuzynów na śląsk.Powiedzieli mi że sprzęgło nie ma nic wspolnego z wyskakującym biegiem. Wymienili mi skrzynie (400zł uzywana, ale na gwarancji) i olej w skrzyni.Całkowity koszt to 500zł plus dobra flaszka za wymiane. Auto jak nowe.Przy okazji okazało sie że sprzegło jest w idealnym stanie!!! A w auto-ku**a-chipie wymienili by mi sprzeło i było by dalej to samo, następnie była by pewno konieczna wymiana skrzyni (wole nie myśleć ile by za to skasowali), ale by mnie uspokoili że sprzegło i tak bylo do wymiany.Podsumowując-serdecznie odradza, omijajcie szerokim łukiem!!!

Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2008, 08:55 
Poszukaj zanim zapytasz

dkladnie jak koledzy pisza,auto [cenzura] tak jak sama nazwa wskazuje.wzieli kase,powymieniali zdedne czesci,a usterka jak byla tak zostala.na szczescie sam sie z nia uporalem.polecam zaklad na legnickiej.bodajze bebenek sie gostek nazywa.profesjonalnie i w miare tanio.

Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2008, 21:18 
Mili koledzy z Wrocławia i okolic!
Aż dziwne, że na naszym forum nie znalazłem niczego o firmie BMW Stando - http://www.stando.pl. Samochodami jeżdżę od ponad 30 lat, miałem ich kilka, z warsztatami samochodowymi też mam doświadczenie. Po raz pierwszy spotkałem ludzi na tak wysokim poziomie, od mechaników do kierownictwa stacji. Mechanicy bardzo fachowi, solidni i skrupulatni. Warsztat świetnie wyposażony, widać czystość i porządek.
Podejście do klienta - wzorowe na każdym poziomie warsztat, biuro, czy kierownictwo.
Wyszła laurka, prawda? Już tłumaczę dlaczego. Znaleźliśmy turinga E330d w okolicach Wrocławia. Samochód był interesujący, z bogatym wyposażeniem, sprzedawany przez właściciela. Umówiliśmy się na sprawdzenie samochodu w Stando przed zakupem. Niestety, już na początku wyszły usterki o których właściciel (który kupił samochód okazyjnie za granicą) nie wiedział. Samochód okazał się bity w lewy przód i tandetnie naprawiony (skrzywione elementy układu kierowniczego, przekoszony kielich mocowania amortyzatora, połamane elementy plastykowe w komorze silnika i lista innych usterek..). Przejechaliśmy prawie 400 km wydawało się na próżno. I tu Firma Stando po raz drugi uratowała sytuację. Zaproponowali nam za rozsądne pieniądze turinga E 530d, z niewielkim przebiegiem, pełną informacją serwisową , niebitego i świetnie utrzymanego. Sprzedający serwisował ten samochód właśnie w Stando.
Króciutko na koniec - jeżeli chcecie sprawdzić samochód przed zakupem, czy kupić samochód z pewnego źródła - polecam Stando. Jeżeli kogoś interesują szczegóły sprawy w rodzaju - link do samochodu którego nie kupiliśmy, czy bliższe dane kupionego samochodu - zapraszam na priv! :)

Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2008, 17:07 
Poszukaj zanim zapytasz

Slyszalem pozytywne opinie o warsztacie w okolicach TGG ( jakas mala ulica, boczna legnickiej) . Ma ktos jakies doswiadczenia z tym zakladem?

Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2008, 14:26 
Forumowicz

Moje BMW: e34 525i
Kod silnika: M20B25
poszukuje warstatu i dobrego mechanika w okolicach miast : LUBIN LEGNICA :zawstydzony: :padam:

http://i45.tinypic.com/19mpfk.jpgZanim wciÂśniesz gaz, pomyÂśl o tym co poczujÂą Twoi bliscy gdy Ciebie zabraknie !!!

Tytuł:
PostNapisane: 3 czerwca 2008, 22:03 
Forumowicz

bo mam wyciek ze skrzyni biegow :kwasny: bmw 525 automat 1989rok pomocy :(

http://i45.tinypic.com/19mpfk.jpgZanim wciÂśniesz gaz, pomyÂśl o tym co poczujÂą Twoi bliscy gdy Ciebie zabraknie !!!

Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2008, 14:22 
Forumowicz

:( :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:

Tytuł:
PostNapisane: 29 lipca 2008, 19:44 
Poszukaj zanim zapytasz

Pierwsze co to muszę polecić warsztat na archimedesie, właścicielem jest Jarek, wjazd od ulicy góralskiej (przez bramę ABC) albo przez teren archimedesa. Pełen profesjonalizm, normalni ludzie, nie wymieniają tego co nie potrzeba. Jak ktoś potrzebuje kontakt, to mogę podać numer tel. albo pokazać dokładnie gdzie to jest :)

Drugi warsztat to Auto-Shop - to jest chyba Legnicka 72 (wjazd przez rondo na magnolii, za Deutche bankiem). Właściel Janek Bęben, w miarę normalny, nie powiem że tani ale robi wszystko w bmw i zdarza się też na cito. Z tego co zauważyłem ma skłonności do wymieniania rzeczy których nie trzeba więc raczej pilnować.

Chmielu napisał(a):
Warsztat nazywa sie AUTO NAPRAWA RYSZARD I GRAZYNA ŚLEDŹ

Dają rady - znam akurat synów ale mój ojciec często u nich auta robił i nie narzekał.

Tytuł:
PostNapisane: 30 lipca 2008, 20:54 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e39 540
Kod silnika: m62b44TU
WITAM Wczoraj byłem właśnie na Legnckiej 52A i muszę powiedzieć że gość jest spoko . Auto przebierało rano jak cholera. Grzebał w kompie chyba ze 2 godz do tego zmiana języka na Niemiecki skasowanie wszystkich błędów i zapłaciłem 244 zł. W serwisi STANDO podłączenie do kompa 150zł netto oraz zmiana języka około 160zł. Tak więc jestem bardzo zadowolony. POLECAM

Tytuł: Warsztat ekspres - serwis ul.sztabowa NEGATYW !!!
PostNapisane: 13 września 2008, 18:26 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam
Chciałbym wszystkich ostrzec przed warsztatem samochodowym o nazwie ekspress-serwis mieści sie on we wrocławiu przy ul.Sztabowej.Pojechalem do nich bo cos mi stukalo w prawym tylnim kole ,oni stwierdzili ze to poważna usterka i nie mozna tak jezdzis wymienili mi (odbojniki poduszki i Chyba tuleje (nie pamietam)) po czym zamiast ustalonych 400zł szef zażyczył sobie 600zł.Gdy jakiś czas pozniej pojechalem do innego mechanika w celu wymiany oleju, poprosilem aby przejrzał tak z grubsza moje auto zawieszenie itd.Gdy skonczyl powiedzial ze do wymiany sa tylnie poduszki amortyzatorow i jakis tylni wachac gdyz okazalo sie ze zostal za mocno skrecony i wszystko pekło.Ja nie wierzylem wiec mi pokazał i wtedy uwierzylem.Tak ze jeszcze raz przestrzegam przed warsztatem na sztabowej we Wrocławiu. Niedojż za podbił cene to jeszcze spierd... robote.Mam w planie niedlugo wybrac sie do pana Szefa i wyrownac rachunki:D

Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2008, 20:07 
Forumowicz

Cytuj:
Slyszalem pozytywne opinie o warsztacie w okolicach TGG ( jakas mala ulica, boczna legnickiej) . Ma ktos jakies doswiadczenia z tym zakladem?

Jeżeli dobrze myslę to do tego warsztatu jedzie się z ronda po którym jedziemy do magnolii, nazywa się gość Bębenek Jan bodajże i rzeczywiście z tych trzech stando, auto-chip i on jestem najbardziej zadowolony z niego. Miły i rozsądne ceny. W stando maja dobrego elektryka, ale cenaaa :(
Natomiast jeżeli chodzi o automatyczne skrzynie biegów to polecam http://www.loboda.pl miałem pewne zgrzyto-piski w skrzyni w czasie mocnej redukcji automatu(chodzi o audi) i myślę sobie wymienię olej i będzie git (poparte to było radami na forum audi), pojechałem, gość zaczął wymianę i za chwilę przychodzi się pytać czy nie mam zgrzyto pisków :) ja takie oczy :zdziwko: i mówię że tak, on na to że może mi to naprawić za taką a taką kwotę, bo jak tego nie zrobię to trzeba niedługo wymienić cały sterownik skrzyni. Uważam na tym przykładzie że jest dobry
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2009, 15:08 
Forumowicz

Moje BMW: E36
Kod silnika: M43B18
dziqsek napisał(a):
Jak bliskie okolice legnicy Cie interesuja ?? Jeeli 60km od Legnicy to w Jeleniej Gorze znajdziesz dwa warsztaty BMW jeden autoryzowany drugi z zamilowania ;))

Poprosze szczegoliki :D

Moja ukochana :) viewtopic.php?p=392599#392599

Tytuł:
PostNapisane: 29 stycznia 2009, 18:52 
Poszukaj zanim zapytasz

A ja szukam zakładu, który zajmie się moją przednią szybą. Kupiłem E39 w której facet przyciemniał szyby i chyba źle ją założył - powyżej 100km/h wiatr strasznie wieje spod uszczelek. Ma ktoś sprawdzony zakład we Wrocławiu?

Tytuł:
PostNapisane: 13 marca 2009, 15:10 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam
poszukuje nr.telefonu i adresu do salonu BMW w Gorlitz ma ktos moze namiary??

z gory dziekuje
pozdrawiam

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1