BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BMW Bońkowscy Szczecin
PostNapisane: 23 maja 2008, 14:56 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Zdecydowanie NIE POLECAM tego miejsca. Jeśli już ktoś musi tam zawitać to p. Krupeckiego omijajcie szerokim łukiem. Po prostu szczyt chamstwa, ale po kolei co i jak...
Miałem dwie usterki, jedna to wibrujący drążek zmiany biegów, drugi to nie działająca wycieraczka.
1. Przyczyną wibrującego drążka był zużyty trójnik, wymienił i nie wibruje ale... Przed wymianą dźwignia zmiany biegów wyglądała prócz lekkich śladów eksploatacji jak w samochodzie który opuścił salon. Po wymianie na łączeniu gałki ze skórzanym mieszkiem powstała szczelina i widać było przewody (podświetlana gałka), po zwróceniu uwagi poprawili ale nie dało to satysfakcjonującego efektu.
2. Przy okazji tej samej wizyty wymieniali mechanizm tylnej wycieraczki. W efekcie po otwarciu schowka z narzędziami i trójkątem w klapie bagażnika (touring) nie mogłem już go zamknąć, po poprawce zamyka się z trudem. Pozatym samochód zaczął klekotać na wybojach jak zdezelowany polonez. Okazało się, że powyłamywali zatrzaski w plastikowej listwie po bokach tylnej szyby.
Wymiana trójnika i naprawa tynej wycieraczki trwała zdecydowanie długo, byłem z Żoną która jest w Ciąży, wcześniej uprzedzałem, że na 18:15 mamy badanie kontrolne u lekarza. Po moich uwagach i prośbach że Żona jest w ciąży i nie powinna się denerwować było grubo po 18tej gdy oddano mi samochód po poprawkach dźwigni biegów i niezamykającego się schowka w klapie. Możecie sobie wyobrazić w jakim stanie nerwowym była moja biedna Żona. Gdy zwróciłem uwagę, że schowek nadal się nie zamyka tak jak przed naprawą i np. moja Żona będzie miała z tym duży problem (sam jakoś go zamknałem odpowiednio wyginając plastikowe zamknięcia) pan Krupecki powiedział, że dla niego schowek który otwiera się raz w roku nie jest problemem pozatym, jemu udało się zamknąć, więc się zamyka. Na moje uwagi że coś tu jest nie tak, zaczął przekonywać, że wszystko jest w porządku i na moje uwagi zdawał się być głuchy jak pień. Jak powiedziałem, że nie mam czasu bo muszę z żoną do lekarza, to powiedział coś w rodzaju "no tak! to jak tu ma ze mną rozmawiać". Wcześniejsza rozmowa wyglądała jak coś w rodzaju mantry powtarzanej uparcie przez w.wym. pana czym przyznaję doprowadził mnie do szewskiej pasji i odjeżdżałem z serwisu w stanie w jakim nie powinienem zasiadać za kierownicą. To jest właśnie jakość usług i obsługi prezentowana przez BMW Bońkowscy. Zainteresowani są tylko kasowaniem a jakość usług i obsługa skandaliczna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: BMW Bońkowscy Szczecin - nadal jesień średniowiecza
PostNapisane: 28 maja 2011, 13:09 
Widzę, że po otwarciu nowego salonu nic się nie zmieniło, żenada i jeszcze raz żenada.
Niestety nikt właścicielom lub obsłudze, albo jednym i drugim nie wytłumaczył, że pewne marki zobowiązują.
Nie po to przecież wybudowali nowoczesny salon, wstawili tam samochody od 200 tyś. do 800, żeby traktować klienta jak potencjalnego nabywcę Dacii (z całym szacunkiem dla tego ostatniego).
Ale do rzeczy:
naszła mnie chęć na zakup kabrioleta, zadzwoniłem więc do BMW z pytaniem czy takowe mają na ekspozycji.
Otrzymałem odpowiedź twierdzącą więc postanowiłem zawitać do salonu. Dzień był piękny, sobota, wspaniała okazja do przejażdżki motocyklem. Tak się składa, że mam również nowe BMW R1200GS, stwierdziłem więc, że to świetna okazja do zakupu kasku i stroju firmowego BMW (chodzą za mną od jakiegoś czasu), oraz umówienia się na pierwszy przegląd.
Przyjechałem więc do salonu, tam okazało się, że kabrioleta akurat nie ma (cóż zdarza się, został pożyczony klientowi). Postanowiłem więc wydać kilka tysięcy złotych na akcesoria motocyklowe.
Podbiegłem radośnie do stoiska motocyklowego i stoję. Stoję i czekam, czekam i stoję a tu nic. Naburmuszona Panienka obejrzała mnie od stup do głowy i dalej zajęła się wpatrywaniem w ekran komputera. Po 10 minutach zdobyłem się na odwagę i zapytałem ją czy może mi coś pokazać, na co ona stwierdziła, że "kolegi od motocykli" nie ma, a ona nic nie wie, ale może zawołać Pana z działu części, on mi pomoże. No cóż dobre i to, pomyślałem. Przyszedł Pan z działu części, wytłumaczyłem, że jestem zainteresowany zakupem paru "drobiazgów" i chciałbym je przymierzyć. Pan z serwisu stwierdził, że musi iść po śrubokręt bo wszystko jest związane linką, odpowiedziałem więc, że poczekam. No i znowu stoję i czekam, czekam i stoję a tu nadal nic.
Widzę natomiast, że w najlepsze obsługuje kolejnych klientów. W międzyczasie zjawili się na motorach
"goście" z Austrii. Pan z serwisu wdał się z jednym z nich w rozmowę. Potem sprzedał mu strój za 100 zł, i nadal z nim perorował. A ja stoję i czekam. W końcu nie wytrzymałem i wyszedłem (nie tak od razu bo do niecierpliwych nie należę, postałem tam jeszcze 15-20 min).
I tu nasuwają się wnioski, albo Państwo Bońkowscy nie szanują klientów, albo ich własny personel ich "okrada" z pensji, bo jak nazwać sytuację kiedy klient, który jest zainteresowany zakupem auta za 300 tyś. i zdecydowany wydać jakieś 6 tyś zł na przegląd i fatałaszki, odchodzi z kwitkiem? Jest oczywiście pozytyw w całej tej sytuacji, oszczędziłem mniej więcej 306 tyś. i za darmo otrzymałem naukę, że nie warto mieć nic wspólnego z tym salonem i serwisem, a mogłem się przecież o tym przekonać po zakupie auta lub jego przeglądzie. Chociaż raz Polak mądry przed szkodą.


Góra
  
 
 Tytuł: WIZYTA w BMW Bońkowscy Szczecin - nadal jesień średniowiecza
PostNapisane: 14 czerwca 2011, 11:24 
Szanowny Panie,
Bardzo DZIĘKUJĘ za uwagi, pokazują one bowiem jak NIE NALEŻY obsługiwać klienta by poczuł się lekceważony. Dodam tylko dwie istotne informacje dle pełnego obrazu zaistniałej sytuacji:
1.Sobota to dzień kiedy obsada zespołu jest pomniejszona, a doradca ds.sprzedaży motocykli jest w salonie 2 soboty w miesiącu. W naszym
Salonie tę funkcję pełni profesjonalnie tylko jedna osoba.
2. Klient dokonujący zakupu kombinezonu był dużo wcześniej przed Panem, a tym samym miał pierwszeństwo do obsługi i zapłaty za towar, nie mogłem go zignorować.
Mimo rzetelnego wykonywania obowiązków jest mi niezmiernie przykro, że poczuł sie PAN ZLEKCEWAŻONY.
By wynagrodzić Panu tą przykrą sytuację-zapraszam do skorzystania z indywidualnych jazd testowych motocyklem -Doradca d.s.Sprzedaży Motocyli Tomasz Sadowski +48 600 974 368.
Gdyby wyraził Pan nadal chęć skorzystania z jazdy testowej BMW CABRIO model serii 3 lub 6 podaję numer telefonu do Doradcy ds.Samochodów Pawła Bajuka +48 664 086 015.

pozdrawiam serdecznie,
Arek Zukowski
Doradca ds.sprzedaży części


Góra
  
 
 Tytuł: Re: BMW Bońkowscy Szczecin
PostNapisane: 14 czerwca 2011, 15:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Podobny standard :rotfl: jest w ASO Toyota Bońkowscy.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW Bońkowscy Szczecin
PostNapisane: 21 czerwca 2011, 16:57 
W Handlu zawsze są niesnaski i nieporozumienia.Albo ktoś ma gorszy dzień,albo ludzie nie mogą się zgrać.Nie wierzę w aż tak olewatorską obsługę-zwłaszcza tam-w BMW.Najprościej jest się obrazić,nawtykać ,a potem obsmarować-niż czekać na swoją kolej-zwłaszcza w sobotę.
Sam serwisuję u nich auto,korzystam ze sklepu BMW i ..NIE MAM UWAG!!!!Każdy robi tam swoje.Pytanie tylko kto po co przychodzi i czego oczekuje.Sam pracuję w handlu i najczęściej takie "naburmuszone panienki"to zazwyczaj klienci Bóg wie czego chcący-albo tak naprawdę nie wiedzący..Więcej spokoju,luzu i LUDZKIEGO PODEJŚCIA-a wszystko da się załatwić.Trochę dobrej woli..
U mnie BMW ma WIELKIEGO PLUSA,dodam więcej,że są nawet lepsi i dokładniejsi niż np.servis we Francji,gdzie ostatnio byłem zmuszony naprawiać auto.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: BMW Bońkowscy Szczecin
PostNapisane: 21 czerwca 2011, 18:13 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1043
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: g30
Kod silnika: b58
Garaż: było e46 M47N, było G31 b47 , jest G30 B58
zarejestrowałeś się żeby to napisać;)? widzę że teraz na forach będą sobie dilerzy reklamę robić i wyrabiać pozytywne opinie.

_________________
Oceń moje bmw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW Bońkowscy Szczecin
PostNapisane: 21 czerwca 2011, 18:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Dokładnie, a marketingowe farmazowny to mogą sobie ... :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL