BMW Sport

Największe forum dyskusyjne fanów marki BMW w Polsce

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Teraz jest 16 stycznia 2017, 22:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Regulamin działu

Dodając jakąś opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.
Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca, mile widziane jest też podanie adresu warsztatu, w miarę możliwości również numeru telefonu kontaktowego.
Warto również napisać w czym owy fachowiec się specjalizuje, jak wygląda u niego cennik itp.- wszystko merytorycznie zasadne i pomocne dla innych użytkowników- będzie mile widziane.

Przypominam iż tutaj- tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin

Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. podkarpackie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:39 
Przyjaciel forum

Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2006, 01:58 
Poszukaj zanim zapytasz

W Rzeszowie polecam warsztat pana Rzepieli na ul. Strzyżowskiej. Zajmuje się BMW, Mercedesami, Oplami, VW - chyba preferuje niemieckie konstrukcje i raczej silnikami benzynowymi. Naprawdę solidnie :)

Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2007, 18:41 
Forumowicz

Moje BMW: e87
Kod silnika: M47-T2-D20
Poszukuję towarzyszy niedoli,którzy mieli nieprzyjemność naprawiac swój wóz u pana Obłudka z Mielca,ponieważ po jednej wizycie nie chciałbym wyciągać pochopnych wniosków. :mad:

Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2008, 09:33 
Poszukaj zanim zapytasz

Jesli cos trzeba zrobic przy BMW polecam Siebie ;).Swapy, silniki, zawieszenia,hamulce,czesci. Lokalozacja- Tarnobrzeg

Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2008, 13:00 
Pozdrawiam fanów BMW z podkarpacia...ale nie słyszałem o dobrym warsztacie, który naprawia bmw...jeśli macie w tej mierze jakieś doświadczenia dajcie znać.. :]

Tytuł:
PostNapisane: 26 czerwca 2008, 17:38 
Poszukaj zanim zapytasz

drewex napisał(a):
Pozdrawiam fanów BMW z podkarpacia...ale nie słyszałem o dobrym warsztacie, który naprawia bmw...jeśli macie w tej mierze jakieś doświadczenia dajcie znać.. :]

a ja słyszałem w Rzeszowie na ul Dąbrówki 6 naprawia koleś bmw-siedzi w tym temacie ponad 30 lat i jest bardzo dobry w tym co robi-polecam

Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, 06:20 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: E39 3,0D 02 MPakiet
Jeżeli chodzi o ASB to polecam mechanika z Mielca - Surowiec zna się na rzeczy

W Rzeszowie dobrym mechanikiem jest również BOCZAR

Tytuł:
PostNapisane: 26 lipca 2009, 14:25 
witam Cie. moglbys mi dac jakis namiar na tego mechanika z mielca Surowca? jakis nr telefonu albo adres. pozdrawiam

Tytuł: Przemyśl
PostNapisane: 27 lipca 2009, 20:10 
Częsty bywalec

Moje BMW: E46
Kod silnika: M47
Witam. Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w Przemyślu to polecam Roberta Ilasza z Ostrowa. Gość BMW ma w jednym palcu,nie zdziera z klientów,wszystko robi sam,bardzo dokładnie. W warsztacie panuje idealny porządek i czystość. Ja za wymianę oleju,filtra oleju,przednich klocków hamulcowych oraz sprawdzeniu w ogóle wszystkiego w aucie zapłaciłem 50zł. Bardzo miłe zaskoczenie,a po drugie każdy sobie ceni u mechanika kulturę: Dziękuję,Zapraszam....spotkałem takich którzy wcale nie znali się na BMW i nawet pocałuj mnie w d....nie powiedział jak zgarnął 200zł za nic. Natomiast gorąco odradzam stawiać Bunie do Pudlika&Ostrowski w Przemyślu. Szkoda się rozpisywać na ich temat..... Za pospawanie łącznika elastycznego rury wydechowej zaśpiewali mi 200zł..bo dużo rozbierania było :zdziwko: i do tego nawet nie wymienili tego łącznika :zly:

Tytuł: Uwaga na serwis BMW Autopremium w Świlczy k/Rzeszowa
PostNapisane: 5 sierpnia 2009, 11:11 
Poszukaj zanim zapytasz

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciał bym wyrazić swoją negatywną opinię na temat autoryzowanego serwisu BMW w Świlczy k/Rzeszowa

A oto powody mojej opinii:
1. 3 sierpnia 2009 zleciłem wymianę oleju (tzw. serwis olejowy). Koszt 87,84 zł + koszt oleju.
Przy odbiorze pojazdu okazało się, że nie skasowali inspekcji, odbierając samochów zażądałem jej skasowania i otrzymałem odpowiedź że się nie da bo licznik wskazuje zbyt duży dystans do następnej inspekcji 22900 km, gdyby było np. 3000 km to by się dało.
2. 4 sierpnia 2009 rano na zimnym silniku sprawdziłem stan oleju - okazało się że jest okolo 10 mm ponad stan.
Po zasięgnięciu opinii w kwestii możliwych skutków takiego stanu (Serwis BMW MISIAK Kraków oraz Internet) udałem się ponownie do serwisu (40 km w jedną stronę) z żądaniem usunięcia nadmiaru oleju, skasowania inspekcji oraz rekompensaty tytułem zwrotu kosztów ponownej wizyty oraz narażenia na uszkodzenie silnika w moim BMW.
W serwisie początkowo twierdzono, że wszytko jest o.k. bo oni zalali 5.5 l tak jak pisze instrukcja i nic nie będą robić.
Natępnie po wręczeniu przeze mnie pisma z w/w żądaniami mechanik zmierzył poziom oleju a kilka minut po zgaszeniu pojazdu wskaźnik na bagnecie pokazał max. Po telefonicznych konsultacjach pracownika serwisu dostałem propozycję, że mogą mi ewentualnie bezpłatnie odlać nadmiar oleju. Oczywiście kazłem sobie wystawić zlecenie itd.
W kwestii inspekcji nadal stara śpiewka, że w tym modelu się nie da bo przebieg do inspekcji wskazuje za dużo km.
A ponadto jeszcze zwrócili mi uwagę na to, że komputer wskazuje datę wymiany oleju i że mogę też się tym kierować - tylko że data którą pokazuje komputer dotyczy wymiany płynu hamulcowego a nie oleju (żal mi to stwierdzić ale oni kompletnie nie wiedzą co czynią).
Dzisiaj znalazłem w internecie http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t ... c&start=80 procedurę kasowania inspekcji i sam to sobie zrobiłem.
Pozwoliłem sobie wykonać jeszcze raz wykonać telefon do BMW Autopremium w Świlczy, żeby im o tym powiedzieć i usłyszałem że to dlatego że oni się jeszcze uczą.

Nadmienię, że ze strony serwisu nie usłyszałem nawet przepraszam.

Strzeżcie się posiadacze BMW.

Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2009, 10:07 
Forumowicz

witam do prac lakierniczo blacharskich polecam Pana Piotra Smialka z Mokrego pod Sanokiem.
Jest to bardzo mlody czlowiek ale lakiernik z najwyzszej polki,solidny i rzetelny ,niedrogi.
zostawilem kiedys u niego auto (troche porysowane).auto dostalem czysciutkie(zewnatrz i wewnatrz (!),przedstawil wszystkie faktury na zakup farby etc.
jego nr 0048517372592

Tytuł:
PostNapisane: 19 sierpnia 2009, 10:08 
Forumowicz

witam do prac lakierniczo blacharskich polecam Pana Piotra Smialka z Mokrego pod Sanokiem.
Jest to bardzo mlody czlowiek ale lakiernik z najwyzszej polki,solidny i rzetelny ,niedrogi.
zostawilem kiedys u niego auto (troche porysowane).auto dostalem czysciutkie(zewnatrz i wewnatrz (!),przedstawil wszystkie faktury na zakup farby etc.
jego nr 0048517372592

Tytuł: Re: >> woj. podkarpackie
PostNapisane: 29 grudnia 2009, 18:49 
Krótka piłka - Zna ktoś jakiś profesjonalny punkt w Rzeszowie, gdzie wiedzą jak prawidłowo ustawić geometrie kół? :)

PostNapisane: 2 marca 2010, 01:45 
Częsty bywalec

Moje BMW: E60 LCI
Kod silnika: N47D2
Ja jeszcze w mojej biem nie ustawiałem, ale kilka warsztatów odwiedziłem zanim ktoś ustawił mi geo w golfie V: IVECO na handlowej. Co prawda cenka opada bo zabuliłem 150 zeta i 1h ustawiania ale ustawione na tip top, zero ściagania, oponki równiutko się trą itp tylko ta cena :looka: Z biem też chyba tam pojade przed założeniem letnich kół. Ponoć że gdzieś w sanoku też dobrze ustawiają i to za 60 zeta, placi się dopiero po przejazdzce ale gdzie rzym grzie krym...

Ja aktualnie poszukuje w rzeszowie jakiegoś kogoś kto potrafiłby dobrze zdiagnozować silnik i wysunąć jakieś sensowne wnioski ale jak na ten moment chyba tylko bosch service na dawnej przybyszówce (dawne amico).

PostNapisane: 3 marca 2010, 08:43 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: e46 330iT/ZJ 5.2
Kod silnika: m54b30/V8
czy zna ktoś dobrego lakiernika w okolicach Jasła?
z góry wlk dzięki za odpowiedź

PostNapisane: 22 marca 2010, 15:49 
emstar napisał(a):
Ja jeszcze w mojej biem nie ustawiałem, ale kilka warsztatów odwiedziłem zanim ktoś ustawił mi geo w golfie V: IVECO na handlowej. Co prawda cenka opada bo zabuliłem 150 zeta i 1h ustawiania ale ustawione na tip top

Dzięki! Byłem. Bardzo dobrze ustawiają i mają bardzo profesjonalny sprzęt (Hunter). Wg mnie jak za takie usługi, cena nie jest wygórowana. :super:

PostNapisane: 24 marca 2010, 00:31 
Częsty bywalec

Moje BMW: E60 LCI
Kod silnika: N47D2
Czyli nic się nie zmieniło, cena za usługe ma sie rozumieć ta sama ? Pewnie też niedlugo tam zaglądne, w tym przypadku cena=jakość bez dwóch zdań.

Thank you for flying with BMW airlines!

PostNapisane: 15 maja 2010, 10:36 
zna ktoś jakiegoś elektronika z okolic Rzeszowa albo z samego Rzeszowa??

PostNapisane: 29 maja 2010, 18:36 
Poszukaj zanim zapytasz

Moje BMW: 318i E36
Kod silnika: M43B18
Witam. Chciałbym abyscie uwazali na tego pseudomechaniora zaraz za mostem brandwica jakies 500m po lewej stronie. Fałszywa świnia z niego i tyle, naciągacz pier....y. Bajere ma dobra ale dwa parszywe wsiurskie łapska do roboty!! Pzdr.

PostNapisane: 22 lipca 2010, 16:27 
Częsty bywalec

Moje BMW: E36 Cabrio x2 :)
Kod silnika: M52B20&M52TUB28
Poszukuję elektryka, albo kogoś kto posiada interfejs z DIS-em MoDiC-em lub INPĄ, chodzi o diagnostyke poszczególnych modułów.

Zobacz żółtka!!!

Zobacz czarną waryjatkę!!!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1